تعمیر قهوه ساز هاردستون

تعمیر قهوه ساز هاردستون


تعمیر قهوه ساز هاردستون در تهران

در سال های اخیر قهوه ساز یکی از پر مصرف ترین لوازم آشپزخانه محسوب می شود. در صورتی که قهوه ساز شما دچار مشکل شده، می توانید با شرکت دکتر آچار تماس بگیرید تعمیرکاران این شرکت به سرعت برای کمک به شما حاضر خواهند شد.

شرکت دکتر آچار به دنبال ارائه بهترین خدمات سرویس دهی بعد از تعمیر قهوه ساز هاردستون شما گارانتی یک ساله به شما ارائه خواهد کرد.

هزینه تعمیر قهوه ساز کاملاً بر مبنای نرخ های تعیین شده از طرف اتحادیه و نوع مشکل دستگاه می باشد، هزینه های استاندارد، خدمات دهی مناسب، استفاده از قطعات اورجینال و تعمیرکاران متخصص از مزایای تماس با شرکت دکتر آچار می باشد.

عیب یابی و تعمیر قهوه ساز هاردستون توسط تعمیرکار مجرب یکی از خدمات شرکت دکتر آچار در تهران می باشد. این خدمات توسط تعمیرکاران دوره دیده و آموزش دیده در مورد تعمیر قهوه ساز ارائه می شود.

اگر می خواهید تعمیرات اسپرسو خود را به صورت تخصصی انجام دهید، به شما پیشنهاد می کنیم که با نمایندگی تعمیرات قهوه ساز هاردستون، دکتر آچار تماس بگیرید.

تعمیر قهوه ساز هاردستون
تعمیر قهوه ساز هاردستون

برخی از مشکلات دستگاه قهوه ساز هاردستون

 • قهوه ساز آب را گرم نمی کند
 • ترموستات گرم نمی ماند
 • دکمه قهوه ساز کار نمی کند
 • قهوه ساز فقط به صورت دستی کار می کند
 • پمپ مکنده مشکل دارد
 • سبد فیلتر دستگاه کثیف شده
 • قهوه پس از دم کشیدن سرد است
 • قهوه رقیق است

در صورت مواجه شدن با هر یک از این مشکلات و یا مشکلات دیگر می توانید با شرکت دکتر آچار تماس حاصل نمایید، شما از تماس با این شرکت پشیمان نخواهید شد.

تعمیرات انواع قهوه سازهای هاردستون در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص دکتر آچار در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد. شرکت دکتر آچار خدمات تعمیر قهوه ساز هاردستون در محل را با تعمیرکار متخصص و حرفه ای ارائه می دهد.

تعمیر قهوه ساز هاردستون
تعمیر قهوه ساز هاردستون

برخی از رایج ترین خرابی های قهوه ساز

چرا پس از روشن کردن دستگاه آب قهوه ساز گرم نمی شود؟

ممکن است به دلیل مشکلات مربوط به اتصالات سیم برق دستگاه یا المنت باشد.

قبل از هر کاری ابتدا پریز برق و دوشاخه را بررسی نمایید تا از سالم بودن آن مطمئن شوید، در صورتی که المنت دستگاه سوخته باشد، باید توسط تعمیرکار بررسی دقیق انجام شود و اقدامات لازم برای تعمیر یا تعویض آن صورت پذیرد، شما در این مواقع می توانید با دکتر آچار تماس بگیرید.

چرا قهوه شما پس از دم کشیدن طعم تلخ و غیرعادی دارد؟

یک علت مهم و محتمل این است که به علت وجود رسوب در قهوه ساز، طعم قهوه عوض شده باشد اما ممکن است مقداری بیش از آنچه که باید از پودر قهوه استفاده کرده باشید، شما باید نسبت به تعداد فنجانی که قهوه می خواهید قهوه در قهوه ساز بریزید.

البته اگر علت آن وجود رسوب در دستگاه باشد، باید با استفاده از مواد شوینده طبیعی و ضعیف به تمیز کردن فیلترها اقدام نمود.

چرا قهوه در زمان آماده سازی می جوشد؟

دلیل این مشکل، می تواند ایراد در ترموستات دستگاه می باشد، در برخی از قهوه سازها دما قابل تنظیم است در اولین اقدام ترموستات را تنظیم نمایید، چنانچه مشکل همچنان وجود داشت لازم است تا تعمیرکار آن را تعمیر یا تعویض کند.

همچنین برای حل این مشکل باید سوپاپ دستگاه نیز چک شود، در صورت گرفتگی یا خمیدگی سوپاپ، باید آن را تعمیر یا تعویض نمود.

تعمیر قهوه ساز هاردستون
تعمیر قهوه ساز هاردستون

علت اینکه قهوه پس از آماده سازی داغ نیست چیست؟

باید قهوه در قهوه ساز پس از آماده شدن داغ بماند اگر قهوه شما داغ نباشد، احتمالاً مشکل از المنت دستگاه است، در این صورت باید این قطعه توسط متخصص تعمیر یا تعویض شود.

چرا قهوه آماده شده رقیق است؟

اگر با این مشکل مواجه شدید، دستگاه قهوه ساز نیاز به تعمیر ندارد.

اگر می‌خواهید کیفیت قهوه شما مطلوب شود، برای تهیه قهوه همیشه از آب سرد استفاده کنید، شاید در هنگام تهیه قهوه از آب گرم استفاده کرده‌اید یا مقدار قهوه خشک به کار برده شده کم است.

در هنگام آماده کردن قهوه از مقدار بیشتری قهوه خشک استفاده کنید تا از غلظت بیشتری برخوردار شود، البته توجه کنید که مقدار زیاد قهوه خشک، موجب تلخ شدن آن نیز می‌شود.

تعمیر قهوه ساز هاردستون
تعمیر قهوه ساز هاردستون

آب داخل قهوه‌ساز می‌جوشد ولی از لوله وسط بیرون نمی‌آید؟

اگر آب داخل قهوه‌ساز، هنگام جوش آمدن از لوله وسط بیرون نمی‌ریزد، دلایل مختلفی دارد و قهوه‌ساز نیاز به تعمیر دارد، تنظیم ترموستات بهم خورده است، اگر آب داخل قهوه‌ساز داغ می‌شود ولی به نقطه جوش نمی‌رسد قطعا مشکل و خرابی قهوه‌ساز از ترموستات است.

اگر ترموستات قابل تنظیم است آن‌ را تنظیم کنید تا آب به نقطه جوش برسد و قهوه آماده شود ولی اگر ترموستات قابل تنظیم نیست برای تعمیر قهوه‌ساز نیاز به تعویض ترموستات است.

شاید سوراخ‌های سوپاپ بسته شده است، در این حالت باید قطعات قهوه‌ساز را جدا کرده و کاملا آن‌ها و به خصوص سوپاپ را تمیز کنید، در این حالت مشکل برطرف شده و نیاز به تعمیر قهوه‌ساز نیست.

احتمال اینکه سوپاپ خمیده و یا شکسته شده باشد هم وجود دارد، اگر در هنگام تمیز کردن قطعات قهوه‌ساز متوجه شدید که سوپاپ خمیده شده و یا شکستگی دارد باید آن‌ را تعویض کنید.

تعمیر قهوه ساز هاردستون
تعمیر قهوه ساز هاردستون

چرا دستگاه در زمان کار کردن صدای ناهنجاری از خود تولید می کند؟

خود دستگاه قهوه ساز در هنگام روشن شدن و استفاده کمی صدا دارد اگر صدایی غیر طبیعی از دستگاه خارج شد ابتدا باید مخزن آب دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که آب در آن وجود دارد یا نه این امکان وجود دارد به دلیل عدم وجود آب، قهوه سازصدای زیادی از خود تولید کند.

دلیل دوم این امکان وجود دارد که صدای بلند دستگاه قهوه ساز، به دلیل قهوه آسیاب شده ای باشد که بیش از حد درشت است، حتما از قهوه ای استفاده کنید که به خوبی آسیاب شده باشد.

تعمیر قهوه ساز هاردستون در محل

یکی از خدماتی که مرکز دکتر آچار ارائه می دهد خدمات تعمیر قهوه ساز هاردستون در محل است، این خدمات به صورت شبانه روزی ارائه داده می شود، شما با استفاده از این خدمات در وقت و زمانتان صرفه جویی می کنید و نگرانی بابت جابه جایی دستگاه وجود ندارد.

تعمیر قهوه ساز هاردستون توسط تعمیرکار نمایندگی دکتر آچار

تعمیر قهوه ساز هاردستون توسط تعمیرکار ماهر و مجرب یکی از خدمات تعمیرگاه مجاز دکتر آچار است، تمام خدمات این مرکز توسط افرادی آموزش دیده و متخصص انجام می شود، در صورتی که نیاز به تعمیرات به بهترین شکل ممکن دارید می توانید با شماره 02188444021 تماس گرفته و از خدمات مجموعه دکتر آچار استفاده کنید.

تعمیر قهوه ساز هاردستون
تعمیر قهوه ساز هاردستون

هزینه تعمیر قهوه ساز هاردستون

هزینه تعمیرات قهوه ساز هاردستون یکی از نگرانی های بیشتر افراد است، تمام هزینه های لازم برای تعمیر قهوه ساز هاردستون بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است و هزینه اضافه تری دریافت نمی شود.

تعمیر قهوه ساز هاردستون با گارانتی

تمام خدماتی که مرکز دکتر آچار ارائه می دهد دارای گارانتی 1 ساله است، بنابراین دیگر نگرانی بابت خرابی دستگاه قهوه ساز هاردستون نداشته باشید چرا که تعمیرات این مرکز توسط افراد متخصص با گارانتی انجام می شود، در صورت خرابی در طول این مدت خدمات به صورت رایگان برای شما انجام می شود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 8
 1. بهنام هاشمیان 2 سال قبل

  دفتر مرکزیتون کجا قرار داره

 2. محمدعلی کمالی 1 سال قبل

  همکارتون تخفیف خوبی بهم داد ممنونم

 3. اسماعیل رحمتی 1 سال قبل

  سایتتون محشرههههه

 4. ابوالقاسم فراهانی 1 سال قبل

  مطلب خوبی بود

 5. کاظم حسنی 1 سال قبل

  چقد خوبین شما

 6. حسین شکیبا 1 سال قبل

  با خوندن همین مطلب مشکلم حل شد

 7. احمد لهراسبی 2 ماه قبل

  سلام دستگاه قهوه ساز هاردستون به خوبی قهوه رو داغ نمیکنه
  دلیلش چی می تونه باشه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام و عرض ادب معمولا دلیل داغ نشدن قهوه خرابی فیوزهای حرارتی است، برای تعمیر این قطعه می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید