تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما


تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما در هر نقطه از این شهر باشید توسط کارشناسان تعمیرات تخصصی قهوه ساز دکتر آچار صورت می گیرد.

این دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز شما با ایراد روبرو بشود اتفاق عجیبی نیست و احتمال دارد در هر برندی با خرابی این دستگاه روبرو بشود و شما به طور ناگهانی از کار افتادن این دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز را مشاهده کنید که اصلاً جای نگرانی نیست.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما

انجام شدن نحوه ی عملیات تهویه دستگاه اسپرسوساز برای نحوه ی درست مصرف کردن و کارآمد از این  دستگاه، بهتر است که به این امر انجام هواگیری دستگاه اسپرسوساز خانگی توجه داشته باشید.

همه ی قطعات در کنار هم اگر به درستی وظیفه ی خود را به اجرا در بیاورند می توانند یک قهوه عالی را  ایجاد بکنند.

در مواقعی که شما برای مدت زمان طولانی از دستگاه قهوه ساز استفاده نکرده اید و اکنون قصد دارید که از آن استفاده کنید، باید قبل از هر عملیاتی دستگاه اسپرسوساز را به درستی هواگیری کنید.

در اکثر موارد انجام عمل هواگیری دستگاه اسپرسوساز زیگما هیچ گونه اختلافی با دیگر دستگاه های اسپرسوساز تفاوتی نیست و روند کار به همین صورت است.

برای به اجرا در آوردن عمل هواگیری دستگاه اسپرسوساز، به سادگی مراحل زیر را دنبال کنید:

می توانید که تا جایی که بر روی بدنه ی دستگاه قهوه ساز علامت گذاری شده است مخزن دستگاه را از آب پر کنید. به یاد داشته باشید، با نبود آب کافی در مخزن عملیات هواگیری به طرز درستی اجرا نخواهد شد.

قطعه ی پمپ آبی که در دستگاه اسپرسوساز وجود دارد باعث می شود که آب با فشار لازم به قسمت دم ساز دستگاه برسد و هوای داخل آن به طور کامل خارج شود.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما
تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما

چگونگی انجام سرویس دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز زیگما

مراقبت و نگهداری منظم از دستگاه قهوه ساز از تعمیر دستگاه اسپرسوساز پیش گیری خواهد کرد و باعث فرسودگی سریع قطعات این دستگاه می شود.

برخی از موارد مثل انجام دادن شستشوی منظم دستگاه، رسوب زدایی دستگاه اسپرسوساز باعث افزایش طول عمر نازل بخار و محفظه جوش می شود.

شستشوی منظم فیلترها با مواد شوینده ی مختص شستشوی دستگاه قهوه ساز که این ماده پاک کننده مخصوص قهوه سازها و دستگاه های اسپرسوساز است باعث تجمع رسوب و انجام دادن سرویس دستگاه قهوه ساز می شود.

چگونه دستگاه اسپرسوساز و قهوه ساز زیگما جرم گیری  کنید؟

برترین راه کار برای حفظ کیفیت دستگاه قهوه ساز کاربرد راه های پیشگیری از خراب شدن دستگاه است. یکی از این راهکار ها برای حذف آهک از دستگاه اسپرسوساز استفاده از آب تصفیه شده است.

برای اجرای عملیات رسوب زدایی، در گام اول باید قطعه ی فیلتر را بردارید و آن را بشویید، در گام دوم باید اقدام به تمیز کردن قطعه ی نازل بخار است که در رسوب زدایی دستگاه اسپرسوساز قابل اجرا است.

با روشن کردن نازل بخار، اجازه دهید به مدت یک دقیقه به طور مداوم به کارش ادامه بدهد، در مرحله ی بعدی قسمت بیرونی نازل را ابتدا با دستمال مرطوب پاک کنید و سپس با دستمال کاملاً خشک کنید.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما
تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما

برای حذف آهک از دستگاه اسپرسوساز، بعد از پر کردن آب در مخزن دستگاه، مقداری سرکه و جوش شیرین داخل آن بریزید، سپس دستگاه قهوه ساز را روشن کنید.

وقتی آب مخزن به جوش آمد، آن را خاموش کنید، اجازه دهید آب و جوش شیرین حدود نیم ساعت در ظرف بماند، سپس مخزن را جدا کرده و آب را خالی کنید، مخزن را با یک اسفنج تمیز کنید.

پیدایش مشکلات رایج در دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز زیگما

پیدایش یک سری از مشکلات در دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز بسیاز متداول می باشد از جمله:

روشن نشدن دستگاه قهوه ساز  و این که دیگر هیچ کدام از چراغ هایش قابل روشن شدن نباشد.

از کار افتادن دکمه های دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز، روشن شدن دستگاه قهوه ساز ولی درست نکردن قهوه، درست شدن قهوه با دستگاه در صورتی که بسیار رقیق می باشد.

داشتن طعم و بوی بد قهوه ی درست شده، جوش نیامدن آب در دستگاه قهوه ساز و هم چنین از کار افتادن و خراب شدن المنت های قهوه ساز و البته در برخی از موارد وجود رسوبات همه ی این موارد باعث خرابی و معیوب شدن دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز می شود.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما
تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما در منزل

با مشاهده ی کوچک ترین ایراد در دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز زیگما با اطلاع رسانی به کارشناسان دکتر آچار در اسرع وقت در منزل شما حضور پیدا کرده و اقدامات اولیه برای انجام تعمیرات این دستگاه را اجرا خواهند کرد و  کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات صورت می گیرد.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما در محل

هر زمان که شما شاهد مشکلی در عملکرد دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز زیگما شدید بدون هیچ نگرانی می توانید  با یک تماس  از خدمات دکتر آچار در محل بهره ی لازم را ببرید.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما
تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما مرکز دکتر آچار

در صورتی که با مشکل خرابی دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز ریگما مواجه دید می توانید از خدمات تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما در مجموعه دکتر آچار استفاده کنید، در ادامه برخی از مزیت های مرکز دکتر آچار را مطرح می کنیم:

 • مرکز دکتر آچار به عنوان مرجع قابل اعتماد در زمینه تعمیرات دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد و با تماس به شماره 02188444021 می توانید از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنید در صورتی که ایراد دستگاه را خودتان هم بتوانید رفع کنید کارشناسان این مجموعه شما را راهنمایی می کنند.
 • تجربه و تخصص تکنسین های مجموعه دکتر آچار روند خدمات رسانی را سرعت می بخشد و رضایت شما را بالا می برد.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما با گارانتی

پس از ارائه خدمات در مرکز دکتر آچار در صورتی که دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما در بازه زمانی 1 سال دچار مشکل شود، خدمت به صورت رایگان به شما ارائه داده می شود، مرکز دکتر آچار به شما اطمینان می دهد که دستگاهتان مجدد خراب نمی شود.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما
تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز زیگما

هزینه ی تعمیرات دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز زیگما

با خراب شدن دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز در مرحله ی ابتدایی باید قطعه ی آسیب دیده مشخص بشود و با بررسی معلوم بشود که آیا این قطعه قابل تعمیر است یا خیر؟

در صورتی که تعمیر می شود کارشناسان مرحله ی تعمیر را پیش می روند و در مواقعی که این کار قابل انجام نباشد تصمیم به تعویض قطعه ی صدمه دیده می کنند و قطعه ی جدید را جایگزین این قطعه ی معیوب  می کنند و هزینه های دریافتی افراد تعمیرکار با در نظر گرفتن ایاب و ذهاب و هزینه ی قطعات محاسبه می گردد.

سخن پایانی

هر چند که دستگاه های قهوه ساز و اسپرسوساز  دارای کیفیت عالی هستند و در برندهای متفاوت وجود دارد که برند زیگما یکی دیگر از برندهای دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز می باشد.

که هر زمان احساس کردید این دستگاه نیازمند تعمیرات است بهتر است از تعمیر کاران دکتر آچار کمک بگیرید و به راحتی معایب پیش آمده را برطرف کنید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. عبدالرضا نهاوندی 11 ماه قبل

  این مطلب حرف نداشت

 2. سجاد مجیدی 11 ماه قبل

  چطوریه هزینه های تعمیرات و قطعات شرکت شما پایین تر از بقیه تعمیرگاه هاست؟

 3. عبدالحسین قاضی 8 ماه قبل

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید