تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی


برند مباشی

برند مباشی در سال 2012 با هدف تولید لوازم خانگی در ابعاد کوچک تاسیس شد و شروع به تولید و عرضه لوازم خانگی کرد، برند مباشی یک برند ژاپنی است و مانند بسیاری از برند ها در چین مونتاژ می شود، یکی از پر فروش ترین محصولات برند مباشی قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی است.

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی

در صورتی که در منزل یا محل کار خود از قهوه ساز مباشی استفاده می کنید و دستگاه تان دچار آسیب و خرابی شده است، بدون هیچ گونه نگرانی سرویس و تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی را به تکنسین های متخصص و آموزش دیده دکتر آچار بسپارید، شرکت تخصصی تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی دکتر آچار در هر نقطه از تهران که باشید در دسترس شماست تا در کمترین زمان ممکن بتوانید مشکل قهوه سازتان را بر طرف کنید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر قهوه ساز مباشی با گارانتی

در صورت بروز مشکل و خرابی در قهوه ساز تان بابت بروز مشکل مجدد نگران نباشید چرا که تعمیرات با بهترین متد های تعمیراتی و جدید ترین ابزار انجام شده و  شرکت دکتر آچار تمامی خدماتی که توسط تکنسین های این مرکز انجام می شود را گارانتی 12 ماهه کتبی میکند که پس از تعمیرات تقدیم می شوند.

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در شرکت دکتر آچار فعالیت می کنند افراد متخصص و با تجربه ای هستد که هرساله دوره های آموزشی را می گذرانند تا بهترین خدمات را با استفاده از جدید ترین متد های تعمیراتی به مشتریان ارائه دهند.

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی

تعمیر قهوه ساز مباشی تهران

شرکت دکتر آچار در تمامی مناطق تهران از جمله شمال، جنوب، غرب، شرق دارای شعبه می باشد، از این جهت تکنسین ها در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات اعزام شده و به ارائه خدمات می پردازند.

تعمیر اسپرسو ساز مباشی در محل

با دکتر آچار نیازی به حمل قهوه ساز به تعمیرگاه وجود ندارد چرا که این مرکز جهت ارائه خدمات با کیفیت و آسایش مشتریان، تکنسین را در کوتاه ترین زمان ممکن به محل اعزام می کند، با این امکان در هزینه و زمان شما صرفه جویی می شود، در صورت مواجه شدن با هر مشکلی در  قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی خود می توانید با شرکت ما تماس بگیرید، تکنسین ها در اسرع وقت به منزل اعزام شده و تعمیر قهوه ساز در محل می پردازند.

سرویس قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی

یکی از راه هایی که امر لوازم خانگی مانند قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی بیشتر می کند استفاده از خدمات سرویس مرکز دکتر آچار است، تعمیرکاران این مرکز برای ارائه این خدمات دستگاه را از آلودگی ها پاک می کنند و ایرادات کوچک دستگاه را برطرف می کند این کار از ایجاد خرابی های بیشتر جلوگیری می کند.

تعمیر قهوه ساز یا تعویض قطعات آن؟

یکی از مهم ترین اهداف تکنسین های مرکز دکتر آچار تعمیر قطعات معیوب قهوه ساز مباشی است، تکنسین های این مرکز با جدید ترین ابزار و با تجربه و دانش خود قهوه ساز را تعمیر می کنند، در صورتی که امکان تعمیر قطعه ای از دستگاه وجود نداشته باشد تکنسین با رضایت مشتری اقدام به تعویض قطعه می کند، تمامی قطعاتی که توسط تکنسین های این مرکز استفاده می شود قطعات اصل و  اورجینال هستند.

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی

مشکلات رایج قهوه ساز مباشی

قهوه سار مانند سایر لوازم برقی دچار ایراد و خرابی می شود، پیشنهاد میکنیم تعمیر قهوه ساز را به تکنسین ها بسپارید، در این بخش به معرفی چند مشکل رایج قهوه ساز ها می پردازیم.

چرا قهوه ساز و اسپرسوساز روشن نمی شود؟

در صورتی که دستگاه تان روشن نمی شود از سلامت کابل، دوشاخه و برق داشتن پریز مطمئن شوید، پارگی کابل یا اتصالی کردن دو شاخه از دلایل اصلی روشن نشدن قهوه ساز محسوب می شوند، از دیگر دلایل روشن نشدن قهوه ساز می توانیم به ایراد و خرابی المنت اشاره کنیم، در صورت قطع اتصال المنت یا کار نکردن آن جریان برق از دستگاه عبور نکرده و دستگاه روشن نمی شود.

اختلال در عملکرد مقاومت، خرابی قطعه کاهش دهنده ولتاژ و اختلال و اتصالی مدار کنترل قهوه ساز از دیگر دلایل روشن نشدن این دستکاه محسوب می شوند.

راه حل :

 1. کابل را بررسی کنید در صورت پارگی آن را تعویض کنید.
 2. در صورت وجود هر گونه مشکل در بدنه المنت، آن را تعویض کنید.
 3. برای سنجش و بررسی جریان برق ترمینال های المنت از ابزار مولتر استفاده کنید.
 4. در صورت برطرف نشدن مشکل مدار کنترل و سایر قطعات آن را از جمله رله، کاهنده ولتاژ و ترانزیستور بررسی کنید.
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی

چرا با وجود روشن بودن پمپ قهوه از قهوه ساز مباشی خارج نمی شود؟

در صورتی که پمپ دستگاه روشن است ولی قهوه از دستگاه خارج نمی شود ممکن است قهوه یا آب در دستگاه وجود نداشته باشد، مخزن آب را بررسی کنید و از پر بودن آن مطمئن شوید، رسوب قهوه در دستگاه از دیگر دلایل خارج نشدن قهوه در دستگاه است، انسداد مسیر خروجی با قهوه اجازه خروج قهوه از دستگاه را نخواهد داد، رسوب آب نیز از دیگر دلایل خارج نشدن قهوه محسوب می شوند، سختی آب در مناطقمختلف یکی از دلایل رسوب آن است در نتیجه آهک موجود در آب و سختی آن از دلایل خارج نشدن قهوه محسوب می شوند.

راه حل:

 1. مخزن آب را بررسی کنید که پر باشد در صورتی که مخزن دستگاه به صورت مستقیم به آب شهری متصل است منبع آب را بررسی کنید که باز باشد.
 2. در صورتی که قهوه ساز توسط دانه های قهوه و یا آب مسدود شده است، انسداد را بر طرف کنید.
 3. اگر مشکل قهوه ساز بر طرف نشد با اکنین های دکتر آچار تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل رفع شود.
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مباشی

چرا قهوه مزه تلخی دارد؟

اگر قهوه ای که از دستگاه قهوه ساز خارج شده مزه بد و تلخی دارد ممکن است دستگاه تان کثیف شده باشد و نیاز به نظافت داشته باشد، زیاد بودن مقدار قهوه از دیگردلایل تلخ شدن قهوه محسوب میشود.

راه حل :

برای برطرف کردن این مشکل از مواد شوینده مناسب استفاده کنید، امکان استفاده از سرکه و جوش شیرین برای شستن قهوه ساز وجود دارد، برای این کار قطعات داخلی و خارجی قهوه ساز را از هم باز کرده و فیلتر قهوه ساز را رسوب زدایی کنید.

همچنین میتوانید مقداری سرکه یا ترکیب آب و جوش شیرین را در مخرن آب ریخته و دستگاه را روشن کنید و اجازه دهید تا محلول برای نیم ساعت بجوشد تا دستگاه کاملا تمیز شود.

هزینه تعمیر قهوه ساز مباشی

هزینه تعمیر قهوه ساز مباشی به خرابی و شدت خرابی دستگاه بستگی دارد، با این حال نگران هزینه تعمیرات نباشید چرا که تمامی هزینه های دریافتی این مرکز مطابق با نرخ اتحادیه بوده و منصفانه هستند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 8
 1. رسول هامون 1 سال قبل

  از تعمیرات راضی بودم ممنونم

 2. بهرام گودرزی 1 سال قبل

  خیلی عالی بود

 3. امیر یوسفی 1 سال قبل

  پشتیبانی و مشتری مداری عالی

 4. مهرداد بردبار 1 سال قبل

  مرسی

 5. عبدالله حسینی 1 سال قبل

  عالی و پیشنهاد میشه

 6. حسین کیان 1 سال قبل

  تعمیرات را با کمترین قیمت برام انجام دادند

 7. کاظم رجبی 1 سال قبل

  مهندس جان عالی بود

 8. روح الله حبیبی 1 سال قبل

  هزینه مشاورتون چنده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید