راهنمای خرید اسپرسو ساز

راهنمای خرید اسپرسو ساز


در بازار وسیع قهوه سازها، خرید اسپرسوساز برقی و قهوه ساز خانگی با قیمتی مقرون به صرفه و در ضمن داشتن کیفیت از نکات بازر و برجسته این دستگاه های اسپرسوساز است، اگر قصد دارید که دستگاه اسپرسوساز برای خانه یا کارتان تهیه کنید بهتر است این متن که در مورد راهنمای خرید اسپرسو ساز می باشد به دقت مورد مطالعه قرار بدهید تا اطلاعات لازم را در این زمینه به دست بیاورید و کمتر نیاز به تعمیرات قهوه ساز داشته باشید.

همان طور که می دانید قهوه یکی از نوشیدنی های گرم به شمار می آید، این قهوه با ارزش غذایی بالایی که دارد توانسته طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا داشته باشد و محبوب بیشتر افراد می باشد، در کشور ما هم امروزه بیشتر افراد به این نوشیدنی خوشمزه علاقمند شده اند، آنقدر که داشتن قهوه ساز یا اسپرسوساز هر علاقه مند به قهوه را وسوسه می کند.

راهنمای خرید اسپرسو ساز
راهنمای خرید اسپرسو ساز

راهنمای خرید اسپرسو ساز

در راهنمای خرید اسپرسوساز باید قبل از خرید به مواردی که مد نظرتان می باشد و می تواند نیاز شما را فراهم نماید بسیار توجه داشته باشید تا در حین کار کردن با این دستگاه با مشکلاتی مواجه نشوید.

در این متن مواردی که برای راهنمای خرید اسپرسو ساز مفید می باشد را برای شما باز گو خواهیم کرد:

یکی از این موارد راهنمای خرید اسپرسو ساز پرتا فیلتر و طراحی فیلترش می باشد، پرتا فیلتر دستگاه سطح کیفی آن دستگاه را نشان می دهد قسمت پلاستیکی و استیل و وزن پرتافیلتر دوام دستگاه شما را تضمین می کند.

مدل سبدهای پرتافیلتر در نوع فشرده و غیر فشرده درست شده است که بیشتر دستگاه های اسپرسوساز خانگی از نوع مدل سبدهای فشرده می باشد.

بنابراین طراحی سبدهای پرتافیلتر فشرده نیز می تواند مهم باشد، با توجه به ساختارش کرم و کفی که روی قهوه درست می شود تا حد زیادی می تواند به این دلیل باشد، قابل توجه می باشد که طراحی فیلتر هر دستگاه محدوده عملکرد آن دستگاه را نیز تعیین می کند.

بنابراین برخی از برندها با تنوعی که در طراحی فیلترها ایجاد کرده اند، علاوه بر پودر قهوه اجازه می دهند از پد قهوه یا کپسول قهوه نیز استفاده کنند، به لحاظ طرح و کیفیت سبد قهوه، پرتافیلتر و البته کیفیت را می توان در زمره اسپرسوسازهای خانگی اقتصادی طبقه بندی کرد.

مورد دیگری که در راهنمای خرید اسپرسوساز موثر واقع می شود و اهمیت دارد، خرید هر وسیله برقی برجسته ترین شاخصهٔ آن توجه دقیق به قدرت و توان آن دستگاه اسپرسوساز می باشد.

در هنگام خرید دستگاه اسپرسوساز مانند سایر وسایل برقی باید گزینه برق آن را با دقت انتخاب کنید، عللی که بر قدرت در این دستگاه موثر واقع می شود، فشار بخار آب است، بنابراین دستگاهی با فشار بخار قوی‌تر خریداری کنید تا در نتیجهٔ کار اسپرسوی بهتری برای شما بساخته بشود.

بیشترین فشاری که می توانید از دستگاه اسپرسوساز توقع داشته باشید 15 بار است و برای یافتن این میزان فشار بخار، دستگاه شما باید دارای موتور 1000 یا 1600 وات باشد. در پایان در صورتی که یک اسپرسوی طعم دار را خواهان هستید، به این امر فشار در این دستگاه ها بی توجه نباشید، این گزینه یکی از رازهای اصلی موفقیت یک قهوه ساز اسپرسو در فراهم کردن قهوه با طعم خاص است.

مورد بعدی که در امر راهنمای خرید اسپرسوساز اهمیت دارد، استحکام و جنس بدنه دستگاه اسپرسوساز می باشد، احتمال دارد که در خیال افراد در مورد جنس بدنه دستگاه اسپرسوساز، تأثیر این گزینه در زیبایی و ظواهر این دستگاه باشد و اطلاعات لازم در این امر را نداشته باشند که بر کیفیت و طول عمر دستگاه نیز می تواند موثر باشد، هر چه مقاومت بدنه در دستگاه اسپرسوساز بیشتر باشد، مدت زمان بیشتری می توانید از دستگاه خود برای تهیه قهوه استفاده کنید.

مورد دیگری که در راهنمای خرید اسپرسوساز حائز اهمیت می باشد، قابلیت دستگاه اسپرسوساز چند منظوره است، شما قطعاً یکی از علاقه مندان سرسخت اسپرسو هستید که درپی خرید دستگاه قهوه ساز می باشید، اما گاهی اوقات هوس قهوه متفاوتی دارید و کمی تنوع را دوست دارید.

چند منظوره بودن دستگاه شما را در شرایطی قرار می دهد که بتوانید انواع مختلف قهوه ها درست کنید، مشروط بر اینکه قبل از خرید دستگاه اسپرسوساز بررسی کنید که آیا دستگاه شما قادر خواهد بود که قهوه های متنوعی برای شما تهیه کند، مانند دستگاه های اسپرسوسازی که قادر به تهیه قهوه فرانسوی یا فیلتری، کاپوچینو و لاته می باشد و این قابلیت را دارا هستند، البته بعضی دیگر از این دستگاه ها نیز از زیر بار تهیه پودر قهوه، پد یا کپسول قهوه دوری نمی کنند.

مورد بعدی که در راهنمای خرید اسپرسوساز مهم تلقی می شود، ویژگی های خاص دستگاه اسپرسوساز است، قابل ذکر می باشد که هر فردی از عملکرد یک دستگاه اتوماتیک خوشش می آید؟ در مواقعی که شما هم از طرفداران سیستم های هوشمند و اتوماتیک باشید، در اینجا به شما پیشنهاد خواهیم کرد که یک نوع دستگاه اسپرسوساز با سیستم خاموش کننده خودکار را معرفی کنیم.

راهنمای خرید اسپرسو ساز
راهنمای خرید اسپرسو ساز

این دستگاه های قهوه ساز اتوماتیک می توانند در صورت عدم مشاهده عملکرد دستگاه در عرض پانزده دقیقه به صورت خودکار خاموش شوند.

 اگر خاموش شدن خودکار این دستگاه‌ها را دوست دارید، و همچنین بدانید که بعضی از این قهوه‌سازها قادر به تمیز کردن و شستشوی خودکار هستند، چه احساسی دارید؟

 بدون شک پس از دانستن این دو ویژگی بارز اسپرسوسازها اشتیاق داریدکه مدل های محبوب بازار قهوه ساز را بشناسید، اسپرسوسازها دربرندهای دلونگی، نوا بوش، فیلیپس و ناسا الکتریک و…. در بین افراد علاقمند محبوبیت دارد.

بهتر است که انواع دستگاه های اسپرسوساز را به طور کامل بشناسید و اطلاعات لازم را در این زمینه داشته باشید.

 متعلقات و قطعات مرتبط با دستگاه اسپرسوساز را به درستی بشناسید و بهتر است همیشه از قهوه ایی که دارای بالاترین کیفیت است را مورد مصرف قرار بدهید.

فیلتر این دستگاه می تواند بر روی مزه و طعم آب تاثبر گذار باشد و دستگاهی که مجهز به این قطعه باشد شما با اطمینان خاطر از آن استفاده بکنید، وجود وارمر هم مهم می باشد زیرا باعث شده که لیوان قهوه را گرم نگه داشته و وجود همین سیستم گرم نگه دارند مفید می باشد.

 مورد دیگری که در راهنمای خرید اسپرسوساز اهمیت دارد قابلیت برنامه ریزی است که در بازار در دو مدل دستی و اتوماتیک وجود دارد که با توجه به نیاز خود می توانید خریداری نمایید، اگر از آن دسته از افرادی هستید که مصرف قهوه تان بسیار است و تعداد افراد خانواده زیاد است می توانید از نوعی که دارای قابلیت برنامه ریزی است را خریداری نمایید در برخی از آنها با وای فای و پنل های لمسی کمک گرفته و می تواند دستگاه روشن بشود و اتوماتیک قهوه را دم کند.

سخن پایانی

با وجود کارایی دستگاه های قهوه ساز و اسپرسوساز که در مدل های متفاوت و برندهای مختلفی در بازار موجود می باشد شما با داشتن اطلاعات لازم و نیاز خودتان و البته قیمت این دستگاه می توانید هر نوع و مدلی را که می خواهید به راحتی خریداری نمایید و هر زمان که اختلالی را در عملکرد اسپرسوساز خود با هر برندی که باشد را مشاهده کردید فوراً با یکی از شماره های کارشناسان دکتر آچار تماس حاصل کنید و پس از مشاوره و باز گو کردن ایراد به وجود آمدهٔ برای اسپرسوساز تان عملیات تعمیرات را به افراد با تجربهٔ این گروه بسپارید تا یک کار با کیفیت و با ضمانت به شما تحویل بدهند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. علیرضا رحمتی 2 هفته قبل

  بهترین تعمیرگاه لوازم خانگی تهران دکتر آچار

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   ممنون از لطف شما

 2. میلاد صادقی 2 هفته قبل

  خداقوت بهتون میگم تیم خوب دکتر آچار

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   ممنون از شما سلامت باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید