تعمیر قهوه ساز صنعتی

تعمیر قهوه ساز صنعتی


دستگاه های قهوه ساز اسپرسو در مدل و نوع صنعتی یکی دیگر انواع دستگاه های قهوه ساز می باشد در مقاله تعمیر قهوه ساز صنعتی شما را با این دستگاه آشنا می کنیم.

دستگاه های قهوه ساز صنعتی حرفه ایی می تواند عملکرد در یک سطح را با سرعت خیلی بالاتری را به نسبت دستگاه های خانگی انجام بدهد و به طور معمول در هر ساعت تعداد زیادی قهوه تحویل خواهد داد.

انجام دادن تعمیرات اسپرسوساز و سرویس دستگاه های اسپرسوساز های صنعتی حتی اگر اختلالی در عملکرد و برنامه های اجرایی دستگاه وجود نداشته باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

به کاربران این وسیله کمک می‌کند تا در افزایش عمر مفید دستگاه خود را برای مدت طولانی نقش مهمی را داشته باشد.

کاربرد های دستگاه قهوه ساز صنعتی بیشتر در رستوران ها، هتل ها، کافی شاپ ها و… می باشد.

هر زمان که با خراب شدن این دستگاه قهوه ساز صنعتی روبرو بشوید با انجام به موقع و سریع می توانید از زیاد شدن اصطکاک و کاهش عمر مفید دستگاه پیشگیری های لازم را انجام داد.

بهتر است برای انجام این امر تعمیرات از افراد ماهر و با تجربه تعمیر قهوه ساز صنعتی کمک گرفت و همچنین افرادی که در تعمیر گاه های مجاز دستگاه های قهوه ساز صنعتی مشغول به کار هستند.

تعمیرات اسپرسوساز
تعمیرات اسپرسوساز

رایج ترین موارد خرابی های دستگاه قهوه ساز صنعتی

 • احتمال دارد که سرعت خروج قهوه از دستگاه قهوه ساز بسیار کم شده باشد؟!
 • وجود سر و صداهای اضافی در دستگاه قهوه ساز صنعتی
 • وجود طعم تلخ قهوه در دستگاه قهوه ساز
 • تند شدن قهوه در دستگاه قهوه ساز
 • جمع شدن آب کثیف در قسمت زیرین دستگاه قهوه ساز
 • تنظیم نبودن بخار دستگاه قهوه ساز
 • روشن ماندن چراغ آلارم نبود قهوه در داخل دستگاه قهوه ساز
 • دستگاه در حال انجام کار و آماده کردن قهوه ولی خروج قهوه صورت نمی گیرد.
 • صداهای ناهنجار در قسمت پمپ دستگاه قهوه ساز
 • ترش بودن طعم قهوه  در دستگاه قهوه ساز و…
تعمیرات قهوه ساز صنعتی
تعمیرات قهوه ساز صنعتی

زمانی که خروج قهوه به کندی صورت می گیرد علتش چیست؟

هر گاه با این مورد خروج کند قهوه در دستگاه قهوه ساز صنعتی روبرو شدید احتمال دارد به دلایلی مانند:

 1. بهتر است در این مواقع قطعه ی پمپ دستگاه قهوه ساز را مورد بررسی قرار دهید.
 2. ممکن است که به مقدار کافی آب داخل قطعه ی پمپ دستگاه نشده است، یا اینکه این قطعه ایراد پیدا کرده است، با کمک افراد متخصص تعمیرکار تعمیر قهوه ساز صنعتی می توانید این قطعه را تعمیر و یا تعویض نمایید.
 3. گاهی هم به دلیل  کثیف بودن بیش از حد فیلتر صافی می تواند علت بروز این ایراد در دستگاه باشد.
 4. البته گاهی اوقات احتمال دارد نمایان شدن این ایراد به خاطر بیش از حد آسیاب شدن قهوه باشد که با دستگاه قهوه ساز شما هم خوانی ندارد.
 5. چند توصیه ی مهم در امر نگهداری و انجام سرویس دستگاه قهوه ساز صنعتی
 6. هر زمان که بوی سوختگی را از دستگاه قهوه ساز و یا جرقه ایی را مشاهده کردید بهتر است که دستگاه را از برق بیرون بیاورید و با تعمیرکاران تعمیر قهوه ساز صنعتی فوراً تماس حاص نمایید.
 7. با نمایان شدن هر گونه ایرادی تا قبل از برطرف کردن آن عیب بهتر است که دیگر از دستگاه استفاده نکنید.
 8. گاهی ممکن است که پریز دستگاه قهوه ساز شما دچار مشکل شده باشد که با تعویض آن بتوانید ایراد را رفع نمایید.
 9. به ولتاژ ورودی دستگاه توجه داشته باشید باید بین ولتاژ ورودی محل و دستگاه هم خوانی وجود داشته باشد تا مشکلی به وجود نیاید.
 10. بهتر است که دستگاه قهوه ساز را در مکان هایی که بسیار سرد است نصب نکنید زیرا با یخ زدن آب درون دستگاه احتمال دارد که به قطعات دیگر دستگاه صدمه ایی وارد بکند.
 11. باید توجه داشته باشید که دستگاه قهوه ساز را در نزدیکی شیر آلات و یا بخاری و ماشین ظرفشویی قرار ندهید.

بهتر است هر چند وقت یک بار از افراد متخصص برای انجام سرویس های دوره ایی  کمک بگیرید زیرا با انجام به موقع این کار می توانید از بروز آسیب های جدی جلوگیری به عمل آورید و قبل از اینکه با مشکلات جدی روبرو بشوید عیب های کوچک تر را رفع کنید.

آموزش برطرف کردن ایراد طعم تلخی قهوه

برای اینکه بتوانید طعم تلخی قهوه را برطرف نمایید، وجود نظافت و شست و شوی دستگاه در ایجاد این امر نقش بسزایی دارد.

بهتر است که فیلتر دستگاه را به خوبی تمیز کنید در بیشتر موارد که مشکلات دستگاه قهوه ساز را مشاهده می کنید علتش به تمیز کردن دستگاه بر می گردد.

باید به میزان و مقدار قهوه توجه داشته باشید زیرا وجود زیاد قهوه هم می تواند در خروجی دستگاه بسیار غلیظ و تلخ باشد.

برای رفع این ایراد می توانید مقدار قهوه را کم کنید.

یکی دیگر از دلایل تلخ بودن قهوه می تواند وجود رسوبات از باقی مانده ی قهوه های سری قبل باشد که برای برطرف نمودن آن می توانید تمامی قطعات و اجزای دستگاه را تمیز کنید.

با انجام شست و شو و تمیز کردن به موقع دستگاه قهوه ساز صنعتی می توانید از مشاهده ی این گونه مشکلات در امان باشید.

تعمیر قهوه ساز صنعتی
تعمیر قهوه ساز صنعتی

آموزش برطرف کردن سر و صداهای و تعمیر قهوه ساز صنعتی

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای افراد مصرف کننده ی دستگاه قهوه ساز پیش بیاید، صدای دستگاه اسپرسوساز است، با گذراندن دوره آموزش تعمیرات اسپرسوساز به راحتی می توانید این مشکل رابرطرف نمایید.

 زمانی که المنت های دستگاه شما دچار انسداد شده باشد و پمپ باید برای گرم کردن آب بیشتر کار کند و این کار اضافی باعث ایجاد صدای زیادی می شود، راهنمای تعمیر صدای دستگاه اسپرسوساز به شرح زیر است:

در بیشتر موارد ایجاد این صدای زیادی در دستگاه قهوه ساز می تواند به خاطر نبود آب در مخزن دستگاه باشد.

گاهی هم اگر دستگاه قهوه ساز شما به شیر آب متصل باشد در صورتی که فشار آب کم باشد احتمال مشاهده ی این ایراد است.

در نهایت دیگر دیگر هم می تواند به علت وجود دانه های درشت قهوه باشد که با دستگاه قهوه ساز شما نامتناسب است.

خراب شدن قطعه ی ترموستات در دستگاه قهوه ساز

نمایان شدن این ایراد در دستگاه قهوه ساز می تواند به علت المنت نگه دارنده باشد و در مواقعی که مقدار ولتاژ کافی در دسترس باشد و لی المنت گرم نمی شود.

احتمالاً این قطعه سوخته است و نیاز به تعویض دارد و در صورتی که به برق وصل هست ولی المنت قرمز نخواهد شد پس قطعاً سوخته است و باید از متخصصین تعمیر قهوه ساز صنعتی برای رفع این ایراد کمک بگیرید.

تعمیر قهوه ساز صنعتی
تعمیر قهوه ساز صنعتی

علت وجود تفاله در فنجان قهوه چه می تواند باشد؟

اگر در زمان استفاده کردن از قهوه متوجه وجود تفاله در فنجان شدید بهتر است علت را بررسی کنید.

احتمال دارد که به خاطر وجود تورفتگی ها سبد فیلتر دستگاه باشد،  که باید اقدام به تعویض نمود زیرا هنگامی که قهوه ساز با فشار کار می کند و سبد فیلتر دچار تو رفتگی شده است، این فشار را تحمل نکرده  و ممکن است تفاله ها را وارد فنجان بکند.

البته می توانید واشرهای گروپ را مورد بررسی قرار دهید زیرا احتمال دارد که واشرها کهنه شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.

دلیل جوش خوردن قهوه در زمان آماده شدن چیست؟

ممکن است که در زمان آماده شدن قهوه ی شما متوجه جوشیدن آن بشوید که قهوه ی جوش خوردن نمی تواند مزه ی خوبی داشته باشد زیرا کیفیت آن بهم می ریزد.

اگر قطعه ی ترموستات دستگاه قهوه ساز شما تنظیمات لازم را نداشته باشد، می تواند در ایجاد این اختلال نقش داشته باشد که بهتر است توسط سرویس کاران مجرب ترموستات را باز کرده و این قطعه را با قطعه ی جدید ترموستات جایگزین نموده و عملیات تعویض صورت بگیرد.

مشاهده ی آب کثیف در زیر دستگاه قهوه ساز علتش چیست؟

هر گاه شما مشاهده کردید که زیر دستگاه آب جمع شده است بهتر است که بدانید یک نشتی وجود دارد و ممکن است که شیلنگ خروجی در یک قسمت مسدود شده باشد که با رفع این ایراد می توانید مشکل را حل کنید.

تعمیر انواع دستگاه قهوه ساز صنعتی

تعمیر تمامی مدل ها و انواع دستگاه اسپرسوساز و قهوه ساز صنعتی امری تخصصی است که باید آن را از شرکتی حرفه ای و معتبر درخواست کرد، مجموعه دکتر آچار با سال ها سابقه و تکنسین های مجرب آماده ارائه تمامی خدمات تعمیرات انواع دستگاه اسپرسوساز صنعتی می باشد.

تعمیر قهوه ساز صنعتی
تعمیر قهوه ساز صنعتی

سرویس دستگاه اسپرسوساز صنعتی

با انجام سرویس اسپرسوساز، سرویس کار، در محل حضور پیدا می کند و در ضمن بررسی قهوه ساز، در صورت وجود عیوب در دستگاه، آن ها را برطرف می کند.

با انجام سرویس و تعمیر اسپرسوساز، عملکرد دستگاه ارتقا پیدا می کند و عمر آن بیشتر می شود، همچنین با انجام این عمل و تعمیر یا تعویض قطعات معیوب، دیگر قطعات آسیب نخواهند دید و به این ترتیب، در هزینه ها نیز صرفه جویی خواهد شد.

انجام تعمیر قهوه ساز صنعتی در محل

از اینکه در زمان خراب شدن دستگاه قهوه ساز بخواهید آن را جا به جا کنید و به تعمیر گاه انتقال دهید کار سختی است.

بنابراین افراد متخصص با حضور در محل و بررسی مشکلات پیش آمده دستگاه قهوه ساز صنعتی به راحتی می توانند دستگاه را عیب یابی نموده و ایرادش را رفع کنند بدون اینکه دستگاه را انتقال دهید.

دستگاه قهوه ساز صنعتی به دلیل اینکه به طور مکرر قابل استفاده می باشد به همین دلیل وجود سرعت عمل افراد تعمیر کار برای انجام تعمیرات این گونه دستگاه ها بسیار امر مهمی تلقی خواهد شد.

از مواردی که باعث بالا رفتن سرعت عمل  در امور تعمیرات خواهد بود وجود و حضور افراد تعمیر کار  در محل است.

تعمیر قهوه ساز صنعتی
تعمیر قهوه ساز صنعتی

هزینه تعمیر اسپرسوساز صنعتی

هزینه تعمیرات اسپرسوساز صنعتی با توجه به مواردی همچون نوع تعمیرات انجام شده، نحوه خدمات ارائه شده توسط تکنسین و نیاز و یا عدم نیاز به تعویض قطعات بستگی دارد، بنابراین در خصوص قیمت تعمیرات قهوه ساز صنعتی، دستگاه باید بررسی شود، با این وجود نگران هزینه تعمیرات نباشید، تمامی مبالغ در مجموعه دکتر آچار مطابق نرخ اتحادیه و منصفانه محاسبه خواهند شد.

سخن نهایی آموزش تعمیر قهوه ساز صنعتی

در اینجا برخی از مشکلات پیش آمده برای دستگاه قهوه ساز را مورد بررسی قرار داده ایم و بعضی از احتمالات که ممکن است در زمان عملکرد دستگاه شما به وجود بیاید را بیان کرده ایم و برخی از راهکار ها را بیان نموده است.

ولی در موارد ساده می توانید خودتان دستگاه را عیب یابی کرده وگرنه برای رفع ایراد دستگاه خود و حل مشکلاتش بهتر است از متخصصین تعمیر کار حرفه ایی کمک بگیرید تا با حضور به موقع اقدامات لازم را برای شما انجام بدهند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 7
 1. غلامرضا هاشمیان 1 سال قبل

  خیلی خوب بود

 2. علی محمد رشیدی 1 سال قبل

  میتونیم توی سایت شما مطلب بنویسیم؟

 3. غلامحسین گودرزی 1 سال قبل

  اگر براتون مقدوره به من کد تخفیف بدید

 4. ایمان نوروزی 1 سال قبل

  واقعا عالیه قیمتشم از همه جا بهتره

 5. ابراهیم تابش 1 سال قبل

  دستخوش

 6. مزدک قبادی 1 سال قبل

  علت صدای زیاد دستگاه اسپرسو صنعتی را میدانید؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام و عرض ادب کمبود آب و عدم اتصال آب شهری، عدم وجود آب در مخرن، خرابی پمپ از دلیل های سر و صدای اسپرسوساز ار می باسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید