تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر


ماشین های ظرفشویی حایر از کیفیت عالی برخوردار هستند ولی باز هم احتمال دارد که در زمان کارکردن با این دستگاه دچار مشکلاتی بشوید و در قطعاتش نواقصی رخ دهد که شما ملزم به حضور افراد متخصص تعمیر ظرفشویی دکتر آچار در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی حایر باشید.

از قطعات مهم و کاربرد ی در ماشین ظرفشویی حایر می توان قطعهٔ برد را نام برد از اجزای مهم در ماشین است که موظف به انجام دادن کارهای بسیاری خواهد بود. قطعاً همهٔ قطعات در ماشین ظرفشویی حایر به برد اتصال خواهد داشت.

 برد ماشین ظرفشویی حکم مغز ماشین را دارد و دستورات خاصی را به ماشین ارسال خواهد کرد در صورت آسیب دیدن، خرابی های زیادی در دستگاه ایجاد می شود که از شایع ترین آن روشن نشدن دستگاه ماشین ظرفشویی حایراست درست نبودن کارکرد برد باعث صدمه رساندن به قسمت های مختلف دستگاه می شود.

چون که قطعهٔ برد ماشین ظرفشویی حایر یکی از قطعات شاخص و مهم در ماشین ظرفشویی است و دستورات شستشوی اصلی را ارسال به قطعات دیگر می کند با توجه به این متن به صورت مختصر و مفید در مورد مشکلات این قسمت و راهکارهای رفع این مشکلات توضیح داده می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر
تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

اطلاع داشته باشید که برد دارای مدارمیکروپرسسور بوده که به واسطهٔ قطعات سنسور و ترموستات ها بر فشار آب و دما و… در عملکرد ماشین ظرفشویی حایر دخالت دارد که با معیوب شدنش اختلال به وجود می آورد.

در این متن با بعضی از عوامل معیوب شدن برد ماشین ظرفشویی حایر آشنا خواهید شد:

1. اولین مورد می تواند صدمه دیدن قطعهٔ فیوز برد ماشین ظرفشویی حایر باشد که با رویت شدن ایرادهایی مثل بالا رفتن جریان، برق گرفتگی یا سوختگی که در آسیب نقش دارد.

2. مورد بعدی معیوب شدن قطعات الکترونیکی برد احتمال دارد به خاطر صدمه دیدن با اختلال روبرو شوند. صدمه دیدن تراشه های الکترونیکی یا سایر قطعاتی که به عملکرد درستی ندارند، می توانند موثر در از کار افتادن برد شوند.

3. صدمه دیدن قطعات سنسور از موارد بعدی است که مرتبط با برد ماشین ظرفشویی حایر است و نقش موثری از کار افتادن برد و عملکرد ماشین ظرفشویی شود.

4. با نصب نامناسب برد هم می توان اختلال را مشاهده کرد و معایب را رویت کرد.

5. موارد دیگر آسیب مکانیکی می باشد که وجود این آسیب مکانیکی ممکن است به برد ماشین ظرفشویی آسیب برساند.

6. در صورتی که نگهداری مناسب صورت نگیرد در معیوب شدن برد تاثیر بسزایی دارد.

7. طرز استفاده بسیار مهم است که اگر به طور نادرستی از دستگاه استفاده شود به برد آسیب خواهد رسید.

8. در صورتی که ولتاژ بالا یا پایین برود و تعادل نداشته باشد می تواند سبب خراب شدن برد دستگاه بشود.

چه راه کارهایی وجود دارد تا از بروز خرابی برد ماشین ظرفشویی حایر پیشگیری کرد؟

 1. اگر در امر نگهداری از دستگاه نظم داشته باشید و بدان توجه کنید می توانید در ایجاد این خرابی نقش داشته باشید به منظور پیشگیری کردن از آسیب دیدن برد ماشین ظرفشویی، بهتر است دستگاه را مرتب تمیز کرده و اقدام به تعویض فیلتر کنید همچنین دستگاه در محیط مرطوب قرار نگیرد.

2. باید توجه داشته باشید که به طور صحیح از دستگاه استفاده کنید تا با مشکل مواجه نشوید، بهتر است ظروف مناسب برای شستشو را در ماشین ظرفشویی قرار دهید و برای شستن آنها از مواد شوینده مناسب کمک گرفته شود و البته با طرز کار دکمه های ماشین ظرفشویی آشنا بوده با دقت استفاده کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

3. اگر از ولتاژ صحیح استفاده بود برد دستگاه آسیب نمی بیند از ولتاژ مناسب و پایدار استفاده کنید و اگر اشکالی در ولتاژ بود به دکتر آچار رجوع کنید.

4. بهتر است در مواقع ضروری از دستگاه استفاده کنید به دلیل اجتناب از آسیب دیدن برد ماشین ظرفشویی، بهتر است از ماشین بیش از حد استفاده نکنید و همیشه ظروف را با توجه به اندازه و ظرفیت ماشین جای گذاری کنید.

5. یکی از موارد دیگر تعویض کردن قطعات آسیب دیده می باشد در صورت آسیب دیدن قطعات دستگاه، برای جلوگیری از آسیب دیدن برد ماشین ظرفشویی حایر و اختلالات مهم، باید تعویض شوند.

6. با کمک گرفتن و استفاده از قطعات اورجینال و فابریک در زمان انجام تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده می تواند از آسیب دیدن پانل ماشین ظرفشویی جلوگیری کند.

همان طور که می دانید قطعات اصلی از کیفیت بهتری برخوردارند و کالای شما دارای ضمانت بیشتری است و در مدت زمان طولانی دستگاه تان کار خواهد کرد و دیرتر با ایراد مواجه می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر
تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر در محل

 ممکن است که با خراب شدن ماشین ظرفشویی حایر در محل خود به دنبال راه کار برطرف نمودن این ایراد ها باشید که حلال این معایب حضور افراد متخصص دکتر آچار در محل خواهد بود که فوراً با یکی از کارشناسان دکتر آچار تماس حاصل کرده و از آنها طلب کمک خواهید کرد که در محل بدون انتقال دادن ماشین ظرفشویی حایر خود را تعمیر کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر درمنزل

دستگاه ماشین ظرفشویی حایر بسیار سنگین بوده و انتقال دادنش بسیار سخت خواهد بود که با انجام دادن تعمیرات توسط دکتر آچار در منزل دیگر نیازی به انتقال دادن نمی باشد و از وقت و هزینه بسیار صرفه جویی شده و از وجود ضربات و لطمه هایی که ممکن است در حین جا به جایی برای دستگاه تان به وجود بیاید در امان باشد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

در زمان خرابی دستگاه ماشین ظرفشویی حایر بسته به قطعه ایی که خراب می شود هزینه های می تواند متغیر باشد و در ابتدا باید دستگاه عیب یابی بشود قطعهٔ ناقص و دچار مشکل شده را شناسایی کرده و پس از و بررسی کردن متوجه عیب شده و در صورت تعمیرات اقدام به تعمیر کرده و در صورتی که قابل تعمیر می باشد باید قطعهٔ جدید را جایگرین کند که با توجه به این موارد بیان شده هزینه ها محاسبه می گردد.

کلام نهایی

ماشین ظرفشویی حایر ممکن است در اثر گذشت زمان و کارکرد مداوم با نواقصی روبرو بشود که سبب بروز اختلال در عملکرد برنامه ها و قطعات ماشین ظرفشویی حایر بشود در این زمان شما باید بهترین تعمیر کار را انتخاب بکنید که ما به شما دکتر آچار را توصیه کرده تا به راحتی تعمیرات قطعات را انجام بدهند و با تجربه و مهارتی که دارند عیب را زود تشخیص داده و هر گونه خدماتی که لازم است برای برطرف نمودن عیب ها به اجرا در می آورند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. خلیل آزاد 3 هفته قبل

  با خوندن این مقاله مشکل دستگاهمو برطرف کردم، واقعا کاربردی بود

  1. دکتر آچار 3 هفته قبل

   خوشحالیم مفید بوده

 2. میلاد بختیاری 2 هفته قبل

  چرا باید از نمک مخصوص برای ماشین ظرفشویی استفاده کنیم؟

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   عدم استفاده از نمک مخصوص می تواند آسیب زیادی به لباسشویی بزند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید