تعمیر ماشین لباسشویی حایر

تعمیر ماشین لباسشویی حایر


تعمیر ماشین لباسشویی حایر در تهران

شرکت دکتر آچار موسسه تعمیراتی معتبر و مجاز با سابقه ای طولانی و درخشان مفتخر است جهت کسب رضایت مندی مشتریان گرامی تعمیر ماشین لباسشویی حایر را به بهترین نحو ممکن در تمامی نقاط تهران در محل و منزل انجام دهد، امیدواریم در این عرصه خدمتگذار خوبی باشیم و رضایت خاظز تک تک مشتریان را جلب کنیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

اگر شما دارای ماشین لباسشویی حایر هستید و  عملکرد دستگاه تان دچار  اختلال شده است، پیشنهاد می‌کنیم با شرکت دکتر آچار تماس بگیرید تا با کارشناسان و تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی حایر ارتباط برقرار کنید تا مشکل لباسشویی شما را در کمترین زمان ممکن رفع نمایند.

تکنسین‌ های تعمیر ماشین لباسشویی در منزل مرکز ما برای ارائه تمامی خدمات در زمینه نصیب، سرویس و تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی حایر را دیده‌اند و دارای سال‌ ها تجربه می‌ باشند.

تعمیر ماشین لباسشویی حایر
تعمیر ماشین لباسشویی حایر

متخصصین شرکت دکتر آچار سریع‌ ترین و بهترین گزینه برای برطرف کردن مشکلات ماشین لباسشویی حایر در محل هستند، اگر ماشین لباسشویی شما نشتی دارد، بوی بدی می دهد کار نمی کند، روشن نمی شود و… می‌ توانید روی تکنسین‌ های متخصص مرکز دکتر آچار حساب باز کرده و تنها از طریق یک تماس تلفنی درخواست تکنسین بدهید.

اگر هزینه تعمیر ماشین لباسشویی حایر برای شما هم دغدغه است و می خواهید بدانید که هزینه تعمیرات لباسشویی حایر تان چقدر می شود، متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی حایر در شرکت دکتر آچار پس از بررسی و عیب یابی دستگاه هزینه حدودی تعمیر را اعلام می کنند.

هزینه تعمیرات لوازم خانگی از جماه ماشین لباسشویی حایر با توجه به نوع و شدت خرابی قطعات و دلایل بروز مشکل متفاوت است، این نکته را باید بدانید که تمامی هزینه های تعمیر انواع لباسشویی حایر مطابق با نرخ اتخادیه و کاملا مصفانه میباشد.

شرکت دکتر آچار برای اطمینان و آسودگی خاطر شما مشتریان عزیز، علاوه بر اینکه خدمات با کیفیتی را انجام می دهد، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این مرکز ارائه می گردد را به مدت 365 روز گارانتی خواهد کرد.

سرویس ماشین لباسشویی و رسیدگی به هر وسیله برقی دیگر و مراقبت از آن به افزایش عمر مفید دستگاه کمک می کند، متخصصین تعمیرکار شرکت دکتر آچار با ارائه انواع خدمات در زمینه ماشین لباسشویی حایر از جمله نصب، سرویس تعمیر ماشین لباسشویی در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی هستند.

انجام سرویس دوره‌ای به صورت منظم باعث افزایش طول عمر دستگاه‌ شما می‌شود، در صورت رسیدگی منظم به لوازم خانگی برقی تان از جمله ماشین لباسشویی حایر از خرابی ها جلوگیری کرده و سلامت دستگاه تان را حفظ کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی حایر
تعمیر ماشین لباسشویی حایر

سرویس های ارائه شده توسط دکتر آچار برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر:

 • انجام سرویس های دوره ای و سالیانه
 • تعمیر شیر ورودی آب ماشین لباسشویی
 • تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی
 • تعمیر سوئیچ و قفل درب ماشین لباسشویی
 • تعویض قطعات آسیب دیده غیر قابل تعمیر از جمله پمپ، شیر ورودی، موتور، دیگ و…

ماشین لباسشویی حایر دارای قطعات مختلفی است که ممکن است هر یک از قطعات آن دچار ایراد و خرابی شود، اختلال در هر قطعه از ماشین لباسشویی به دلایل مختلفی به وجود خواهد آمد، در صورت بروز هر گونه مشکل در ماشین لباسشویی حایر می توانید برای بر طرف کردن آن با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و تعمیرات را به تکنسین های متخصص و حرفه ای این مرکز بسپارید.

هر نوع خرابی در هر یک از قطعات ماشین لباسشویی می تواند عملکرد کل دستگاه را مختل کند، ماشین لباسشویی از تعدادی قطعات مهم تشکیل می شود که باید تعمیر آن ها را به تکنسین های متخصص بسپارید تا از خرابی بیشتر آن جلوگیری کرده و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن مشکل برطرف شود.

انواع ماشین لباسشویی حایر

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو حایر

ماشین لباسشویی دو قلوی حایر از طریق معلق کردن لباس ها در دیگ آن ها را میشوید، مدل دو قلوی ماشین لباسشویی حایر آب و پودر کمتری از مدل سطلی آن مصرف می کند.

این مدل از ماشین لباسشویی حایر دارای ظرفیت 9 کیلوگرمی است، امکان چروک شدن لباس ها در این ماشین لباسشویی به دلیل سرعت بالای چرخش آن وجود دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی سطلی حایر

مدل سطلی ماشین لباسشویی حایر به این شکل است که باید پیش از شروع شت و شوی لباس داخل آن از آب پر شود، این مدل دارای ظرفیت های 3 تا 7 گیلو گرم است و مصرف زیاد آب برای این دستگاه و سر و صدای زیاد آن از معایب این وسیله است.

تعمیر لباسشویی حایر درب از جلو

ماشین لباسشویی حایر مدل درب از جلو انرژی، آب و پودر کمتری مصرف می کند و استفاده از آن راحت تر است.

تعمیر ماشین لباسشویی حایر
تعمیر ماشین لباسشویی حایر

برخی از نکاتی که برای نگهداری ماشین لباسشویی لازم است:

نگهداری و مراقبت اصولی از لوازم خانگی به بهبود عملکرد و افزایش طول عمر آن ها کمک میکند.

 • برای جلوگیری از آسیب به دستگاه لبایشویی در مقابل نوسانات برق حتما از یک مخاظ برق استفاده کنید.
 • از آنجا که به هیچ عنوان نباید داخل ماشین لباسشویی اجسام فلزی ریخته شود، پیش از قرار دادن لباس ها داخل ماشین لباسشویی جیب های آن ها را بررسی کرده و از خالی بودن جیب ها مطمئن شوید.
 • آب دستگاه ماشین لباسشویی پس از اتمام فرایند شست و شو توسط پمپی مخصوص تخلیه می شود، بهتر است پمپ نخلیه ماشین لباسشویی را هر 6 ماهی یک بار تعویض کنید.
 • از قرار دادن لباس های شسته شده دستگاه در مدت زمان طولانی خودداری کرده و لباس ها را پس از اتمام فرایند شست و شو از دستگاه خارج کنید.
 • پس از پایان فرایند شست شوی لباس ها لاستیک دور درب ماشی لباسشویی را به کمک پارجه ای نمناک خشک کنید.
 • پس از اتمام فراید شستشوی لباس ها، درب ماشین لباسشویی را 2 ساعت باز  بگذارید تا بوی بدی ایجاد نشود.
 • از پر کردن کامل دستگاه بپرهیزید، همیشه 20 درصد از ماشین لباسشویی را برای شستشو خالی نگهدارید.
 • هنگام خرید مواد شوینده از کیفیت آن مطمئن باشید.
 • برای شستشوی لباس ها جهت جلوگیری از آسیب به دستگاه از مواد شوینده استاندارد استفاده کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی حایر با گارانتی

در مرکز دکتر آچار خدمات تعمیرات دارای گارانتی 1 ساله است، چرا که این مرکز به شما اطمینان می دهد که دستگاه شما دچار خرابی مجدد نمی شود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی حایر

هزینه کلیه خدمات مرکز دکتر آچار اعم از تعمیرات ماشین لباسشویی، نصب لباسشویی و سرویس ماشین لباسشویی طبق نرخ مصوب اتحادیه تعمبرکاران است، عوامل متعددی وجود دارد که روی این قیمت گذاری تاثیر می گذارد از جمله نوع خرابی دستگاه، تعداد خرابی ها لباسشویی، مدت زمانی که صرف تعمیرات می شود و … است.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. مسعود مدنی 2 سال قبل

  پشتیبانی و مشتری مداری عالی

 2. حسینعلی علوی 2 سال قبل

  تعمیرات را به خوبی انجام دادند و کارشون عالی بود دم تکنسین عزیز گرم

 3. یدالله شریفیان 1 سال قبل

  تعمیرکار تو خونمونه و کارا داره خوب پیش میره گفتم تا تموم نشده تشکر کنم

 4. حمید زارعی 1 سال قبل

  دکتر آچار همه چی تمام

 5. علی اصغر گنجی 1 سال قبل

  عالیه و همچیش بینظیره

 6. علی محمد رحیمی 1 سال قبل

  به دلیل نوسان برق لوازم خانگیمون سوخته بود همکارتون تعمیرات انجام داد خواستم تشکر کنم

 7. بهمن رستمی 1 سال قبل

  بسیار گویا و شفاف بیان کردید

 8. فرهاد مجد 1 سال قبل

  گروه واتساپی هم دارید؟

 9. فرهاد فتحی 1 سال قبل

  چرا اینقد زیاد؟

 10. امیرحسین باهنر 1 سال قبل

  مطلب خوبی بود همکار گرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید