تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج


تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج کادر فعال دکتر آچار که آمادهٔ خدمت رسانی اعم از نصب و سرویس و تعمیرات ظرفشویی و هر گونه قطعات معیوب شده ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج هستند.

در مطالب ذیل اشکالات متداول برای ماشین ظرفشویی اسنوا بیان شده:

 • امکان دارد که ماشین ظرفشویی اسنوا با نشتی روبرو می باشد.
 • امکان دارد که ماشین ظرفشویی اسنوا بوی بدی دارد.
 • امکان دارد که ماشین ظرفشویی اسنوا ظرف ها را تمیز نمی شوید.
 • امکان دارد که ماشین ظرفشویی اسنوا قادر نخواهد بود آب داخلش را تخلیه بکند.
 • وجود سر و صداهای زیاد از دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا و یا خشک نکردن ظروف و یا وجود لکه بر روی ظروف و…..

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج

رویت شدن یک سری از مشکلات برای ماشین ظرفشویی بسیار بارز و برجسته خواهد بود در این بخش به این مبحث می پردازیم:

1. ماشین ظرفشویی اسنوا دربش بسته نمی شود یکی از مشکلات بارزی که امکان دارد برای ماشین ظرفشویی اسنوا به وجود آید می تواند این باشد که درب ماشین ظرفشویی به درستی بسته نمی شود. نمایان شدن این توانسته از عوامل گوناگونی نشات بگیرد بعضی از این موارد شامل شکستن لولاهای درب ماشین ظرفشویی و چیدمان نامناسب ظروف در ماشین ظرفشویی است.

2. نتوانسته ظروف را به خوبی در ماشین ظرفشویی تمیز کند در برخی از مواقع احتمال دارد که شما علت را دریابید که ماشین ظرفشویی اسنووا نمی تواند به خوبی ظروف را تمیز کند. این خطا در شستشو می تواند به عوامل مختلفی از جمله خرابی بازوهای اسپری ماشین ظرفشویی به وجود آید.

3. ماشین ظرفشویی قادر نخواهد بود که ظروف را خشک کند امکان دارد که بنا به علل معیوب شدن ترموستات دیگر ماشین ظزفشویی توانایی خشک کردن ظروف را ندارد.

4. صدای عجیبی از ماشین ظرفشویی می شنوید یکی دیگر از معایب بارز ماشین ظرفشویی اسنوا، شنیدن صداهای غیرعادی از ماشین است که ناشی از عوامل متعددی می باشد که یکی از ضروری ترین آنها خرابی بازوهای آب پاش ماشین ظرفشویی است.

5. تخلیه نکردن ماشین از موارد دیگر است که برای شستن ظروف برای اجرای روند شست و شوی ظروف ماشین ظرفشویی باید آب را تخلیه کند که گاهی اوقات تخلیه دستگاه را با مشکل مواجه می کند که از علل مرتبط با آن مشکل فشار کم آب است.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج
تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج

علت چشمک زدن چراغ ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج

چراغ چشمک زن ماشین ظرفشویی اسنوا نشانهٔ ارور می تواند باشد هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا چشمک زن، ابتدا المنت، ترموستات و سیم های رابط ماشین ظرفشویی را بررسی کنید که وظیفه دارد دمای آب را به دمای کارآمد برساند.

 مشکل در هر یک از این قطعاتی که باعث گرم نشدن آب می شود در صورتی که وقتی به آب زمان داده می شود تا دمای مورد نیاز را دریافت کند اگر داغ نشود، احتمال دارد که چراغ برد کنترل آغاز به چشمک زدن می کند.

 به خاطر این که متوجه بشوید آیا المنت گرمایشی کار می کند، از چک کردن مداوم عملکرد المنت گرمایشی با مولتی متر استفاده کنید و در غیر این صورت آن را تعویض کنید.

 اگر مدار کنترل صدمه دیده باشد مقدار گرمای آب ایراد دارد و برد اصلی توانایی نخواهد داشت که متوجه دمای آب بشود با نداشتن پیوستگی المنت نمایشگر باید اقدام به تعویض شود و قابلیت تعمیر را ندارد.

 هنگامی که شما با چشمک زدن چراغ های ماشین ظرفشویی و نمایش کد خطا بر روی صفحه نمایش روبرو می شوید این بدان معناست که نشان دهنده ارورهایی در یکی از عملکردهای قطعات ماشین ظرفشویی اسنوا است که برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد این ارورها می توانید به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی یا تکنسین متخصص در تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا مراجعه کنید.

 1.  اطلاع داشته باشید پمپ تخلیه از یک پروانه برای خارج کردن آب از طریق لوله تخلیه استفاده می کند.
 2.  هر زمان که پمپ تخلیه کار ایی لازم را ندارد احتمال دارد که چراغ روی صفحه کنترل شروع به چشمک زدن کند.
 3.  هر وقت که با نظم موتور کار نکند، بهتر است که اقدام برای تعویض پمپ تخلیه کرد.
 4.  این را بدانید که پمپ های تخلیه قابلیت تعمیر را ندارند، هر وقت که پمپ تخلیه آسیب دیده باشد باید تعویض شود.

چند توصیهٔ مهم در مورد ماشین ظرفشویی اسنوا

به خاطر این که خرده های غذا در حین شستشو مشکلی را به وجود نیاورد، تاکید می شود که ظروف را از ذرات برنج، استخوان و مواد غذایی باقی مانده با دستمال تمیز کنید و بعد ظروف را در داخل سبد ماشین ظرفشویی بگذارید.

در زمان انتخاب کردن برنامه شستشوی مناسب ممکن است یک برنامه کوتاهتر برای صرفه جویی در زمان و هزینه انتخاب کنید، اما مراقب باشید، در این صورت شستشوی خوبی دریافت نمی کنید و راضی نیستید.

تاکید می شود که برای هر 6 ماه یک بار ماشین ظرفشویی را با جرم گیر شسته و رسوب گیر را به صورت وارونه داخل ماشین ظرفشویی قرار داده و در برنامه ای با دمای بالای 60 درجه اجرا کنید.

توصیه می شود که بعد از شستن ظروف لازم است که فیلتر ماشین ظرفشویی را هر بار تمیز کرده تا چیزی در داخلش باقی نماند.

واشر دور در و قسمت لولا باید هر از چند گاهی تمیز شود، بهتر است برای انجام این کار از دستمال استفاده بکنید بهتر است از شوینده های استاندارد استفاده کنید تا خوب شسته شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج
تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج در محل

مزایای بهره بردن از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج در محل توسط دکتر آچار این است که شما از فاصلهٔ کمی می توانید تمامی کارکرد تعمیر کاران ماشین ظرفشویی اسنوا مشاهده خواهید کرد.

 با توجه به حضور تکنسین ها و خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا، ملزم به هزینه بیشتر برای انتقال دستگاه نیست. دور از مشکلاتی که در زمان حرکت دادن ماشین ظرفشویی اسنوا هستید، مواردی چون سقوط یا ضربه، دستگاه برای شما وجود ندارد با اعزام کارشناسان ماشین ظرفشویی اسنوا به محل، در وقت گرانبهای شما صرفه جویی خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج درمنزل

به وجود در دسترس بودن متخصصین دکتر آچار در کرج در منزل به راحتی می توانید هر کدام از قطعات ماشین ظرفشویی اسنوا که صدمه دیده است توسط افراد ماهر تعمیر کنید تا دستگاه تان بدون نقص کارایی مجدد خود را به دست بیارد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در کرج

هزینه های با توجه به نرخ مصوب محاسبه می گردد و به منظور رفاه حال شما سعی در تعمیر قطعات صدمه دیده دارند تا شما هزینهٔ کمتری را متحمل بشوید در غیر این صورت قطعهٔ اورجینال و با کیفیت را جایگزین قطعهٔ خراب می کنند که هزینه های به همراه خدمات و تعمیرات و ایاب وذهاب افراد محسوب می گردد.

سخن پایانی

از آن جایی که شرکت اسنووا ماشین های ظرفشویی در مدل های مختلفی تولید کرده که ماشین های ظرفشویی قابلیت های خاص و انحصاری دارند ولی باز هم امکان دارد که خراب شوند یا شما را با خطا درگیر کنند گاهی اوقات ماشین ظرفشویی اسنوا با نمایش دادن کد خطا برای شما پیغامی را ارسال کند داشتن اطلاعات در زمینهٔ معنای هر یک از آنها برای شما مهم واهمیت دارد.

هر زمان که با هر یک از معایب ماشین ظرفشویی اسنوا روبرو می شوید فوراً به اطلاع تکنسین های با تجربهٔ دکتر آچار برسانید تا هر گونه اقدامی که لازم برای برطرف نمودن ایرادهای می باشد را به اجرا در بیاورد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. امید معصومی 2 هفته قبل

  خدماتی که در سرویس ماشین ظرفشویی انجام می شود شامل چه مواردی است؟

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   سرویس ماشین ظرفشویی شامل خدمات گسترده ای از جمله رفع ارورها و ایرادات، بررسی عملکرد قطعات و.. می باشد

 2. بهروز کشانی 2 هفته قبل

  ماشین ظرفشویی مون قفل شده بود کار نمیکرد زنگ زدیم شما، تو نیم ساعت تکنسین اومد مشکل رو برطرف کرد رفت، خیلی خوبه که به زمان مشتری احترام میگذارید

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بودید، موفق و پیروز باشید

 3. پرویز زمانی 2 هفته قبل

  هزینه نصب لباسشویی رو از کجا متوجه بشم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید