تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ


تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی از تخصصی ترین سرویس هایی که با وسایل آشپزخانه ارتباط دارد، این تعمیرات از تخصص ویژه ایی برخوردار است و در واحد تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ آنچه را که یک ماشین ظرفشویی برای تعمیر و سرویس نیاز داشته باشد، مهیا و آماده می باشد.

درست است که بیشتر تعمیرکاران ادعای تعمیرات ظرفشویی را دارا هستند ولی شما عزیزان بهتر است که این کار را به متخصصین در واحد سامسونگ بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل

زمانی که یک ماشین ظرفشویی به مشکل بر می خورد بیشتر افراد بیشتر ذهن شان درگیر جابه جا کردن ماشین ظرفشویی برای تعمیرات درگیر می شود، زیرا باز کردن این دستگاه از قسمت نصب شده و همچنین وزن زیاد این دستگاه کار آسانی نیست که به راحتی آن را از محل خود حرکت داد، بهترین راه تعمیرات در محل است.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

برای دریافت کردن این خدمات و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با ما تماس بگیرید تا از خدمات ما بهره ببرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

خرابی در دستگاه ماشین ظرفشویی در دنیای امروز می تواند اختلالاتی در زندگی ایجاد کند بنابراین با تماس گرفتن با متخصصین ما که می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و انجام تعمیرات دستگاه در محل، نگرانی شما را در مورد خرابی دستگاه جبران کنند، در صورتی که برای نصب و سرویس و استفاده از دستگاه ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک لازم داشتید و همچنین در مواقع تعمیر ماشین ظرفشویی در محل، تعمیرگاه مجاز و معتبر دکتر آچار را فراموش نکنید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در زمان کوتاه و خیلی سریع اقدام به رفع مشکل شما بشوند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی سامسونگ

عیب یابی یکی از مهم ترین مراحل تعمیرات ماشین ظرفشویی شناخته می شود، در صورتی که عیب یابی توسط تکنسین های متخصص انجام شود مشکلات دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا و رفع می شوند، در صورت عدم تخصص فردی که ماشین ظرفشویی را عیب یابی می کند، احتمال بروز مشکلات جدی تر در ماشین ظرفشویی سامسونگ وجود دارد.

سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ

سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ از دیگر خدماتی است که توسط سرویسکاران مجموعه انجام می شود، سرویس شامل مجموعه اقدامات ضروری و تخصصی است که از بروز مشکلات جدی در دستگاه ظرفشویی جلوگیری کرده و هزینه تعمیرات را کاهش می دهد.

ضمن این که این اقدام عملکرد کلی ماشین ظرفشویی را بهبود بخشیده و موجب افزایش طول عمر دستگاه می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بهتر است یا تعویض قطعات آن؟

اولویت تکنسین های دکتر آچار تعمیر قطعات معیوب ماشین ظرفشویی است، در صورتی که تکنسین تشخیص دهد قطعه ای از دستگاه غیرقابل تعمیر است وتعویض آن بهتر از تعمیرات آن است با رضایت مشتری اقدام به تعویض دستگاه می کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

کلیه قطعاتی که توسط تکنسین های مجموعه دکتر آچار تامین می شوند قطعات اصل و اورجینالی هستند که دارای گارانتی 12 ماهه می باشند.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با گارانتی

یکی از مزایای نمایندگی سامسونگ در تهران دکتر آچار گارانتی این مجموعه است، تمامی خدماتی که توسط تکنسین های این مجموعه انجام میشود دارای گارانتی 12 ماهه است، در صورت بروز مجدد مشکل تکنسین موظف است در طی 12 ماه دستگاه را به صورت رایگان تعمیر کنید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ به نوع مشکلات دستگاه و خدماتی که تکنسین ارائه می دهد بستگی دارد، با این حال به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات لوازم خانگی به ویژه ماشین ظرفشویی سامسونگ نباشید، چرا که کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه می باشد.

نگهداری از ماشین ظرفشویی سامسونگ

مراقبت ار دستگاه می تواند علاوه بر طول عمر دستگاه کاربران دیرتر مجبور به تعویض قطعات ماشین ظرفشویی بشوند، به نکاتی برای طول عمر بیشتر دستگاه ماشین ظرفشویی باید توجه داشت: تعمیرات در قسمت قطعات شکسته شده دستگاه، همیشه درزگیرها و در پوش ماشین ظرفشویی را باید تمیز کرد، بیش از حد مجاز نباید دستگاه ماشین ظرفشویی سامسونگ را پر کرد، باید از زمان کافی و مناسب و برنامه ی درست برای تمیز کرن ظرف ها استفاده کرد، فیلتر دستگاه را تمیز کرد و به سختی آب توجه داشته باشید که به دستگاه ماشین ظرفشویی شما آسیبی وارد نکند.

مشکلات شایع ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

یکی از شایع ترین مشکلات دستگاه ماشین ظرفشویی سامسونگ روشن نشدن دستگاه که گاهی این اتفاق می افتد، در ابتدا باید پریز و فیوز برق را باید چک کرد اگر مشکل از این دو مورد نباشد، احتمال دارد ایراد در قسمت قفل درب و یا حتی میکروسوئیچ باشد که با بسته نشدن درب دستگاه موجب روشن نشدن آن می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت بوی بد در ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

اگر زمانی فیلتر تخلیه با پسمانده های غذا کثیف شده باشد می تواند از دلایل بوی بد ماشین ظرفشویی سامسونگ شما باشد و با مسدود شدن این قسمت دستگاه دارای بوی بدی می شود.

برای جلوگیری از این بوی بد باید ظرف ها را هنگام گذاشتن داخل ظرفشویی تمیز کنیم تا ذرات غذا و چربی ها داخل دستگاه گیر نکند.

سعی کنید همیشه فیلتر تخلیه ظرفشویی را تمیز کنید باید فیلتر را بیرون بیاورید و اونو بشویید و با یک فرچه و با دقت آنرا تمیز کنید. همچنین میتوانید با استفاده از محلول بوزدا بوهای نامطبوع را از بین ببرید و هرچند وقت یکبار با سرکه و یا جوش شیرین ظرفشویی را جرمگیری کنید.

علت نشتی آب در ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

یکی دیگر از مشکلات بارز دستگاه ماشین ظرفشویی، نشتی آب از دستگاه می باشد که می تواند بخاطر سالم نبودن واشر لاستیک و بست درب دستگاه باشد و در غیر این صورت احتمال دارد به دلیل پارگی شیلنگ تخلیه آب دستگاه باشد.

دلایل تمیز نشدن ظروف در ظرفشویی سامسونگ

یکی از چندین دلیل تمیز نشدن ظرف ها چیدمان اشتباه یا فشرده چیدن و حجم زیاد می باشد که باعث میشود ظروف بخوبی شسته نشوند. علت دیگر می تواند گیر کردن پره های آب فشان باشد که نتوانستن بخوبی چرخش انجام دهند و همچنین خوب تمیز نکردن ظرف ها و یا خرابی پمپ تخلیه و موتور و تنظیم اشتباه برنامه و خرابی المنت دستگاه و همینطور خرابی ترموستات و دیگر آنکه از مواد شوینده خوب و با کیفیت استفاده کنید که همگی میتواند از دلایل تمیز نشدن ظروف ها باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

راه کار هایی برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

 • شما می توانید با استفاده از نمک و جرم گیرهای مخصوص در ماشین ظرفشویی سامسونگ که با خرید این مواد از فروشگاه ها دستگاه را جرمگیری کنید و کمک بزرگی به بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی خود بکنید.
 • اگر دستگاه ماشین ظرفشویی شما بعد از اتمام کار لکه های سفید را بر روی ظروف باقی می گذارد، می تواند علت این مشکل بخاطر سنگین بودن آب ساختمان باشد، در این موقع می توانید از یک تسویه کننده ی آب استفاده کنید تا سختی آب را برطرف کند.
 • وقتی که خشک کن دستگاه ماشین ظرفشویی شما کار نمی کند ممکن است مشکل در قسمت تامین کننده ی حرارت دستگاه شما است و باید در ابتدا کار ترموستات و اتصالات ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را بررسی کنید، شاید ترموستات از کار افتاده باشد و یا اختلالی در کارش ایجاد شده که در این صورت باید توزیع کننده ی دستگاه را که در پشت دستگاه ماشین ظرفشویی قرار دارد چک و بررسی کنید تا دستگاه را عیب یابی کنید، هر گونه مشکل در این قسمت باعث بروز مشکل در کارکرد دستگاه می باشد.

درباره ماشین ظرفشویی سامسونگ

از دیگر قطعات اصلی و مهم دستگاه ماشین ظرفشویی سامسونگ شیر برقی است که این قطعه کار رساندن آب به داخل دستگاه را بردوش دارد و این قطعه دارای انواع مختلفی و مدل های گوناگونی دارد، این قطعه وظیفه ی آبررسانی و قطع جریان آب را به ماشین ظرفشویی دارد و اگر زمانی این شیر برقی خراب شود آب به داخل دستگاه وارد نمی شود و در صفحه ی نمایش دستگاه ماشین ظرفشویی به عنوان خطا نمایان می شود و از نشانه های دیگر نشتی آب از دستگاه است و با تماس گرفتن با ما در اسرع وقت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و یا کار تعویض قطعه مربوطه انجام شده و مشکل برطرف می شود.

در زمانی که دکمه های ماشین ظرفشویی شما کار نکند دارای دلایلی از قبیل: خراب شدن کنترل پنل ماشین ظرفشویی، ایراد در تاچ پد ماشین ظرفشویی، اشکال در صفحه ی کنترل اصلی می باشد که بررسی این قسمت ها می توان دستگاه را عیب یابی کرد تا مشکل برطرف شده و دستگاه به کار خود ادامه دهد.

در دستگاه الکتریکی مهم ترین قسمت برد دستگاه است که مهم ترین بخش دستگاه ماشین ظرفشویی می باشد و تمام قسمت های دستگاه به این قطعه سرو کار دارند و کنترل کردن شروع و اتمام کار وظیفه ی آن است، از دلایل خاموش شدن ناگهانی دستگاه ماشین ظرفشویی شما در حین کار در زمان انجام کار می تواند دلیلی برای خراب شدن برد دستگاه باشد در این زمان باید برد دستگاه را تعویض کرد که این کار بر عهده ی کارشناسان مجرب ما می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر شیربرقی ماشین ظرفشویی سامسونگ

از دیگر قطعات مهم ظرفشویی شیر برقی است که وظیفه دارد آب را به مقداری که دستگاه نیاز دارد وارد ظرفشویی کند. زمانی که شیربرقی خراب بشود ماشین ظرفشویی عمل آبگیری را نمیتواند انجام دهد در نتیجه دستگاه شروع بکار نمی کند و یک ارور در نمایشگر نمایان می شود. همچنین زمانی که آب از زیر ظرفشویی نشتی داشته باشد علت خرابی شیربرقی است.

شیر برقی دارای یک سوزن و یک بوبین است که ورود و قطع آب را کنترل می کند که سوزن توسط یک میدان مغناطیسی بالا و پایین شده و جریان آب باز و بسته خواهد شد.

تعمیر فیوز حرارتی ظرفشویی سامسونگ

در بالای برد کنترل فیوز حرارتی قرار دارد که دو سیم به آن وصل است وظیفه فیوز حرارتی محافظت از برد کنترل را دارد وقتی فیوز خراب شود برق برد قطع میشود و در نتیجه ظرفشویی روشن نمیشود.

برای اینکه بتوانید فیوز حرارتی را بررسی کنید باید قسمت داخلی را باز کنید و با یک مولتی متر اندازه بگیرید که باید این کار توسط تکنسین های حرفه ای دکتر آچار انجام شود تا به بقیه قطعات و برد اصلی فشاری وارد نشود و آنها را دچار خرابی نکند.

تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی سامسونگ

برد ظرفشویی یکی از قطعات اصلی می باشد و کارکرد و وظیفه بقیه قطعات به آن بستگی دارد و در صورت خرابی عملا کارایی ماشین ظرفشویی دچار اختلال می شود.

علائمی وجود دارد که نشان می دهد برد ماشین ظرفشویی خراب شده است مواردی همچون عدم تخلیه و یا روشن نشدن دستگاه و همچنین خاموش شدن وسط کار ماشین ظرفشویی و یا خیس بودن ظروف بعد از تمام شدن کار از نشانه های خرابی برد است.

هزینه تعمیرات برد ظرفشویی بستگی دارد که خرابی برد تا چه میزان است و با یک تعمیر کوچک مشکل رفع می شود و یا خیر؟ که باید این موارد بررسی گردد تا بتوان برآورد هزینه تعمیر برد مشخص شود تعمیر برد باید توسط تکنسین های تعمیر برد که بصورت تخصصی روی بردها کار میکنند در واحد الکترونیکی دکتر آچار انجام شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر قطعه دیسپنسر و چرا قرص ماشین ظرفشویی حل نمی شود؟

از آنجایی که حل شدن قرص ظرفشویی میتواند علتش خرابی و اختلال در قطعه دیسپنسر باشد این دو موضوع را با همدیگر بررسی میکنیم.

در ماشین ظرفشویی قطعه ای به نام دیسپنسر وجود دارد که وظیفه رقیق کردن مواد را بر عهده دارد اگر این قطعه خراب شود قرص بخوبی حل نشده و یا کلا باز نمیشود.

علت دیگر میتواند باز نشدن جای محفظه قرص باشد که به عبارت دیگر مسدود شدن ورود قرص به ماشین می باشد که گاهی علت نا مرغوب بودن مواد شوینده می باشد.

دیگر دلیل حل نشدن قرص ظرفشویی میتواند فاسد بودن قرص را نام برد که ممکن است که در جای گرم بوده و خاصیت خودش را از دست داده و خراب شده است.

حال می رویم به سراغ بررسی قطعه دیسپنسر ماشین ظرفشویی این قطعه در زمان خاصی از شستشو درب محفظه قرص را باز میکند چنانچه قبل از رسیدن به آن نقطه زمانی برنامه متوقف شود دیسپنسر کار نکرده و قرص حل نشده باقی می ماند.

برای حل این مشکل باید درب ماشین ظرفشویی را باز کرده و دوباره ببندید و دوباره برنامه را از ابتدا آغاز کنید با شروع مجدد دیسپنسر دستور جدید را میگیرد ومشکل برطرف می شود.

خرابی میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی سامسونگ

درب ظرفشویی شروع کننده است که با یک سوییچ کنترل می شود و محفظه قرص داخل آن قرار دارد اگر این قطعه دچار خرابی شود روند کلی دستگاه بهم می ریزد که یکی از آن حل نشدن قرص می باشد و مشکل دیگری که با خرابی سوییچ بوجود می آید امنیت دستگاه به خطر میفتد یعنی وظیفه آن اینست که دستگاه در هنگام کار درب باز نشود.

خرابی میکروسوئیچ نشانه های از قبیل: درب باز نمیشود و یا بدرستی بسته نمیشود و همچنین پس از اتمام برنامه درب ظرفشویی قفل می شود که باید حتما هر چه سریعتر این قطعه تعمیر و یا تعویض شود که باید حتما توسط افراد متخصص انجام شود.

تعمیر المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ

المنت ظرفشویی وظیفه دارد که دمای آب را بر اساس برنامه انتخاب شده بالا ببرد و در نتیجه به بهتر تمیز شدن ظروف کمک می کند. پس اگر احساس می کنید که ظرف ها به اندازه کافی تمیز نمیشوند بهتر است برنامه با دمای بالاتری را انتخاب کنید و یا به فکر خرابی المنت ظرفشویی باشید.

دلایل زیادی برای خرابی المنت وجود دارد مثلا ممکن است رسوبات موجود در آب به بدنه المنت چسبیده باشند که برای جلوگیری از این اتفاق هر 6 ماه از جرمگیر ماشین ظرفشویی استفاده کنید تا رسوبات را از بین ببرید و کارایی المنت را بالا ببرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در شمال تهران

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید:

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در زعفرانیه، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در ولنجک، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در الهیه، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در تجریش، تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شریعتی، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در فرمانیه، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در نیاوران، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در لواسانات، تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در دربند، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در دزاشیب، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در سعادت آباد، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در ملاصدرا، تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در شهرک غرب، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در پارک وی، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در دروس، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در شمیرانات، تعمیر ظرفشویی سامسونگ در جردن، تعمیر ظرفشویی سامسونگ در میرداماد، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در پاسداران، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در ضفر، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در ازگل، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در منظریه، نصب ماشین ظرفشویی دوو در محمودیه

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران

ماشین ظرفشویی سامسونگ از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در سردار جنگل، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در پونک، باغ فیض، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در آیت الله کاشانی، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در آریا شهر، تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در بلوار فردوس، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در صادقیه، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در سعادت آباد، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اکباتان، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شهرک آپادانا، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شهرک آزادی، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در شهر زیبا، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در شهرآرا، تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در مرزداران، تعمیر ظرفشویی سامسونگ در پاتریس، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در جلال آل احمد، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در شهرک راه آهن، تعمیر ظرفشویی سامسونگ در دهکده المپیک

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات ماشین ظرفشویی خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر جاروبرقی شما در محل اقدام خواهند کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را انجام میدهیم :

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در افسریه، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در پیروزی، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در نازی آباد، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در مسعودیه، تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در راه آهن، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در مولوی، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در شوش، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در میدان قزوین، تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در حسن آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در بعثت، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در منیریه، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در مشیریه، تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در شهرک کاروان، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در خاوران

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران

تکنسین های تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران ماشین ظرفشویی سامسونگ شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ شما را انجام می دهیم: تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهرانپارس، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در رسالت، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در سهروردی، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در مجیدیه، تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در نظام آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در سیدخندان، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در نیرو هوایی، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در دماوند، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در امام حسین، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در نارمک

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. هاله قاضی زاده 2 سال قبل

  با عرض ادب و احترام به شما و همکاران عزیزتان زمانی که ماشین ظرفشویی سامسونگ ارور میدهد و کار نمیکند باید چگونه آن را برطرف کرد؟ اروری که روی ماشین ظرفشویی ما نمایش داده میشود ارور اس ایی است، چگونه باید آنرا رفع کنیم؟

  1. drachar 2 سال قبل

   سلام خدمت شما، وقت شما بخیر، زمانی که ماشین ظرفشویی سامسونگ قادر به تخلیه آب دستگاه نباشد یا میزان سرعت تخلیه کم باشد این ارور بر روی دستگاه نمایش داده میشود، برای رفع این ارور لوله ها و شلنگ های ظرفشویی رو بررسی کنید که گرفته و مسدود نباشند، اگر پاره یا شکسته هستند آن ها را تعویض کنید تا ارور بر طرف شود در صورت عدم رفع بعد از انجام موارد ذکر شده با شماره 02188444021 تماس گرفته و تکنسین درخواست دهید.

 2. فرامرز 2 سال قبل

  سرچ کردم تعمیر لوازم خانگی و به سایت شما رسیدم با چند تا شرکت دیگه تماس گرفتم فقط میخواستن پول بگیرن اما شما منصفانه حساب کردید

 3. محمدتقی فاضلی 2 سال قبل

  دکتر آچار همه چی تمام

 4. نادر خادمی 2 سال قبل

  همکارتون تخفیف خوبی بهم داد ممنونم

 5. مجتبی رشیدی 1 سال قبل

  تعمیرکار تو خونمونه و کارا داره خوب پیش میره گفتم تا تموم نشده تشکر کنم

 6. بهزاد هاشمی 1 سال قبل

  خسته نباشید تعمیر به خوبی انجام شد

 7. رحیم نجفی 1 سال قبل

  خدا بگم چکارتون کته انقدر کارتون خوب بود به هر کی میرسم میگم تعمیرات داشتید بدید به دکتر آچار خخخخ

 8. عبدالرضا زاهدی 1 سال قبل

  مثل همیشه عالی و کاربردی

 9. علی اکبر موسوی 1 سال قبل

  باورتون میشه 600 هزار تومان دادم یه شرکت دیگه فقط نگاه کرد و رفت اما تکنسین شما با 400 تومان مشکل را حل کرد

 10. پگاه دوستی 3 ماه قبل

  معنی کلمه heavy در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی سامسونگ چیه؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   عرض ادب و احترام پیچ خوردن شلنگ تخلیه و یا مسدود شدن این شلنگ از مهم ترین دلایل مشاهده این ارور بر روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی سامسونگ است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید