تعمیر اجاق گاز در واوان

تعمیر اجاق گاز در واوان


در مقاله تعمیر اجاق گاز در واوان شما را با محدوده آن آشنا می کنیم، دستگاه اجاق گاز یکی از وسایلی است که در خانه ها بسیار پر کاربرد می باشد و در هر زمان که این دستگاه با معایب و نواقص روبرو بشود در عملکردش اختلال ایجاد می شود و دیگر کارایی ابتدایی خود را نداشته و کار با این دستگاه آسان نخواهد بود و دائم با مشکلات روبرو خواهید شد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دستگاه اجاق گاز به دلیل مرتبط بودن به گاز شهری می تواند کمی خطر آفرین باشد بنابرای توصیه می شود که در حین مشاهده ی هر گونه خرابی دستگاه اجاق گاز از افراد متخصص کمک بگیرید و کار تعمیرات اجاق گاز را به دست حرفه ها بسپارید.

اگر کار تعمیرات دستگاه اجاق گاز را به دست افراد نابلد رها کنید احتمال دارد که مشکلات نظیر آتش سوزی و خطرات بزرگ تری را به بار بیاورد.

یکی از خدماتی که دکتر آچار در بر دارد همین انجام تعمیرات دستگاه اجاق گاز می باشد که در منطقه ی واوان شعبه دارند و تمامی این منطقه را سرویس خواهند داد.

تعمیر اجاق گاز در واوان
تعمیر اجاق گاز در واوان

تعمیر اجاق گاز در واوان

احتمال دارد که شما در زمان استفاده از دستگاه اجاق گاز با مواردی که در قسمت ذیل بیان می شود روبرو شده باشید که با داشتن این اطلاعات می توانید نحوه ی برخورد با این مشکلات را بدانید.

گاهی اوقات ممکن است که مشاهده کنید بدنه ی دستگاه اجاق گاز دارای شوک الکتریکی یا همان برق گرفتگی خودمان باشید.

در بیشتر دستگاه های اجاق گازی که مجهز به سیستم فندک هستند دارای یک سیم مجزا در دستگاه هستند که باید به سیم ارت متصل شود تا برق آزاد بدن یا به عبارتی برق زمین در داخل بدنه باقی نماند.

این سیم که در دستگاه های اجاق گاز استفاده می شود به طور معمول به رنگ های سبز و زرد است، ولی در برخی از دیگر دستگاه های اجاق گاز این سیم جزء دوشاخه برق می باشد.

مشکل دیگر دستگاه اجاق گاز، درست کار نکردن مشعل گاز می باشد، برای رفع این ایراد به وجود آمده در مرحله ی ابتدایی باید چدن و مشعل ها را چک کرده تا در جایگاه متناسب خود قرار داشته باشند و جابجایی صورت نگرفته باشد.

زیرا اگر این قطعات در جایگاه اصلی قرار نگرفته باشند جرقه زن ها اصلا کار نمی کنند در برخی از موارد هم احتمال دارد ایراد در قسمت قطعات سیم فندک و یا قطعه ی ترانس باشد.

وظیفه ی قطعه ی ترموکوپل در اجاق گاز چیست؟

برای دستگاه اجاق گاز به دلیل این که بتوانند ایمنی بیشتری را ایجاد بکنند در ساختارش قطعه ایی به نام ترموکوپل را قرار داده اند.

زیرا این قطعه موظف می باشد در مواقعی که شعله های اجاق گاز در اثر وزش باد و یا سر رفتن مواد غذایی بر روی شعله ها خاموش می شود این قطعه ی ترموکوپل وارد عمل شده و  جریانات گاز را قطع خواهد کرد و از پیش آمدن خطر آتش سوزی پیشگیری می کند.

در برخی از موارد که این قطعه با ایراد مواجه می گردد، باید توسط کارشناسان مورد بررسی قرار بگیرد و اگر قابل تعمیر شدن باشد حتماً اقدامی برای انجام تعمیراتش می کنند.

ولی در غیر این صورت اگر قابلیت تعمیر را نداشته باشد باید اقدام به تعویض این قطعه کرد و قطعه ی ترموکوپل جدید را جایگزین قطعه ی آسیب دیده کرد و ایمنی دستگاه اجاق گاز را برقرار نمود.

سعی بر این داشته باشید که این قطعه را از دستگاه اجاق گازتان حذف نکنید و به نوع و مدلی که شده است دوباره بعد از خراب شدنش بر روی دستگاه اجاق گاز نصب گردد.

تعمیر اجاق گاز در واوان
تعمیر اجاق گاز در واوان

تعمیر اجاق گاز در واوان در منزل

با حضور متخصصین دکتر آچار در منطقه واوان با یک تماس شما در منزل آماده ی خدمت رسانی به شما کاربران عزیز هستند و در صورت خراب شدن دستگاه اجاق گاز شما در همان منزل تعمیرات را آغاز نموده و در منزل کار را به پایان می رسانند و دیگر نیازی به منتقل کردن دستگاه اجاق گاز نخواهد بود و هزینه ی جا به جایی را پرداخت نمی کنید.

تعمیر اجاق گاز در واوان در محل

با ساکن بودن شدن در محدوده ی جغرافیایی واوان دیگر نگران خراب شدن دستگاه اجاق گازتان نباشید زیرا دکتر آچار در تعمیر دستگاه اجاق گاز در واوان در نزدیکی شما هستند.

در اولین فرصت و در اسرع وقت در محل حاضر شده و خدمات خود را برای تعمیرات دستگاه اجاق گاز ارائه خواهند داد و در محل تعمیر ات را انجام داده و دیگر نیازی به انتقال دادن دستگاه اجاق گاز به تعمیر گاه نمی باشد.

هزینه ی تعمیر اجاق گاز در واوان

هر زمان که دستگاه اجاق گاز شما با مشکلی در عملکردش روبرو بشود بهتر است قطعه ی صدمه دیده مشخص گردد که این قطعه توسط کارشناسان دکتر آچار مورد برررسی قرار میگیرد.

در صورت قابلیت تعمیر در مرحله ی ابتدایی این کار را انجام داده و تعمیرات را انجام می دهند تا شما هزینه ی کمتری را متقبل بشوید.

ولی در برخی از موارد قطعه قابل تعمیر نخواهد بود و باید قطعه ی جدید را جایگزین نمود که هزینه ها با توجه به این موارد بر آورد خواهد شد.

کلام آخر

در صورتی که دستگاه اجاق گاز شما با مشکل روبرو می شود و می خواهید با تعمیر کاران ارتباط برقرار کنید بهتر است که به پیشنهاد ما هم فکر کنید و با کارشناسان دکتر آچار در تعمیر اجاق گاز در واوان تماس حاصل کنید.

ما این کادر را به شما معرفی می کنیم زیرا با مهارتی که دارند به راحتی عیب دستگاه اجاق گازتان را تشخیص داده و اقدام به رفع آن می نمایند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
  1. مصطفی میری 11 ماه قبل

    یک تعمیرکار از شرکت شما اومدن خونه ما برای تعمیر ماشین ظرفشویی واقعا کارشون خوب بود و ما راضی بودیم ازشون

  2. حبیب الله توکلی 11 ماه قبل

    میشه گفت از بهترینایید تو تهران

  3. علی شجاعی 8 ماه قبل

    از این همه مسئولیت پذیری و کاربلدی تون خوشم میاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید