تعمیر اجاق گاز در تهرانپارس

تعمیر اجاق گاز در تهرانپارس


یکی دیگر از خدماتی که در کادر فعال دکتر آچار تعمیر اجاق گاز در تهرانپارس قابل اجرا می باشد انجام تعمیرات دستگاه اجاق گاز در هر برندی است، برطرف کردن عیوب دستگاه اجاق گاز یک امر تخصصی می باشد که احتمال دارد در اثر یک بی احتیاطی و بی توجهی مشکلات بزرگی را به بار بیاورید بنابراین باید بسیار توجه داشته باشید تا مشکل اصلی را رفع کنید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر اجاق گاز در تهرانپارس

انجام دادن عملیات تعمیر قطعه ی ترموکوپل اجاق گاز در هنگام برخورد با مشکلاتی در روند کار این دستگاه استفاده می شود.

هزینه ی مرتبط به انجام دادن تعمیر قطعه ی ترموکوپل و هم چنین آموزش تعویض بوبین دستگاه اجاق گازی یکی از مهم ترین موارد در مورد نحوه تعمیر ترموکوپل بوبین دستگاه اجاق گازی می باشد.

با بررسی چندین راه حل از جمله روش حذف کردن قطعه ی ترموکوپل اجاق گاز، روش نصبکردن قطعه ی ترموکوپل روی اجاق گاز می توانید به درک کافی از مراحل تعمیر ترموکوپل گازی دست پیدا کنید.

عملکرد قطعه ی ترموکوپل در دستگاه اجاق گاز و هم چنین علامت های رویت شده ی هنگام خراب شدن قطعه ی ترموکوپل در عملکرد اجاق گاز از نکته های با اهمیت و مورد نیاز برای تشخیص تعمیر ترموکوپل اجاق گاز است.

تعمیر اجاق گاز در تهرانپارس
تعمیر اجاق گاز در تهرانپارس

از آلارم های نشان دهنده ی معیوب شدن قطعه ی ترموکوپل دستگاه اجاق گاز که بیشترین سهم در خرابی های دستگاه اجاق گاز دارد می تواند ترموکوپل را نام برد.

از موارد مشخص شدن خرابی ترموکوپل می توان بیان کرد که شعله ها روشن نمی ماند و هم چنین کم بودن شعله ها ی اجاق گاز می باشد و دلیل دیگر می تواند خوب نسوختن شعله های اجاق گاز باشد.

هزینه ی قیمت قطعه ی ترموکوپل بستگی به نوع دستگاه اجاق گاز  و وضعیت آن دارد و در زمان انجام دادن تعمیرات ترموکوپل باید اطلاعات لازم را در جهت کسب انجام دادن و انصب و تعمیرات به مقدر لازم کسب کرد و افراد متخصص باید این کار را انجام بدهند زیرا یک امر تخصصی است و می تواند خطرات بزرگی را در پیش داشته باشد.

توصیه ی مهم در زمان نصب دستگاه اجاق گاز

 • در هنگام نصب کردن دستگاه اجاق گاز باید توجه داشته باشید که در محیط های کوچک و بسته قرار نگیرد که گازهای ایجاد شده توسط سوخت نمی توانند خارج شوند خودداری کنید.
 • توصیه  می شود که دستگاه اجاق گاز  را در جهت باد نصب نکنید.
 • هنگام اتصال دو سر لوله به لوله گاز اجاق گاز باید از گیره یا بست مخصوص و مناسب استفاده شود.
 • طول لوله و شیلنگ دستگاه اجاق گاز نباید بیشتر از 1.5 متر باشد و لوله مختص دستگاه اجاق گازی باشد.
 • پس از نصب اجاق گاز، محل اتصال دو سر لوله را از نظر نشت گاز با کف صابون بررسی کنید.
 • جلوگیری از سررفتن غذا روی اجاق گاز دارای اهمیت است.
 • در مواقعی که می خواهید اجاق گاز را تمیز کنید توجه داشته باشید که اطراف مشعل ها از سیم ظرفشویی استفاده نکنید.

علت روشن نشدن شعله های اجاق گاز

هر زمان که با مشکل روشن نشدن شعله ها روبرو می شوید می تواند بنا به دلایل خاصی این اتفاقات افتاده باشد.

احتمال می رود که به خاطر الکترودهای جرقه زن، ترانس و یا قطعه ی برد دستگاه دچار نقص شده است  که شعله ها خیلی ضعیف یا به طور یک نواخت روشن نمی شوند.

برای رفع اشکال آن می توانید با تکان دادن سر شعله و قرار دادن آن ها در جایگاه اصلی خود این ایراد پیش آمده را برطرف نمایید و در غیر این صورت اگر برطرف نگردید باید با تکنسین مختص خرابی های اجاق گاز ارتباط برقرار بکنید.

تعمیر اجاق گاز در تهرانپارس
تعمیر اجاق گاز در تهرانپارس

تعمیر اجاق گاز در تهرانپارس در محل

با سکونت داشتن در محله ی تهرانپارس می توانید از خدمات رسانی کارشناسان و تعمیر کاران آموزش دیده ی کادر فعال دکتر آچار در تهرانپارس بهره ی لازم را ببرید این گروه با یک تماس در زمان کوتاهی در محل حضور پیدا کرده و پس از عیب یابی دستگاه اجاق گازتان به راحتی نواقص را رفع می کنند.

تعمیر اجاق گاز در تهرانپارس در منزل

با حضور به موقع تکنسین های های با تجربه و کارامد دکتر آچار به راحتی می توانید در منزل همه ی مشکلات پیش آمده برای دستگاه اجاق گازتان را انجام بدهید و عیوب آن را به طور کامل رفع کنید.

هزینه ی تعمیر اجاق گاز در تهرانپارس

هنگامی که با خرابی دستگاه اجاق گاز روبرو می شوید در ابتدای امر به دنبال تعمیر کار و در مرحله ی بعدی نگران هزینه ی پرداختی می شوید.

باید بدانید که هزینه های پرداختی با توجه به قطعه ی معیوب شده و یا این که قطعه ی جدیدی که جایگزین شده محاسبه می گردد.

ولی دکتر آچار در محدوده تهرانپارس سعی بر این دارد که با هزینه های کمتر و انجام دادن کار با کیفیت بتواند رضایت  کاربران را جلب نماید.

کلام آخر

 دستگاه اجاق گاز در صورت خراب شدنش نیاز به تعمیرات دارد مانند دیگر لوازم مصرفی در منازل، با وجود تکنسین های ماهر دکتر آچار دیگر نگران خرابی دستگاه اجاق گاز خود نباشید.

در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هستند و به راحتی می توانند عیوب پیش آمده را برطرف کنند مراقبت درست و صحیح می تواند در این امر خرابی اجاق گازها سهیم باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. صادق اکبری 11 ماه قبل

  شما تعویض فیلتر آبسرد کن هم انجام می دید؟ خودمون هم می تونیم این کار رو انجام بدیم؟

 2. ایمان توسلی 11 ماه قبل

  درخواست تکنسین بدیم از تعمیرگاه تون چند روز طول میکشه که تکنسین ها اعزام بشن؟

 3. محمدحسین باهنر 8 ماه قبل

  فکر نمیکردن هنوزم انصاف باشه، خدایی نصف قیمت همکارتون تعمیرکردید با کیفیت عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید