تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان

تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان


دستگاه ماکروفر از دستگاه های پیشرفته ی امروزی است که یک سری کارهای پخت و پز و طبخ مواد غذایی را می توان به توسط این دستگاه انجام داد. در مقاله تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان شما را با محدوده تعمیرات ماکروفر در این منطقه آشنا می کنیم.

دستگاه مایکروفر یکی از لوازم برقی خانگی است که قادر است غذا را با توجه به اشعه ها و پرتوهایی که از خود نشر می دهد عملیات گرم کردن مواد غذایی و یا پخت آن را اجرا بکند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

این دستگاه به گونه ایی می باشد که ساختارش متشکل شده است از یک سینی در داخل دستگاه ماکروفر که غذا به طور مستقیم بر روی این سطح قرار داده می شود و گرم می شود.

این بشقاب که به سینی دستگاه ماکروفر  نامیده شده است، در داخل دستگاه می چرخد، با این عملیات چرخش قابلیت این را دارد که بتواند تمام قسمت های مواد غذایی داخل دستگاه به طور یکنواخت گرم شود.

ولیکن چیزی که مطرح است این است که چگونه این عمل چرخش سینی صورت می گیرد؟

 موتور دوار و چرخنده ی این دستگاه ماکروفر یکی از قطعات مهم در دستگاه ماکروفر می باشد، که برای به حرکت در آوردن این سینی چرخان از آن استفاده می شود.

تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان
تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان

تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان

همان طور که در قسمت مقدمه از قابلیت های قطعه ی سینی گردان بیان شد در این قسمت می خواهیم در مورد این که اگر این قطعه ی سینی گردان دچار آسیب بشود چه مشکلاتی را برای دستگاه ماکروفرتان به بار خواهد آورد.

بهتر است بدانید که سالم ماندن موتور گردان دستگاه ماکروفر بر کیفیت عملکرد دستگاه می تواند تأثیر داشته باشد، به طور حتم معیوب شدن موتور چرخشی در دستگاه ماکروفر بر کیفیت کار این دستگاه بار منفی خواهد داشت.

همان طور که می دانید موتور دوار باعث چرخش سینی دستگاه ماکروفر می شود و در مواقعی که موتور دوار از کار بیفتد و معیوب بشود.

سینی چرخان دستگاه ماکروفر به درستی نمی چرخد ​​و غذای داخل سینی به طور کامل پخته یا گرم نخواهد شد.

در این جاست که می توان متوجه شد که صدمه دیدن موتورچرخنده ی سینی ماکروفر می تواند مانع از پخت یکنواخت غذا در این دستگاه بشود.

 هم چنین مورد دیگری هم که احتمال دارد شما شاهد آن باشید، زیاد داغ شدن مواد غذایی و یا سوختن آن ها باشید.

گاهی هم ممکن است که شما با گیر کردن سینی در حین چرخش روبرو بشوید، در این موقع باید برای تعمیر موتور چرخان مایکروفر به تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان دکتر آچار مراجعه کنید.

آموزش تعمیر ماکروفر و سینی گردان در واوان

در این جا اگر مهارت دارید می توانید به آموزش تعمیر کوپلینگ موتور گردان توجه کنید و در غیر این صورت به تکنسین ها مراجعه کنید.

وسیله پلاستیکی نرم که کوپلینگ نام دارد و به شفت محور موتور متصل می شود، عملکرد این قطعه به این گونه می باشد که انتقال حرکت موتور به سینی چرخان را بر عهده دارد و باعث قفل شدن سینی چرخان روی کوپلینگ می شود.

به دلیل این که موتور چرخشی دستگاه ماکروفر برق تولید می کند، می تواند صدا و لرزشی در کارکردش  مشاهده بشود.

وجود این قطعه ی کوپلینگ برای جلوگیری از صدا و لرزش در سینی و چرخش سینی بسیار نرم است. هم چنین در این موقع نباید دستگاه ماکروفر  به برق باشد سپس سینی را بردارید، حلقه درایو را بردارید.

قطعه ی کوپلینگ سه دندانه دارد و احتمال دارد که به دلیل استفاده زیاد، قرار دادن اجسام سنگین روی سینی و غیره ممکن است این دندانه های این قطعه بشکنند یا فرسوده شوند برای این که این قطعه تعویض بشود باید موتور را باز کرد.

قطعه ی ریل در زیر سینی قادر خواهد بود که تعادل را پایدار کند و چرخاندن قطعه ی سینی راحت تر انجام بشود.

هر زمان که اگر صفحه چرخان دستگاه شما تعادل ندارد، ایراد در قسمت مسیر زیر سینی است، برای چک کردن این قسمت ابتدا باید سینی برداشته شود و این ریل ها مجهز به چرخ هایی هستند که در صورت ساییدگی یا شکستگی سبب نمایان شدن اختلال در دستگاه می شود در صورت لزوم باید این قسمت تعویض بشود.

تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان
تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان

تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان در منزل

با وجود متخصصینی مانند دکتر آچار به راحتی می توانید در منزل خود معایب دستگاه ماکروفر خود را برطرف کنید.

زیرا در محدوده ی واوان تکنسین های دکتر آچار حضور دارند و با یک تماس شما در منزل شما خدمات خود را ارائه می دهند و نواقص به وجود آمده را رفع خواهند کرد.

تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان در محل

با حضور و سکونت شما در منطقه ی واوان در زمان بروز هر گونه ایراد در دستگاه ماکروفرتان می توانید با متخصصین دکتر آچار در تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان ارتباط برقرار نموده، آن ها آماده ی خدمت رسانی به شما کاربران محترم می باشند و در اولین فرصت تعیین شده در محل حاضر می شوند.

هزینه ی تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان

برآورد هزینه های تعمیرات دستگاه ماکروفر بستگی به عیب یابی دستگاه ماکروفر و تشخیص قطعه ی آسیب دیده می باشد که توسط تعمیر کاران دکتر آچار در تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان قابل بررسی خواهد بود ولی این کادر حرفه ایی هزینه های تعمیرات شان بسیار متعارف بوده و حواسشان به شما کاربران محترم  می باشد.

 کلام نهایی

با بررسی دستگاه ماکروفر شما توسط کارشناسان حرفه ایی و متبحر به راحتی قطعات صدمه دیده مشخص شده و در مراحل بعدی این افراد خدمات خود را ارائه می دهند تا معایب دستگاه ماکروفر شما برطرف نموده و دستگاه مانند روزهای اولیه کارایی لازم را داشته باشد.

برای بهره گیری از خدمات دکتر آچار در تعمیر دستگاه ماکروفر در واوان می توانید با یک تماس، تکنسین های مربوطه را مطلع کنید. 

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
  1. علی اصغر کلباسی 11 ماه قبل

    شما تعویض فیلتر آبسرد کن هم انجام می دید؟ خودمون هم می تونیم این کار رو انجام بدیم؟

  2. موسی آذری 11 ماه قبل

    تعمیرات یخچال فریزر هم در سردار جنگل انجام می دهید؟

  3. مجتبی نجفی 3 هفته قبل

    خسته نباشید میگم به تیم خوب دکتر آچار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید