تعمیر اجاق گاز در شرق تهران

تعمیر اجاق گاز در شرق تهران


تعمیر اجاق گاز در شرق تهران

اجاق گاز یکی دیگر از وسایل مهم و پر کاربرد در آشپزخانه های امروز می باشد، هر زمان که دستگاه اجاق گاز شما با مشکل مواجه بشود کار آشپزی شما با مشکلات روبرو خواهد شد.

با تعمیر اجاق گاز در شرق تهران دیگر نگران خراب شدن دستگاه اجاق گاز خود نباشید با اطلاع رسانی به تعمیر اجاق گاز شرق تهران فوراً در محل حضور پیدا کرده و اقدامات لازم را در جهت تعمیر اجاق گاز و عیب یابی اجاق گاز تان انجام خواهند داد.

مشکلات و موارد رایج در دستگاه اجاق گاز

مواردی مانند وجود نشتی، خاموش شدن پیلوت، یک دست و یک نواخت نبودن شعله ی اجاق گاز، دود کردن شعله های اجاق گاز، رنگ زرد شعله ها، انسداد سوراخ های مشعل اجاق گاز، خراب شدن قطعه ی فندک اجاق گاز، وجود سر و صدا های ناهنجار در دستگاه اجاق گاز، خراب شدن فر اجاق گاز و… می باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دلیل روشن نشدن شعله ی اجاق گاز چیست؟

یکی از مواردی که ممکن است برای اجاق گاز شما به وجود بیاید، روشن نشدن شعله ها باشد، در مرحله ابتدایی بروز این مشکل بهتر است که وجود گاز را بررسی کرد احتمال دارد که به علت فقدان و نبود گاز این مشکل رویت شده باشد.

با باز کردن پیچ شعله ها می توانید از وجود گاز مطلع بشوید، در غیر این صورت که ایراد در فقدان گاز نبود، باید موارد دیگر را مورد  بررسی قرار داد که بهتر است برای رفع این ایراد پیش آمده با متخصصین تعمیر اجاق گاز در شرق تهران ارتباط برقرار کرده تا اقدام نمایند.

تعمیر اجاق گاز در شرق تهران
تعمیر اجاق گاز در شرق تهران

دلیل وجود دود در دستگاه اجاق گازچیست؟

هر گاه که دستگاه اجاق گازتان با این مشکل روبرو بشود و شما شاهد دود از آن باشید بهتر است که به این موضوع بی اهمیت نباشید و در پی رفع کردن آن باشید ممکن است خطر آفرین باشد، بهتر است که فوراً برطرف گردد، احتمال دارد که وجود این مشکل باعث ایجاد آتش سوزی بشود.

در مواقعی که اجاق گاز خود را تازه خریده باشید وجود دود از دستگاه اجاق گاز را می توان یک امر عادی تلقی کرد زیرا بعد از چندین ساعت مصرف کردن این مشکل برطرف خواهد شد.

ولی اگر برای دستگاه اجاقی گازی که برای مدت طولانی تری مورد استفاده قرار گرفته است نمی تواند یک امر عادی باشد و باید علت اصلی این ایراد را جویا بشوید، گاهی ممکن است که وجود این دود به خاطر وجود چربی مواد غذایی و یا باقی مانده ی غذاهای سر رفته بر روی اجاق گاز باشد، در غیر این صورت باید علت را مورد بررسی قرارداد تا عیب دستگاه اجاق گاز خود را رفع نمایید.

تعمیر اجاق گاز در شرق تهران
تعمیر اجاق گاز در شرق تهران

انجام دادن سرویس دوره ایی دستگاه اجاق گاز

بهتر است که بدانید دستگاه اجاق گاز تان را همانند دیگر لوازم مصرفی باید هر چند وقت یک بار مورد بررسی قرار دهید و سرویس دوره ایی را به موقع انجام بدهید و تمامی موارد آن را مورد چک و بررسی قرار دهید.

انجام دادن سرویس دوره ایی این دستگاه پر مصرف بسیار با اهمیت است، با انجام این سرویس های دوره ایی می توانید از پرداخت هزینه های سنگین در آینده جلوگیری نمایید که این امر در بازدهی بالاتر و عمر مفید دستگاه اجاق گاز بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

تعمیر اجاق گاز در شرق تهران
تعمیر اجاق گاز در شرق تهران

علت زرد و نارنجی بودن شعله ی اجاق گاز چیست؟

هر زمان که شما با این مشکل زرد بودن شعله های اجاق گاز روبرو می شوید بهتر است علت را مورد بررسی قرار دهید زیرا می تواند در بروز مشکلات بزرگ تر نقش داشته باشد.

احتمال دارد که بروز این مشکل به خاطر مسدود شدن سوراخ ژیگلور، تنظیم نبودن گاز و هوا به نسبت درست باشد، زیرا نبود تنظیمات در ژیگلور  و گاز مصرفی می تواند در ایجاد تغییر رنگ شعله های اجاق گاز نقش داشته باشد، که برای رفع این مشکل با تعمیرکاران حرفه ایی تماس بگیرید.

چرا در برخی از موارد طول شعله ها در اجاق گاز بلند می باشد؟

طول شعله های اجاق گاز باید در حد معمول قرار داشته باشد و در صورتی که بیش از حد بلند باشد نشانه ی بروز مشکلی در عملکرد دستگاه اجاق گازتان می باشد، تنظیم نمودن مقدار میزان هوا و گاز در اجاق گاز می تواند در ایجاد این مشکل نقش داشته باشد، بهتر است که این تنظیمات را افراد متخصص انجام بدهند.

تعمیر اجاق گاز در شرق تهران
تعمیر اجاق گاز در شرق تهران

تعمیر کردن  فندک اجاق گاز

در مواقعی که با خراب شدن قطعه ی فندک اجاق گاز روبرو می شوید کار روشن کردن دستگاه اجاق گاز بسیار سخت خواهد شد، برای رفع این عیب دستگاه اجاق گاز بهتر است با تکنسین های ماهر در تعمیر اجاق گاز شرق تهران تماس حاصل نمایید تا اقدام به تعمیر فندک و یا تعویض آن نمایند.

چند نکته ی مهم در امر نگه داری و مراقبت از دستگاه اجاق گاز

 • بهتر است که در زمان نصب دستگاه اجاق گاز به این نکته توجه داشته باشید که  که در محیط های کوچک و فضای بسته  که امکان خروج گاز تولید شده را ندارد هرگز دستگاه اجاق گاز تان را قرار ندهید.
 • در زمان نصب اجاق گاز به این نکته توجه داشته باشید که طول شیلنگ بیش از یک متر ونیم نباشد.
 • برای نصب و اتصال دو سر شیلنگ  بهتر است که از بست های بسیار با کیفیت استفاده بشود.
 • از سر رفتن مواد غذایی بر روی دستگاه اجاق گاز تان خود داری نمایید.
 • در زمان نصب بهتر است که از وجود نشتی در اجاق گاز اطمینان پیدا کنید و این نشتی را بررسی کنید و مطمئن بشوید که نشتی وجود ندارد.
 • هرگز دستگاه اجاق گاز را در جایی که مسیر وزش باد می باشد قرار ندهید.
 • در زمان تمیز کردن دستگاه اجاق گاز بهتر است که از دستمال نم دار و مواد شوینده استفاده کرد.
 • هر زمان که دستگاه اجاق گازتان با اختلالاتی در عملکردش روبرو شد بهتر است که برای رفع این ایرادها با افراد متخصص تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در شرق تهران تماس بگیرید و از این گروه کمک بخواهید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 7
 1. سیدعلی افتخاری 1 سال قبل

  هزینه تبلیغات توی سایت شما چنده؟

 2. علی اصغر طباطبائی 1 سال قبل

  بعد از 7 ماه مجدد برای دستگاهم مشکل پیش اومد و با گارانتی که دریافت کرده بودم رایگان مشکلم را حل کردن واقعا ممنونم باورم نمیشد شرکتی واقعا گارانتی تعمیرات بده

 3. امیرحسین منصوری 1 سال قبل

  خسته نباشید تعمیر به خوبی انجام شد

 4. اصغر مرادخانی 1 سال قبل

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 5. بهمن موسوی 1 سال قبل

  چه چیزی باعث لغزش ماشین ظرفشویی می شود؟

 6. علی بهرامی 2 ماه قبل

  سلام اجاق گازم یه مشکلی داره شعلش روشن نمیشه
  علتش چیه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر خرابی شعله اجاق گاز می تواند به دلیل غبارگرفتگی محل ایجاد شعله باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید