تعمیر اجاق گاز در اسلامشهر

تعمیر اجاق گاز در اسلامشهر


در مقاله تعمیر اجاق گاز در اسلامشهر شما را با تعمیرات انواع اجاق گاز آشنا می کنیم. دستگاه های اجاق گاز در مدل های ایستاده و رومیزی در بازارها موجود می باشد.

کاربران با توجه به شرایط  قرار گرفتن و داشتن جایگاه متناسب دستگاه اجاق گاز خود را از نوع ایستاده یا رومیزی انتخاب نموده و هر کدام دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند و افراد باید اطلاعاتی را در مورد نحوه ی استفاده از هر یک را داشته باشند تا در حین کار کرد با آن با مشکلی مواجه نشوند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

هر کدام از این مدل های دستگاه اجاق گاز دارای یک سری راه کارهای مراقبتی دارند که در حفظ کیفیت این دستگاه بی تاثیر نخواهد بود و البته می تواند باعث افزودن عمر مفید دستگاه هم بشود.

تعمیر اجاق گاز در اسلامشهر

بروز مشکل جرقه نزدن فندک در دستگاه اجاق گازها می تواند به عنوان یک مشکل اساسی جلوه کند،  نمایان شدن این ایراد می تواند بنا به دلایل متفاوتی باشد.

چرا در دستگاه اجاق گازها با مشکل جرقه نزدن روبرو می شوید؟

مشعل های دستگاه اجاق گاز که مشتعل نمی شوند می توانند دلایل زیادی داشته باشند، برای روشن کردن و استفاده از دستگاه های اجاق گاز با کمک گرفتن از فندک های معمولی گاهی اوقات می تواند به دردسر ساز باشد.

این فندک ها همیشه خالی هستند و این مشکل در مواقع نیاز می تواند به عنوان یه مشکل تلقی بشود، بنابراین سلامت فندک اجاق گاز و داشتن فندک اتوماتیک بر روی دستگاه اجاق گاز موضوع فوق العاده مهمی است.

ولیکن گاهی به دلایل فنی و در برخی از موارد به دلایل بسیار ساده این فندک ها از کار می افتد، بنابراین در این مواقع باید این قسمت بلافاصله اصلاح شود.

تعمیر اجاق گاز در اسلامشهر
تعمیر اجاق گاز در اسلامشهر

در این قسمت چندین دلیل کار نکردن فندک دستگاه اجاق گاز را بررسی می کنیم و سپس عیب یابی کامل آن ها را بررسی می کنیم:

این عوامل نمایان گشتن ایراد فندک دستگاه اجاق گاز می تواند شامل مواردی نظیر، قفل کودک فعال است، رطوبت شعله های آتش، بستن شدن منافذ شعله های آتش، خطاهای الکتریکی، قطعه ی فندک دچار ایراد شده است، گاهی هم می تواند وجود نشتی یا وجود یک اتصالی در دستگاه اجاق گاز و در نهایت فندک نیم سوز بشود.

همان طور که در بالا بیان کردیم انسداد در سر شعله های اجاق گاز می تواند باعث ظاهر شدن این ایراد بشود، مشعل های مسدود شده می تواند دلیلی برای روشن نشدن اجاق گاز باشد که این موضوع می تواند به خاطر علت های متفاوتی از قبیل:

  • بقایای غذا ممکن است باعث بسته شدن مشعل ها بشود.
  • وجود چربی های  ریخته شده ازمواد غذایی  بر روی قطعه ی فندک یک دلیل دیگر است.
  •  راه کار رفع این ایراد می تواند با تمیز کردن باشد که این مسدود شدن را باز کنید.

آموزش رفع برطرف کردن ایراد در قسمت قطعه ی فندک دستگاه اجاق گاز

گاهی شما در دستگاه اجاق گاز خود با مشکل فندک این سیستم روبرو می شوید،  می توانید هر یک از دلایل را مورد بررسی قرار بدهید تا ایراد را مشخص کنید.

ابتدا باید هر یک از موارد مر بوط  با این ایراد در دستگاه  اجاق گاز که مرتبط با قطعه ی فندک می باشد را شناسایی و سپس اقدامات لازم را در جهت  برطرف کردن این ایراد انجام بدهید.

برای این که بتوانید دستگاه اجاق گازتان را عیب یابی کنید بهتر است که در گام اول اتصالات اجاق گاز را چک کنید.

در آغاز کار پریز برقی که دستگاه شما به آن وصل است را چک کرده و از کارکرد آن مطمئن شوید، در گام بعدی بهتر است که سیم کشی داخلی که به فندک دستگاه اجاق گاز ارتباط دارد را بررسی کرده و در صورت وجود مشکل آن را عوض کنید.

عموماً در دستگاه های اجاق گاز از نوع مدل رومیزی به خاطر معیوب شدن قطعه ی فندک این اتفاق می افتد و برای رفع ایراد به وجود آمده در اجاق گازهایی که جرقه نمی زنند باید اقدام به تعویض قطعه ی فندک نمود.

مطمئن شوید که بین رابط برد الکترونیکی و قطعه ی فندک در دستگاه اجاق گازتان از لحاظ سیم کشی  مشکلی وجود ندارد.

اگر مشاهده شد که این سیم کشی مشکل دارد و قطع است باید توسط کارشناسان متخصص مورد بررسی قرار بگیرد.

پیشنهاد می دهیم که مشعل های اجاق گاز را به طور مرتب تمیز کنید تا اثر از باقی مانده ی مواد غذایی بر روی دستگاه اجاق گازتان نباشد.

تعمیر اجاق گاز در اسلامشهر
تعمیر اجاق گاز در اسلامشهر

تعمیر اجاق گاز در اسلامشهر در منزل

با حضور افراد معتبر و حرفه ایی تعمیر کار در منزل دیگر نیازی به انتقال دادن دستگاه اجاق گاز به تعمیرگاه نیست بنابراین در منزل مورد بررسی قرار می گیرد تا عیب یابی بشود و در همان جا معایب آن برطرف بگردد.

تعمیر اجاق گاز در اسلامشهر در محل

با حضور افراد کارشناس دکتر آچار در قسمت تعمیر اجاق گاز در اسلامشهر به راحتی در نزدیکی محل زندگی شما که در محدوده ی اسلامشهر قرار دارید در دسترس خواهند بود و در اسرع وقت در محل آماده شده و خدمات خود را به شما ارائه می دهند و تعمیرات را در کمترین زمان ممکن اجرا خواهند کرد.

هزینه ی تعمیر اجاق گاز در اسلامشهر

هزینه ی تعمیرات دستگاه اجاق گاز می تواند به نوع و برند دستگاه اجاق گاز شما و هم چنین قطعه ایی که صدمه دیده است.

بستگی داشته باشد که این هزینه ی تعمیرات با توجه به این موارد گفته شده و انجام تعمیر قطعه ی معیوب و یا جایگزین کردن قطعه ی جدید قابل محاسبه است.

کلام نهایی

دستگاه اجاق گاز ها با وجود انواع متنوع و پیشرفته باز هم احتمال خراب شدن این دستگاه وجود دارد که شما برای برطرف کردن معایب به وجود آمده و مشکلاتی که در عملکرد این دستگاه به وجود می آید به دنبال افراد متخصص هستید که بتواند این مشکلات را برطرف کند و به قطعات دیگر آسیبی نرساند.

دکتر آچار حلال این مشکل شما می تواند باشد و با داشتن کارشناسانی در تعمیر اجاق گاز در اسلامشهر قابل دسترس خواهند بود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 2
  1. نادر رضایی 11 ماه قبل

    مطلبتون بسیار مفید بود

  2. میلاد طباطبائی 11 ماه قبل

    برای تعمیر ماشین لباسشویی چه ساعتی و چه روزهایی می تونم تماس بگیرم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید