تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانپارس

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانپارس


دستگاه ماشین ظرفشویی در افراد جایگاه ویژه ایی توانسته است پیدا کند و در هنگام خراب شدنش بسیاری از افراد را منقلب خواهد کرد که کارهای شست و شوی ظروف با اختلال روبرو می شود. دستگاه ماشین ظرفشویی در برندهای مختلف و در دو مدل رومیزی و ایستاده در دست تولید می باشد و در بازارها موجود است. با متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانپارس دکتر آچار به راحتی می توانید هر گونه عیب دستگاه و تعمیرات ظرفشویی را رفع نمایید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانپارس

علت خاموش نشدن دستگاه ماشین ظرفشویی بعد از شستن ظروف

هر زمان که شما شاهد و رویت کنید و بروز چنین مشکلی که دستگاه بعد از انجام عملیات شستشو خاموش نشود می تواند دلایلی چون خراب شدن قطعه ی برد داشته باشد.

همان طور که می دانید قطعه ی برد در دستگاه ماشین ظرفشویی موظف به اجرای دستور خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد و این امر را صادر خواهد کرد و در زمان معیوب شدن این قطعه دیگر قادر نمی باشد که وظیفه اش را به خوبی انجام بدهد.

دلیل دیگری که باعث نمایان شدن چنین مشکلی می شود را می توان قطعه ی تایمر دستگاه دانست که نمی تواند پس از آسیب رسیدن زمان پایان شستشو را تشخیص بدهد.

هنوز در حال ادامه ی شستشو قرار دارد و هر زمان که شاهد این موارد بودید بهتر است بدون هیچ وقفه ایی دستگاه را از برق بیرون بیاورید و با تکنسین های ماهر دکتر آچار تماس حاصل کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانپارس
تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانپارس

انجام نشدن عملیات تخلیه ی آب ماشین ظرفشویی

بروز این مشکل می تواند علل متعددی داشته باشد از جمله انسداد لوله ی شیلنگ تخلیه ی دستگاه و وجود گرفتگی در مسیر راه آب تخلیه باشد ولی از عمده ترین موارد می تواند خراب شدن پمپ تخلیه باشد.  

انجام دادن سرویس دستگاه ماشین ظرفشویی را جدی بگیرید؟!

همان طور که اطلاعات دارید تمامی دستگاه های مصرفی برای سالم ماندن به دو چیز نیاز دارد، اول استفاده کردن به طور صحیح و درست، و دوم نگهداری اولیه.

درمرحله ی اولیه که استفاده صحیح از دستگاه ماشین ظرفشویی می باشد به این طریق است که می توان به استفاده از قرص های شوینده و مواد شوینده مناسب توجه بسیار داشت و از برندهای معتبر استفاده کرد.

در مواقعی که بی توجه به برند ها باشید و استفاده از قرص های بی کیفیت می تواند به راحتی و در نهایت به دستگاه شما صدمه وارد بکند و هم چنین باعث ایجاد بوی بد در ماشین ظرفشویی شما خواهد شد.

 یکی از مهم ترین نکات در نگه داری اولیه ی دستگاه ماشین ظرفشویی بسیار پر اهمیت و ضرورت دارد، انجام دادن به موقع سرویس دوره ای و تعمیر به موقع دستگاه ماشین ظرفشویی است.

هنگامی که قرار است توسط سرویس کاران سرویس های دوره ای، اپراتور دستگاه ماشین ظرفشویی تمامی قطعات، لوله های ورودی و خروجی، سیم پیچی ها و… را بررسی می کند.

اگر در یکی از قطعات مشکلی را مشاهده بکند که تا به حال نمایان نشده است، برای پیش گیری و قبل از این که به قطعات دیگر بتواند صدمه وارد بکند، تعمیرکار رویت کرده و بررسی می کند و دستگاه ماشین ظرفشویی را تعمیر می کند.

در این موقع این حسن را دارد که می توان همان قطعه را قبل از آسیب جدی که به طور کلی خراب و نیاز به تعویض داشته باشد عملیات تعمیر را شروع می کند و در هزینه تعویض قطعه صرفه جویی می کند.

با توجه به اینکه ماشین ظرفشویی با آب حاوی مواد معدنی و املاح مختلف و هم چنین چربی ها و بقایای مواد غذایی روی ظروف سر و کار دارد، به مرور زمان آثار رسوبات در ماشین ظرفشویی ظاهر می شود.

انجام عملیات رسوب زدایی در دستگاه ماشین ظرفشویی و تمیزکردن و تعویض فیلترها از جمله کارهایی است که تعمیرکار ماشین ظرفشویی برای شما می تواند به راحتی انجام بدهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانپارس در منزل

با خراب شدن دستگاه ماشین ظرفشویی می توانید از کارشناسان دکتر آچار که در تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانپارس هستند.

بخواهید تا به موقع در محل حضور پیدا کرده و پس از عیب یابی دستگاه شما اقدامات لازم در جهت برطرف کردن عیوب پیش آمده برای دستگاه ماشین ظرفشویی شما را انجام داده و دیگر نیازی به انتقال دادن دستگاه نیست و همان جا در منزل عملیات تعمیر را انجام می دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانپارس
تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانپارس

هزینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانپارس

با حضور متخصصین و بررسی دستگاه و تشخیص نقاط و قطعات آسیب دیده مشخص می شود که این قطعه ی معیوب شده با تعمیرات مشکلش برطرف می گردد.

یا این که نیاز به تعویض دارد که هزینه ها بسته به انجام تعمیرات و یا تعویض قطعه آسیب دیده و جایگزین کردن قطعه ی جدید دارد بنابراین با هزینه ی ایاب و ذهاب افراد تعمیر کار و تعمیرات انجام شده محاسبه می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانپارس در محل

با حضور به موقع و در دسترس بودن متخصصین دکتر آچار در محدوده ی تهرانپارس به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توانید اشکالات و ایرادهای مرتبط با صدمه دیدن دستگاه ماشین ظرفشویی خود را برطرف کرده تا این دستگاه ظرفشویی همانند روز اول برای شما کار بکند.

سخن پایانی

دستگاه ماشین ظرفشویی شما بعد از گذشت زمان و استفاده های مداوم احتمال دارد که با مشکلاتی روبرو بشود و نیاز به تعمیرات پیدا بکند.

به همین دلیل تاکید می کنیم که حتماً با تکنسین های دکتر آچار ارتباط برقرار کرده و پس از اطلاع رسانی و حضور به موقع شان می توانید ایراد دستگاه ماشین ظرفشویی خود را برطرف کنید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. حمیدرضا آزاد 11 ماه قبل

  میشه از مطالب وبلاگتون توی سایتم بذارم؟

 2. امین اشرفی 11 ماه قبل

  ما که مشتری دائمی شما هستیم ولی شما کارتون خیلی درسته

 3. مریم سلیمی 2 ماه قبل

  سلام روز بخیر
  تعمیرات ظرفشویی رو در اندیشه هم انجام می دید؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   با سلام و عرض احترام
   بله تعمیر ماشین ظرفشویی در اندیشه هم یکی از خدمات ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید