تعمیر ماشین ظرفشویی در پرند

تعمیر ماشین ظرفشویی در پرند


تعمیر ماشین ظرفشویی پرند

شرکت دکتر آچار در راستای نیازهای روزمره مشتریان خود، تعمیر ماشین ظرفشویی در پرند را در تمامی برند های خارجی و داخلی موجود در بازار و توسط بهترین تکنسین ها با سابقه طولانی، در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد داد.

شرکت دکتر آچار یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران است که به صورت بی وقفه مشغول خدمات رسانی و تعمیر ماشین ظرفشویی در پرند می باشد.

تعمیر ظرفشویی شرکت دکتر آچار به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس در منزل و یا محل مورد نظر شما نموده است و دیگر نیازی به جا به جایی ماشین ظرفشویی در پرند نمی باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

آشنا بودن متخصصین شرکت دکتر آچار در پرند به تکنولوژی های نو و همچنین توانایی هایی که آن ها دارند در مورد تعمیر کردن و سرویس نوع های متفاوت ماشین ظرفشویی موجب شده است.

که خدمت ها و سرویس ها به دستگاه ماشین ظرفشویی بی معطل کردن افراد باشد و در آخر تعمیر یک گارانتی 12 ماهه را ارائه می دهند که خیال شما راحت باشد.

تمامی هزینه هایی تعمیر ماشین ظرفشویی در پرند که توسط تعمیرکاران دکتر آچار به شما اعلام می شود طبق نرخ اتحادیه خواهد بود.

ما سعی می کنیم که اگر این قطعات خراب شدند، ما آن ها تعمیر کنیم و اگر لازم بود که قطعه عوض شود، دکتر آچار به عنوان شرکتی که قطعه های اصلی لوازم خانگی را تامین می کند، به شما برای اصالت قطعه تضمین می دهد و وسیله ی شما را به شکل حرفه ای تعمیر می کند.

برخی از مشکلات ماشین ظرفشویی

 • خود ماشین ظرفشویی یا صفحه نمایش روشن نشود
 • برنامه ی تنظیم شده جلو نرود و در یکی از مرحله ها گیر کند
 • آب را بعد از شست و شو تخلیه نکند
 • ظرف ها تمیز نشوند
 • عیب داشتن و یا کار نکردن درست زمان سنج ماشین
 • درب ظرفشویی بسته نشود
 • از جلوی درب آبریزش داشته باشد و لاستیک دور درب خراب است
 • درب ماشین باز نشود
 • از زیر ماشین آبریزش آب وجود دارد
 • آب به ماشین وارد نشود
 • آب به حد کافی گرم نشود
 • دیدن پیغام خطا و یا ارور دادن دستگاه
تعمیر ماشین ظرفشویی در پرند
تعمیر ماشین ظرفشویی در پرند

تعمیر ماشین ظرفشویی در پرند شرکت دکتر آچار قابلیت رفع تمامی این مشکلات و مشکلاتی دیگر را دارا بوده و شما با آسودگی خاطر می‌توانید تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به تکنسین‌های فنی ما بسپارید.

تعمیرکاران دکتر آچار جدا از این که ظرفشویی شما از چه برندی می باشد، همه ی خدمات مرتبط به سرویس و تعمیر را به شما ارائه می دهد.

این شرکت توانایی ارائه خدمات سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی‌های سامسونگ، ال‌جی، اسنوا، بوش، دوو، کنوود، الگانس و تمامی برندهای ایرانی و خارجی را دارد.

نحوه نگهداری از ماشین ظرفشویی

برای این که طول عمر ماشین خودتان را افزایش دهید، باید نکات مربوط به نگهداری از ماشین را خیلی خوب رعایت کنید و طول عمر مفید و سودمند ماشین خود را زیاد کند.

نکته هایی که ادامه ذکر می شود را رعایت کنید، البته نکته های دیگری را هم باید رعایت کنیم ولی ما رایج ترین آن ها را به شما می گوییم، رعایت کردن این نکته ها دشوار نیست و شما به آسانی می توانید با رعایت کردن این نکته ها جواب خود را بگیرید.

ظرف‌ها را قبل از قرار دادن در ظرفشویی تمیز کنید

یک نکته ی حائز اهمیت که توانایی این را دارد تا طول عمر مفید ماشین شما را افزایش دهد و در برخورداری از یک ساز و کار درست و صحیح به شما کمک می کند.

این است که قبل از این که ظرف ها در ماشین ظرفشویی قرار دهید آن ها تمیز کنید، تلاش کنید تا ذره ها و بقیه ی غذا هایی که روی ظرف است را تمیز کنید و بعد آن را در ماشین بگذارید.

ماشین ظرفشویی را بیش از حد پر نکنید

نکته ی دیگری که باید آن را رعایت کنید، پر نکردن ماشین ظرفشویی است، بعضی وقت ها وسوسه نشستن تعدادی ظرف با دست به شما این فرصت را نمی دهد که بیشتر از توان ماشین ظرفشویی، ظرف را در داخل آن نگذارید.

اما خوب است که تعدادی از ظرف ها را خودتان با دست بشویید تا مجبور نشوید بعد از تمام شدن کار ماشین به خاطر قرار گرفتن بیش از حد ظرف ها بر روی هم و تمیز نشدن آن ها، عملیات ظرف شستن را دوباره تکرار کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در پرند
تعمیر ماشین ظرفشویی در پرند

به صداهای بلند و غیر طبیعی در حین کار ماشین ظرفشویی توجه کنید

اشتباه قرار دادن ظرف ها در ماشین و گیر کردن بازوهای آبپاش به ظرف ها و یا شیشه شکسته و استخوان های خرد که در قسمت پمپ قرار بگیرد می تواند موجب به وجود آمدن مشکل های جدی در فیلتر و پروانه ماشین ظرفشویی شود.

در زمان کار ماشین اگر صدای ناهنجار و بدی به وجود آید، اگر هر صدای غیر معمولی به گوش شما رسید سریع ماشین را خاموش کنید.

ماشین را بر روی برنامه درست شستشو قرار دهید

در دستگاه ماشین ظرفشویی چند برنامه برای شست و شوی ظرف ها وجود دارد که شما می توانید در شرایط متفاوت یکی از این برنامه ها را انتخاب کنید و ظرفشویی را روشن کنید.

ولی دقت کنید که در زمان کم خصوصا موقعی که حجم ظرف ها زیاد است، نه تنها موجب تمیز شدن ظرف ها نمی شود بلکه بر عکس نتیجه ای به جز وقت گیر بودن و زیاد شدن هزینه ها برای شما نخواهد داشت.

دقت کنید که بهترین و مناسب ترین برنامه را برای شست و شوی ظرف ها انتخاب کنید تا ماشین عملکرد خوبی داشته باشد.

هر چند مدت یکبار با سرکه ماشین ظرفشویی را جرم زدایی کنید

هرچند وقت یک بار، ماشین را بدون ظرف و خالی روشن کنید و در آن کمی سرکه بریزید، سرکه می تواند ذره های قدیمی غذا ها که در ظرف مانده است را تمیز می کند و بوی بد را از بین می برد.

اضافه بر این، سرکه توانایی این را دارد که ذره های صابونی و رسوب های آب را به دلیل شست و شوهای زیاد که در ماشین مانده است را از بین ببرد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 8
 1. جعفر 2 سال قبل

  نویسنده این متن کیه؟

 2. شهرام سالاری 2 سال قبل

  مطالب بی نظیر بود

 3. منصور صدیق 2 سال قبل

  این مطلب حرف نداشت ?

 4. وحید منصوری 2 سال قبل

  شما پیج اینستا هم دارین؟

 5. غلام خسروی 2 سال قبل

  تعمیرات را به خوبی انجام دادند و کارشون عالی بود دم تکنسین عزیز گرم

 6. اصغر نقدی 1 سال قبل

  واقعا گارانتی 1 ساله میدید تو ایران گارانتی 1 ساله میدونی یعنی چی من تو شک هستم

 7. بهرام نعمت زاده 1 سال قبل

  بعد از 7 ماه مجدد برای دستگاهم مشکل پیش اومد و با گارانتی که دریافت کرده بودم رایگان مشکلم را حل کردن واقعا ممنونم باورم نمیشد شرکتی واقعا گارانتی تعمیرات بده

 8. حبیب رنجبر 1 سال قبل

  میخوایم برای جهیزیه لوازم خانگی بخریم بین برندهای جی پلاس و اسنوا و پاکشوما موندیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید