تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک

تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک


ماشین ظرفشویی از دستگاه های مدرن امروزی است که کار شستن ظروف را برعهده دارد و به راحتی می تواند در امر بهینه ی مصرف آب و انرژی بسیار تاثیر گذار باشد. بنابراین هر زمان که با اختلالی در عملکرد دستگاه ماشین ظرفشویی روبرو می شوید می توانید خدمات را از تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک توسط دکتر آچار بخواهید که ارائه کننده ی بهترین خدمات هستند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک

گاهی ممکن است که دستگاه ماشین ظرفشویی شما به خوبی عملیات آبگیری را نتواند به اجرا در بیاورد و در این زمینه با مشکلاتی روبرو بشود.

در این زمان باید از باز بودن مخزن آب اطمینان حاصل کنید، قطعه ی شیر توقف دارای مخزن آب گرم را که به طور معمول جایگاهش در زیر سینک قرار دارد، بررسی کنید.

می توانید در خلاف جهت عقربه های ساعت شیر را باز کنید، اگر علتی برای به وجود آمدن این موضوع پیدا نکردید.

ممکن است شیر ​​از آخرین باری که ماشین ظرفشویی کار کرده بسته شده باشد، می توانید وارد مرحله ی بعدی بشوید.

دستگاه ماشین ظرفشویی را از برق بکشید، هنگامی که دستگاه ماشین ظرفشویی خنک شد، در واقع بلافاصله بعد از شستشو نباید چک کرد که باید شناور داخل ماشین ظرفشویی را مشاهده کنید.

به طور معمول شکل ظاهری شناور یک قطعه پلاستیکی گنبدی یا استوانه ای کوچک است که جایگاهش در داخل محفظه شستشو  قرار دارد و نصب می شود.

اطلاع داشته باشید که در بیشتر این قطعات شناور هنگامی که آن را به بالا یا پایین حرکت دهید، می توانید صدای کلیک را بشنوید، زیرا قطعه ی فنر آن ها عملکرد شان هم مانند یک اهرم عمل می کند.

می توانید در این زمان قطعه ی شناور را بردارید و اطراف لوله شناور را تمیز کنید، در بیشتر مدل های این قطعه ی از شناورها باید از پایین جدا شوند.

برای انجام این کار، بهتر است که شما به پنلی که در قسمت دسترسی پایینی می باشد دسترسی داشته باشید، قطعه ی شناور را بشویید، آن را داخل لوله قرار دهید، سپس اطمینان حاصل  که به راحتی بالا و پایین می رود.

بعد از این مراحل شما باید شیر ورودی آب را چک کنید، شیر ورودی آب گرم به دستگاه را ببندید، شیر ورودی آب که در دستگاه ماشین ظرفشویی که در قسمت پشت ماشین ظرفشویی و جلوی پنل قرار دهید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک
تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک

برای پاک و تمیز کردن روی صفحه از ذرات داخل دستگاه ماشین ظرفشویی که از بای مانده های مواد غذایی می باشد، شیر برای بار دوم ببندید تمام ذرات روی صفحه را پاک کنید و دوباره دریچه را ببندید.

با مشاهده کردن صفحه ی نمایش تمیز، با تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک دکتر آچار تماس حاصل کنید.

احتمال دارد که ایراد در یکی از این قسمت های نام برده شده باشد مانند: یکی  از این قطعات مانند شیر ورودی آب، سوئیچ فشار و تایمر یا کلید انتخاب که نیاز به تعمیرات ظرفشویی دارند.

در صورتی که قطعه ی سوئیچ شناور دچار آسیب شده باشد نمی تواند به درستی عمل کند و جریانات آب را به داخل دستگاه ماشین ظرفشویی کنترل کند و به طور اتوماتیک متوقفش کند.

در این مواقع قطعه ی تایمر در روی برنامه ی آبگیری توقف کرده و گیر می کند و یا به دلیل دیگری مانند این که شیر ورودی آب باز مانده باشد که بهترین راه برای تست سالم بودن سوئیچ شناور وجود یک مولتی متر می باشد که باید از نوع با کیفیتش در دسترس داشته باشید.

انجام دادن سرویس دستگاه ماشین ظرفشویی

با انجام دادن به موقع این کار شما می توانید راندمان کار را به نحوه احسنت بالا برید، انجام شدن سرویس دستگاه ماشین ظرفشویی می تواند از موضوعات بسیار مهمی باشد وعدم  توجه به آن می تواند مشکلات مهم تر و جدی را در این دستگاه ماشین ظرفشویی به همراه داشته باشد.

قابل ذکراست انجام شدن خدمات ماشین ظرفشویی را در فواصل زمانی معین و حداقل یک بار در سال دریافت کنید.

با انجام شدن به موقع سرویس ماشین ظرفشویی و تعمیر و نگهداری مناسب ماشین ظرفشویی می توان از نمایان شدن مشکلات پیچیده در دستگاه ماشین ظرفشویی پیش گیری کرد.

بهترین کار این است که ماشین ظرفشویی به دست متخصصانی چون دکتر آچار تمامی مواردی را به اجرا در بیاورید، خدمات دکتر آچار در تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک در زمینه ی انجام سرویس دستگاه ماشین ظرفشویی که شامل:

سرویس موتور ماشین ظرفشویی، انجام بررسی و سرویس کردن  تایمر ماشین ظرفشویی، عملکرد قطعه ی شیر برقی، بررسی قطعه ی پمپ جت، سرویس قطعه ی هیدروستات، چک کردن قطعه ی پمپ تخلیه، بررسی قطعه ی هیتر، چک کردن قطعه ی برد الکترونیکی، سرویس لاستیکی درب ماشین ظرفشویی و … می باشد.

چک کردن قطعات ماشین ظرفشویی، تعمیر و نگه داری دوره ای و منظم دستگاه ماشین ظرفشویی به شما کمک می کند تا قبل از خراب شدن و معیوب شدن قطعات دستگاه ماشین ظرفشویی و نیاز به تعویض قطعات متوجه مشکل شوید، این کار باعث افزایش عمر مفید ماشین و کاهش هزینه های تعمیر می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک
تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک

تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک در منزل

تعمیر کاران ماشین ظرفشویی می توانند با اطلاع رسانی شما و تماس با آن ها و حضور به موقع خود در منزل در در کوتاه ترین زمان ممکن می توان در منزل شما آماده به خدمت باشند و خدماتشان را به خوبی ارائه بدهند و شما بهره ی کافی را ببرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک در محل

با ساکن بودن شما در محدوده ی پونک به راحتی افراد کارشناس تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک در محل در دسترس خواهند بود این کادر به داشتن افراد ماهر و متخصص به راحتی می توانند عیوب پیش آمده برای دستگاه ماشین ظرفشویی شما را رفع کنند.

هزینه ی تعمیر ات دستگاه ماشین ظرفشویی در پونک

هر چه قدر هم دستگاه ماشین ظرفشویی شما با کیفیت باشد ممکن است که در حین مصرف و استفاده از این دستگاه با مشکل روبرو بشود و قطعه ایی از آن صدمه ببیند که نیاز به تعمیر داشته باشد.

ولی در برخی از موارد است که این قطعه آسیب بسیار زیادی دیده است که با تعمیر ایرادش برطرف نمی گردد و بهتر است که اقدام به تعویض این قطعه صورت بگیرد، در این زمان است که می توانید به تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک تماس حاصل نمایید.

نتیجه گیری

دستگاه ماشین ظرفشویی با هر برند و کیفیتی که باشد باز هم احتمال دارد که در حین استفاده کردن باز هم دچار مشکلاتی بشود و اختلالی در عملکردش باشد که نیازمند تعمیرات خواهد بود.

که به شما مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک را توصیه نموده که به راحتی در دسترس بودن و تمامی معایب دستگاه ماشین ظرفشویی شما را برطرف می کنند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. محمد شیرازی 11 ماه قبل

  درجه یکید خیلی خوبید

 2. بهرام واعظی 11 ماه قبل

  میشه از مطالب وبلاگتون توی سایتم بذارم؟

 3. محسن نامور 8 ماه قبل

  واقعا کارتون بی نقصه من به شخصه لذت میبرم از این همه مسئولیت پذیری

 4. چکامه منصوریان 2 ماه قبل

  سلام
  یه سوال تو حوالی انقلاب هم خدمات تعمیرات دارید؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   با سلام و عرض ادب
   بله خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در انقلاب هم همانند دیگر مناطق تهران توسط دکتر آچار ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید