تعمیر اجاق گاز در اندیشه

تعمیر اجاق گاز در اندیشه


با وجود این که تولید ظرفشویی ها به نسبت سایر لوازم خانگی از قدمت بالایی برخوردار نیست، امروزه در انواع متفاوت عرضه شده و در بسیاری از خانه ها جای پای خود را به عنوان یک ابزار بسیار کاربردی و تسهیل کننده شستشوی ظروف محکم کرده، با این حال امکان ایراد پیدا کردن این دستگاه نیز وجود دارد، در صورتی که ساکن اندیشه هستید و دستگاه ظرفشورتان دچار اختلالی شد می توانید با تماس با دکتر آچار برای تعمیر ظرفشویی در اندیشه اقدام کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در اندیشه در منزل

ماشین ظرفشویی که امروزه به یک وسیله پرکاربرد تبدیل شده در صورت خرابی ما را آزرده خاطر خواهد کرد و می خواهیم هر چه زود تر مشکل دستگاه را حل کنیم تا دوباره ظروف وعده غذایی بعدی مان را بشوید، در صورت برقراری تماس با مرکز دکتر آچار، تکنسین های ماهر و با تجربه در حوزه تعمیرات ماشین ظرفشویی به طور فوری به منزل شما اعزام می شوند و به تعمیر ظرفشویی شما می پردازند.

دریافت خدمات تعمیر ظرفشویی در محل این مزیت را دارد که در زمان و هزینه ها صرفه جویی شده همچنین می توان بر روی اقدامات انجام شده بر روی ظرفشویی توسط تکنسین نظارت کرد و دیگر اینکه نگرانی بابت جابجایی و حمل و نقل ظرفشویی به نزد تعمیر کار وجود ندارد.

دلیل انتخاب دکتر آچار برای تعمیر ظرفشویی در اندیشه

دکتر آچار با تکنسین هایی همکاری می کند که همگی در حوزه فعالیت خودشان دارای تخصص و تجربه می باشند و برای به روز شدن و هماهنگی با آخرین تغییرات و تکنولوژی های ماشین های ظرفشویی آموزش دریافت می کنند.

دیگر اینکه کلیه خدمات دکتر آچار در حوزه سرویس و تعمیر ظرفشویی در اندیشه و سایر نقاط کرج و تهران همراه با ضمانت نامه کتبی 12 ماهه و با قیمت اتحادیه انجام می شود.

تعمیر اجاق گاز در اندیشه
تعمیر اجاق گاز در اندیشه

با رعایت چه نکاتی نیاز به تعمیر ظرفشویی در اندیشه را کاهش دهیم؟

با انجام برخی اقدامات و رعایت برخی نکات می توان عمر ماشین ظرفشویی را افزود و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی را کاهش داد، برخی از این موارد شامل موارد زیر می باشند.

 • قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی به اندازه ظرفیت آن و پر نکردن دستگاه
 • تعیین برنامه شستشوی متناسب با میزان کثیفی
 • تمیز کردن فیلتر دستگاه به طور مرتب
 • پاک کردن باقیمانده مواد غذایی از روی ظروف قبل از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی برای پیشگیری از انسداد شیلنگ ها، پمپ و…
 • استفاده از شوینده های مرغوب و مناسب دستگاه خودتان
 • برطرف کردن نشتی ها به محض متوجه شدن درباره شان

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در اندیشه

همانطور که می دانید یکی از راه های افزایش طول عمر وسایل برقی سرویس آن ها می باشد، ماشین ظرفشویی نیز از این موضوع مستثنی نمی باشد، خصوصا که به دلیل سر و کار داشتن با آب و چربی های مواد غذایی احتمال رسوب گیری بالایی دارد، تکنسین های دکتر آچار امور سرویس ماشین ظرفشویی را نیز به نحو احسن به انجام می رسانند.

تعمیر اجاق گاز در اندیشه
تعمیر اجاق گاز در اندیشه

طی سرویس ظرفشویی در اندیشه چه اقداماتی انجام می شود؟

طی انجام سرویس و تعمیر ظرفشویی در اندیشه تمام قطعات دستگاه، سیم پیچی ها، لوله های ورودی و خروجی دستگاه بررسی می شوند و در صورت وجود مشکل در هر بخش تعمیر می شوند، رسوب زدایی و تعویض فیلتر و یا تمیز کردن آن نیز از سایر اقدامات سرویس کار ماشین ظرفشویی می باشد.

نصب و تعمیر ظرفشویی در اندیشه

اگر اخیرا ماشین ظرفشویی خریداری کرده اید و یا به دلیل جابجایی منزلتان نیاز است تا دوباره ظرفشویی را نصب کنید، می توانید با مرکز دکتر آچار تماس بگیرید تا سریعا تکنسین متخصص که در امر نصب نیز تجربه دارد و ماهر است در منزل شما حاضر شود.

سپردن نصب ظرفشویی به شخص ماهر این مزیت را دارد که او طی انجام مراحل نصب نیز دستگاه شما را بررسی می کند و در صورت وجود عیوب آن را به شما اعلام می کند تا از به جود آمدن خرابی ها در آینده پیشگیری شود.

ایرادات ماشین ظرفشویی و دلایل آن ها

مواجهه با برخی از مشکلات در ماشین های ظرفشویی رایج تر از موارد دیگر است در ادامه هر کدام از این موارد را با دلایل آن ها بیان می کنیم:

تخلیه نشدن آب ظرفشویی

یکی از رایج ترین موارد پیش آمده در ماشین های ظرفشویی این مورد است که برای حل آن باید مسیر خروج آب بررسی شود چرا که انسداد این مسیر اولین مورد قابل توجه درباره تخلیه نشدن آب می باشد، در صورتی که انسدادی وجود نداشت احتمالا پمپ تخلیه دچار ایراد شده است که در این صورت باید برای تعمیر ظرفشویی در اندیشه اقدام کرد.

کار نکردن ظرفشویی

این مسئله معمولا به مشکل و ایرادات در فیوز حرارتی و یا کلید درب و یا مشکل در برد اصلی بر می گردد که مانع از ارسال ولتاژ برق به دستگاه شده اند.

تعمیر اجاق گاز در اندیشه
تعمیر اجاق گاز در اندیشه

تمیز نشدن ظروف

ابتدایی ترین علت این موضوع عدم کیفیت مواد شوینده می باشد اما در صورتی که شوینده شما مطمئن و با کیفیت است گرفتگی بازوهای اسپری کننده آب، گرفتگی فیلترها و ایرادات سیستم موتور و پمپ می توانند عوامل این موضوع باشند.

باقی ماندن کف روی ظروف بعد از اتمام شسشتو

ابتدایی ترین علت در این مورد استفاده بیش از حد از شوینده می باشد اما در صورتی که مسئله این نبود، نشتی مخزن ممکن است منجر به تولید کف بیش از حد شده باشد.

شنیده شدن صدای نابهنجار از دستگاه

در این موارد معمولا باقی مانده های غذا مثل هسته خرما وارد بخش های اصلی ظرفشویی شده اند که باید با تعمیرکار تماس گرفت تا گرفتگی ها را باز کند.

هزینه تعمیر ظرفشویی در اندیشه

قیمت تعمیر ظرفشویی به عوامل مختلفی بستگی دارد، برخی از این عوامل عبارت اند از: نوع ماشین ظرفشویی و برند آن، تعمیر و یا تعویض قطعات آن و نوع خدمت ارائه شده توسط تکنسین، در هر صورت نگران موضوع هزینه ها نباشید، قیمت ها در دکتر آچار همگی مطابق نرخ اتحادیه بوده و بعد از منظور کردن تخفیف تعیین می شوند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. پرویز عزیزی 11 ماه قبل

  سایت تون همه چی تمومه کلی چیز میشه یاد گرفت ازش

 2. موسی بهبهانی 11 ماه قبل

  چند تا تکنسین اومدن خونمون ولی نتونستن مشکل خاموش شدن لباسشویی رو برطرف کنن، تکنسین شما خیلی سریع اومد و مشکل رو حل کرد

 3. بهروز مدنی 8 ماه قبل

  سلام می خواستم ببینم هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکارتون برای تعمیر ماکروفر در مولوی چقدره؟

 4. آزیتا صالحیان 2 ماه قبل

  سلام ما ساکن چیتگریم
  این منطقه هم خدمات دارید؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   با سلام و عرض ادب
   بله ما خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی در غرب تهران شامل تمام مناطق این محدوده را ارائه می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید