تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو


تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

در دنیای امروز ماشین ظرفشویی هم از دستگاه های مدرن و پیشرفته ایی است که می تواند شما را در شستن ظروف و میوه و سبزیجات کمک کند و کار شما را آسان نماید و شما می توانید با رعایت کردن نکات ایمنی و سرویس های به موقع ماشین ظرفشویی دوو خود بر طول عمر دستگاه بیفزایید و از پرداخت هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی دوو جلوگیری کنید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیرگاه ماشین ظرفشویی دوو

تکنسین های ما در تعمیرات ظرفشویی دوو بسیار به روز هستند و دوره های پیشرفته را گذرانده اند و از نقاط ضعف دستگاه های ماشین ظرفشویی دوو آگاهی کامل دارند و خیلی سریع می توانند دستگاه ماشین ظرفشویی شما را عیب یابی کنند و مشکل را کشف نموده و خیلی سریع آن را تعمیر کنند.

تعمیرگاه ماشین ظرفشویی دوو
تعمیرگاه ماشین ظرفشویی دوو

 

مشکلات ماشین ظرفشویی دوو

گاهی ممکن است دستگاه ماشین ظرفشویی دوو شما دچار اختلالاتی در سیستم کاری خود شود، از جمله: عدم تخلیه آب، خشک نکردن ظروف، باقی ماندن لکه های سفید رنگ، خراب شدن قفل درب دستگاه ماشین ظرفشویی دوو، چرخش نداشتن قفسه های دستگاه، از کار افتادن کلیدهای روی دستگاه و…

گاهی ممکن است برای رفع مشکلات ماشین ظرفشویی دوو متخصصین بتوانند شما را از طریق تلفن راهنمایی کنند و گاهی این مشکلات با تلفن برطرف نمی شود و باید افراد متخصص نمایندگی دوو در محل حضور پیدا کنند تا رفع عیب کنند.

چند نکته در موارد نگهداری لباسشویی دوو

به چند نکته باید در موارد نگهداری دستگاه توجه داشت اگر بخواهید از دستگاه خیلی زیاد و غیر اصولی استفاده شود می تواند در عمر مفید دستگاه شما موثر باشد، پس از هر بار استفاده با فاصله دوره ی بعدی دستگاه را روشن کنید، همیشه در چیدمان توجه داشته باشید که به مقدار استاندارد و طرز صحیحی ظروف را در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی قرار دهید، همیشه ظروف را از ذره های غذا پاک کنید و در ماشین قرار دهید، این امر باعث شده که عمر دستگاه شما طولانی تر بشود.

بیشتر ماشین های ظرفشویی پس از مدتی استفاده ممکن است به جرم گرفتگی در مجرای آب و محفظه های دستگاه دچار شود که همین مورد می تواند در کیفیت عملکرد دستگاه تاثیر بگذارد، در هنگام تمیز کردن و شست و شوی دستگاه از مواد شوینده قوی استفاده نکنید، در اثر گذشت زمان بر روی رنگ ماشین ظرفشویی تاثیر دارد و از ریختن مستقیم آب بر روی دستگاه خود داری کنید.

نصب ماشین ظرفشویی دوو

در زمان نصب دستگاه ماشین ظرفشویی دوو باید ارتفاع پایه های دستگاه را در نظر داشته و به طوری تنظیم گردد که بیش از 2 کج نباشد و در زمان وصل کردن به برق حتماً سیم ارت را قرار داده و در هیچ صورتی آن را قطع نکنید و از اتصال لوله های ورودی آب به دستگاه اطمینان حاصل کنید و این مورد را توجه داشته باشید که اگر آب منزل بیش از 60 درجه بود زمان شست و شوی دستگاه 15 دقیقه کاهش می یابد و از اتصال لوله تخلیه ی آب و قرار دادن در جایگاه اصلی خود مطمئن بشوید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو
تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

سرویس ماشین ظرفشویی دوو

متأسفانه برخی از افراد این تصور را دارند که باید حتماً برای لوازم خانگی شان مشکلی رخ بدهد تا آن ها با یک تعمیرگاه مجاز و یا یک نمایندگی تماس بگیرند، اما این موضوع درست نیست و می توان با رسیدگی و نگهداری مناسب عمر ماشین ظرفشویی را افزود و از مشکلات بزرگتر در آن پیشگیری کرد.

با انجام سرویس ماشین ظرفشویی دوو می توانید عملکرد دستگاه را بهبود ببخشید و احتمال خراب شدن آن را به صفر نزدیک کنید و یا اینکه هزینه های بالای تعمیرات را به هزینه ای کم تبدیل نمایید.

مجموعه دکتر آچار ارائه کننده باکیفیت خدمات سرویس ظرفشویی دوو توسط تکنسین های مجرب می باشد.

قابلیت های ماشین ظرفشویی دوو

دستگاه ماشین ظرفشویی دوو با دارا بودن سیستمی و استفاده از نرم کننده ی مخصوص و نمک می تواند باعث حذف آهک و مواد معدنی از آب می شود، در درجه ی اول باید سختی آب منطقه ی خود را بررسی کرد و دستگاه ماشین ظرفشویی را روشن کرده و با نگه داشتن دکمه استارت دستگاه برای چند ثانیه که تنظیمات نرم کننده آب بر روی دستگاه مشاهده کنید و بعد از مشاهده سختی آب منطقه ی خود را بر روی دستگاه ماشین ظرفشویی خود تنظیم کنید.

قابلیت های دستگاه های ماشین ظرفشویی دوو در سه سایز 6،12،14 نفره است، ممکن است در شست و شو تاخیر باشد و دکمه های برنامه ها برای تنظیمات برنامه فیزیکی استو قابل دسترس بوده، از قفل کودک بهره مند است، و به راحتی می توانید ارتفاع سبد ها را تنظیم کرد و همچنین پایه های دستگاه ماشین ظرفشویی را می توان تنظیم کرد و همچنین علاوه بر برنامه های اصلی سه برنامه دیگر هم دارد که بتوان شست و شوی کامل را انجام داد.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو
تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی دوو

 • مشکلات رایج دستگاه ماشین ظرفشویی دوو بسیار تفاوت دارد ولی با وجود افراد حرفه ای و ماهر امکان تعمیرات وجود دارد و هیچ گونه نگرانی وجود ندارد، این دستگاه دارای خطاهایی باشد از جمله:E1 زمانی است که دستگاه ماشین ظرفشویی شما به خوبی آبگیری را انجام نداده است، E2تایم مشخص شده المنت در مدار بیش از زمان معین شده می باشد، E4 زمانی که دستگاه ظرفشویی دوو شما از آب سرازیر بشود این خطا را نمایش می دهد، E6 در زمانی که در مدار باز ارور داده میشود.
 • گاهی ممکن است در حین شست و شو وقتی که دستگاه را تنظیم نموده و می خواهید در انتهای برنامه دستگاه ظروف را تمیز بشوید متوجه می شود که کار دستگاه به خوبی انجام نشده، که دلیل این مشکل دستگاه عدم آب رسانی به دستگاه شماست و باید ورودی آب و دریچه تخلیه و اتصالات دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.
 • در صورتی که دستگاه ظروف را تمیز نمی شوید مشکل در کیفیت مواد شوینده ی دستگاه ماشین ظرفشویی است و باید سعی بر این داشته باشید که از مواد شوینده ی با کیفیت استفاده کنید و تمامی موارد در چیدمان ظروف را رعایت کرده و هر کدام را در جای خود قرار دهید و سختی آب را کنترل کنید تا ظروف پس از شستشو کاملاً تمیز و پاک شوند.
 • در زمانی که شاهد سرو صدای ناهنجار دستگاه ماشین ظرفشویی و صدای بلند و غیر طبیعی از آن متوجه شدید، که احتمال دارد به خاطر نادرست نصب کردن دستگاه باشد و یا اینکه در حالت تراز قرار نداشته باشد و یا اینکه بازوان آب فشان به مشکل خورده باشد.
 • گاهی ممکن است که دستگاه ماشین ظرفشویی شما ظروف را به خوبی خشک نکند که در این موقع قسمت تامین حرارت دستگاه دارای اشکال شده و باید ترموستات و المنت و اتصالات دستگاه را عیب یابی کرد و اگر ایراد در قسمت ترموستات باشد باید با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید تا برای تعویض قطعه با شما همراه شوند و آن قطعه را برایتان تعویض بکنند.
تعمیر ماشین ظرفشویی دوو
تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در محل

اگر دستگاه ماشین ظرفشویی شما دارای ایراد کار نکردن دستگاه شد باید در ابتدا برق ورودی دستگاه را بررسی کرد و بعد از بستن شدن درب دستگاه ظرفشویی اطمینان پیدا کرد زیرا بعضی از دستگاه ها در صورت بسته نشدن دستگاه کار نمی کنند و در انتها دکمه های روی دستگاه را بررسی کرد تا مشکلی نباشد و در غیر این صورت باید با کارشناسان باید تماس بگیرید و برای رفع عیب دستگاه ماشین ظرفشویی شما اقدامات لازم را انجام بدهند.

ویژگی های دکتر آچار در حوزه تعمیرات ظرفشویی دوو

تکنسین های متخصص در تعمیرات ظرفشویی دوو

مجموعه دکتر آچار با تکنسین هایی همکاری می کند که همگی در حوزه خود متخصص اند و آموزش های لازم را دیده اند و از تمامی قطعات ظرفشویی دوو آگاه اند، در صورت تماس شما با مجموعه دکتر آچار و اعلام مشکل و نوع دستگاهتان، تکنسین متخصص در انجام تعمیرات ظرفشویی دوو به محل شما اعزام می شوند.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با گارانتی

تمامی خدمات ارائه شده توسط دکتر آچار به همراه گارانتی و ضمانت نامه 12 ماهه ارائه می شوند، به عبارتی دیگر در صورتی که قسمتی که توسط این مجموعه تعمیر شده است، خراب شود، دکتر آچار بدون دریافت هزینه ای این قسمت را تعمیر می کند.

استفاده از قطعات اورجینال و اصل در تعمیر ظرفشویی دوو

لازم است ذکر کنیم تکنسین های مجرب این مجموعه با مهارت و تخصص خود در ابتدا ظرفشویی دوو را عیب یابی می کنند و سپس در مرحله اول تمام تلاش خود را به کار می برند تا قطعه معیوب را تعمیر کنند و اما در صورتی که قطعه تعمیر شدنی نبود قطعه را تعویض می کنند اما با قطعه ای سالم و اورجینال.

شعبه های متعدد انجام تعمیرات ظرفشویی دوو

مجموعه دکتر آچار در سرتاسر تهران از شعبه های فراوانی برخوردار می باشد، بنابراین در کجای تهران که ساکن باشید با تماس با این مرکز، تکنسینی از نزدیک ترین شعبه به محل زندگی شما به محل اعزام می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو
تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

 

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران

با تماس گرفتن با متخصصین ما که می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و انجام تعمیرات دستگاه در تمامی مناطق تهران، نگرانی شما را در مورد خرابی ماشین ظرفشویی دوو جبران کنند، در صورتی که برای نصب، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود کمک لازم داشتید دکتر آچار را فراموش نکنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در زمان کوتاه و خیلی سریع اقدام به رفع مشکل شما بشوند.

چرا ماشین ظرفشویی دوو مواد شوینده را حل نمی کند؟

زمانی که ماشین ظرفشویی دوو قرص و یا مواد شوینده را استفاده نمیکند احتمالا مشکل از درب محفظه باشد که بخاطر رسوبات گیر کرده و باز نشده است و یا سبد جا قاشقی روبروی جا قرصی است و مانع از باز شدن درب شده است.

همچنین ممکن است مواد شوینده نا مرغوب و بی کیفیتی را استفاده نموده اید و یا برنامه ای که انتخاب کرده اید نیازی به باز کردن درب محفظه نداشته و یا زمان کمتر از 45 دقیقه بوده است.

علت نشتی آب در ماشین ظرفشویی دوو چیست؟

برای رفع این ایراد باید ابتدا شلنگ ها و لوله های آب را بررسی کرد ممکن است لوله ها دچار فرسودگی و یا خم شدگی و یا حتی پاره گی شده باشند. همچنین احتمال دارد که در اثر فشار زیاد آب شلنگ از شیر اصلی جدا شده و یا بست آن باز شده باشد.

احتمال دیگر ممکن است علت نشتی از شلنگ تخلیه و یا پمپ تخلیه باشد که با مشاهده خرابی این مورد حتما با تکنسین های حرفه ای دکتر آچار تماس بگیرید تا هرچه سریع تر تعمیرات شما را انجام دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی

چرا ماشین ظرفشویی دوو کار نمی کند؟

زمانی که این مشکل بوجود آمد ابتدا باید فشار آب را بررسی کرد شاید فشار آب خیلی کم باشد و دستگاه قادر به انجام عمل آبگیری نباشد و سپس برق دستگاه باید چک شود و همینطور شیر آب و شیلنگ های ورودی باید بررسی شود که در صورت مشکل هرچه زودتر رفع شود.

چرا ماشین ظرفشویی دوو تخلیه نمی کند؟

با مشاهده این مشکل باید به بررسی پمپ تخلیه پرداخت و از گرفتگی و تاخوردگی شلنگ تخلیه و مسدود نبودن مسیرها اطمینان حاصل کرد و گاهی نیز ممکن است که جسمی داخل پمپ تخلیه گیر کرده باشد و مانع عملکرد صحیح پمپ شده باشد.

دلیل بوی نامطبوع و بد داخل ماشین ظرفشویی دوو چیست؟

هنگامی که با باز کردن درب ماشین ظرفشویی دوو با بوی ناخوشایند مواجه می شوید برایتان سوال ایجاد می شود که علت این بوی بد چیست؟

در این لحظه شما باید ابتدا فیتر کف دستگاه را بیرون بیاورید و آنرا تمیز کرده و ضد عفونی کنید به احتمال زیاد آشغال و مواد غذایی در آن گیر کرده و بو گرفته است. بعد از این مرحله مسیر تخلیه را بررسی که و ببینید که آیا عمل تخلیه بطور کامل و صحیح انجام می شود یا خیر؟ همچنین سعی کنید از یک بوگیر برای داخل ماشین ظرفشویی دوو استفاده کنید.

زمانی که کار دستگاه تمام می شود درب دستگاه را چند ساعتی باز بگذارید تا هم محیط داخل ماشین ظرفشویی خشک شود تا هم از پوسیدگی واشر و یا همان لاستیک دور درب دستگاه جلوگیری کنید و از رشد قارچ ها و باکتری ها در داخل ماشین ظرفشویی پیشگیری کنید.

علت باز و بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی دوو

هنگامی که با این مشکل مواجه شدید باید ابتدا درب را با دقت بررسی کنید و یک بار با توجه بیشتری درب را باز و بسته کنید شاید مشکل برطرف شود در غیر این صورت احتمالا میکروسوئیچ و قفل درب خراب شده است و باید زودتر تعویض شود که برای تعویض آن حتما از تکنسین های کاربلد و دوره دیده دکتر آچار کمک بگیرید تا هم در کمترین زمان و هم با قیمت مناسب دستگاه شما را تعمیر کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به عواملی همچون نوع خرابی، نیاز به  تعمیر و یا تعویض قطعات و اینکه قطعات ظرفشویی تعمیر می شوند و یا اینکه باید تعویض شوند بستگی دارد، لازم به ذکر است هزینه و دستمزد تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز با نرخ اتحادیه تعیین می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید :

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در زعفرانیه، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در ولنجک، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در الهیه، نصب ماشین ظرفشویی دوو در تجریش، تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در شریعتی، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در فرمانیه، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در نیاوران، نصب ماشین ظرفشویی دوو در لواسانات، تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در دربند، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در دزاشیب.

سرویس ماشین ظرفشویی دوو در سعادت آباد، نصب ماشین ظرفشویی دوو در ملاصدرا، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در شهرک غرب، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در پارک وی، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در دروس، نصب ماشین ظرفشویی دوو در شمیرانات، تعمیر ظرفشویی دوو در جردن، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در میرداماد، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در پاسداران، نصب ماشین ظرفشویی دوو در ضفر، تعمیر ظرفشویی دوو در ازگل، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در منظریه، نصب ماشین ظرفشویی دوو در محمودیه

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو
تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در غرب تهران

ماشین ظرفشویی دوو از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در سردار جنگل، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در پونک، باغ فیض، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در آیت الله کاشانی، نصب ماشین ظرفشویی دوو در آریا شهر، تعمیر ظرفشویی دوو در بلوار فردوس، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در صادقیه، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در سعادت آباد، نصب ماشین ظرفشویی دوو در اکباتان، تعمیر ظرفشویی دوو در شهرک آپادانا.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در شهرک آزادی، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در شهر زیبا، نصب ماشین ظرفشویی دوو در شهرآرا، تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در مرزداران، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در پاتریس، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در جلال آل احمد، نصب ماشین ظرفشویی دوو در شهرک راه آهن، تعمیر ظرفشویی دوو در دهکده المپیک

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات ماشین ظرفشویی خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر جاروبرقی شما در محل اقدام خواهند کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو
تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را انجام میدهیم :

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در افسریه، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در پیروزی، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در نازی آباد، نصب ماشین ظرفشویی دوو در مسعودیه، تعمیر ظرفشویی دوو در راه آهن، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در مولوی، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در شوش

نصب ماشین ظرفشویی دوو در میدان قزوین، تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در حسن آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در بعثت، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در منیریه، نصب ماشین ظرفشویی دوو در مشیریه، تعمیر ظرفشویی دوو در شهرک کاروان، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در خاوران

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در شرق تهران

تکنسین های تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در شرق تهران ماشین ظرفشویی دوو شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو شما را انجام می دهیم: تعمیر ظرفشویی دوو در تهرانپارس، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رسالت، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در سهروردی، نصب ماشین ظرفشویی دوو در مجیدیه، تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در نظام آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در سیدخندان، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در نیرو هوایی، نصب ماشین ظرفشویی دوو در دماوند، سرویس ماشین ظرفشویی دوو در امام حسین، نصب ماشین ظرفشویی دوو در نارمک

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 11
 1. عبدالله بهشتی 1 سال قبل

  یعنی هر چی بگم کم گفتم دست مریزاد

 2. نادر افتخاری 1 سال قبل

  از تعمیرات راضی بودم ممنونم

 3. محمدرضا نجفی 1 سال قبل

  میشه مطلب رو توی وبلاگ خودم بزارم؟

 4. ابوالقاسم جنتی 1 سال قبل

  چطوری می تونم باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 5. موسی علیزاده 1 سال قبل

  شماره تماستون برای خرید تلفنی چنده

 6. یدالله فروتن 1 سال قبل

  پشتیبانی و مشتری مداری عالی

 7. جمشید جمالی 1 سال قبل

  از همه نظر عالیه

 8. سیدمحمد قاضی 1 سال قبل

  دمتون گرم

 9. عبدالحسین رحمانی 1 سال قبل

  بعضی ها جانماز آب میکشن اما بدون تعریف و تمجید از خودتون کارو انجام داد وتعمیرات شما حرف نداشت

 10. مائده حسنی 3 ماه قبل

  دلیل تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو چیست؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   عرض ادب و احترام، اتمام نمک ماشین ظرفشویی، کثیفی فیلتر های ماشین ظرفشویی، خرابی المنت ماشین ظرفشویی، بی کیفیت بودن مواد شوینده و… از مهم ترین دلایل تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید