تعمیر ظرفشویی در شهر ری

تعمیر ظرفشویی در شهر ری


از وظایف اصلی دستگاه ماشین ظرفشویی ریختن آب و پاشیدن آن روی ظروف است و در این فرآیند آب کثیف خارج شده و آب تمیز چندین بار وارد دستگاه می شود. بنابراین، اگر قطعه ی پمپ تخلیه از کار افتاده باشد، تقریباً هیچ کاری انجام نخواهد شد در مبحث تعمیر ظرفشویی در شهر ری نحوه عملکرد پمپ تخلیه را توضیح می دهیم.

در صورتی که هر زمان مطلع شدید که قطعه ی پمپ تخلیه مشکل دارد و وظیفه ی خود را به خوبی نمی تواند به اجرا در بیاورد و کار نمی کند، وقت آن رسیده است که پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی را تعویض کنید.

تعمیر قطعه ی پمپ تخلیه ی دستگاه ماشین ظرفشویی کار ساده ای نیست و ملزم به حضور متخصصان تعمیرات ظرفشویی می باشد که قابل بیان می باشد.

از آن جایی که دستگاه را در پشت آن قرار می دهید، تاکید خواهیم کرد که برای پیشگیری از آسیب دیدن داخل دستگاه ماشین ظرفشویی سبد را بردارید.

تعمیر ظرفشویی در شهر ری
تعمیر ظرفشویی در شهر ری

تعمیر ظرفشویی در شهر ری

احتمال دارد که در حین استفاده از دستگاه ماشین ظرفشویی با کار نکردن قطعه ی پمپ تخلیه روبرو بشوید.

همان گونه که بیان کردیم قطعه ی پمپ تخلیه وظیفه ی بسیار مهمی دارد و در صورت بروز هر گونه ایراد در این قسمت کل عملیات شستشو دچار توقف شده، پس باید عواملی که منجر به بروز این ایراد شده را مورد چک و بررسی قرار بدهید.

یکی از عوامل متداول که در توقف فرآیند تخلیه دستگاه ماشین ظرفشویی نقش دارد، گرفتگی و پیچ خوردگی لوله تخلیه است.

گاهی طول زیاد این لوله باعث خورده شدن پیچ و رویه آن می شود و همین مورد سبب مسدود شدن لوله ی دستگاه ماشین ظرفشویی خواهد شد، توصیه می شود که طول آن را به گونه ایی نصب کنید که نه خیلی بلند باشد و نه خیلی کوتاه باشد.

وجود ایراد در  قطعه ی کاسه نمدی یا قطعه ی پروانه باعث ورود آب به موتور پمپ می شود. خرابی موتور قطعه ی پمپ تخلیه ی دستگاه ماشین ظرفشویی یکی دیگر از عوامل تخلیه نشدن آب در دستگاه ماشین ظرفشویی است.

تجمع جرم یا مواد زائد مانند دانه خرما، پوست باقی مانده میوه، باقی مانده غذا و… باعث شده که مسیر دچار انسداد شده باشد و عمل  تخلیه شدن توسط قطعه ی پمپ انجام نشود.

یک فیلتر در کف دستگاه ماشین های ظرفشویی قرار دارد که انسداد آن باعث مسدود شدن مسیر تخلیه  می شود در نتیجه آب داخل دستگاه تمیز نمی شود.

عامل نهایی که می توان بیان کرد مانند گرفتگی فاضلاب خانگی که در کار تخلیه توسط دستگاه ماشین ظرفشویی را مختل خواهد کرد.

آموزش چگونگی تمیز کردن قطعه ی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی

با توجه به این که در قسمت متن بالا اشاره کردیم، علت مسدود شدن دستگاه ماشین ظرفشویی می تواند از نشانه های از کار افتادن و معیوب شدن قطعه ی پمپ ماشین ظرفشویی باشد.

اکنون نوبت به آن رسیده است که ایراد معیوب شدن قطعه ی پمپ ماشین ظرفشویی را با هم حل کنیم، برای این امر باید به مراحل زیر توجه کنید:

برای اجرای عملیات در گام ابتدایی قطعه ی پمپ را خالی کرده و از دستگاه ماشین ظرفشویی به بیرون منتقل کنید.

قطعه ی پروانه ایی که  نصب شده روی قطعه ی پمپ تخلیه را چک کرده تا اطمینان حاصل بشود که قطعه ی پروانه مسدود نشده است.

هرگز قطعه ی پمپ تخلیه دستگاه ماشین ظرفشویی را به طور مستقیم در زیر آب قرار ندهید، زیرا قطعه ی پمپ مجهز به قطعه ی دیگری به نام کویل بوده و ممکن است که کویل ها بسوزد، که در این صورت باید اقدام به تعویض قطعه ی پمپ نمود.

 هنگام تمیز کردن قطعه ی پمپ تخلیه  ی دستگاه ماشین ظرفشویی، حتماً برای رفع مشکل احتمالی، انسداد لوله خروجی متصل به پمپ را بررسی کنید.

هم چنین  خاطر نشان کنید که باقی مانده مواد غذایی به پروانه چسبیده  و از تخلیه ی  آب در  دستگاه ماشین ظرفشویی جلوگیری می کند.

تعمیر ظرفشویی در شهر ری
تعمیر ظرفشویی در شهر ری

تعمیر ظرفشویی در شهر ری در  منزل

برای بهره بردن از خدمات دکتر آچار در تعمیر دستگاه ماشین ظرفشویی در منزل می توانید به آن ها اطلاع رسانی کرده و پس از اطلاع دادن فوراً در منزل شما حضور پیدا کرده و دستگاه را مورد چک و بررسی قرار می دهند و معایب به وجود آمده را مورد شناسایی قرار می دهند.

تعمیر ظرفشویی در شهر ری در محل

اگر ساکن شهر ری هستید و  یا این که در نزدیکی و حوالی این منطقه زندگی می کنید بهتر است بدانید که کادر مجرب دکتر آچار با یک تماس شما در محل حاضر شده و اقدامات لازم را در جهت رفع ایرادهای به وجود آمده انجام خواهند داد.

هزینه ی تعمیر ظرفشویی در شهر ری

امروزه با گران شدن تمامی قطعات این گونه از لوازم هزینه ی پرداختی برای انجام تعمیرات هم بسیار بالاتر خواهد بود و همیشه در صدد انجام تعمیرات هستید تا این که بخواهید دستگاه را عوض کنید.

به همین منظور دستگاه پس از بررسی و مشخص شدن قطعه ی معیوب توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تعمیرات این کار را اجرا کرده و اگر نیاز به تعویض قطعه ایی بود حتماً از قطعه ی اصل و اورجینال مورد استفاده قرار می دهند و هزینه ها را محاسبه می کنند.

سخن آخر

از بیان مطالب بالا  که در مورد خراب شدن قطعه ی پمپ تخلیه ی دستگاه ماشین ظرفشویی صحبت کرده ایم می توان نتیجه گرفت که احتمال دارد در اثر عدم بی توجهی حتی وجود یک ذره ی کوچک مواد غذایی در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی شما مشکلاتی را برای این دستگاه به وجود بیاورد که ملزم به کمک گرفتن از افراد متخصص در تعمیر ظرفشویی در شهر ری توسط دکتر آچار بشوید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. سیدعلی حقیقی 11 ماه قبل

  تعمیرکارتون سر وقت اومدن لباسشویی مو تعمیر کردن رفتن خدا خیرشون بده

 2. محمود سبزواری 11 ماه قبل

  ضمانت موسسه تون به چه صورت هست؟

 3. محمود سبزواری 8 ماه قبل

  میشه از مطالب وبلاگتون توی سایتم بذارم؟

 4. ایمان همدانی 2 ماه قبل

  سلام علت بوی بد ماشین ظرفشویی چیه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر علت بوی بد ماشین ظرفشویی انسداد فیلتر و پمپ تخلیه، گرفتگی شیلنگ تخلیه، گیر کردن ذرات مواد غذایی در بازوی آبپاش می تواند باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید