بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی


ماشین ظرفشویی از دسته لوازم خانگی است که تا چند سال پیش ضرورت خاصی نداشت، اما امروزه استفاده از ماشین ظرف شویی بسیار متداول شده است، با توجه به این که ماشین ظرف شویی قیمت نسبتا بالایی دارد بهتر است در خرید این دستگاه دقت لازم را داشته باشید.

بهتر است زمانی که می خواهید یک دستگاه را خریداری کنید به اندازه کافی درباره آن اطلاعات جمع آوری کنید و از تجربیات دیگران استفاده کنید و از آنان راهنمایی بگیرید، ما در این مقاله تمام سعی خود را می کنیم تا اطلاعات لازم را جهت خرید بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی به شما بدهیم، پس اگر میخواهید بدانید ماشین ظرفشویی ایرانی چه مارکی خوبه در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی
بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی چه مارکی است؟

ماشین ظرفشویی بسته به نوع استیل بدنه و جنس و مدل آن قیمت ها متفاوت می باشد، این وسیله یک نوع لوازم برقی در آشپزخانه هاست که برای شستن ظروف از این دستگاه استفاده می شود.

در بازارها دستگاه های ماشین ظرفشویی در برندهای متفاوتی و با کیفیت های متفاوتی موجود می باشد که هر کدام دارای یک نوع مدل و قیمت و کارایی خاص خود هستند که با توجه به سلیقه ی افراد مصرف کننده خریداری می شود.

در زمان خرید این دستگاه شستشوی ظروف بهتر است که به اندازه ی این دستگاه و کارایی های آن، درجه ی خشک کردن و مدت زمان چرخه ی آن و از همه ضروری تر و مهم تر میزان داشتن ظرفیت چه تعداد از ظروف خواهد بود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

برخی از افراد در زمان خرید این دستگاه ظرفشویی قیمت این کالا برایشان اهمیت دارد ولی برخی دیگر کیفیت و کارایی دستگاه، البته قابل ذکر می باشد که توجه داشتن به قیمت نباید باعث بشود که شما به کارایی و یا کیفیت دستگاه ماشین ظرفشویی بی توجه باشید زیرا در آینده به تعمیر ماشین ظرفشویی نیازمند خواهید شد.

همان طور که گفتیم دستگاه ماشین ظرفشویی ایرانی دارای مدل های گوناگونی است که یک سری از برندها بسیار مطرح می باشد، شامل مارک های ماشین ظرفشویی ایرانی اسنوا، پاکشوما، آبسال، جی پلاس، امرسان و دیگر برندهای ایرانی که در بازارها موجود می باشد.

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی را می توان اسنوا، پاکشوما و امرسان را نام برد.

دستگاه های ماشین ظرفشویی از لحاظ ظرفیت دستگاه و مشخصات ظاهری و قابیلت های دستگاه با هم متفاوت می باشد.

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی
بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

همه ی دستگاه ماشین ظرفشویی تمامی قابلیت ها را دارا نیستند ولی با پیشرفت هایی که وجود دارد، هر چه مدل دستگاه بالا تر می رود قابیلت هایش هم به مراتب بیشتر خواهد شد.

ولی این موضوع را هم در نظر داشته باشید که اگر قابلیت ها بیشتر باشد و  و قیمت بالاتر باشد حتماً دستگاه ماشین ظرفشویی موجود بسیار متناسب و با کیفیت و بیشترین کارایی را دارد زیرا ممکن است با وجود همه ی این شرایط دستگاه ظرفشویی خوبی به نظر نیاید.

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی
بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

یکی از این برندهای دستگاه ماشین ظرفشویی می توان برند دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما را بیان کرد که به دلیل داشتن مزایای چون داشتن صدای کم، خشک کردن ظروف به طور کامل و داشتن قابلیت یک دوم و متعادل مصرف کردن انرژی و آب را داراست و به همین دلیل می توان این برند را به عنوان یکی از بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی خوب معرفی کرد.

برند دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین تولید کننده ها به شمار می آید و با پیشرفت هایی که داشته توانسته محصولاتش را گسترش بدهد و با کیفیت بسیار بالا در بازارها عرضه نماید.

برندی دیگر که می توان به عنوان بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی خوب معرفی کرد برند ماشین ظرفشویی اسنوا می باشد، در برندهای ایرانی می توان به کیفیت و قیمت متناسب آن ها توجه داشت و کمتر تقلب در کارش می باشد ولی در برندهای خارجی احتمال وجود تقلب بسیار بیشتر خواهد بود.

ماشین ظرفشویی ایرانی اسنوا دارای بازخورد های بسیار خوبی از طرف کاربران توانسته خود را رقیب برندهای خارجی قرار دهد و از مزیت  صدای بسیار کم و مقدار کم مصرف آب برخوردارباشد.

برندی دیگر که در زیر مجموعه ی شرکت پاکشوما قرار دارد و با همکاری کره جنوبی تولید می شود و محفظه ی از جنس استیل ضد زنگ تشکیل شده است و دارای دوام بسیار خوبی است.

دارای مزیت هایی چون مصرف انرژی بهینه، انجام دادن شستشوی ظروف در دمای بالا و مجهز بودن به سیستم عیب یاب هوشمند می باشد.

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی
بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

دستگاه ماشین ظرفشویی امرسان یکی از پروفروش ترین ماشین های ظرفشویی ایرانی است که از لحاظ قیمتی متناسب و همچنین دارای برنامه ی شستشوی سبزیجات و داشتن برنامه ی شستشوی نصف ظرفیت، دارای مصرف کم انرژی توانسته یکی از کم مصرف ترین دستگاه های ماشین ظرفشویی ایرانی باشد.

برند دیگر ایرانی دستگاه ماشین ظرفشویی مدل سام خواهد بود که این برند با نام اصلی سام گروه آتی از برندهای ایرانی است و با داشتن پنل تمام لمس و طراحی فوق العاده توانسته در بین خریدارن جلب نظر کند و از لحاظ فنی در رده ی بالایی قرار دارد و کمترین صدای ممکن را داراست.

دستگاه ماشین ظرفشویی سام دارای دو برنامه ی ویژه برای شستشوی ظروف که خیلی زیلد کثیف هستند را دارا می باشد و علاوه بر این برنامه، یک برنامه ی دیگری برای تاخیر انداختن شستشو ظروف تا 24 ساعت دیگر را هم می توان نام برد که از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه ماشین ظرفشویی برند ایرانی سام می باشد.

برند سام که یکی از مدل هایش ارزان ترین نوع مدل ماشین ظرفشویی در بازار می باشد که ظرفیت کمتری را دارد و دارای 6 برنامه ی شستشو است.

برندی دیگر ایرانی می توان دستگاه ماشین ظرفشویی جی پلاس را نام برد که یک محصول ایرانی است و افرادی که ظروف بسیار برای شستشو دارند می توان از این محصول خریداری نمایند.

از مزیت های این برند دستگاه ماشین ظرفشویی مصرف بهینه ی انرژی، دارای کیفیت خوب و بالای شستشوی و یک برنامه مخصوص به شستشوی ظروف کریستالی دارد.

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی
بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

حالا در بین دستگاه های ماشین ظرفشویی ایرانی اسنوا بهتر است یا پاکشوما؟

هر دو برند ایرانی هستند و در یک حد کیفیت دارند و توانسته اند در بین افراد مصرف کننده جلب نظر کنند.

وجود تنوع در مدل برند دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما بیشتر از دستگاه ماشین ظرفشویی اسنوا می باشد.

بیشتر تجارب افراد مصرف کننده نشان داده که در دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما اثر از لکه بر روی ظروف پس از شستشو باقی نمی ماند و همچنین اگر ظروف شما کم باشد با دارا بودن حداقل شستشو می توان می توان کار شستشوی ظروف را انجام داد.

دستگاه های ماشین ظرفشویی مدل ایستاده برای خانوده های بزرگ و پر جمعیت توصیه می شود، که دارای قابیلت تنظیم ارتفاع  و قرار دادن ظروف بزرگ تر  و قابلمه ها کار آسان تر خواهد شد.

مهم ترین نکات در زمان خرید دستگاه ماشین ظرفشویی شامل جنس مخزن که بهتر است از فولاد ضد زنگ باشد، از نظر بازدهی انرژی که باید مجهز به برچسب انرژی باشد، دارای سنسورهای تشخیص کثیفی و شستشوی بدون صدا، فیلتر غذا، فلیتر آب، ضدعفونی کردن ظروف، قفل ایمنی کودک را داشته باشد.

ماشین ظرفشویی جی پلاس

این برند برندی تازه و جدید است که در حوزه لوازم خانگی ایرانی فعالیت می کنند، که یکی از این حوزه ها ساخت ماشین ظرفشویی است و مدل های متنوعی را به بازار عرضه کرده است، محصولات جی پلاس به نسبت محصولات پاکشوما قیمت بالا تری دارد.

بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی
بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی

ماشین ظرفشویی امرسان

برند امرسان از قدیمی ترین برند های لوازم خانگی ایرانی است، که این برند تعدادی محصول ظرفشویی به بازار عرضه کرده است که کیفیت بالایی دارد و قیمت مناسب است، این برند ماشین ظرفشویی ایستاده دارد.

با مشاهده کردن کمترین مشکل در دستگاه ماشین ظرفشویی خود برای تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران با کارشناسان متخصص دکتر آچار تماس بگیرید

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

در مقاله بهترین ماشین ظرفشویی ایرانی شما را با برترین برندهای ایرانی آشنا کردیم و امیدواریم از مقاله بهترین مارک ماشین ظرفشویی ایرانی رضایت کافی را داشته باشید شما هم اگر در این زمینه تجربه ای دارید در کامنت ها با ما در میان بگذارید.

 

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 16
 1. عبدالحسین صالحی 2 سال قبل

  متن خوبی بود

 2. علی رضا رحمانی 2 سال قبل

  aaaaliii bood

 3. اسدالله فرجی 2 سال قبل

  همکارتون تخفیف خوبی بهم داد ممنونم

 4. حمید شهبازی 2 سال قبل

  دستخوش

 5. پرویز یوسفی 1 سال قبل

  عرض سلام و خسته نباشید به دلیل خدمات خوب و بی نظیرتون

 6. سجاد جنتی 1 سال قبل

  سلام عالی بود ?

 7. احسان بهبهانی 1 سال قبل

  سلام، بسیار ممنون و متشکر

 8. مهدی مستوفی 1 سال قبل

  عااااااااشقشم دکتر آچار

 9. قربانعلی عبدی 1 سال قبل

  مهندس جان عالی بود

 10. مهدی ایرانی 1 سال قبل

  بی نظیر فوق العاده

 11. مريم 1 سال قبل

  كدوم مدل اسنوا بهتر است ؟؟
  يا سام كدام مدل
  موندم كدوم مارك رو بخرم

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام و عرض ادب هر دو برند ایرانی هستند و کیفیت هر دو در یک سطح و عالی است

 12. رضا 1 سال قبل

  ماشین ظرفشویی اسنوا ظرف هارو خوب نمیشوره و رو ظرفها لکه میمونه علتش چیه؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   استفاده از نمک و شوینده ماشین ظرفشویی بی کیفیت و عدم تنطیم صحیح دمای ماشین ظرفشویی از دلایل لکه گرفتن ظروف در ماشین ظرفشویی است

 13. کیمیا زارع 2 ماه قبل

  سلام
  علت تمیز نشدن ظرف‌ها در ماشین ظرفشویی چی می تونه باشه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی می تواند دلایل بسیاری داشته باشد که از جمله این دلایل می توان به پر کردن دستگاه بیش از حد، ظروف مانع از آبپاشی می شوند چرا که به درستی داخل دستگاه قرار داده نشدن، بشقاب‌ها و ظرف‌ها را بدون هیچ‌گونه تمیز کردنی در داخل ماشین قرار داده اید اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید