تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلامشهر

تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلامشهر


تعمیر ماشین ظرفشویی اسلامشهر

شرکت دکتر آچار تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلامشهر را با بهترین نیروهای مجرب و متخصص در اسرع وقت و کمترین هزینه انجام می دهد.

یکی از مزایای شرکت دکتر آچار این است که به کاهش هزینه مشتری کمک می کند و اگر قطعه ای معیوب شده باشد سعی بر تعمیر آن دارد و فقط در صورتی که تعمیر شدنی نبود آن را با رضایت مشتری با قطعه اصل تعویض می کنند.

 تمام هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران در تعمیرگاه دکتر آچار منصفانه و زیر نظر اتحادیه می باشد از این رو می توانید همیشه برای درخواست تعمیرکار با این شرکت تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در محل

حمل و نقل ماشین ظرفشویی به تعمیرگاه کار سختی است، امکان آسیب به ماشین ظرفشویی در حین حمل و نقل وجود دارد و این کار نیاز به صرف زمان و هزینه جداگانه حمل و نقل دارد، تکنسین ها جهت آرامش خاطر مشتریان به تعمیر ماشین ظرفشویی در محل می پردازند.

شرکت دکتر آچار با کمک تکنسین‌ های آموزش دیده و با تجربه ای که در اختیار دارد به شما این اطمینان را می‌دهد که در تعمیرات به بهترین نحو عمل کرده و برای رضایت و اعتماد بیشتر شما پس از تعمیر نیز گارانتی 12 ماهه ارائه می‌نماید.

ماشین ظرفشویی دارای قطعات مختلفی بوده و پیچیدگی های بسیاری دارد، بنابراین برای برطرف کردن مشکلات این وسیله لازم است که از افراد متخصص و ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلامشهر کمک و راهنمایی بگیرید.

تعمیرکاران دکتر آچار از سابقه و تجربه فراوانی در زمینه تعمیرات تخصصی انواع مختلف برندهای ماشین ظرفشویی برخوردار هستند، تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلامشهر جزو خدماتی است که توسط تعمیرکاران دکتر آچار در اسلامشهر ارائه می‌شود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

ماشین ظرفشویی ها در برندهای مختلفی تولید و عرضه می شوند، تکنسین های مرکز دکتر آچار انواع مدل‌ های مختلف ماشین ظرفشویی ها در برند های مختلف از قبیل بوش، سامسونگ، ال جی، دوو، بکو، پاکشوما، هاردستون، کنوود، الگانس وغیره را تعمیر کرده و در کمترین زمان ممکن مشکل را رفع می نمایند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلامشهر
تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلامشهر

برخی از مشکلات ماشین ظرفشویی که حتما باید با تعمیرکار تماس بگیرید:

 • وجود ایراد و نقص در قفل درب ماشین ظرفشویی و بسته نشدن درب
 • صدای زیاد و عجیب در حین کار ماشین ظرفشویی
 • عدم پخش مواد شوینده در ماشین ظرفشویی
 • ایراد و نقص در آبگیری ماشین ظرفشویی
 • مشکل در تخلیه آب ماشین ظرفشویی
 • نشتی آب از زیر ماشین ظرفشویی
 • و…

تکنسین های مرکز ما دوره های آموزشی تخصصی را به صورت سالیانه گذرانده و با جدید ترین متد های تعمیراتی آشنا می شوند، این تعمیرکاران افرادی متخصص و مجرب هستند که بهترین خدمات را برای شما عزیزان در اسلامشهر عرضه و تضمین می نمایند.

برای بهره مندی از خدمات سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلامشهر با شماره ی 02188444021 تماس حاصل فرمایید تا تکنسین ها در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات اعزام شوند.

مواردی برای نگهداری بهتر ماشین ظرفشویی

 • فیلتر های دستگاه را تمیز کنید.

فیلتر های ماشین ظرفشویی را هر چند وقت یکبار بررسی کنید و مطمئن باشید که سوراخ نشده باشند، در صورت مشاهده سوراخ و آسیب روی فیلتر ها حتما آن ها را تعویض کنید، پیشنهاد می شود برای جلوگیری از اختلال در عملکرد دستگاه و ایجاد بوی بد در ماشین ظرفشویی فیلتر  ماشین ظرفشویی تان را ماهی یک بار تعویض کنید.

 • لاستیک و واشر ماشین ظرفشویی تمیز شود.

واشر و لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی را می توانید به کمک پارچه ای مرطوب تمیز کنید تا از رشد باکتری در این بخش نیز جلوگیری شود.

 • قبل از قراردادن ظروف در دستگاه، باقیمانده غذاها را از روی ظروف تمیز کنید.

باقی مانده مواد غذایی موجود در ظروف را به کمک دستمال تمیز کنید تا مواد غذایی وارد دستگاه و اختلال در عملکرد آن نشود.

تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلامشهر
تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلامشهر
 • جرم گیری ماشین ظرفشویی فراموش نشود.

از روش های طبیعی برای جرم گیری ماشین ظرفشویی استفاده از سرکه سفید است، می توانید یک فنجان سرکه سفید را در ماشین ظرفشویی قرار داده و دستگاه را بدون هیچ گونه ظرف دیگری روشن کنید، این کار علاوه بر جرم گیری باعث از بین رفتن بوی بد دستگاه نیز می شود.

 • از نمک ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

در صورتی که  آب منطقه ای که در آن سکونت دارید دارای رسوبات است می توانید از نمک مخصوص ماشین ظرفشویی جهت جلوگیری از رسوب روی ظروف استفاده کنید، فیلتر رزین ماشین ظرفشویی از قطعات مهم در این دستگاه است که سختی آب را گرفته و موجب شستشوی آسان ظروف می شود.

نمک ماشین ظرفشویی می تواند ظروف را پاک نیز کند، در صورتی که در صفحه نمایش ماشین ظرفشویی خود ارور Rinse یا S مشاهده کردید به معنی تمام شدن نمک و نیاز دستگاه به شارژ مجدد نمک ظرفشویی می باشد.

 • ظرف ها در ماشین ظرفشویی به درستی چیده شود.

به نحوه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی دقت کنید، آن ها را با فاصله های مناسب از یکدیگر داخل دستگاه بچینید، از قرار دادن ظروف روی هم در دستگاه ماشین ظرفشویی جددا خودداری کنید.

 • به هنگام چیدن ظروف ظرفیت دستگاه را در نظر داشته باشید.

هنگام چیدن ظروف در ماشن ظرفشویی به میزان ظرفیت دستگاه توجه کنید، در صورتی که بیش از ظرفیت دستگاه داخل آن ظرف بچینید ممکن است تعدادی از ظروف به خوبی شسته نشوند.

 • برنامه مناسب برای شست و شوی دستگاه انتخاب کنید.

توجه کنید برای شستشوی ظروف باید برنامه مناسبی را انتخاب کنید، بسیاری از افراد جهت صرفه جویی در آب و زمان برنامه های شستشوی کوتاه تر را اتنتخاب می کنند که با این کار ظرف ها به خوبی شسته نمی شوند.

 • به صداهای بلند و غیر طبیعی در حین کار ماشین ظرفشویی توجه کنید.

ممکن است برای شما هم این مشکل پیش آمده باشد که از ماشین ظرفشویی تان صداهای بلند و عجیب غریبی به گوش تان رسیده باشد، باقی مانده های مواد غذایی همچون استخوان ها، چینش اشتباه ظروف و شکسته شدن آن ها موجب اختلالات در عملکرد قطعاتی همچون فیلتر و پروانه می شود که این اتفاق از دلایل اصلی سر و صدای بلند و غیر طبیعی در ماشین ظرفشویی می باشد.

 • از شوینده های مخصوص ظرفشویی استفاده کنید.

برای شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی تنها از مواد شوینده مناسب برای این دستگاه استفاده کنید، به هیچ عنوان از صابون ها و مواد شوینده مخصوص شستشو با دست استفاده نکنید، کف زیاد صابون و مواد شوینده دستی کف زیادی تولید کرده و باعث نشتی آب و کف از دستگاه می شود.

مواد شوینده مخصوص ماشین ظرفشویی شامل پود، ژل و قرص است که باید از برند های معتبر خریداری شوند.

 • تمیز کردن بازوی اسپری

برای اطمینان از تمیز شدن ظروف به طور مرتب و دائمی سوراخ های روی بازو های ماشین ظرفشویی را تمیز کنید، برای تمیز کردن آن ها می توانید از ترکیب آب و سرکه یا مواد شوینده معمولی استفاده کنید، ممکن است با گذشت زمان سوراخ روی بازو ها با مواد غذایی، استخوان ها، شیشه و… مسدود شده باشند که باید با تمیز کردن آن ها انسدشان را از بین ببرید تا ظروف به خوبی شسته شوند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. حبیب اشکان 2 سال قبل

  ایول ?

 2. حمید حاتمی 2 سال قبل

  فکر نمیکردم بشه حضوری دستگاه را بیاریم برای تعمیر دیروز آوردم و همکارتون تعمیر کرد

 3. سیدحسین مرتضوی 2 سال قبل

  خسته نباشید تعمیر به خوبی انجام شد

 4. عیسی کشانی 2 سال قبل

  aaaaliii bood

 5. مجتبی زاهدی 1 سال قبل

  همکارتون تخفیف خوبی بهم داد ممنونم

 6. وحید رشیدی 1 سال قبل

  خیلی‌ خیلی خیلی خیلی خیلی خوب و عالیه

 7. میلاد انصاری 1 سال قبل

  تعمیرکار تو خونمونه و کارا داره خوب پیش میره گفتم تا تموم نشده تشکر کنم

 8. مهدی شمس 1 سال قبل

  خدا پدر و مادرتونو بیامرزه پیرمون در اومده بود تکنسین تو نیم ساعت درستش کرد

 9. ابراهیم نظری 1 سال قبل

  پشتیبانی و مشتری مداری عالی

 10. عزیز مجد 1 سال قبل

  واقعا گارانتی 1 ساله میدید تو ایران گارانتی 1 ساله میدونی یعنی چی من تو شک هستم

 11. فائزه پارسایی 2 ماه قبل

  سلام
  سمت چهاردانگه هم تعمیرات انجام می دید؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   با سلام و عرض احترام
   بله در سرتاسر تهران خدمات ارائه می کنیم
   برای انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی در چهاردانگه با شماره های درج شده تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید