تعمیر ظرفشویی در شرق تهران

تعمیر ظرفشویی در شرق تهران


گاهی ممکن است که دستگاه ماشین ظرفشویی شما با مواردی اختلال در عملکردش روبرو بشود که شما با کمک گرفتن از مشاوران و اطلاعات خودتان می توانید آن ایراد را برطرف کنید ولی در برخی از موارد این امکان وجود ندارد و حتماً باید افراد کارشناس تعمیر ظرفشویی در شرق تهران در محل حضور پیدا کرده و پس از بررسی دستگاه عیوب پیش آمده را شناسایی کرده  و اقدام به رفع آن کنند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر ظرفشویی در شرق تهران

گاهی اتفاق افتاده است که شما با خراب شدن و بروز ایراد در قسمت فیلتر دستگاه ماشین ظرفشویی روبرو شده اید، محلول شستشو ی ظروف که در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی وجود دارد که از آب تمیز کننده و ناخالصی های محلول تشکیل شده است.

همیشه بین ظروف و پمپ شستشو به گردش در می آید و در این چرخه مقداری از مواد افزودنی غذا را از ظروف شسته و به پمپ شستشو می رساند.

که بین مسیر و تقاطع محل شستشو است، نقش فیلتر غلیظ کردن و تمیز کردن محلول شستشو است که به پمپ شستشو می رود، فیلتر از دو  تشکیل دهنده ی بخش اصلی تشکیل شده است .

جایگاه این یک فیلتر در کف دستگاه ماشین ظرفشویی می باشد و به راحتی قابل مشاهده است، سوراخ های فیلتر کف به اندازه ای بزرگ است که قابلیت این را دارد که بتواند دانه های برنج را از محلول شستشو بگیرد.

تعمیر ظرفشویی در شرق تهران
تعمیر ظرفشویی در شرق تهران

جایگاه و عملکرد فیلتر لوله ای این گونه می باشد که فیلتر لوله ای، این فیلتر در مرکز فیلتر کف قرار دارد و در قسمت داخلی قطعه ی فیلتر کف بسته می شود.

خود فیلتر لوله ای دارای سه بخش می باشد که در پایین توضیح داده شده است، یک فیلتر با دهانه بزرگ در ورودی قرار دارد، منافذ آن نسبت به فیلتر قبلی کمتر است و ناحیه شستشو پس از عبور از فیلتر قبلی باید از این فیلتر عبور کند.

بهتر است که ظرف غذا را قبل از قرار دادن در داخل دستگاه به طور کامل مواد باقی مانده از غذاها را به طور کامل تمیز کرد تا در قسمت فیلتر دستگاه دچار مشکلاتی نشوید، این قسمت حاوی فیلتری با منافذ بسیار ریز است و به آن میکرو فیلتر می گویند.

اگر همیشه ظروف را کاملاً تمیز کرده دیگر باقی مانده مواد غذایی در قسمت فیلتر نخواهد ماند و همین امر از بو  گرفتن دستگاه ماشین ظرفشویی جلوگیری خواهد کرد.

که برای رفع این ایراد بوی ماشین ظرفشویی هم می توانید از محلول سرکه و جوش شیرین برای رفع این بو کمک بگیرید تا دستگاه به طور کامل تمیز بشود بهتر است که هر 3 ماه دستگاه را به طور کامل تمیز کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران
تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی وقتی که ظروف را به تمیز نمی کند؟

در برخی از مواقع احتمال دارد که دستگاه ماشین ظرفشویی شما ظروف را به خوبی شستشو نمی دهد که بهتر است اقدام به رفع این ایراد بکنید، برای برطرف کردن این ایراد بهتر است به این چند نکته توجه داشته باشید:

ظروف در ماشین ظرفشویی در آب داغ شسته و آب حاصل از شستشوی ظروف به درستی تخلیه می شوند. آبپاش های نصب شده در بالای دستگاه ماشین ظرفشویی آب را روی ظروف می ریزند تا روند شستشو ادامه پیدا کند.

اگر عملیات آبگیری و تخلیه ی آب حاصل از شستشو به طور کامل انجام نشود یا آبپاش ها مسدود شده باشند یا آب به خوبی گرم نشود ظروف به خوبی تمیز نخواهند شد.

اول چک کنید تا مشکل مصرف آب و هم چنین نواقصی در انجام عملیات آبگیری در دستگاه ماشین ظرفشویی شما نداشته باشد.

لوله ورودی آب را خم نکنید و طوری قرار داشته باشد که راه دچار انسداد نشده باشد، اگر از فیلتر برای آبگیری استفاده می کنید، بررسی کنید که مسدود نباشد و از رسوبات در امان باشد.

قطعه ی المنت در دستگاه ماشین ظرفشویی که موظف به گرم کردن آب است و قطعه ی ترموستات یا سنسور طبق برنامه انتخاب برنامه فرمان قرار دادن المنت را در مدار از برد می گیرد.

اگر یکی از این قطعات بیان شده ایراد داشته باشد آب به خوبی گرم نخواهد شد و برای تعمیر ظرفشویی در شرق تهران باید آن ها را چک کنید.

در طول انجام فرآیند شستشو، آب در طی چندین بار متوالی تخلیه می شود، اگر مسیرهای تخلیه، فیلتر کف، پمپ تخلیه، لوله خروجی یا فاضلاب مسدود شده باشد، عملیات تخلیه ی آب به درستی صورت نمی گیرد.

برای رفع این مشکل در دستگاه ماشین ظرفشویی علاوه بر موارد ذکر شده، باید بررسی کنید که پمپ تخلیه به درستی کار کند یا پروانه های آن مسدود نشده باشد.

قطعه ی پمپ دستگاه ماشین ظرفشویی که موظف می باشد آب را به آبپاش ها می رساند را چکاپ کنید تا از سالم بودن آن مطمئن شوید.

بهتر است که به چیدمان و طرز قرار دادن ظروف در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی توجه کنید و هم چنین از مواد شویندی با برند معتبر استفاده نموده و به تاریخ انقضاء آن هم توجه نمایید .

با بررسی تمامی مواردی که در قسمت بالا بیان شد اگر ایراد دستگاه ماشین ظرفشویی شما برطرف نگشت بهتر است که از یک تعمیر کار متخصص و فنی تعمیرات ظرفشویی کمک بگیرید که به شما تاکید می کنیم به سراغ گروه دکتر آچار بروید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران
تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران

سرویس ماشین ظرفشویی در شرق تهران

هر یک از دستگاه از جمله دستگاه ماشین ظرفشویی برای این که بتوانند سالم باشند و کارایی مناسبی داشته باشند بهتر است که به دو چیز اهمیت بدهید.

یکی از این موارد طرز استفاده ی درست و صحیح و کاربردی است و دیگر ی نگه داری اصولی و درست از  دستگاه ماشین ظرفشویی شما می باشد که در استفاده درست و صحیح به این منظور می باشد که بهتر است توجه به قرص های شوینده و مواد شوینده ایی که مورد استفاده قرار گرفته است داشته باشید.

زیرا استفاده کردن از قرص هایی که دارای کیفیت خوبی نیستند و یا از مرغوبیت لازم برخوردا ر نمی باشند  می توانند به دستگاه شما صدمه ایی وارد بکمنند و ایجاد بوی بد هم در دستگاه ماشین ظرفشویی مزید بر علت باشد.

دلیل دیگری که بیان شد همان نگه داری اصولی که به این معناست باید سرویس های دوره ایی دستگاه ماشین ظرفشویی را سر موقع انجام بدهید و با مشاهده ی اولین و کوچک ترین ایراد و اختلال در عملکردش پی گیر قضیه ی تعمیرات بشوید.

تعمیر ظرفشویی در شرق تهران
تعمیر ظرفشویی در شرق تهران

تعمیر ظرفشویی در شرق تهران در محل

اگر ساکن منطقه ی شرق تهران هستید دیگر نگران خرابی دستگاه ماشین ظرفشویی خود نباشید و با یک تماس و دادن اطلاعات کافی به تکنسین های دکتر آچار در تعمیر ظرفشویی در شرق تهران در کمترین زمان در محل حضور پیدا کرده و بدون این که دستگاه ماشین ظرفشویی شما را از منزل حرکت بدهند در همان مکان بررسی نموده و عیوب آن را برطرف می کنند.

هزینه تعمیر ظرفشویی در شرق تهران

دستگاه ماشین ظرفشویی شما اگر بنا به دلایلی با مشکلاتی روبرو بشود هزینه هایی را در بر دارد که مبلغ این هزینه ها شامل هزینه ی تعمیرات و یا تعویض قطعات معیوب شده که قطعه ی جدیدی را جایگزین خواهند کرد.

بستگی به مدل و نوع برند دستگاه ماشین ظرفشویی شما دارد که با در نظرگرفتن همه ی این موارد مبلغ پرداختی شما برای انجام تعمیرات محاسبه می گردد.

جمع بندی

با خراب شدن دستگاه ماشین ظرفشویی دیگر نگران نباشید ما به شما دکتر آچار در تعمیر ظرفشویی در شرق تهران را معرفی می کنیم با داشتن کادر مجرب و افراد دوره دیده و آشنا به تمامی امور تعمیرات و یا تعویض قطعات به راحتی در کمترین زمان ممکن می توانند همه ی مشکلات پیش آمده برای دستگاه ماشین ظرفشویی شما را برطرف نمایند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. میلاد زاهدی 1 سال قبل

  اجاق گازمون از بانه اومد بدون گارانتی، یه هفته بعد روشن نشد تعمیرکارتون اومدن تعمیرات انجام دادن ضمانت نامه یک ساله هم بهمون دادن

 2. جمشید قشقایی 11 ماه قبل

  واقعا حرفه ای و کار درستین

 3. غلامعلی یوسفی 8 ماه قبل

  کاش زودتر با شرکت شما آشنا شده بودم با قیمت و کیفیت عالی تعمیر رو انجام دادید ممنون از شما

 4. رضا ترابی 2 ماه قبل

  سلام دلیل تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی چیه؟ شمال تهران هم تعمیرات انجام میدین؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر علت تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی گرفتگی فیلتر، شیلنگ تخلیه آب و یا فاضلاب خروجی آب دستگاه است، بله تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران را نیز انجام میدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید