تعمیر پکیج بوتان

تعمیر پکیج بوتان


تعمیرات پکیج بوتان

پکیج بوتان محصولی ایرانی است و یکی از بهترین و پر فروش ترین پکیج ها در چند دوره اخیر در ایران و اروپا شناخته شده است و این ها به دلیل تکنولوژی این دستگاه است، ساخت این دستگاه طوری است که عمر آن بسیار بالا است و خرابی برای آن معنا ندارد، اما گاهی ممکن است به هر دلیلی این دستگاه خراب شود و نیاز به تعمیر پکیج در تهران داشتید، برای اطلاعات بیشتر درباره خرابی و تعمیر پکیج بوتان این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

تعمیر پکیج بوتان
تعمیر پکیج بوتان

تعمیر تمام مدل های پکیج بوتان

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

مدل های پکیج بوتان

 1. پکیج بوتان مدل پرلاپرو Perla Pro
 2. پکیج بوتان مدل پاویا Pavia
 3. پکیج بوتان مدل پارما Parma
 4. پکیج بوتان مدل بیتا Bita
 5. پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل CV424
 6. پکیج شوفاژ دیواری مخزن دار بوتان مدل نوا آکوا Nuova Acqua
 7. پکیج شوفاژ دیواری چگالشی بوتان مدل اپتیما آلتا Optima Alta 35c
 8. پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل پارما Parma 22
 9. پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل ورونا Verona 24
 10. پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل بنسرپرو Benessere Pro
 11. پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل کالدا ونزیا Calda Venezia
 12. پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل اپتیما Optima
 13. پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل پرلا پرو Perla Pro
 14. پکیج بوتان پرلا پرو 28000 مدل Perla Pro 28RSI
 15. پکیج بوتان 32000 مدل پرلا پرو Perla 32RSI
 16. پکیج شوفاژ دیواری بی تا 24000 مدل Sealed
 17. پکیج بوتان پرلا پرو 24000 مدل Perla Pro 24RSI
 18. پکیج دیواری بوتان 24000 مدل پارما Parma 24RSI
 19. پکیج دیواری بوتان 22000 مدل پارما Parma 22RSI
 20. پکیج شوفاژ دیواری بی تا 22000 مدل Sealed
 21. پکیج بوتان پاویا 24000 مدل Pavia 24RSI
 22. پکیج شوفاژ دیواری بی تا 22000 مدل Open
 23. و سایر مدل های پکیج بوتان
تعمیر پکیج بوتان
تعمیر پکیج بوتان

نظر مشتریان عزیز بعد از تعمیر پکیج بوتان

 

پکیج بوتان و تعمیر آن

خرابی و مشکلات در هر چیزی مخصوصاً پکیج ها کاملاً معمولی است و جای نگرانی نیست، ممکن است که شما هم خرابی در پکیج را تجربه کرده باشید، مشکلاتی که به طور معمول برای پکیج ها اتفاق می افتد عبارت است از:

 • افت فشار پکیج
 • گرم نشدن آب پکیج
 • روشن نشدن مشعل پکیج
 • و…
تعمیر پکیج بوتان به تخصص نیاز دارد؟  بله تعمیرات پکیج به مهارت و تخصص نیاز دارد، در صورتی که در این زمینه تجربه و سابقه ای ندارید می توانید از تکنسین های دکتر آچار کمک بگیرید. ✔️
پیش از تعمیرات پکیج بوتان باید چه اقداماتی انجام شود؟ پیش از تعمیرات پکیج بوتان باید برق و گاز دستگاه قطع شود و دستگاه خاموش شود. ✔️
آیا تعمیرات پکیج بوتان در دکتر آچار گارانتی دارد؟ بله کلیه خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود دارای گارانتی 12 ماهه می باشد. ✔️

تعمیر پکیج بوتان در محل

پکیج بوتان سیستم حساس و پیچیده ای دارد، در هنگام بروز مشکلات برای این دستگاه توجه داشته باشید که فقط یک سری از کار ها است که می توانید خودتان بدون تخصص انجام دهید، چیز هایی نظیر چک کردن گرمی و یا حالت زمستان و تابستان پکیج.

بررسی پکیج در صورت نداشتن تخصص باعث آسیب های بزرگ تر و جدی تر به دستگاه میشود که هم هزینه تعمیرات پکیج بوتان را بیشتر می کند و احتمال دارد که باعث خرابی کلی دستگاه شود و مجبور به تعویض کلی دستگاه تان شوید، پس با توجه به این گفته ها سعی کنید تا در هنگام مشاهده اولیه و حتی کوچک ترین خرابی اقدام به تعمیر آن کنید.

سرویس پکیج بوتان

سرویس پکیج بوتان یکی از روش های جلوگیری از خرابی ها و مشکلات معمول پکیج است، نصب و راه اندازی اولیه و سرویس پکیج بوتان یکی از بهترین راه های پیشگیری از تعمیرات پکیج می باشد، پکیج بوتان هم مانند هر وسیله دیگری در صورتی که طی دوره های مشخص و معین سرویس نشود ممکن است که دچار رسوب زدگی شود و همین رسوب باعث خرابی قطعات بیشتری در پکیج شود، این کار را به سرویسکار پکیج بوتان بسپارید.

هزینه تعمیر پکیج بوتان

اگر برای شما هم این سوال پیش آمده که هزینه تعمیر پکیج چقدر است باید بگوییم که تا وقتی که پکیج شما توسط تعمیرکاران بررسی نشود، هزینه آن به طور دقیق معلوم نیست، قطعات مشکل دار باید بررسی شوند و تمامی قطعات هنگام خرابی به دو دسته تقسیم می شوند، قطعه ای که قابل تعمیر باشد و قطعه ای که باید تعویض شود.

اگر شما تعمیر پکیج بوتان خود را به ما سپردید، تعمیرکار پکیج بوتان در تهران سعی می کند که تا حدالمکان قطعات را تعمیر کنند و در صورت نیاز به تعویض، بعد از مشورت با شما قطعات را با هزینه های مناسب و منصفانه برای شما تعمیر کنند.

تعمیر پکیج بوتان
تعمیر پکیج بوتان

تعمیر پکیج بوتان در تهران

اگر نیاز به تعمیرات پکیج بوتان داشتید، دکتر آچار یکی از تعمیرگاه های تخصصی تعمیر پکیج بوتان در تهران می باشد مجموعه ای از بهترین و با تجربه ترین تکنیسین ها و تعمیرکاران را دارد.

ما تعمیر پکیج تهران را در محل تان انجام می دهیم و به هیچ عنوان نگران هزینه ها و زمان تعمیرات نباشید، همکاران ما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات پکیج بوتان شما را به صورتی تخصصی انجام می دهند.

تعمیر پکیج بوتان با گارانتی

تمامی خدماتی که توسط تکنسین های تعمیرگاه دکتر آچار انجام می شوند دارای گارانتی 12 ماهه بوده و در صورت بروز مجدد مشکل در همان دستگاه به صورت کاملاً رایگان توسط تکنسین های مجموعه بر طرف می شوند.

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان

دکتر آچار به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در تهران در خدمت شما عزیزان است، در صورتی که پکیج بوتان تان به هر دلیلی دچار ایراد و خرابی شده است تعمیرات پکیج بوتان را به تکنسین های مجرب نمایندگی بوتان در دکتر آچار بسپارید تا تعمیرات را با به روز ترین متدهای دنیا و جدید ترین ابزار انجام دهند.

نکات مهم در رابطه با نگهداری پکیج دیواری بوتان

 1. توجه کنید که حداکثر دمای پکیج دیواری هم در حالت آب گرم و هم در حالت رادیاتور ها بالاتر از ۶۰ درجه نباشد.
 2. دقت کنید که فشار بار پکیج کمتر از 1 نشود.
 3. دقت کنید که پکیج از اطراف باید با کابین 10 سانتی متر و از جلو 45 سانتی متر فاصله داشته باشد.
 4. سرویس پکیج خود را دو بار در سال، در غیر این صورت یک بار در سال انجام داده و فراموش نکنید، سرویس پکیج علاوه بر بهبود عملکرد پکیج و افزایش عمر مفید آن از بروز مشکلات عمیق و جدی در دستگاه جلوگیری می کند.
 5. از عیب یابی و تعمیر پکیج توسط خودتان و افراد بدون تخصص جدا خودداری کنید چرا که این دستگاه بسیار حساس است و عدم تخصص در آن می تواند موجب بروز مشکلات جدی شود.

بررسی و عیب یابی پکیج بوتان

عیب یابی و تعمیرات پکیج بوتان را به تکنسین های حرفه ای و آموزش دیده بسپارید تا مشکلات جدی تر و بیشتری در پکیج تان به وجود نیاید.

تعمیر پکیج بوتان
تعمیر پکیج بوتان

در ادامه به بررسی رایج ترین مشکلات پکیج بوتان میپردازیم

روشن نشدن پکیج بوتان

یکی از مهم ترین علل روشن نشدن پکیج بوتان وجود مشکل در گاز پکیج است، در این مرحله شیلنگ گاز را بررسی کرده و از اتصال آن به پکیج مطمئن شوید، بررسی کنید که گاز قطع نباشد، هوا داشتن لوله های گاز از دیگر دلایل روشن نشدن پکیج محسوب میشوند.

فشار بالای گاز نیز میتواند از دیگر دلایل روشن نشدن پکیج باشد، در صورت فشار بالای گاز باید فشار آن را تنظیم کنید که بهتر است این کار توسط افراد کارشناس در اداره گاز انجام شود.

 انفجاری روشن شدن پکیج بوتان

عدم تنظیم گاز ورودی به پکیج یکی از مهم ترین علل انفجاری شدن این دستگاه محسوب میشود تنها با تنظیم گاز ورودی میتوان این مشکل را برطرف کرد.

مسدود بودن دودکش، خراب شدن سوراخ های قطعه جرقه زن نیز از سایر دلایل انفجاری روشن شدن پکیج هستند.

عدم تنظیم فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن از دیگر دلایل انفجاری روشن شد پکیج محسوب میشود.

 خاموش شدن پکیج بوتان

خاموش شدن مدام پکیج یکی از رایج ترین و خسته کننده ترین مشکلات در پکیج محسوب میشود، این اتفاق به دلایلی همچون خرابی و ایراد در برد الکترونیکی دستگاه است.

پایین بودن فشار آب و گاز نیز از دیگر دلایل خاموش شدن مدام پکیج بوتان شمرده میشوند، رفع این مسئله و تعمیر پکیج بوتان را به تکنسین های آموزش دیده و حرفه ای دکتر آچار بسپارید.

 روشن و خاموش شدن مداوم پکیج بوتان

در صورتی که دمای تعریف شده پکیج پایین تر از حد نرمال باشد، تعداد و ظرفیت رادیاتورها کافی نباشد و همچنین میزان گردش آب در مدار گرمایشی پایین باشد، احتمال روشن و خاموش شدن مداوم پکیج وجود دارد.

علل سر و صدای پکیج بوتان

از دیگر مشکلات رایج پکیج بوتان سر و صدای آن است که باید توسط تعمیرکار برطرف شود، رسوب گرفتن و هوا داشتن پکیج از دلایل اصلی سر و صدا داشتن پکیج بوتان محسوب می شوند، برای برطرف کردن مشکل و تعمیرات پکیج در تهران، لازم است که پکیج توسط تکنسین های متخصص رسوب گیری و هوا گیری شود.

تعمیر پکیج بوتان
تعمیر پکیج بوتان

علت بالا بودن دمای آب خروجی پکیج بوتان

کم بودن فشار آب، انسداد و گرفتن مسیر ورودی و خروجی آب به پکیج از دلایل بالا بودن دمای آب خروجی پکیج هستند، به میزان گاز ورودی پکیج توجه کنید.

علت یکسره روشن ماندن پکیج بوتان

این مشکل معمولاً به دلایل متفاوتی به وجود می آید، هوا داشتن پکیج، کاهش فشار آب، ایراد و خرابی در فلوسوئیچ آب و اشکال در سیم های سنسور فلوسوئیچ آب باعث یکسره روشن ماندن پکیج بوتان میشوند.

علل گرم نبودن آب پکیج بوتان

گرم نشدن آب در پکیج می تواند به دلایلی همچون پایین بودن فشار گاز در پکیج، ایراد و خرابی شیر گاز، کوچک بودن قطر لوله گاز و همچنین افزایش میزان کربن در مبدل و تجمع آن باشد.

علل کار نکردن جرقه زن پکیج بوتان

گاهی ممکن است با وجود کار کردن فن پکیج، جرقه زن کار نکند، این اتفاق میتواند دلایلی داشته باشد، ایرادات در سیم کشی پکیج، انسداد دودکش، عدم اتصال صحیح پرشر سوئیچ هوا، خرابی و ایراد پرشر سوئیچ هوا، ایراد در الکترود احتراق از جمله دلایل این مشکل هستند.

علل غیرفعال شدن پمپ پکیج بوتان

قطع شدن جریان برق، نقص در سیم کشی داخلی پکیج و قطعی اتصال پمپ به خروجی جریان برق از مهم ترین دلایل غیر فعال شدن پمپ پکیج محسوب میشود.

علل عدم تشکیل شعله پکیج بوتان

گاهی ممکن است در حالی که جرقه زن کار میکند شعله تشکیل نشود، تنظیم نبودن شیر گاز، بسته بودن شیر ورودی گاز، هوا داشتن لوله، فشار بیش از حد گاز پکیج از دلایل اصلی عدم تشکیل شعله هستند.

تعمیر پکیج بوتان در شمال تهران

خرابی پکیج بوتان مثل هر برند دیگری ممکن است برای پکیج بوتان شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر پکیج بوتان در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید.

تعمیر پکیج بوتان غرب تهران

پکیج بوتان از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

دکتر آچار نمایندگی پکیج بوتان غرب تهران است و در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر پکیج بوتان می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید.

butane boiler repair 3 2 تعمیر پکیج بوتان

تعمیر پکیج بوتان در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات پکیج بوتان خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر پکیج شما در محل اقدام خواهند کرد، در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر پکیج بوتان شما را انجام می دهیم.

تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران

تکنسین های تعمیرات پکیج بوتان در شرق تهران پکیج بوتان شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد، تمام نقاط شرق تهران تعمیرات پکیج بوتان شما را انجام می دهیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

برای تعمیر پکیج روی این لینک کلیک کنید : https://drachar.com/boiler-repairs-in-tehran

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. نسرین کاویانی 2 سال قبل

  سلام روزتون بخیر میشه منو راهنمایی کنید که چطور ارور آ11 پکیج بوتانم رو برطرف کنم؟ چه مشکلاتی در پکیج بوتان باعث این ارور میشود؟

  1. drachar 2 سال قبل

   عرض ادب و احترام خدمات شما، معمولا زمانی که شیر گاز پکیج دچار ایراد و خرابی شود، برد پکیج خراب شود، فشار گاز تنظیم نباشد و الکترود جرقه زن از جای خودش خارج شود این ارور بر روی نمایشگر پکیج بوتان نمایش داده میشود، برای رفع این ارور پیشنهاد میدهیم با شماره 02188444021 تماس گرفته و درخواست تکنسین بدهید.

 2. Nargss 2 سال قبل

  با اجازتون بازنشر شد

 3. امین انصاری 2 سال قبل

  با خوندن همین مطلب مشکلم حل شد

 4. عبدالحسین گنجی 2 سال قبل

  از تعمیرات راضی بودم ممنونم

 5. غلام صدیق 1 سال قبل

  باورتون میشه از یه شرکت دیگه اومدن 3 تومان قیمت دادن همکار شما با 800 تومان مشکل را حل کرد

 6. سیدمحمد سعیدی 1 سال قبل

  میخوایم برای جهیزیه لوازم خانگی بخریم بین برندهای جی پلاس و اسنوا و پاکشوما موندیم

 7. رحیم اکبری 1 سال قبل

  حساب توییتری هم دارید؟

 8. امیرحسین آشوری 1 سال قبل

  هزینه تبلیغات توی سایت شما چنده؟

 9. بهزاد اکبری 1 سال قبل

  هزینه مشاورتون چنده؟

 10. مائده محسنی 5 ماه قبل

  تعمیر کار پکیج بوتان بعد از چند دقیقه اعزام می شود؟

  1. دکتر آچار 4 ماه قبل

   عرض ادب و احترام تعمیرکار پکیج بوتان پس از تماس تا دو ساعت بعد به محل و منزل اعزام می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید