تعمیر پکیج دوو

تعمیر پکیج دوو


تعمیرات پکیج دوو

تعمیر پکیج دوو یکی از زمینه های کاری رو به توسعه در ایران به شمار می آید، تعمیر پکیج در منزل نیاز به تخصص، مهارت و دوره های آموزشی دارد که تمامی تعمیرکاران ما روز به روز به علمشان درباره ی نصب، سرویس و تعمیر پکیج دوو زیاد و زیاد تر می کنند.

اگر پکیج دوو شما خراب شده است و به درستی کار نمی کند اصلاً نگران نباشید، ما در دکتر آچار بهترین و با تجربه ترین تعمیرکاران پکیج را داریم که می توانند به راحتی پکیج دوو شما را تعمیر کنند.

+تعمیر پکیج دوو

درباره پکیج دوو

پکیج دوو در فصل زمستان آب گرم مورد نیاز برای گرم کردن خانه و مصارف شخصی را تامین می کند و در فصل تابستان تنها در صورت نیاز، آب گرم جهت شست و شو و یا دیگر مصارف را به وسیله مشعل حرارتی تامین می نماید و پس از گرم کردن و تامین آب، برد الکترونیکی آن دستور به خاموش شدن پکیج را صادر می نماید و پکیج خاموش می گردد، پکیج ها دارای دو نوع دیواری و زمینی هستند که استفاده از مدل دیواری آن ها مرسوم تر است.

تعمیر پکیج دوو
تعمیر پکیج دوو

تعمیر یا تعویض قطعات پکیج

در صورتی که با افت یا افزایش فشار پکیج به صورت مداوم مواجه شدید باید هر چه سریع تر نسبت به تعمیر یا تعویض شیر پرکن پکیج اقدام کنید، حال اگر پکیج با این دو مشکل رو به رو شد، در صورت اقدام نکردن هر چه سریع تر برای تعمیر آن، ممکن است مشکلاتی دیگری نیز بروز کند.

یکی دیگر از مزایای چشم گیر متخصصین ما که سبب صلاحیت هر چه بیشتر آنان برای انجام خدمات پکیج دوو شما می شود، در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات پکیج شماست و نه تعویض قطعات.

نصب پکیج دوو

پکیج ها هم مانند آبگرمکن و موتورخانه ها با مشکل مواجه می شوند و نیاز به سرویس دوره ای پکیج دارند، سرویس دوره ای نه تنها باعث جلوگیری از تعمیرات و هزینه های اضافی می شود، بلکه موجب بالا رفتن عمر مفید پکیج نیز می گردد.

نصب پکیج بسیار امر مهمی است چون نصب آن توسط چه کسی و در چه زمانی صورت گرفته باشد به مسائلی هنگام استفاده بستگی دارد، یعنی شیر گاز آن ممکن است ظاهر متفاوتی داشته باشد و بستگی به این دارد که پکیج چه موقع و توسط چه کسی نصب شده است.

تعمیر پکیج دوو در محل

تعمیر پکیج دوو کار آسانی نیست و کسی که قصد دارد این کار را انجام دهد باید به صورت کامل آموزش تخصصی تعمیر پکیج دوو را ببیند چرا که کار پرخطری است و نیاز به دوره های آموزشی دارد، برای تعمیر پکیج دوو خود می توانید با کارشناسان ما در دکتر آچار تماس بگیرید تا بیشتر شما را راهنمایی کنند.

تعمیرات پکیج دوو در منزل

کلیه خدمات ارائه شده توسط تکنسین های ماهر مجموعه دکتر آچار در محل صورت می پذیرد پس در صورتی که در پکیج دوو شما مشکلی رخ داد، تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا با اعلام مشکل خود، کارشناسان ما تکنسینی ماهر و مجرب در انجام تعمیرات پکیج دوو را به منزل شما اعزام کنند.

تعمیرات پکیج دوو در منزل
تعمیرات پکیج دوو در منزل

تعمیر پکیج دوو در تهران

برای تعمیر پکیج دوو توجه داشته باشید که حتما باید با یک متخصص و یا تعمیرکار جهت تعمیر پکیج دوو ارتباط برقرار کنید و جهت عیب یابی پکیج دوو بدون تخصص دست به کار نشوید، دکتر آچار یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر پکیج دوو در تهران می باشد که به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

تعمیر پکیج دوو با گارانتی

مجموعه دکتر آچار همواره رضایت مشتریان خود را الویت اصلی خود قرار داده است و بنابراین همواره در تلاش است تا خدمات با کیفیتی را با هزینه مناسب ارائه کند، لازم به ذکر است تمامی خدمات این شرکت با ضمانت نامه کتبی 12 ماهه ارائه می شوند.

سرویس پکیج دوو

با انجام سرویس پکیج دوو می توان راندمان و بازدهی آن را بالا برد، در طی انجام سرویس امور زیر توسط سرویس کار انجام می شود:

 • هواگیری رادیاتورها
 • شستشوی کامل پکیج
 • رسوب زدایی
 • عیب یابی خطاهای پکیج دوو
 • سرویس و تعمیر قطعات معیوب

به طور کلی افراد هوشمند به سرویس پکیج خود توجه دارند و به طور منظم پکیج را سرویس می کنند و به این وسیله از پرداخت هزینه های بیشتر در آینده جلوگیری می شود و پکیج دچار خرابی های عمیق نخواهد شد.

هر چند وقت باید پکیج دوو را سرویس کرد؟

سرویس پکیج دوو به دو صورت سرویس کامل و سرویس دوره ای باید انجام شود.

سرویس دوره ای پکیج دوو

در این نوع از سرویس که در بازه های زمانی چند ماهه انجام می شوند، به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس کار سبک تری انجام می شود، پس توصیه می شود بعد از خرید و نصب پکیج سرویس پکیح را به صورت دوره ای و منظم انجام دهید چرا که در این حالت، پکیج ب ه ندرت دچار خرابی می شود.

سرویس کامل پکیج دوو

در این نوع از سرویس، کلیه قطعات آن بررسی خواهند شد، اگر مدت زیادی است که پکیج را سرویس نکرده اید، این نوع از سرویس را انتخاب کنید.

تعمیر پکیج دوو
تعمیر پکیج دوو

قطعات اصلی پکیج دوو

پکیج ها هم مانند بقیه وسایل برقی مجموعه ای از قطعات بهم پیوسته هستند که طبق برنامه ای با هم هماهنگ کار میکنند از مهم ترین قطعات پکیج دوو برد الکترونیکی، حسگرها و سنسورهای پکیج، قطعات مکانیکی و قطعات مجری فرمان هستند که در اینجا می خواهیم هر یک را بصورت مختصر توضیح بدهیم.

تعمیر برد پکیج دوو

برد پکیج دوو در واقع مغز دستگاه است که وظیفه آن دریافت پیام های حسگرها و دادن دستورات به قطعات فرمانبر است که این برد در پکیج های دیجیتالی در دو قسمت تقسیم میشوند برد نمایشگر و برد کنترل که برای اجرایی کردن دستورات آماده هستند.

از آنجایی که این قطعه بسیار حساس است و دارای چیپست ها و قطعات ظریفی بر روی آن است تعمیرات آن هم باید توسط افراد متخصص و ماهر انجام شود که در صورت نیاز حتما با تعمیرکاران حرفه ای برد دکتر آچار تماس بگیرید تا سریعا برای تعمیرات برد پکیج دوو شما اقدام کنند.

قطعات تشکیل دهنده برد پکیج دوو

برد که یکی از مهم ترین قطعات پکیج دوو است شامل قطعاتی مانند فیوز و رله و ترانس و آی سی و… است که با خراب شدن هر یک از این قطعات برد هم نیز نیازمند تعمیرات و یا تعویض خواهد بود.

فیوز برد که کارش قطع سریع جریان برق زمانی که اتصال کوتاه بوجود بیاید که در این لحظه فیوز برق را قطع کرده و خودش دچار آسیب میشود که قابل تعمیر نبوده و باید فیوز تعویض شود.

آی سی برد الکترونیکی ولتاژ را ثابت نگه میدارد تا نوسانی بوجود نیاید و آسیبی به دیگر قطعات برد و الکتریکی وارد نشود.

ترانس برد برق 220 ولت شهری را به 18 و یا 9 ولت تبدیل می کند، رله نیز کارش الکترون ها را در کنار آن را آزاد می کند وبا این عمل اتصال در مدار برقی بوجود می آید.

دلایل موثر در خراب شدن برد پکیج دوو

عوامل زیادی بر برد تاثیر دارد که در اثر گذشت زمان بوجود می آید و استفاده بیش از حد باعث می شود که برد باد کند و خراب شود که باید در این زمان برد را عوض کرد و یا وجود گرد و غبار و یا نشتی آب که باعث رسوب میشود و به برد آسیب می زند و همچنین نوسانات برقی خطر زیادی را برای برد دارد و نیازمند یک محافظ برق است که از بروز این مشکل جلوگیری کند.

تعمیر پکیج دوو
تعمیر پکیج دوو

ایرادات و مشکلاتی که از خرابی برد بوجود می آید

زمانی که پکیج دوو روشن نمی شود باید ایراد را در برد جستجو کرد و همچنین اگر دستگاه جرقه نزند و شعله ای روشن نشود ابتدا گاز و بقیه موارد را بررسی کنید و سپس برد را چک کنید.

حسگر و سنسورهای پکیج دوو

قطعه هایی مانند ترموستات و سنسور پرشر سوئیچ که همگی کارشان اعلام گزارش از وضعیت پکیج دوو به برد است.

همچنین قطعه های پمپ و فن و… از خودشان فعالیت خاصی نشان نمی دهند مگر آنکه برد به آنها دستور دهد و قطعات مکانیکی مانند بلوک های برنجی و منبع انبساط خودشان به تنهایی در حال انجام کار هستند و برد کنترل به آنها فرمانی نمی دهد.

مشکلات رایج و متداول در پکیج دوو

در این بخش می خواهیم شما را با برخی مشکلات پکیج دوو آشنا کنیم و راهکارهایی را هنگام برخورد با این ایرادات بیان کنیم.

دلایل افت فشار در پکیج دوو

علت های مختلفی در کاهش فشار پکیج تاثیر دارد مانند نشتی داشتن در سیستم و هواگیری از طریق حوله خشک کن و رادیاتورها و یا خراب شدن منبع انبساط پکیج دوو میتواند یکی از این علت ها باشد.

دلایلی هم نیز میتواند در افزایش فشار پکیج دوو نقش داشته باشند مانند گرفتگی در لوله ها و رسوب داشتن در مدارها و مسیرها، خرابی شیر اطمینان و شیر پرکن و یا کلید حرارتی و یا خراب شدن برد کنترل و پمپ و… از جمله این علت ها میباشند که بسیار اهمیت دارند.

تعمیر پکیج دوو
تعمیر پکیج دوو

علت نشتی در پکیج دوو چیست؟

گاهی پیش می آید از پکیج نشتی و یا آبریزش وجود دارد که ممکن است مشکل بسیار ساده باشد و به راحتی قابل تعمیر بوده ولی گاهی احتمال دارد همین نشتی ساده به برد کنترل نفوذ کند و خسارات جبران ناپذیری را بوجود بیاورد به همین دلیل باید سریعا علت نشتی پیدا شود تا خرابی بیشتری برای پکیج را به همراه نداشته باشد.

علت کار نکردن دکمه های پکیج دوو

یکی دیگر از مشکلات رایج پکیج دوو کار نکردن دکمه های دستگاه است در این حالت بسیار مشکل است عیب یابی کردن دستگاه زیرا پکیج بطور اتوماتیک خاموش وروشن می شود و یا دمای واقعی را ترموستات نمی تواند نشان دهد و یا آب خارج شده از دستگاه بسیار داغ بوده و نمیتواند رادیاتورها را کم و یا زیاد کرد که همه اینها نیازمند تعمیرات اساسی بوسیله تکنسین های دکتر آچار خواهد بود.

چرا پکیج دوو بصورت اتوماتیک و ناگهانی خاموش می شود؟

اگر از زمان استفاده از پکیج تان بیش از ده سال می گذرد به احتمال زیاد در میزان جریان آب دچار مشکل است زیرا نمی تواند آب مورد نیازی که باید داخل مخزن خود برای گرم کردن آن داشته باشد را مشخص کند و به همین خاطر بطور ناگهانی برای ایمنی خودش خاموش می شود.

دمای آب پکیج دوو ثابت نمی ماند و گرم و سرد می شود

هنگامی که این مورد پیش می آید علت آن است که پکیج قبل از اینکه شما استفاده کنید کار کرده و مقداری آب را گرم کرده و در خودش دارد و شما آن را مصرف می کنید و پکیج هنوز فرصت نکرده است جریان آب ورودی جدید را گرم کند و آب سرد به شما تحویل می دهد.

برای حل این ایراد باید لوله های گاز را چک کرد که اندازه مناسبی داشته باشند تا بتوانند دمای بیشتری را برای دستگاه فراهم کنند.

همچنین اطمینان حاصل کنید که لوله های گرم و سرد با یکدیگر تداخل نداشته باشند و لوله هواکش در حالت استانداردی قرار داشته باشد.

فیلترهای آب را چک کنید و رسوب زدایی کنید و فلومترها را هم بررسی کنید تا سالم باشند.

علت صداهای ناهنجار در پکیج دوو

زمانی که پکیج دوو شما صدا می دهد علت می تواند تنظیم نبودن شیر برقی باشد که یکی از مهم ترین دلایل این ایراد است یا در پکیج هوا وجود دارد پس پکیج دوو را هواگیری کنید و یا ممکن است لوله ها رسوب گرفته باشند که باید رسوب زدایی شوند و یا پمپ خراب شده است و یا احتمال دارد سنسور حرارتی دچار مشکل شده است که باید از تعمیرکاران ئکتر آچار کمک گرفت تا این مشکل را برطرف کنند و علت صداهای زیاد و غیر عادی را پیدا کنند.

تعمیر پکیج دوو
تعمیر پکیج دوو

هزینه تعمیر پکیج دوو در مجموعه دکتر آچار

همانطور که می دانید هزینه ها در مجموعه تعمیراتی دکتر آچار طبق نرخ مصوب اتحادیه بوده و تمام هزینه ها با بررسی کارشناسان مورد تایید قرار گرفته است، زمانی که دستگاه پکیج دوو شما خراب می شود بوسیله یک تماس با تکنسین های ماهر و دوره دیده دکتر آچار تماس می گیرید و افراد ما در کمترین زمان خودشان را به محل مورد نظر شما می رسانند.

در کسری از زمان عیب یابی دستگاه شما را انجام می دهند و سپس با توجه به تعمیرات و یا تعویض قطعات یک بر آورد هزینه به شما اعلام می گردد از آنجایی که هزینه ثابت نیست ولی حدودی به شما گفته می شود.

که با تایید شما کار تعمیرات را آغازکرده و زمانی که تعمیرات پکیج دوو به اتمام رسید هزینه دقیق به همراه فاکتور و ضمانت 365 روزه تعمیرات به شما تقدیم می گردد تا شما بابت تعمیرات و هزینه آسوده خاطر باشید که از مجموعه تعمیرات دکتر آچار خدمات بروزی دریافت کرده اید.

در این مجموعه تمامی قطعاتی که مصرف میشوند اصل و اورجینال بوده و به شما گارانتی می دهند.

تعمیر پکیج دوو در شمال تهران

خرابی پکیج دوو مثل هر برند دیگری ممکن است برای پکیج دوو شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر پکیج دوو در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید:

تعمیرات پکیج دوو در زعفرانیه، تعمیرات پکیج دوو در ولنجک، سرویس پکیج دوو در الهیه، نصب پکیج دوو در تجریش، تعمیرات پکیج دوو در شریعتی، تعمیر پکیج دوو در فرمانیه، سرویس پکیج دوو در نیاوران، نصب پکیج دوو در لواسانات، تعمیرات پکیج دوو در دربند، تعمیرات پکیج دوو در دزاشیب، سرویس پکیج دوو در سعادت آباد، نصب پکیج دوو در ملاصدرا، تعمیرات پکیج دوو در شهرک غرب، تعمیر پکیج دوو در پارک وی، سرویس پکیج دوو در دروس، نصب پکیج دوو در شمیرانات، تعمیرات پکیج دوو در جردن، تعمیرات پکیج دوو در میرداماد، سرویس پکیج دوو در پاسداران، نصب پکیج دوو در ضفر، تعمیرات پکیج دوو در ازگل، سرویس پکیج دوو در منظریه، نصب پکیج دوو در محمودیه

تعمیر پکیج دوو در غرب تهران

پکیج دوو از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر پکیج دوو می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات پکیج دوو در سردار جنگل، تعمیرات پکیج دوو در پونک، سرویس پکیج دوو باغ فیض، نصب پکیج دوو در آیت الله کاشانی، تعمیرات پکیج دوو در آریا شهر، تعمیرات پکیج دوو در بلوار فردوس، سرویس پکیج دوو در صادقیه، نصب پکیج دوو در سعادت آباد، تعمیرات پکیج دوو در اکباتان، تعمیرات پکیج دوو در شهرک آپادانا، سرویس پکیج دوو در شهرک آزادی، نصب پکیج دوو در شهر زیبا، تعمیرات پکیج دوو در شهرآرا، تعمیرات پکیج دوو در مرزداران، سرویس پکیج دوو در پاتریس، نصب پکیج دوو در جلال آل احمد، تعمیرات پکیج دوو در شهرک راه آهن، سرویس پکیج دوو در دهکده المپیک

تعمیر پکیج دوو
تعمیر پکیج دوو

تعمیر پکیج دوو در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات پکیج دوو خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر پکیج شما در محل اقدام خواهند کرد.

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر پکیج دوو شما را انجام میدهیم: تعمیرات پکیج دوو در افسریه، تعمیرات پکیج دوو در پیروزی، سرویس پکیج دوو در نازی آباد، نصب پکیج دوو در مسعودیه، تعمیرات پکیج دوو در راه آهن، تعمیر پکیج دوو در مولوی، سرویس پکیج دوو در شوش، نصب پکیج دوو در میدان قزوین، تعمیرات پکیج دوو در حسن آباد، تعمیرات پکیج دوو در بعثت، سرویس پکیج دوو در منیریه، نصب پکیج دوو در مشیریه، تعمیرات پکیج دوو در شهرک کاروان، سرویس پکیج دوو در خاوران

تعمیر پکیج دوو در شرق تهران

تکنسین های تعمیر پکیج دوو در شرق تهران پکیج دوو شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات پکیج دوو شما را انجام می دهیم: تعمیرات پکیج دوو در تهرانپارس، تعمیرات پکیج دوو در رسالت، سرویس پکیج دوو در سهروردی، نصب پکیج دوو در مجیدیه، تعمیرات پکیج دوو در نظام آباد، تعمیرات پکیج دوو در سیدخندان، سرویس پکیج دوو در نیرو هوایی، نصب پکیج دوو در دماوند، تعمیرات پکیج دوو در امام حسین، سرویس پکیج دوو در نارمک

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 6
 1. ابوالفضل بهمنی 2 سال قبل

  اطلاعات بیشتری بنویسین لطفا

 2. سیدحسین قادری 2 سال قبل

  پشتیبانی و مشتری مداری عالی

 3. وحید رحمتی 1 سال قبل

  از نمایندگی اصلی کارتون درست تره به خدا هر موقع زنگ زدیم کمتر از یک ساعت تعمیرکارتون اومده نمایندگی 4 روز الاف میکنن آدمو

 4. حبیب نادری 1 سال قبل

  دفتر مرکزیتون کجا قرار داره

 5. اسماعیل عبدالهی 1 سال قبل

  واقعا گارانتی 1 ساله میدید تو ایران گارانتی 1 ساله میدونی یعنی چی من تو شک هستم

 6. محمدحسین فرد 1 سال قبل

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید