تعمیر پکیج بوتان مدل پاویا

تعمیر پکیج بوتان مدل پاویا


تعمیر پکیج بوتان مدل پاویا

تعمیر پکیج

پکیج‌ ها از جدید ترین و محبوب ‌ترین سیستم ‌های گرمایشی هستند که هر 6 ماه یکبار به سرویس شدن نیاز دارند.

در صورت عدم نصب صحیح و عدم استفاده صحیح از پکیج، عمر پکیج کاهش پیدا می ‌کند و عملکرد آن مختل می‌ شود و نیاز شما را به تعمیر پکیج در محل افزایش می دهند.

از طریق آشنایی با کارکرد پکیج و شناسایی مشکلات می‌ توانیم از کاهش عمر پکیج و عملکرد نا صحیح آن جلوگیری کنیم و تعمیر پکیج بوتان مدل پاویا به تعویق بی اندازیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

 تعمیر پکیج پاویا

پکیج پاویا یکی از مدل ‌های پکیج بوتان است که از سال 1397 توسط بوتان معرفی شده و دارای دو مبدل حرارتی گرمایش فضا و آب گرم مصرفی با کمترین میزان رسوب گیری است، این پکیج 24 کیلو وات ظرفیت دارد و همچنین دارای فن و محفظه احتراق بسته است.

تعمیر پکیج بوتان مدل پاویا
تعمیر پکیج بوتان مدل پاویا

مشکلات رایج پکیج پاویا

 1. چرا پکیج پاویا روشن نمی ‌شود؟

روشن نشدن پیج پاویا علل متفاوتی دارد، ایراد در برق ساختمان و برق دستگاه پکیج، عدم فشار مناسب پکیج، مسدود بودن لوله ‌های پکیج توسط هوا یا رسوبات آب، خراب بودن شمعک پکیج از دلایل اصلی روشن نشدن پکیج هستند.

تنظیم فشار مناسب، هواگیری پکیج به محض راه اندازی، پاکسازی رسوبات درون لوله‌ ها توسط تعمیرکار و بررسی برق رسانی صحیح از راه‌های رفع این مشکل هستند.

 1. چرا فشار پکیج پاویا زیاد است؟

در صورت انسداد لوله‌ های پکیج پاویا توسط هوا یا رسوب پکیج دچار فشار زیادی خواهد شد.

برای رفع این مشکل با هواگیری و پاکسازی لوله ‌ها توط تعمیرکاران، انسداد لوله ‌ها را برطرف کنید، برای تنظیم فشار پکیج، شیر پر کن پکیج را باز کنید، هنگامی که عقربه فشار به 1.5 رسید شیر را ببندید.

 1. چرا فشار پکیج پاویا کم است؟

فشار پایین پکیج پاویا دارای دلایلی همچون نشتی رادیاتورهای پکیج، خرابی در گیج فشار، خراب بودن شیر اطمینان می ‌باشد، برای رفع این مشکل از تعمیر کار کمک بگیرید.

 1. چرا آب مصرفی پکیج پاویا گرم نمی ‌شود؟

هنگامی که جریان آب ساختمان کم باشد یا اختلالی در فشار آب وجود داشته باشد، آب پکیج سرد می‌ شود، همچنین وجود ایراد و خرابی در قطعه فلوسوئیچ می ‌تواند از دلایل گرم نشدن آب پکیج باشد.

برای رفع این مشکل پکیج پاویا میزان فشار آب را بررسی کنید و تعمیر و تعویض فلوسوئیج را به تعمیرکار بسپارید.

 1. چرا رادیاتور پکیج پاویا گرم نمی ‌شود؟

وجود هوا در رادیاتورها از دلایل اصلی سرد بودن رادیاتور است که باید برای رفع این مشکل رادیاتورها را هواگیری کنید.

 1. چرا پکیج پاویا نشتی دارد؟

اتصالات خراب لوله ‌ها، ایراد درمنبع انبساط، نشتی از پمپ آب، نشتی از مبدل وخرابی شیر اطمینان از دلایل علل نشتی پکیج هستند، برای رفع این مشکل باید محل نشتی پیدا شده و توسط تعمیرکار مربوطه تعمیر شود.

 1. چرا در مدار پکیج پاویا آب وجود ندارد؟

زمانی که پکیج دچار نشتی بشود و یا منبع پکیج منبسط شود این مشکل به وجود می ‌آید، برای رفع آن باید نشتی و انبساط منبع پکیج توسط تعمیرکار تعمیر پکیج بوتان مدل پاویا برطرف شود.

 1. چرا آب موجود در پکیج پاویا بیش از حد داغ است؟

خرابی کلید تنظیم دما، خرابی قطعه ترموستات، مسدود بودن مسیر آب، تنظیم نبودن شعله از دلایل مهم داغی بیش از حد آب در پکیج پاویا می ‌باشد.

 1. چرا پکیج پاویا سر و صدای عجیب و بلند دارد؟

هوا داشتن پمپ آب، از مهم ‌ترین علل سر وصدای زیاد پکیج پاویا است، می‌ توانید با باز کردن شیر پمپ هوای اضافی را از آن خارج کرده و سر وصدای آن را کاهش دهید، برای رفع سر و صدا باید پمپ توسط تعمیرکار بررسی و تعمیر شود.

 1. چرا شمعک پکیج پاویا روشن نمی‌شود؟

زمانی که در گاز رسانی ورودی پکیج دچار مشکل می ‌شود یا قطعه جرقه زن پکیج ایراد پیدا می‌ کند، شمعک روشن نمی ‌شود، برای رفع این مشکل آب گرم را باز کنید.

پکیج را به صورت دستی روشن کنید، در صورتی که پکیج بدون مشکل روشن شد، ایراد از شمعک است که باید توسط تعمیرکار متخصص تعمیر پکیج بوتان مدل پاویا تعمیر شود.

تعمیر پکیج بوتان مدل پاویا
تعمیر پکیج بوتان مدل پاویا

نکات مهم در رابطه با پکیج پاویا

 • پکیج پاویا را در کنار وسایل آتش زا نصب نکنید.
 • قبل از راه اندازی پکیج، هواگیری انجام دهید.
 • هر 6 ماه یکبار پکیج خود را سرویس کنید.
 • از رسوب گیر مخصوص پکیج استفاده کنید.

تعمیرگاه دکتر آچار

مجموعه دکتر آچار در شهر تهران دارای شعب متعدد بوده و از طریق همکاری با تکنسین‌ های آموزش دیده و حرفه ‌ای به تعمیر پکیج بوتان مدل پاویا شما می ‌پردازد.

برای درخواست تکنسین هم می‌ توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و هم می ‌توانید از طریق آنلاین درخواست تکنسین تعمیر پکیج بوتان مدل پاویا بدهید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 9
 1. مریم سعید 2 سال قبل

  مطلب خوبی بود همکار گرامی

 2. Helia 2 سال قبل

  این موضوع یکی از موضوعات موردعلاقه منه

 3. چی... 2 سال قبل

  واقعا عالیه قیمتشم از همه جا بهتره

 4. عبدالرضا فاظلی 2 سال قبل

  از نمایندگی اصلی کارتون درست تره به خدا هر موقع زنگ زدیم کمتر از یک ساعت تعمیرکارتون اومده نمایندگی 4 روز الاف میکنن آدمو

 5. رسول عزیزی 2 سال قبل

  کاش زودتر با دکتر آچار آشنا شده بودم یکی اومد دستگاهمون را داغون کرد و دیگه هم تلفنشو جواب نمیده

 6. مسلم سلیمانی 1 سال قبل

  عرض ادب و احترام تکنسین مربوطه با 15 دقیقه تاخیر اومد خواستم اطلاع بدم

 7. بهرام آزادی ور 1 سال قبل

  چرا اینقد زیاد؟

 8. محمدرضا مختاری 1 سال قبل

  سایتتون محشرههههه

 9. حسن نصیری 1 سال قبل

  سلام عالی بود ?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید