تعمیر پکیج در شمال تهران

تعمیر پکیج در شمال تهران


دستگاه پکیج در دنیای امروز توانسته جایگزین خوبی برای دستگاه های بخاری و آبگرمکن ها ی قدیم باشد و به راحتی می تواند آب گرم مصرفی و هم چنین گرمای منازل و محیط را به همراه داشته باشد بنابراین این دستگاه هم می تواند معایب و مزیت های خود را داشته باشد. در مطلب تعمیر پکیج در شمال تهران شما را با محدوده تعمیرات پکیج آشنا می کنیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دستگاه پکیج در برندهای مختلفی در بازارها موجود می باشد و اگر در محدوده ی شمال تهران ساکن هستید و با اختلالات عملکرد دستگاه پکیج خود روبرو هستید به راحتی می توانید با تعمیر پکیج در شمال تهران دکتر آچار ارتباط برقرار نموده و از کارشناسان این گروه بخواهید تمامی اقدامات لازم را در جهت برطرف نمودن ایراداهای پیش آمده ی برای تان انجام دهند.

تعمیر پکیج در شمال تهران
تعمیر پکیج در شمال تهران

تعمیر پکیج در شمال تهران

 معیوب شدن قطعات دستگاه پکیج ها یکی از رایج ترین مشکلات نصب و تاسیسات در منازل و آپارتمان ها هست، مواردی مانند نشتی مخزن آبگرمکن و پکیج باید توسط تعمیرکاران چکاپ کامل بشود.

تمامی ابزارهای تولیدی به دلیل استفاده مکرر و گذشت زمان و اصطکاک و برخی اوقات استفاده نادرست از دستگاه پکیج تان آسیب دیده و قطعات مختلف نیاز به تعمیر و تعویض دارند.

گاهی اوقات به خاطر گذشت زمان و عدم سرویس دهی دستگاه، عمر مفید قطعات دستگاه پکیج تان تا حد زیادی کم خواهد شد، در این مرحله تعمیر پکیج در شمال تهران باید توسط تعمیرکار مجرب انجام شود.

اگر ساکن شمال تهران هستید و به دنبال یک تعمیر کار ماهر هستید و اگر می خواهید افراد متخصص در کمترین زمان ممکن در دسترس شما باشند می توانید با دکتر آچار در تعمیر پکیج در شمال تهران تماس حاصل کنید.

تا تمامی امورات مرتبط با دستگاه پکیج تان را مورد بررسی قرار بدهند و عیوب پیش آمده را به راحتی و در کوتاه ترین زمان رفع نمایند.

به روز بودن نیروهای متخصص و حرفه ایی تعمیر پکیج در شمال تهران به نسبت فن آوری های جدید و مدل ها و برندهای متفاوت دستگاه پکیج  و داشتن توانایی های منحصر به فرد این کادر مجرب در مورد تعمیرات و انجام دادن سرویس های مختلف دستگاه های پکیج باعث شده است.

که بهترین خدمات را در محل انجام بدهند تا هزینه های تعمیر پکیج در شمال تهران شما مشتریان عزیز با کاهش روبرو شده باشد.

کارشناسان متبحر تعمیر پکیج در شمال تهران بر این باورند که در زمان انجام تمامی تعمیرات دستگاه پکیج همه ی ملزومات ایمنی را به درستی رعایت بکنند تا بتوانند یک محیط آرام و ایمن برای مشتریان محبوب خود به همراه داشته باشند.

تعمیر پکیج در شمال تهران
تعمیر پکیج در شمال تهران

موارد نگه داری از دستگاه پکیج

اگر دستگاه پکیج شما  از نوع و مدل گاز سوز، برق، بدون مخزن یا خورشیدی انتخاب شده است، هر روز به سختی کار می کند تا آب گرم برای دوش گرفتن، شستن ظروف، لباس های شسته شده و موارد دیگر در اختیار شما قرار دهد.

اگر قصد این را دارید تا حد ممکن مقاوم ت داشته باشد، مهم است که مراقب عملکرد دستگاه پکیج تان  باشید و به طور مرتب این سیستم دستگاه پکیج تان مورد چکاپ قرار بدهید.

اگر در حین کارکرد دستگاه متوجه دمای آب شده اید که به تازگی ناسازگار بوده است و تناسبی ندارد، ممکن است فقط به یک راه حل سریع نیاز داشته باشید که بهتر است فوراً تنظیمات آب را انجام دهید، که اتفاقاً یکی از تخصص های ما در کلینیک لوله کشی است.

با نگه داری متناسب و توجه داشتن به قطعات صدمه دیده و کمک گرفتن به موقع افراد تعمیرکار برای رفع ایرادهای دستگاه پکیج می تواند باعث افزودن طول عمر مفید دستگاه خواهد شد.

انجام  سرویس دوره ایی دستگاه پکیج در شمال تهران

انجام دادن به موقع سرویس های دوره ایی دستگاه پکیج تان بسیار حائز اهمیت در حفظ سلامت این دستگاه دارد، اگر این عملیات سرویس دستگاه به موقع صورت نگیرد می تواند شروع به صدمه وارد کردن به تمام اجزای این دستگاه خواهد کرد.

هم چنین باعث آسیب جدی به قطعه ی پمپ می شود که هزینه های سنگینی را به همراه دارد، سرویس سالیانه نیز تاثیر مستقیمی بر کارایی و اثربخشی دستگاه دارد.

نکاتی که در طول سرویس سالیانه باید انجام شود عبارتند از:

 •  انجام شدن عملیات جرم گیری رسوبات و  اسیدشویی قطعه ی مبدل اصلی و مبدل ثانویه
 • ارتفاع شعله را تنظیم کنید
 • انجام تنظیمات باد منبع انبساط
 • تست کردن قطعه ی سنسور مصرف آب
 • بررسی قطعه ی سنسور گرمایش ترموستات حد را  انجام می دهند
 • انجام دادن شستشوی مدار قطعه ی رادیاتور
 • پاکسازی شبکه بازگشته در قسمت توری صافی
 • دودکش را چک کنید و از باز بودن آن مطمئن شوید
 • شیر را سه بار تست کنید
 • در صورت لزوم فن را بشویید و موارد دیگری که تکنسین های مجرب ما بررسی خواهند کرد.
تعمیر پکیج در شمال تهران
تعمیر پکیج در شمال تهران

 چند توصیه ی مهم در مورد دستگاه پکیج

فشار بار دستگاه پکیج  نباید کمتر از 1 باشد، بالاترین دمای دستگاه پکیج دیواری چه در حالت استفاده از آب گرم و یا این که در حالت استفاده از رادیاتور نباید بیشتر از 60 درجه برود.

هرگاه متوجه کوچک ترین صدا یا چکیدن آب از دستگاه پکیج شدید، حتماً با تعمیرکاران تعمیر پکیج در شمال تهران دکتر آچار تماس بگیرید تا در صورت نیاز از دستگاه پکیج بازدید کنند.

اطمینان حاصل کنید که این کار برای شما منغعت خواهد داشت، زیرا هزینه بازدید بسیار پایین تر است اما هزینه ی تعمیر پکیج دیواری ناشی از سهل انگاری شما بسیار بیشتر است و می تواند برای شما بسیار گران تمام بشود.

فاصله ی دستگاه پکیج از طرفین باید حداقل 10 سانتی متر در هر طرف و 45 سانتی متر در جلو باشد، تا زمانی که دستگاه پکیج تان با مشکل روبرو می شود و به سرویس  ملزم می شود کار آسان تر انجام بشود.

اگر در مدار دستگاه پکیج تان افت فشار سیستم را  مشاهده کردید بهتر است که به نکات ذیل توجه داشته باشید:

 احتمال دارد که در سیستم لوله کشی یا اتصالات نشتی ایجاد شده باشد، به طور معمول در هنگام تهویه اتوماتیک مقداری بخار از دریچه های ورودی هوا خارج می شود که به مرور زمان دلیلی برای افت فشار سیستم می باشد.

یکی دیگر از اشکالاتی که احتمال دارد برای دستگاه پکیج تان به وجود بیاید، آب سرد و گرم یا روشن شدن چراغ آلارم دستگاه  است.

کلام پایانی

دستگاه پکیج تان احتمال دارد که با داشتن بهترین کیفیت باز هم  در انجام عملکردش دچار مشکلاتی بشود و نتواند وظیفه ی خود را به خوبی مورد ایفا قرار بدهد به همین دلیل شما ضرورت حضور تعمیر کاران را برای چکاپ تمامی امور دستگاه پکیج تان حتمی بدانید.

برای رفع تمامی معضلات و مشکلات مرتبط با دستگاه پکیج تان  می توانید با افراد متخصص دکتر آچار تماس برقرار نمایید و از تجربیات کارشناسان تعمیر پکیج در شمال تهران دکتر آچار  استفاده نمایید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. مهرداد شریفی 11 ماه قبل

  شارژ گاز یخچال فریزر بست هم انجام می دید؟

 2. امید نامور 11 ماه قبل

  جاروبرقیم وسط کار خاموش شد و دیگه روشن نمیشه دلیلش چیه؟

 3. پرویز سلطانی 8 ماه قبل

  خدماتی که در سرویس پکیج انجام می شود شامل چه مواردی است؟

 4. نسرین حامدی 2 ماه قبل

  سلام یه هفته ای میشه که از داخل پکیج مون صداهای عجیب غریب شبیه سوت می شنویم، تعمیرکار آشنا زنگ زدیم گفت باید پکیج رو عوض کنید، مشکلش چیه؟تعمیر میشه یا واقعا باید پکیج رو عوض کنیم؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   عرض ادب رسوب آهک در پکیج یکی از مهم ترین دلایل ایجاد صدای سوت در این دستگاه است، فیلترهای داخل مخزن پکیج تون را تعویض کنید و از رسوب گیر هم استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید