تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا


تعمیر پکیج بوتان

پکیج بوتان یکی از با کیفیت‌ ترین پکیج ‌ها در ایران محسوب می ‌شود که از طرفداران زیادی برخوردار است، پکیج ‌ها با تغییر فصل ها از گرم به سرد و بالعکس، هر 12 ماه یکبار نیاز به سرویس شدن توسط تعمیرکار ماهر و آموزش دیده دارند، دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و معتبر لوازم خانگی در تهران است که میتوانید تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا در منزل را به آن ها بسپارید.

تعمیر پکیج کالدا ونزیا

پکیج کالدا ونزیا به دلیل داشتن تمامی استاندارد ها و ایمنی و سرعت بالا در گرم کردن آب از محبوب ‌ترین و پر فروش ترین مدل‌ های پکیج بوتان محسوب می ‌شود.

پکیج کالدا ونزیا بر اساس تکنولوژی روز دنیا در دو ظرفیت 24000 و 28000 تولید می ‌شود.

توجه کنید که این پکیج دارای قطعات پیچیده بوده و تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا و سرویس آن کاری کاملا تخصصی و حرفه ای است، در صورت بروز هر نوع مشکلی برای تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا از تعمیرکار متخصص و آموزش دیده کمک بگیرید.

تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیرگاه لوازم خانگی دکتر آچار دارای شعب متعدد در شهر تهران بوده و تکنسین های آموزش دیده و حرفه ای تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا در این مجموعه فعالیت میکنند.

مجموعه دکتر آچار دارای گواهی های لازم از اتحادیه تعمیر لوازم خانگی است و تمامی آن ها از جمله پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا را با نرخ اتحادیه تعمیر کرده و به مدت 1 سال گارانتی میکند.

تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا
تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

تعمیر پکیج کالدا ونزیا در تهران

دکتر آچار مجموعه ای مجاز و معتبر با مجوزهای رسمی از اتحادیه تعمیرکاران است که در تمامی مناطق 22 گانه تهران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب به ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی به ویژه تعمیر پکیج کالدا ونزیا می پردازد.

تعمیر پکیج کالدا ونزیا  در محل

جدا کردن اتصالات پکیج و حمل و نقل این دستگاه به تعمیرگاه لوازم خانگی کار بسیار سختی است و نیاز به صرف زمان و پرداخت هزینه جداگانه حمل و نقل دارد، از این جهت تکنسین های دکتر آچار تعمیرات پکیج کالدا ونزیا را در محل و منزل انجام خواهند داد.

با این ویژگی دکتر آچار نگران آسیب و خرابی های بیشتر پکیج در تعمیرگاه نخواهید بود و در زمان و هزینه های تان صرفه جویی خواهد شد، ضمن این که با این ویژگی می توانید بر فعالیت های تکنسین به صورت مستقیم نظارت داشته باشید.

عیب یابی پکیج کالدا ونزیا

عیب یابی پکیج کالدا ونزیا یکی از مهم ترین مراحل تعمیرات این دستگاه است، عیب یابی پکیج باید توسط تکنسین های متخصص انجام شود تا مشکلات دستگاه به درستی برطرف شوند، در صورتی که عیب یابی توسط افراد بدون تخصص انجام شود احتمال افزایش مشکلات دستگاه وجود دارد.

انواع مدل‌ های پکیج کالدا ونزیا

پکیج کالدا ونزیا در دو مدل ساخته می ‌شود، فن دار و بدون فن، معمولاً برای افرادی که تصمیم به نصب پکیج در فضاهای آزاد مانند تراس و بالکن دارند نوع فن دار پیشنهاد می‌شود.

تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا
تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

سرویس پکیج کالدا ونزیا

سرویس پکیج کالدا ونزیا از مهم ترین خدماتی است که توسط سرویسکاران مجموعه دکتر آچار انجام می شود، سرویس پکیج کالدا ونزیا باید توسط افراد متخصص و در برهه های زمانی مشخص انجام شود، سرویس از جمله خدماتی است که علاوه بر بهبود عملکرد دستگاه به افزایش طول عمر آن نیز کمک می کند.

گارانتی تعمیرکالدا ونزیا

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود دارای گارانتی 12 ماهه می باشد که به صورت کتبی توسط تکنسین به مشتری تقدیم می شود.

 هزینه تعمیر پکیج

هزینه تعمیرات پکیج کالدا ونزیا به نوع و شدت خرابی دستگاه و خدماتی که تکنسین های مجموعه دکتر آچار انجام می دهد بستگی دارد، نگران هزینه تعمیرات پکیج کالدا ونزیا نباشید چرا که کلیه هزینه ها در مجموعه دکتر آچار کاملا منصفانه بوده و مطابق با نرخ اتحادیه دریافت می شود.

تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا
تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

مشکلات رایجی که ممکن است در پکیج کالدا ونزیا به وجود بیایند:

 1. چرا پمپ پکیج غیر فعال شدن می‌ شود؟

غیر فعال شدن پکیج به دلایل متفاوتی از جمله: ایرادات و اتصالی سیم کشی داخلی دستگاه، سوختن پمپ، قطعی برق ورودی دستگاه، نقص در سیم کشی و اتصالات آن ‌ها، مسدود بودن پمپ و ایراد و اختلال در این قطعه اتفاق می افتد.

برای رفع این مشکلات باید از سلامت پریز و فیوز مطمئن باشید، سیم کشی داخلی دستگاه و پمپ پکیج باید توسط تعمیرکار تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا بررسی، تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود.

 1. چرا دمای آب کاهش پیدا کرده و آب سرد است؟

سرد شدن آب رادیاتورها به دلایل متفاوتی از جمله کمبود فشار گاز، اختلال و ایراد در سنسور گرمایش، اختلال در ورودی گاز، وجود رسوب در مبدل اتفاق میوفتد.

برای رفع این مشکل باید از محافظ مخصوص استفاده کنید، کنترل کننده آب گرم باید بررسی شده و در صورت نیاز تعویض شود.

شیر ورودی گاز باید تعویض شود، همچنین باید مبدل توسط تعمیرکار ماهر و آموزش دیده تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا با اسید شست و شو داده شود تا رسوب آن از بین برود.

 1. چرا مشعل به حالت انفجاری روشن می ‌شود؟

زمانی که قطعه جرقه زن دچار خرابی می‌ شود و در الکترود آن مشکل پیش می ‌آید یا فاصله مناسبی دارد و هنگامی که فشار گاز ورودی مناسب نباشد مشعل پکیج کالدا ونزیا به صورت انفجاری روشن می ‌شود.

برای رفع این مشکل و تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا باید قطعه الکترود را عوض کرده و در فاصله استاندارد 3 تا 5 میلیمتری نصب شود، همچنین فشار شیر گاز ورودی نیز باید تنظیم شود.

 1. چرا پکیج به صورت مداوم روشن و خاموش می‌ شود؟

هنگامی که مقدار آبی که در مدار گرمایش پکیج جریان دارد کاهش پیدا می‌ کند و زمانی که تعداد رادیاتورهای موجود و میزان ظرفیت آن ‌ها نامناسب است پکیج کالدا ونزیا به صورت مداوم روشن و خاموش می ‌شود.

برای رفع این مورد تعداد رادیاتورهای موجود را افزایش داده و شیر مدار را به مراتب بیشتری باز کنید.

 1. چرا پکیج سر و صدای بیش از اندازه دارد؟

در صورتی که قطعه روتور پمپ پکیج کالدا ونزیا بوتان عملکرد نامناسبی داشته باشد یا در سیستم پکیج هوا وجود داشته باشد، پکیج سر و صدای زیادی تولید می ‌کند، برای رفع این مسئله و تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا را هواگیری کرده و قطعه روتور پمپ را عوض کنید.

تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا
تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

6. چرا دودکش پکیج قطع می ‌شود؟

در صورتی که مسیر دودکش پکیج کالدا ونزیا بسته و مسدود باشد این اتفاق رخ می ‌دهد برای حل آن می ‌توانید مسدودیت راه دود کش را برطرف کرده و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

7. چرا پکیج دمای صحیح آب را نمایش نمی‌ دهد؟

در صورتی که NTC پکیج دچار ایراد و خرابی باشد پکیج قادر به نمایش دمای صحیح آب نیست، برای رفع این مشکل این قطعه را بررسی و آن را تعویض کنید.

8. چرا آب و پمپ پکیج کالدا ونزیا بوتان یخ میزند؟

هنگامی که سیستم ضد یخ زدگی و ضد گریپاژ پکیج به صورت درست عمل نکنند یا قبل از فصل زمستان در مدار پکیج ضد یخ تزریق نشده باشد آب و پمپ پکیج یخ می ‌زنند.

برای رفع این مشکل به مدار شوفاژ قبل از فصل زمستان ضد یخ تزریق کرده و تعمیر سیستم ضد یخ زدگی و گریپاژ را به تکنسین متخصص بسپارید.

9. چرا فشار آب پکیج پائین است؟

کاهش فشار آب شهری، ایراد در اتصالات و لوله کشی‌ ها و نشتی رادیاتور از دلایل کاهش فشار آب پکیج است.

می ‌توانید برای حل این مشکل پکیج کالدا ونزیا برای افزایش فشار آب پمپ خانگی خریداری کنید و از تعمیرکار بخواهید تا نشتی ‌های موجود در رادیاتور را بررسی کند.

10. چرا شعله مشعل پکیج زرد است؟

هنگامی که مشعل پکیج کثیف باشد، دودکش دوده داشته باشد، هوای کافی در محیط وجود نداشته باشد، دودکش ‌ها مکش مناسب نداشته باشند و قطر مشعل پکیج مناسب نوع گاز نباشد.

شعله مشعل زرد می ‌سوزد، برای رفع این مشکل مشعل و دودکش را تمیز کنید.

11. چرا رادیاتورها گرم نمی‌ شوند؟

وجود هوا در سیستم پکیج، بسته بودن مسیر رفت و برگشت رادیاتور ها، عدم گردش پمپ، کاهش فشار آب از دلایل گرم شدن رادیاتورهای پکیج کالدا ونزیا محسوب می ‌شوند.

برای رفع این مشکل پکیج را هوا گیری کرده، پمپ و پروانه آن و مسیر رفت و برگشت را بررسی کنید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 7
 1. محمدحسین کاظمی 1 سال قبل

  خیلی زیبا بود مهندس

 2. سیدحسین نوری 1 سال قبل

  آدرستون رو برای بنده ارسال میکنین؟

 3. امیر شکری 1 سال قبل

  بعضی ها جانماز آب میکشن اما بدون تعریف و تمجید از خودتون کارو انجام داد وتعمیرات شما حرف نداشت

 4. شهرام پارسا 1 سال قبل

  باورتون میشه از یه شرکت دیگه اومدن 3 تومان قیمت دادن همکار شما با 800 تومان مشکل را حل کرد

 5. ابوالقاسم فلاح 1 سال قبل

  آیا براتون راه داره قبل از تعمیر هزینه را اعلام کنید؟

 6. میثم سلیمانی 1 سال قبل

  تعمیرات را با کمترین قیمت برام انجام دادند

 7. محمود براتی 1 سال قبل

  چقد خوبین شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید