تعمیر آبگرمکن بوتان

تعمیر آبگرمکن بوتان


تعمیرات آبگرمکن بوتان

همانطور که متوجه شده اید ما تعمیر آبگرمکن های مختلف را انجام می دهیم و پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر درباره تعمیر آبگرمکن بوتان این مطلب را  مطالعه کنید تا بدانید  قبل از پیش آمد خرابی و مشکلات یا بعد از آن باید چه اقداماتی انجام دهید و انجام چه کار هایی بهتر است.

تعمیر آبگرمکن بوتان

تعمیر آبگرمکن بوتان در محل

مجموعه دکتر آچار ارائه دهنده تمام خدمات تعمیر آبگرمکن بوتان است، تعمیرات آبگرمکن مخزنی، تعمیر آبگرمکن برقی، تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان B3115، تعمیر آبگرمکن ایستاده، تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان B31 18 و انواع مدل آبگرمکن های بوتان توسط تکنسین های تیم حرفه ای دکتر آچار انجام می شود.

تمام تعمیرات آبگرمکن های مختلف در محل شما سریع، با هزینه کم و با ضمانت توسط تیم تعمیرکاران مرکز دکتر آچار صورت می گیرد، می توانید با این مرکز تماس گرفته تا در کمترین زمان از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

جهت تعمیر آبگرمکن در تمام مناطق تهران به لینک زیر مراجعه کنید:

https://drachar.com/wall-water-heater-repair/

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تعمیر آبگرمکن بوتان

درباره آبگرمکن بوتان

آبگرمکن بوتان از سری آبگرمکن های ایرانی است که شرکت آن در سال 1332 تاسیس شده است و تا به امروز و در حال حاضر بیش از 11 میلیون خانواده ایرانی از محصولات بوتان استفاده می کند.

آبگرمکن های بوتان از تکنولوژی بسیار عالی برخوردار هستند و توجه تمامی استفاده کنندگان و مشتریان را به خودشان جذب کرده اند، به علت بالا بودن کیفیت این آبگرمکن پیش آمد مشکل برای آن بسیار کم است و غیر ممکن، اما اگر به هر دلیلی آبگرمکن بوتان شما خراب شد و نیاز به تعمیر آبگرمکن بوتان خود داشتید، می توانید کار تعمیرات را به ما یا به همکارانمان در دکتر آچار بسپارید.

مشکلات متعدد و عیب یابی آبگرمکن بوتان

به دلایلی که در ادامه گفته می شود، آبگرمکن ها دچار عیب می شوند، پیدایش مشکل یا عیب در آبگرمکن بوتان حتماً به این علت نیست که دیگر کار نمی کند و باید دستگاه جدیدی خریداری کرد، مطلب تعمیر آبگرمکن بوتان را تا انتها بخوانید تا این مسائل را نیز متوجه شوید.

مشکلاتی که معمولاً برای آبگرمکن ها به وجود می آید عبارت است از:

  • کم بودن شعله
  • از کار افتادن جرقه زن
  • سرد و گرم شدن آب
  • خاموش شدن شمعک
  • خاموش شدن آبگرمکن
  • تنظیم نشدن دمای آب
  • گرم نشدن آب خروجی
  • کم شدن فشار آب گرم
  • گرم شدن بیش از حد آب
  • خاموش شدن خود به خود شمعک
  • زرد سوختن در صورت روشن بودن شمعک
  • روشن نشدن آبگرمکن در صورت باز بودن آب گرم
  • و…
تعمیر آبگرمکن بوتان

نصب و سرویس آبگرمکن

همان طور که گفته شد آبگرمکن های بوتان تکنولوژی بسیار خوبی دارند و اگر یک از از مسائل رعایت شود، خرابی برای آبگرمکن بوتان بی معنی است.

این نکات و مسائل عبارتند از نصب و سرویس دوره ای آبگرمکن، نصب اولیه آبگرمکن یکی از مسائلی است که بسیار مهم و حیاتی است و در کارکرد آبگرمکن نقش بسزایی دارد، یعنی اگر نصب پکیج به درستی انجام نشود، به مرور زمان باعث مشکلاتی می شود که فقط باعث هزینه های بیشتر و آشفتگی های بیشتر می شود.

سرویس آبگرمکن بوتان هم مانند نصب اولیه بسیار مهم است، با سرویس کردن دوره ای آبگرمکن بوتان خود موجب افزایش عمر مفید آن می شوید و موجب می شود که نیازی به تعمیر آبگرمکن بوتان نداشته باشید، سرویس کردن دره ای نه تنها برای آبگرمکن بوتان بلکه برای تمامی آبگرمکن ها و حدوداً تمامی لوازم خانگی ها نیاز است.

تعمیر آبگرمکن بوتان

تعمیر آبگرمکن بوتان در تهران

تعمیر آبگرمکن بوتان یک کار کاملاً تخصصی است، از آن جایی که آبگرمکن ها ساختار پیچیده ای دارند و بسیار حساس اند، سعی داشته باشید تا هنگام خرابی آن از تعمیرات و بررسی بدون تخصص و مهارت خودداری کنید و برای پیدا کردن یک تعمیرکار حرفه ای و ماهر پرس و جو های لازم و دقیق انجام دهید.

ما در دکتر آچار تیمی حرفه ای از تکنیسین ها و متخصصان ماهر تشکیل داده ایم که کار تعمیر آبگرمکن در تهران را به صورت تخصصی و در کمترین زمان ممکن با بهترین بازدهی و منصفانه ترین قیمت برای شما انجام می دهند.

در هر کجا از شمال تهران، غرب تهران، شرق تهران، جنوب تهران که هستید و نیاز به تعمیر آبگرمکن بوتان دارید، می توانید با شماره های ما ما تماس بگیرید تا با هماهنگی شما تکنیسینی به محلتان اعزام گردد، تمامی تعمیرکاران در دکتر آچار به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

تعمیر آبگرمکن بوتان

تعمیر آبگرمکن بوتان مرکز دکتر آچار

ممکن است بعد از مدتی کار کردن آبگرمکن بوتان دچار خرابی شود و نیاز به خدمات تعمیر و سرویس داشته باشد، این مشکل ممکن است دلایل متعددی داشته باشد، در چنین شرایطی باید سریعاً باید تعمیر انجام شود چرا که خرابی دستگاه های گازسوز ممکن است خطرناک باشد بنابراین بهتر است به موقع تعمیرات انجام شود.

شما می توانید با تماس به شماره 02188444021 نسبت به دریافت بهترین و با کیفیت تری خدمات تعمیرات اقدام کنید، کارشناسان مرکز دکتر آچار به صورت 24 ساعته پاسخگو نیاز های شما هستند.

تعمیر آبگرمکن بوتان با گارانتی

مرکز دکتر آچار برای جلب رضایت بیشتر مشتریان خود تمام خدماتی که ارائه می دهد از جمله خدمات تعمیرات، سرویس و نصب آبگرمکن بوتان را گارانتی می کند، این مجموعه با اعزام تکنسین های حرفه ای به شما این اطمینان را می دهد که آبگرمکن شما دیگر خراب نمی شود.

همچنین با ارائه ضمانت نامه در صورت خرابی دستگاه خدمات به صورت رایگان به شما ارائه داده می شود و شما با خیال راحت می توانید از خدمات تعمیرگاه مجاز دکتر آچار استفاده کنید.

تعمیر آبگرمکن بوتان

هزینه تعمیر آبگرمکن بوتان

اولین نکته ای که مشتریان به آن توجه می کنند هزینه تعمیرات آبگرمکن بوتان است، میزان هزینه ای که برای تعمیرات داده می شود در مرکز دکتر آچار بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است اما این میزان هزینه یکسان نیست چرا که به عوامل مختلفی بستگی دارد، چرا که مشکلاتی که برای آبگرمکن های بوتان به وجود می آید می تواند متفاوت باشد و طبیعتاً هزینه ها نیز متفاوت می شود.

با توجه به اینکه اجرت تعمیرکاران آبگرمکن بوتان در همه مجموعه های خدماتی مانند دکتر آچار نیز هست که تأثیر بسزایی روی قیمت نهایی می گذارد، اما در مجموعه دکتر آچار این هزینه بسیار مقرون به صرفه است و سما می توانید از خدمات این مرکز با قیمت مناسب استفاده کنید.

برای تعمیر آبگرمکن روی این لینک کلیک کنید: https://drachar.com/wall-water-heater-repair

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. هدایت هاشمی 2 سال قبل

  دلیل خاموش شدن شعله آبگرمکن دیواری بوتان چیست؟

  1. drachar 2 سال قبل

   با عرض سلام خدمت شما مشتری گرامی، خاموش شدن شعله آبگرمکن دیواری به دلیل خطا در قطعه ترموکوپل است، در صورتی که ترموکوپل آبگرمکن شما ایراد ندارد، شیر مغناطیسی آبگرمکن را بررسی کرده و از سلامت آن مطمئن شوید

 2. ثنا یوسفی 2 سال قبل

  درود برشما و سپاس به دليل پاسخگويي و وظيفه شناسيتون

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   تشکر و قدردانی داریم از شما مشتری عزیز و گرامی

 3. احسان جوادی 2 سال قبل

  خدا خیرتون بده تعمیرات عالی انجام شد

 4. میلاد کلباسی 2 سال قبل

  مشاورینتون قابل اعتمادن؟

 5. بهرام جعفری 2 سال قبل

  محتوا خوبی بود

 6. رحیم راد 2 سال قبل

  پشتیبانی و مشتری مداری عالی

 7. حامد آزاد 1 سال قبل

  دستخوش

 8. جعفر زارع 1 سال قبل

  آدرستون رو برای بنده ارسال میکنین؟

 9. محمد تقوی 2 ماه قبل

  سلام
  آب گرمکن بوتان داریم شعله اش خیلی کم شده چکار کنم براش؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   عرض ادب و احترام، آبگرمکن را خاموش کنید و اجاره بدید کاملا خنک بشه، قاب دستگاه را برداشته و پیچ های مشعل رو هم بردارید، مشعل و نازل را با دستمال و مایع ظرفشویی تمیز کنید، مشعل را دوباره ببنیدید و قاب را قرار داده و دستگاه را روشن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید