تعمیر آبگرمکن بوتان

تعمیر آبگرمکن بوتان


تعمیرات آبگرمکن بوتان

همانطور که متوجه شده اید ما تعمیر آبگرمکن های مختلف را انجام می دهیم و پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر درباره تعمیر آبگرمکن بوتان این مطلب را  مطالعه کنید تا بدانید  قبل از پیش آمد خرابی و مشکلات یا بعد از آن باید چه اقداماتی انجام دهید و انجام چه کار هایی بهتر است.

تعمیر آبگرمکن بوتان

درباره آبگرمکن بوتان

آبگرمکن بوتان از سری آبگرمکن های ایرانی است که شرکت آن در سال 1332 تاسیس شده است و تا به امروز و در حال حاضر بیش از 11 میلیون خانواده ایرانی از محصولات بوتان استفاده می کند.

آبگرمکن های بوتان از تکنولوژی بسیار عالی برخوردار هستند و توجه تمامی استفاده کنندگان و مشتریان را به خودشان جذب کرده اند، به علت بالا بودن کیفیت این آبگرمکن پیش آمد مشکل برای آن بسیار کم است و غیر ممکن، اما اگر به هر دلیلی آبگرمکن بوتان شما خراب شد و نیاز به تعمیر آبگرمکن بوتان خود داشتید، می توانید کار تعمیرات را به ما یا به همکارانمان در دکتر آچار بسپارید.

مشکلات متعدد و عیب یابی آبگرمکن بوتان

به دلایلی که در ادامه گفته می شود، آبگرمکن ها دچار عیب می شوند، پیدایش مشکل یا عیب در آبگرمکن بوتان حتماً به این علت نیست که دیگر کار نمی کند و باید دستگاه جدیدی خریداری کرد، مطلب تعمیر آبگرمکن بوتان را تا انتها بخوانید تا این مسائل را نیز متوجه شوید.

مشکلاتی که معمولاً برای آبگرمکن ها به وجود می آید عبارت است از:

  • کم بودن شعله
  • از کار افتادن جرقه زن
  • سرد و گرم شدن آب
  • خاموش شدن شمعک
  • خاموش شدن آبگرمکن
  • تنظیم نشدن دمای آب
  • گرم نشدن آب خروجی
  • کم شدن فشار آب گرم
  • گرم شدن بیش از حد آب
  • خاموش شدن خود به خود شمعک
  • زرد سوختن در صورت روشن بودن شمعک
  • روشن نشدن آبگرمکن در صورت باز بودن آب گرم
  • و…
تعمیر آبگرمکن بوتان

نصب و سرویس آبگرمکن

همان طور که گفته شد آبگرمکن های بوتان تکنولوژی بسیار خوبی دارند و اگر یک از از مسائل رعایت شود، خرابی برای آبگرمکن بوتان بی معنی است.

این نکات و مسائل عبارتند از نصب و سرویس دوره ای آبگرمکن، نصب اولیه آبگرمکن یکی از مسائلی است که بسیار مهم و حیاتی است و در کارکرد آبگرمکن نقش بسزایی دارد، یعنی اگر نصب پکیج به درستی انجام نشود، به مرور زمان باعث مشکلاتی می شود که فقط باعث هزینه های بیشتر و آشفتگی های بیشتر می شود.

سرویس آبگرمکن بوتان هم مانند نصب اولیه بسیار مهم است، با سرویس کردن دوره ای آبگرمکن بوتان خود موجب افزایش عمر مفید آن می شوید و موجب می شود که نیازی به تعمیر آبگرمکن بوتان نداشته باشید، سرویس کردن دره ای نه تنها برای آبگرمکن بوتان بلکه برای تمامی آبگرمکن ها و حدوداً تمامی لوازم خانگی ها نیاز است.

تعمیر آبگرمکن بوتان

تعمیر آبگرمکن بوتان در تهران

تعمیر آبگرمکن بوتان یک کار کاملاً تخصصی است، از آن جایی که آبگرمکن ها ساختار پیچیده ای دارند و بسیار حساس اند، سعی داشته باشید تا هنگام خرابی آن از تعمیرات و بررسی بدون تخصص و مهارت خودداری کنید و برای پیدا کردن یک تعمیرکار حرفه ای و ماهر پرس و جو های لازم و دقیق انجام دهید.

ما در دکتر آچار تیمی حرفه ای از تکنیسین ها و متخصصان ماهر تشکیل داده ایم که کار تعمیر آبگرمکن بوتان شما را به صورت تخصصی و در کمترین زمان ممکن با بهترین بازدهی و منصفانه ترین قیمت برای شما انجام می دهند.

در هر کجا از شمال تهران، غرب تهران، شرق تهران، جنوب تهران که هستید و نیاز به تعمیر آبگرمکن بوتان دارید، می توانید با شماره های ما ما تماس بگیرید تا با هماهنگی شما تکنیسینی به محلتان اعزام گردد، تمامی تعمیرکاران در دکتر آچار به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *