نمایندگی بوتان -خدمات پی از فروش بوتان,تعمیرات بوتان,تعمیر بوتان

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوتان

تکنسین های ما در نمایندگی بوتان دکتر آچار انواع لوازم خانگی بوتان را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی بوتان

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه بوتان و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد اماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی بوتان برای تعمیر انواع لوازم خانگی بوتان آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در دکتر آچار تمام لوازم خانگی بوتان را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر مایکروویو بوتان :

روشن نشدن چراغ ماکروویو که دلیل آن سوختن چراغ ها و لامپ های آن است و باید آن ها را تعویض کنیم.

ماکروویو روشن نمی شود به این دلیل که اگر دستگاه نسوخته است ممکن است شکل از سیم های ورودی پریز برق و فیوز آن باشد که باید با تعمیرکار تماس بگیرید.

ماکروویو غذا گرم نمیکند اگر همه کار ها را کرده اید و غذا در داخل مایکروویو است دلیل آن مگنتران است  و به دلیل زیاد بودن حجم غذا است در صورتی که این مشکل ایجاد شود باید با متخصصان با تماس بگیرید تا با مهارت مشکل را بر طرف کنند.

نمایندگی بوتان همه روزه و در هر ساعتی برای خدمات رساندن به شما مشتریان عزیز آماده است.

تعمیر آبگرمکن بوتان :

تعمیرات آبگرمکن از مهم ترین تعمیرات گرمایشی است که هر مجموعه تاسیساتی خدمات را به مشتریان ارائه می کند و برای تعمیرات آبگرمکن بوتان باید با ما تماس بگیرید و با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات نظر شما مشتریان را جلب می کند.

با این مشکلات رایج آبگرمکن ممکن است مواجه شویم:

گرم نشدن آب و یا دیر گرم شدن

گرم شدن زیادی آب

روشن نشدن آبگرکن

جرقه نزدن و خاموش شدن شعله

با این مشکلات که برخورد کردید از تعمیرکار های ما درخواست کنید تا برای تعمیر آبگرمکن شما به محل بی آیند و با قطعه های  فابریک آبگرمکن شما را تعمیر کنند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات

اعزام سریع تکنسین

پایین ترین هزینه تعمیرات

تکنسین حرفه ای

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است