تعمیرگاه بوتان

تعمیرات بوتان با گارانتی تعمیرات 365 روزه و نرخ اتحادیه

تکنسین های ما در تعمیرگاه بوتان دکتر آچار انواع لوازم خانگی بوتان را از جمله پکیج بوتان و آبگرمکن بوتان با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر محصول بوتان شما، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم در تعمیرگاه بوتان دکتر آچار همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

تعمیرات بوتان

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه بوتان و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد اماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در تعمیرگاه بوتان برای تعمیر انواع لوازم خانگی بوتان آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

تعمیرگاه بوتان

تعمیر لوازم خانگی بوتان توسط تکنسین ماهر

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در خدمات پس از فروش دکتر آچار تمام لوازم خانگی بوتان را ارزان تر از نمایندگی بوتان تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

تعمیر مایکروویو بوتان و تعمیر آبگرمکن بوتان را به تعمیرگاه بوتان دکتر آچار بسپارید.

تاریخچه بوتان

این شرکت توسط محمود خلیلی با دریافت امتیاز توزیع و عرضه گاز مایع در سال 1332 تاسیس شد و در سال 1333 به همراهی مهندس محسن خلیلی عراقی یک واحد کوچک برای تولید محصولات گازسور و اجاق گاز سوز و سیلندر گاز در سه راه آذری در تهران آغاز به کار کرد و بعد هم به چهاردانگه منتقل گشت و در سال 1380 نیز این کارخانه به شهرک صنعتی کاوه منتقل شده و پیشرفت های بسیار کرد.

در سال های 1367 این شرکت به تولید و عرضه محصولات جدید گازسوز اقدام کرده و در طی هفت سال میزان تولید آبگرمکن های دیواری گازی خود را بسیار ارتقا داد، در این میان و در این سال ها بیشتر قطعات آبگرمکنی که وارد می شدند، با قطعات ساخت داخل جایگزین شدند، این شرکت آبگرمکن های خود را در دهه هشتاد به کشورهای اروپایی صادر نمود و بعد هم محصولات شوفاژ دیواری گازی و مایکروفر را نیز به محصولات تولید شده خود افزود.

تعمیرگاه بوتان

تعمیرات بوتان در محل

نحوه خدمات دهی دکتر آچار به این صورت است که تنها کافی است ز طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما تکنسین ماهر در انجام تعمیرات بوتان را به محل شما اعزام نماید.

سرویس لوازم خانگی بوتان

هر شخص هوشمندی آگاه است که با سرویس کردن می توان عمر لوازم خانگی را افزود و از نیاز به تعمیرات آن ها کاست، به عنوان مثال سرویس منظم و دوره ای پکیج ها برای صحت عملکرد آنها ضروری می باشد، سرویس کاران دکتر آچار با تماس شما در محل حاضر شده و با سرویس بوتان همه قطعات دستگاه را بررسی کرده و اقدامات لازم را انجام می دهند.

هزینه تعمیر لوازم خانگی بوتان چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام میکنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

تعمیرگاه بوتان

برای ارتباط با تعمیرگاه بوتان در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که تعمیرگاه های معتبر تعطیلی ندارند و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره تعمیرگاه بوتان 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که شما درخواست تکنسین می کنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین میکنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام میگردد.

تعمیر تمام مدل های پکیج و آبگرمکن بوتان

 1. تعمیر پکیج بوتان
 2. تعمیر پکیج بوتان مدل پارما
 3. تعمیر پکیج بوتان مدل پاویا
 4. تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا
 5. تعمیر پکیج بوتان مدل پرلا
 6. تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا
 7. تعمیر پکیج بوتان مدل ورونا

و سایر مدل های قدیمی و جدید پکیج دیواری بوتان توسط دکتر آچار در نمایندگی بوتان تهران با ضمانت نامه کتبی 1 ساله تعمیر می شود.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر پکیج بوتان :

تعمیر پکیج بوتان

پکیج بوتان از با کیفیت ترین محصولات ایرانی می باشد که طرفداران زیادی دارد و به دلیل جنس عالی آن و خرابی کم اکثر مردم از این نوع پکیج در منزل استفاده می کنند اما هر وسیله منزل ممکن است دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر پکیج بوتان پیدا خواهید کرد.

تعمیرگاه تعمیر پکیج بوتان

تعمیرگاه تعمیر پکیج بوتان دکتر آچار تعمیرات پکیج بوتان شما را با 1 سال گارانتی و با نرخ اتحادیه انجام می دهد.

تعمیر مایکروویو بوتان :

تعمیر مایکروویو بوتان

روشن نشدن چراغ ماکروویو که دلیل آن سوختن چراغ ها و لامپ های آن است و باید آن ها را تعویض کنیم.

ماکروویو روشن نمی شود به این دلیل که اگر دستگاه نسوخته است ممکن است شکل از سیم های ورودی پریز برق و فیوز آن باشد که باید با تعمیرکار تماس بگیرید.

تعمیرات مایکروویو بوتان در تهران

ماکروویو غذا گرم نمیکند اگر همه کار ها را کرده اید و غذا در داخل مایکروویو است دلیل آن مگنتران است  و به دلیل زیاد بودن حجم غذا است در صورتی که این مشکل ایجاد شود باید با متخصصان با تماس بگیرید تا با مهارت مشکل را بر طرف کنند.

تعمیرگاه بوتان همه روزه و در هر ساعتی برای خدمات رساندن به شما مشتریان عزیز آماده است.

تعمیر ماکروویو بوتان غرب تهران و تعمیر ماکروویو بوتان شمال تهران و تعمیر ماکروویو بوتان شرق تهران و تعمیر ماکروویو بوتان جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر آبگرمکن بوتان :

تعمیر آبگرمکن بوتان

تعمیرات آبگرمکن از مهم ترین تعمیرات گرمایشی است که هر مجموعه تاسیساتی خدمات را به مشتریان ارائه می کند و برای تعمیرات آبگرمکن بوتان باید با ما تماس بگیرید و با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات نظر شما مشتریان را جلب می کند.

با این مشکلات رایج آبگرمکن ممکن است مواجه شویم:

گرم نشدن آب و یا دیر گرم شدن

گرم شدن زیادی آب

روشن نشدن آبگرکن

جرقه نزدن و خاموش شدن شعله

تعمیرات آبگرمکن بوتان در تهران

با این مشکلات که برخورد کردید از تعمیرکار های ما درخواست کنید تا برای تعمیر آبگرمکن شما به محل بی آیند و با قطعه های  فابریک آبگرمکن شما را تعمیر کنند.

تعمیر آبگرمکن بوتان غرب تهران و تعمیر آبگرمکن بوتان شمال تهران و تعمیر آبگرمکن بوتان شرق تهران و تعمیر آبگرمکن بوتان جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر یخچال ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات تعمیرگاه بوتان

اعزام سریع تکنسین تعمیرگاه بوتان

پایین ترین هزینه تعمیرات تعمیرگاه بوتان

تکنسین حرفه ای تعمیرگاه بوتان

با شماره تلفن تعمیرگاه بوتان دکتر آچار تماس بگیرید و سفارش خدمات خود را بدهید، شماره تلفن نمایندگی بوتان در تهران در پایین همین صفحه درج شده است برای سهولت کار اگر با موبایل سایت را میبینید در پایین روی دکمه سبز رنگ بزنید تا به صورت تماس گرفته شود.

انتشار یافته: 12
 1. بارانم 2 سال قبل

  بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی بدون شک شمایید

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   ممنون از شما لطف دارید

 2. taha.zt 2 سال قبل

  قیمت مشاورتون چقدره؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   هزینه ای نداره لطفا با شماره های سایت تماس بگیرید

 3. صغری 2 سال قبل

  شادکام و سلامت باشید

 4. Zarei 2 سال قبل

  چجوری می تونیم با کارشناسانتون در ارتباط باشیم

 5. خنگول 2 سال قبل

  حرفتون خیلی عالیه

 6. حمید قهرمانی 2 سال قبل

  خدا بگم چکارتون کته انقدر کارتون خوب بود به هر کی میرسم میگم تعمیرات داشتید بدید به دکتر آچار خخخخ

 7. حبیب الله توکلی 2 سال قبل

  کار را باید بسپاری به کاردون دقیقا مثال شماست تعمیرات را به شما دادم و بسیار راضی هستم

 8. غلام نعمتی 2 سال قبل

  یعنی هر چی بگم کم گفتم دست مریزاد

 9. منصور ناظمی 3 ماه قبل

  سلام پکیج شرکت ما بوتان مدل کالداونزیا هست، مدتی هست که دمای آب سرد شده و مثل سابق گرم نمیشه علتش چیه؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   عرض ادب و احترام اشکال در سنسور آب گرم، رسوب مبدل پکیج و کاهش فشار گاز از مهم ترین دلایل کاهش دمای آب پکیج هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید