تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا

تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا


تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا

تعمیر پکیج

امروزه افراد زیادی از پکیج استفاده می ‌کنند، در واقع پکیج‌ ها جدید ترین سیستم‌ های گرمایشی محسوب می ‌شوند که توصیه می‌ شود.

در صورت وجود ایراد و خرابی پکیج برای تعمیر آن از افراد آموزش دیده و حرفه ‌ای کمک بگیرید، با توجه به این که پکیج ‌ها نیازی به فضای زیاد مانند موتور خانه ندارند و سوخت مصرفی آن ‌ها گاز و برق است، طرفداران زیادی دارند و افراد بسیاری از آن ‌ها استفاده می‌ کنند.

دکتر آچار تعمیر پکیج در انواع برندها را با نرخ اتحادیه و گارانتی تعمیرات 1 ساله انجام می دهد.

تعمیر پکیج بیتا

پکیج بیتا یکی از مدل‌ های پر طرفدار پکیج بوتان است که محبوبیت زیادی دارد و افراد بسیاری از آن استفاده می ‌کنند.

دقت کنید با توجه به حساس بودن این وسیله از سپردن آن به افراد بدون تخصص و غیر حرفه‌ ای خودداری کنید و نصب، سرویس و تعمیر پکیج را به افراد متخصص و آموزش دیده بسپارید.

در صورت نیاز به تعمیرکار برای تعمیر پکیج خود می‌ توانید با شماره‌ های درج شده در سایت تماس گرفته و از راهنمایی ‌های مشاوران مجموعه به رایگان استفاده کنید و تعمیر کار مورد نیاز خود را درخواست بدهید.

تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا
تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا

مشکلات رایجی که در پکیج بیتا مشاهده می‌ شود، عبارت‌اند از:

 1. چرا پکیج بیتا روشن نمی‌ شود؟

دلیل روشن نشدن پکیج بیتا، می‌ تواند وجود مشکل در برق ساختمان و برق دستگاه باشد، در صورتی که مشکلی در این زمینه وجود نداشت، فیوز را بررسی کرده و مشکل آن را برطرف کنید.

 1. چرا آب پکیج بیتا گرم نمی ‌شود؟

در صورتی که قطعه فلوسوئیچ پکیچ بیتا دچار ایراد و خرابی باشد، در گرم شدن آب پکیج اختلال ایجاد می ‌شود، در صورت ممکن، تعمیرکار پکیج قطعه را تعمیر می ‌کند و در صورت عدم امکان آن را تعویض خواهد کرد.

 1. چرا با وجود روشن بودن دستگاه، رادیاتور ها گرم نمی‌ شوند؟

علت گرم نشدن رادیاتورها با وجود روشن بودن دستگاه، هوا داشتن آن‌ هاست، با هواگیری می ‌توانید مشکل گرم نبودن رادیاتور را حل کنید.

 1. چرا پکیج بیتا به صورت انفجاری روشن می‌شود؟

در صورتی که جرقه زن پکیج دچار ایراد و خرابی باشد، پکیج بیتا به صورت انفجاری روشن می ‌شود، تعمیرکار می ‌تواند این قطعه را تعمیر و در صورت نیاز تعویض کند.

 1. چرا پکیج بیتا سر و صدای زیادی دارد؟

در صورتی که پمپ پکیج دچار ایراد و خرابی شود، پکیج صدای غیر طبیعی و زیاد پیدا می ‌کند.

 1. چرا شمعک پکیج بیتا روشن نمی‌شود؟

وقتی که در گاز ورودی پکیج مشکلی پیش می ‌آید یا قطعه جرقه زن پکیج دچار ایراد می ‌شود، شمعک روشن نمی ‌شود.

برای رفع این مشکل آب گرم را باز کنید، پکیج را به صورت دستی روشن کنید، در صورتی که پکیج بدون مشکل روشن شد، ایراد از شمعک است که باید توسط تعمیرکار متخصص تعمیر شود.

تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا
تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا
 1. چرا آب پکیج بیتا زیاد از حد داغ می‌شود؟

در صورتی که در پکیج مشکلاتی نظیر خرابی کلید تنظیم دما، مسدود بودن مسیر آب، تنظیم نبودن شعله وجود داشته باشد، آب پکیج بیش از حد داغ میشود و جوش می ‌آورد که این اتفاق موجب خاموش شدن پکیج خواهد شد.

 1. دلیل عدم وجود آب در پکیج بیتا چیست؟

در صورتی که پکیج نشتی داشته باشد و یا منبع پکیج منبسط شود این مشکل به وجود می ‌آید.

 1. چرا پکیج نمی‌تواند دود را دفع کند؟

در صورتی که دودکش پکیج توسط شی ای مسدود شده باشد، پکیج قادر به دفع دود نخواهد بود، برای رفع این مشکل دودکش را بررسی کرده و انسداد آن را رفع کنید.

 1. چرا آب پکیج گرم و سرد می‌شود؟

در صورتی که قطعه مبدل پکیج رسوب گرفته باشد، این مشکل در پکیج بیتا رخ می ‌دهد برای رفع آن پکیج را رسوب گیری کنید.

در صورت عدم رفع مشکل با رسوب گیری پمپ پکیج را بررسی کنید، ایراد و خرابی در پمپ و سنسورهای برق، دود، آب و گاز پکیج نیز از دیگر علل گرم و سرد شدن آب پکیج است.

 1. چرا آب پکیج بیتا سرد می‌شود؟

در صورتی که جریان آب ساختمان کم باشد و اختلالی در فشار آب ساختمان وجود داشته باشد آب پکیج سرد می ‌شود، در صورت عدم مشکل در فشار و جریان آب، پمپ آب را بررسی کنید.

 1. چرا پکیج بیتا دچار فشار زیاد می‌شود؟

در صورتی که لوله‌ های پکیج بوتان بیتا مسدود شده باشند پکیج دچار فشار زیادی خواهد شد، برای رفع این مشکل انسداد لوله ها را برطرف کنید.

برای تنظیم فشار پکیج، شیر پر کن پکیج را باز کنید، هنگامی که عقربه فشار به 1.5 رسید، شیر را ببندید.

تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا
تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا

نکات مهم در رابطه با تعمیر پکیج بیتا

 1. به منظور عملکرد بهتر پکیج و افزایش طول عمر پکیج خود را هر شش ماه یکبار، نهایتاً هر سال سرویس کنید.
 2. در هنگام راه اندازی پکیج برای گرم شدن باید رادیاتور ها را هواگیری کنید.
 3. دمای پکیج را هرگز بیشتر از 60 درجه تنظیم نکنید، تنظیم پکیج بر روی دمای بالاتر موجب ایجاد رسوب در لوله های پکیج می ‌شود.

تعمیر تخصصی پکیج بیتا

برای تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا خود می‌توانید از تکنسین‌ ها و تعمیرکاران حرفه ‌ای و آموزش دیده که در مجموعه دکتر آچار فعالیت دارند کمک بگیرید، این افراد با آموزش در زمینه‌ های مختلف و برندهای مختلف به نصب، سرویس، تعمیر پکیج در محل می‌ پردازند، هدف مجموعه رضایت مشتریان است.

تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا
تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا

تعویض قطعات پکیج

 برای جلوگیری از افزایش هزینه تکنسین ‌ها و تعمیرکاران اقدام به تعمیر تمامی قطعات آسیب دیده و مختل می‌ کنند، در صورت عدم تعمیر اقدام به تعویض قطعه می ‌کنند، تمامی قطعات استفاده شده در مجموعه دکتر آچار اصل هستند.

هزینه تعمیر پکیج بیتا

تمامی هزینه‌ ها در تعمیرگاه دکتر آچار بر اساس نرخ اتحادیه محاسبه می ‌شوند، هزینه تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا هر قطعه و هر بخشی از پکیج بیتا متفاوت است و کارشناسان تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا مجموعه به صورت تلفنی قیمت ‌ها را به شما توضیح می‌ دهند.

تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا در تهران

بر اثر گذشت زمان ممکن است پکیج شما دچار خرابی شود، که این خرابی ها شامل گرم نکردن آب، روشن و خاموش شدن دستگاه و یا ارور دادن هستند، مجموعه دکتر آچار با به کارگیری تعمیرکاران متخصص و مجرب همچنین سابقه درخشان در تعمیر پکیج با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا در محل

خدمات تعمیرات در مرکز دکتر آچار در محل ارائه داده می شود، با توجه به اینکه جا به جایی دستگاه سخت است و ممکن است در حین جا به جایی پکیج آسیب ببیند بهترین را استفاده از خدمات تعمیرات در منزل است، شما با استفاده از تعمیرات پکیج بوتان در محل در هزینه ها صرفه جویی می کنید و نگرانی بابت حمل و نقل نخواهید داشت.

نصب پکیج بوتان بیتا

برای اینکه طول عمر پکیجتان را افزایش دهید باید به خوبی از این دستگاه مراقبت کنید اولین قدم برای افزایش طول عمر با کارایی با کیفیت نصب اصولی پکیج بوتان است که باید توسط افرادی متخصص و مجرب انجام شود تا به نتیجه مناسب رسید.

تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا
تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا

سرویس پکیج بوتان مدل بیتا

یکی از روش های افزایش طول عمر پکیج استفاده از خدمات سرویس پکیج بوتان است، شما با استفاده از این خدمات در واقع ایرادات کوچک پکیج را با هزینه کم بر طرف می کنید و از ایجاد مشکلات بزرگ که نیاز به هزینه بیشتر دارند پیشگیری می کنید، سرویس پکیج بوتان بیتا بهتر است هر 6 ماه یک بار انجام شود.

تعمیر پکیج بوتان مدل بیتا با گارانتی

کلیه خدماتی که توسط تعمیرکاران متخصص مرکز دکتر آچار ارائه داده می شود دارای گارانتی 1 ساله است، این مرکز به شما این اطمینان را می دهد که پکیج تان طی این بازده دچار خرابی نمی شود و در صورت بروز مشکل خدمات به صورت رایگان ارائه داده  می شود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. mehrnush 2 سال قبل

  چجوری می تونیم با کارشناسانتون در ارتباط باشیم

 2. مرتضی واعظی 2 سال قبل

  دمتون گرم

 3. پرویز شکری 2 سال قبل

  تعمیرکار حرفه ای لوازم خانگی میخواید فقط دکتر آچار به خدا ازشون راضی بودم گفتم به همه اینجا بگم به جای دیگه تعمیرات ندید که دستگاهتون و پولتون به باد میره

 4. شهرام مقدم 2 سال قبل

  پیشنهاد میدم تبلیغات تلوزیونی بدید وقتی انقدر کارتون درسته

 5. محمود زمانی 1 سال قبل

  فکر نمیکردم نات اکتیو باشه که بود

 6. یوسف آزادی 1 سال قبل

  دکتر آچار همه چی تمام

 7. یدالله بهمنی 1 سال قبل

  خیلی بی نقصه

 8. امیر معصومی 1 سال قبل

  شواهد امر نشون میده که شما کارتون خوبه امیدوارم واقعا تجربه خوبی داشته باشم از کار با شما

 9. عبدالرضا تقوی 1 سال قبل

  یک کلام بی نظیره

 10. میثم قادری 1 سال قبل

  شماره تماستون برای خرید تلفنی چنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید