تعمیر اجاق گاز اپکس

تعمیر اجاق گاز اپکس


اجاق گاز عضوی ضروری در آشپزخانه می باشد که مشکل در عملکرد آن می تواند ایجاد کننده خلل در روند آشپزی روزمره باشد، Apex از برندهای با کیفیت اجاق گاز می باشد، در صورتی که در اجاق گاز اپکس شما خرابی ای به وجود آمده، ممکن است با چالش پیدا کردن تعمیرگاهی باکیفیت برای تعمیر اجاق گاز اپکس مواجه شده باشید.

در این مقاله برخی از خرابی های متداول اجاق گاز اپکس و دلایل آن را شرح داده و به معرفی تعمیرگاه لوازم خانگی همراه با ضمانت می پردازیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر اجاق گاز اپکس در تهران و کرج

انجام تعمیرات تخصصی اجاق گاز اپکس توسط تکنسین های ماهر مرکز دکتر آچار که به عنوان تعمیرگاه مجاز اپکس در این راستا به فعالیت می پردازد، با تضمین، قطعات اصل و گارانتی به انجام می رسد.

تعمیر اجاق گاز اپکس در محل

ارائه خدمات تعمیر در محل، موضوع حائز اهمیتی می باشد، در صورت خرابی و مشکل در اجاق گاز اپکس شما، می توانید تنها با برقراری تماسی با مرکز تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار، تکنسین ماهر و مجرب را به محل خود اعزام نمایید تا ایشان، با عیب یابی سریع و حرفه ای، مشکل اجاق گاز شما را در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه برطرف نمایند.

تعمیر اجاق گاز اپکس
تعمیر اجاق گاز اپکس

تعمیر اجاق گاز Apex در منزل

دریافت خدمات تعمیرات گاز در منزل از مزایای فراوانی برخورار می باشد که این امر را تبدیل به خدماتی ضروری می کند، با بهره بردن از تعمیرات در محل دیگر لزومی به جابجایی و حمل لوازم خانگی به تعمیرگاه ها نمی باشد، در نتیجه در زمان و هزینه افراد صرفه جویی فراوانی می شود.

علاوه بر مورد ذکر شده با عدم نیاز به جابجایی اجاق گاز، احتمال خرابی و صدمات ناشی از جابجایی به صفر رسیده دیگر اینکه امکان نظارت شما بر عملکرد تکنسین به وجود آمده و می توانید دستگاه را پس از تست از صحت عملکرد، تحویل بگیرید.

دلایل انتخاب دکتر آچار برای تعمیرات اجاق گاز اپکس

این موسسه سعی دارد تا با برخورداری از ویژگی های ذیل، به الویت اصلی خود که همان کسب رضایت مشتریان است، بپردازد.

تکنسین های متخصص در انجام تعمیرات اجاق گاز اپکس

اجاق گاز از لوازم خانگی حساس به شمار می رود که انجام تعمیر آن باید توسط شخصی کار آزموده انجام بشود، تمامی تکنسین هایی که با دکتر آچار همکاری می کنند، آموزش دیده اند و دارای مدارک لوازم از مراکز فنی و حرفه ای می باشند، همچنین از تجربه بالایی در انجام امور تعمیر انواع اجاق گاز اپکس برخوردار می باشند.

گارانتی 12 ماهه انجام تعمیر اجاق گاز Apex

تمامی اقدامات و خدمات انجام شده توسط تعمیرکاران دکتر آچار به همراه ضمانت نامه کتبی 365 روزه ارائه می شوند، پس تا مدت یک سال پس از استفاده از خدمات این مرکز، می توانید در صورت بروز هر گونه مشکلی با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

تعمیر اجاق گاز اپکس
تعمیر اجاق گاز اپکس

پایبندی به تعمیر اجاق گاز اپکس و نه تعویض

برخی از تعمیرکاران بدون بررسی کامل اجزای خراب به تعویض قطعات دست می زنند اما تکنسین های مرکز دکتر آچار با تخصص خود، ابتدا قطعات را کاملا عیب یابی می کنند و الویت آن ها تعمیر قطعات است.

استفاده از قطعات اورجینال و اصل در تعمیر اجاق گاز اپکس

استفاده از قطعات اصل در عملکرد صحیح لوازم خانگی از اهمیت فراوانی برخوردار است، تکسین های مرکز دکتر آچار پس از عیب یابی اجاق گاز و بررسی آن، در ابتدا در امر تعمیر اجاق گاز می کوشند، با اینحال در صورت تعمیر ناپذیری قطعه معیوب، قطعه ای اصل و اورجینال را با قطعه معیوب عوض می کنند.

شعبه های متعدد در ارائه خدمات تعمیرات اجاق گاز اپکس

دکتر آچار با هدف کسب رضایت مشتریان خود سرعت بالای ارائه خدمات را در برنامه خود قرار داده و برای نیل به این هدف با شعبه های متعدد در سراسر تهران و کرج سعی دارد تا با تماس شما، در کمترین زمان ممکن، تکنسین های زبده خود را به منزل یا محل کار شما اعزام کند.

برای انجام تعمیرات اجاق گاز اپکس با چه شماره ای و در چه ساعتی تماس بگیریم؟

در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره 09124573404 تماس بگیرید و تکنسین مجرب را به منزل یا محل کار خود اعزام کنید.

نصب اجاق گاز اپکس

در صورت خرید اجاق گاز اپکس و یا جابجایی منزلتان و نیاز به نصب مجدد آن می توانید با دکتر آچار تماس بگیرید تا به طرز صحیح و با امنیت کامل نصب اجاق گاز اپکس را انجام بدهند.

سرویس اجاق گاز اپکس

از هوشمندانه ترین اقدامات در راستای کاهش احتمال خرابی های عمیق و کاهش هزینه ها سرویس و مراقبت صحیح از اجاق گاز اپکس می باشد، تمیز کردن اجاق گاز و جلوگیری از انسداد مسیرهای آن، از مهمترین اقداماتی می باشد که نیاز به تعمیرات را می کاهد، انجام سرویس تخصصی را نیز می توان به سرویس کاران متخصص دکتر آچار سپرد.

تعمیر اجاق گاز اپکس
تعمیر اجاق گاز اپکس

بررسی مشکلات متداول در اجاق گاز اپکس

برخی از خرابی ها بیش از سایر مشکلات در اجاق گازها بروز پیدا می کنند:

خاموش شدن شعله اجاق گاز اپکس پس از چند ثانیه

در خصوص این مسئله احتمال مشکل در ترموکوبل وجود دارد و ممکن است سیستم برق داخلی دچار مشکل اتصالی شده باشد.

صحیح کار نکردن جرقه زن اجاق اپکس

در ابتدا سرشعله ها و چدنی ها را از نظر محل قرار گیری بررسی کنید تا سر جای خود قرار گرفته باشند، در صورت عدم وجود مشکل در مکان قرارگیری ترانس تبدیل، سیم فندک یا جرقه زن ممکن است مشکل داشته باشند.

خاموش شدن شعله پس از رها کردن ولوم اجاق گاز اپکس

در این مواقع معمولا مشکل از ترموکوبل می باشد، وظیفه ترموکوبل این است که در زمانی که شعله خاموش شد و سنسور سرد شد، اجازه ورود گاز به کوپل را ندهد، در زمان خرابی این سنسور کوبل، اجاق گاز روشن نخواهد ماند.

زرد سوختن شعله اجاق گاز اپکس

مسدود بودن منافذ شعله ها و نازل، می تواند موجب زرد سوختن شعله اجاق گاز شوند، همچنین ممکن است مشعل ها در سر جای خود قرار نگرفته باشند.

قیمت تعمیرات اجاق گاز اپکس

هزینه تعمیر اجاق گاز اپکس با توجه به عواملی همچون نوع خدمات ارائه شده توسط تکنسین، نصب، سرویس و تعمیرات یا تعویض قطعات و… متفاوت می باشد، لازم است ذکر کنیم کلیه تعمیرات و خدمات انجام شده توسط این مرکز با نرخ مصوب اتحادیه و کاملا منطقی و منصفانه تعیین می شوند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. مهرداد موسوی 8 ماه قبل

  این مطلب حرف نداشت

 2. محمدجواد علوی 8 ماه قبل

  بهترین تعمیرگاه لوازم خانگی تهران دکتر آچار

 3. جمشید شجاعی 8 ماه قبل

  هیچ تعمیرکاری متوجه نمیشد که مشکل کولر گازیمون چیه؟ تعمیرکار شما تو نیم ساعت عیب یابی کرد و تعمیر کرد خیلی دمتون گرم

 4. یاسمن دانایی 2 ماه قبل

  سلام خواستم از شما تشکر کنم ممنون از تعمیرکار خوب تون اومدن منزل مون اجاق گازمون رو تعمیر کردن و واقعا راضی بودیم ازشون

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   عرض ادب و احترام خیلی خوشحالیم که از تعمیرکارمون رضایت داشتید ممنون بابت نظر مثبت تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید