تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو

تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو


ماشین لباسشویی دوقلو یکی دیگر از مدل های متنوع ماشین لباسشویی  که کارایی بسیار برای افراد مصرف کننده دارد. در مقاله تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو شما را با تعمیر این نوع لباسشویی آشنا می کنیم.

اگر دستگاه ماشین لباسشویی دوقلوی شما بنا به هر دلیلی با مشکل خشک نکردن لباس ها روبرو بشود، در فصول سرد سال بیشتر بروز این ایراد مهم تر تلقی می شود.

خشک نکردن لباس ها توسط ماشین لباسشویی دوقلو در هوای سرد یک ایراد فنی است و باید این کار را به دست افراد با تجربه و متخصص بسپارید.

تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو

خشک کن لباسشویی یکی از مهم ترین فرایندها در این دستگاه را انجام می دهد، در صورتی که از لباسشویی دوقلو استفاده می کنید و خشک کن لباسشویی تان کار نمی کند، می توانید تعمیرات آن را به تکنسین های متخصص و مجرب دکتر آچار بسپارید.

تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو با استفاده از جدید ترین متدهای تعمیراتی و ابزار با کیفیت توسط تعمیرکاران مجرب دکتر آچار انجام می شود.

تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو
تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو

چگونه می توان تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو را انجام داد؟

از موارد مهمی که شما می توانید انجام دهید تا بتوانید از بروز مشکل خشک کن در دستگاه ماشین لباسشویی دوقلو پیشگیری نمایید، انجام دادن به موقع سرویس ها و نظافت کردن متوالی و منظم دستگاه لباسشویی است.

البته باز هم احتمال دارد که با مشکل خشک نکردن ماشین لباسشویی روبرو بشوید که در اینجا به نقد و بررسی آن می پردازیم.

تعمیر خشک کن لباسشویی دو قلو در تهران

از آن جایی که تعمیرگاه دکتر آچار مجموعه ای مجاز و معتبر در تهران است و دارای مجوز های رسمی می باشد، در کلیه مناطق 22 گانه تهران دارای شعبه است، تکنسین های این مجموعه از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب به ارائه خدمات تخصصی تعمیرات خشک کن ماشین لباسشویی دو قلو می پردازند.

تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو در محل

از مهم ترین مزایای تعمیرگاه دکتر آچار تعمیر لوازم خانگی به ویژه خشک لباسشویی دو قلو در محل است، از آن جایی که جا به جایی لوازم خانگی از منزل به تعمیرگاه کار سختی است، تکنسین ها تعمیرات لباسشویی را در منزل و در محل انجام می دهند.

با این امکان در زمان تان و هزینه حمل و نقل لباسشویی به تعمیرگاه صرفه جویی شده و می توانید عملکرد تکنسین را به صورت مستقیم نظارت کنید.

تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو
تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو

گارانتی تعمیر خشک کن لباسشویی دو قلو

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شوند دارای گارانتی تعمیرات 12 ماهه هستند که به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی می شوند.

گارانتی تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو به شما کمک می کند تا در صورت بروز مجدد مشکل تا 12 ماه دستگاه تان را بدون پرداخت هزینه تعمیر کنید.

هزینه تعمیر خشک کن لباسشویی دو قلو

هزینه تعمیر خشک کن لباسشویی دوقلو و دستمزد تعمیرکاران مجموعه دکتر آچار به عوامل مختلفی از جمله نوع و شدت خرابی، مشکلی که در دستگاه به وجود آمده، قطعاتی که تکنسین تعویض می کند و… بستگی دارد.

توصیه می شود نگران هزینه تعمیرات نباشید چرا که کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه می باشد.

تولید در دستگاه ماشین لباسشویی دوقلو در مرحله ی انجام خشک کن

بهتر است که همیشه به این موضوع توجه بسیار داشته باشید و مطمئن شوید که ماشین لباسشویی شما روی سطح صافی قرار دارد، تراز بودن دستگاه ماشین لباسشویی بسیار با اهمیت است.

زیرا در غیر این صورت پایه های زیر آن باید تنظیم شود و در تمام مراحل شستشو صداهای غیر عادی تولید می کند.

وجود تسمه در دستگاه، دکمه های لباس که گهگاه به داخل ماشین لباسشویی، شستشوی عروسک و اسباب بازی و پتوهای پارچه ای آسیب می رساند.

یاتاقان های موتور آسیب دیده، نوار پاره یا فرسوده دستگاه و آسیب به پمپ تخلیه یا قسمت موتور، از جمله مواردی هستند که در مرحله خشک شدن باعث ایجاد تولید صدا می شوند.

بی توجهی به این موارد در نهایت منجر به تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو می شود.

تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو
تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو

خراب شدن دور تند ماشین لباسشویی دو قلو

چرخه سریع ماشین لباسشویی نقش اصلی را در خشک شدن لباس ها ایفا می کند، زیرا در این مرحله موتور با تمام توان محفظه را می چرخاند تا آب از لباس خارج شود.

اما زمانی که چرخه فشردن و دور تند ماشین لباسشویی دوقلو از کار می افتد، خشک کن این ماشین تقریباً بی فایده  و بدون کارایی است.

خرابی خازن ماشین لباسشویی یکی از دلایل اصلی این اتفاق است که باید توسط تعمیرکار لباسشویی دوقلو مجرب بررسی شود.

خرابی خازن ماشین لباسشویی دوقلو، قطع شدن سیم اتصال بین خازن و قسمت موتور، سوختن سیم پیچ سریع موتور، خرابی تایمر دور تند و فعال شدن کلید حذف با سرعت بالا از جمله دلایل اصلی این مشکل و تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دو قلو است.

وجود قطعی برق یکی دیگر از دلایل انجام نشدن عمل خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو

برخی از ایرادهای ساده  و غیر پیچیده هم می تواند در پیدایش ایراد خشک کن ماشین لباسشویی نقش داشته باشد.

دلیل خشک نکردن ماشین لباسشویی ممکن است فقط قطعی برق و عدم ورود برق به خشک کن باشد، از علل قطع برق می توان به ایراد در پریز برق، قطع شدن سیم ها، نوسانات برق، وجود مشکل در برد الکترونیک  و یا ایراد در قسمت  از کار افتادن تایمر باشد.

این را فراموش نکنید که در همه ی برندها و مدل های ماشین لباسشویی  دلیلی که برای باعث کار نکردن عملیات خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو می تواند باشد، اولین قدم این است که از وصل بودن برق مطمئن شوید.

تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو
تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو

علت انجام نشدن عمل خشک کن به خاطر بیش از ظرفیت قرار دادن لباس ها

اگر در حین استفاده از دستگاه ماشین لباسشویی دوقلو بی توجهی رخ بدهد  و لباس ها را به درستی در دستگاه قرار ندهید می تواند یکی از دلایل انجام نشدن عمل خشک نکردن لباس ها می باشد.

اگر بیش از ظرفیت دستگاه ماشین لباسشویی لباس در داخل آن بریزید نه تنها به درستی و خوبی عمل خشک کردن لباس ها صورت نمی گیرد بلکه باعث می شود که کیفیت شستشو را هم پایین بیاورد که یکی از دلایل انجام نشدن عمل خشک کردن لباس ها می تواند همین دلیل باشد.

علت خشک نکردن لباس ها در لباسشویی دوقلو

یکی دیگر از دلایل خشک نشدن ماشین لباسشویی که منجر به تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو می شود.

نبود هوای مناسب در ماشین است، زیرا وقتی هوای مناسب به خشک کن نرسد، گرمای لازم برای خشک شدن لباس وجود ندارد و لباس خیس می ماند.

علت خشک نکردن لباس ها تنظیم نادرست ماشین لباسشویی دوقلو

تنظیمات مراحل شستشو باید با توجه به نوع پارچه، میزان کثیفی، آلودگی لباس و موارد دیگر مشخص بشود، به همین دلیل بی توجهی در انتخاب برنامه مناسب ماشین لباسشویی یکی از موارد پیشرو در تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو است.

علت دیگر خشک نکردن پیدایش ایراد در قسمت المنت هیتر

خرابی المنت هیتر ماشین لباسشویی دوقلو یکی دیگر از مواردی است که می تواند باعث نچرخیدن خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو شود و تا زمانی که این قطعه معیوب شده باشد دستگاه دیگر نمی تواند باد گرم را تولید کند و تمامی لباس ها خیس باقی خواهد ماند.

در صورتی که این قطعه سالم باشد عدد مشخصی را نشان می دهد و در مواقعی که این عدد را نشان ندهد پس مشخص شده که این قطعه آسیب دیده است که نیازمند تعمیر و یا تعویض خواهد بود.

برای رفع این مشکل باید با تعمیرکار ماشین لباسشویی متخصص در این کار مانند دکتر آچار تماس بگیرید.

تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو
تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو

علت دیگر پیدایش ایراد در قسمت خشک کن ماشین لباسشویی به خاطر ترموستات

هر زمان که دستگاه ماشین لباسشویی شما در قسمت فیوز حرارتی یا ترموستات با مشکل روبرو بشود باید قبل از انجام هر کاری دستگاه را از برق بیرون آورده و پس از آن از یک تعمیر کار حرفه ایی کمک گرفت تا اقدامات لازم را در جهت برطرف کردن این ایراد را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام بدهد.

علت دیگر انجام نشدن عمل خشک کن وجود ایراد در قسمت پمپ تخلیه ی ماشین لباسشویی دوقلو

اگر شما شاهد چنین مشکلی در دستگاه ماشین لباسشویی دو قلو ی خود بودید که آب به درستی از داخل ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود احتمال دارد که به علت معیوب شدن قطعه ی پمپ تخلیه باشد و یا در قسمت فیلتر تخلیه و مسدود شدن شیلنگ تخلیه این اتفاق افتاده باشد.

صدمه دیدن پمپ تخلیه می تواند در اثر سوختن پمپ به طور کامل  که به خاطر گیر کردن پرزهای لباس  و یا یک شیء که در لباس ها جا مانده باشد علت بروز این اختلال در عملکرد دستگاه ماشین لباسشویی شما باشد که یکی از دلایل نیاز شما را به تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی انجام می دهد.

برای رفع عیوب پیش آمده بهتر است که از افراد متخصص و ماهر کمک گرفته بشود تا در آینده با مشکلات بزرگتری روبرو نشوید.

چرا موتور خشک کن ماشین لباسشویی دو قلو شروع به کار نمی کند؟

مشکل موجود ممکن است به دلیل خشک شدن  و گریپاژ موتور خشک کن ماشین لباسشویی دو قلو باشد،  این زمانی اتفاق می افتد که یاتاقان های دستگاه بیش از حد به یکدیگر ساییده شوند.

بنابراین باید کاری کنیم که چرخش قسمت روتور آسان تر شود یا مشکل الکتریکی موتور را پیدا کرده و آن را پاک کنیم یا این بلبرینگ های فرسوده را عمل تعمیرات و  یا تعویض انجام دهید.

دلیل روشن نشدن موتور خشک کن ماشین لباسشویی دو قلو ممکن است به دلیل حذف یکی از دو نوع سیم پیچ، یعنی سیم پیچ اصلی یا سیم پیچ ثانویه از مدار دستگاه باشد.

تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو
تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو

در این صورت برای رفع مشکل ابتدا باید موتور را از نزدیک بررسی کنید و با شناسایی نوع موتور سعی در رفع مشکل نمایید.

در صورت سوختن کامل موتور خشک کن ماشین لباسشویی بهتر است که دوباره موتور دستگاه را سیم پیچی کنید.

در برخی از موارد احتمال دارد که بروز این ایراد به خاطر وجود مشکل در قسمت قطعه ی خازن ها باشد به دلیل اینکه خازن ها در استارت زدن و راه اندازی موتور به جهت انجام عملیات خشک کن دخالت دارد که عدم وجود استارت می تواند  با انجام تعمیرات و یا تعویض خازن ها برطرف گردد.

سخن پایانی

 این را می دانید که بسیاری از وسایل  به مرور زمان به مشکلاتی دچار می شوند که نیازمند عیب یابی  و تعمیرات می شوند از جمله ماشین لباسشویی دوقلو هم مانند این وسایل خواهد بود،  گاهی با کمک گرفتن از دفترچه می توان رفع عیب نمود ولی گاهی باید تعمیرکاران حضور پیدا کنند تا ایرادهای پیش آمده را رفع نمایند، برای برطرف کردن عیوب پیش آمده در ماشین های لباسشویی دوقلو از تعمیر کاران دکتر آچار کمک بگیرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. شهرام گنجی 11 ماه قبل

  خسته نباشید میگم به تیم خوب دکتر آچار

 2. حسینعلی توکلی 11 ماه قبل

  گارانتی 365 روزه این شرکت برای تعمیر ماشین لباسشویی واقعیه

 3. basiry 8 ماه قبل

  سلام. چطوری میتونم مخزن خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو کرال WTB-8510LN رو باز کنم؟

  1. دکتر آچار 8 ماه قبل

   سلام کاربر گرامی
   چنانچه سوالی در مورد تعمیرات دارید در سایت پرسش و پاسخ دکتر آچار مطرح بفرمایید کارشناسان ما پاسخ شما را خواهند داد.
   https://drachar.com/question/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید