نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور


ماشین لباسشویی کنمور یکی دیگر از لوازم و محصولات شرکت کنمور می باشد، محصولاتش بسیار با کیفیت است ولی باز هم احتمال دارد که در زمان استفاده و یا گذشت زمان قطعاتش دچار فرسودگی بشود و با مشکلاتی روبرو بشود و نیازمند کمک از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور بشود.

تعمیر ماشین لباسشویی کنمور در محل

هر زمان که دستگاه ماشین لباسشویی کنور شما دچار اختلال در عملکردش شد افراد کارشناس ما با حضور به موقع در محل و منزل شما می توانند اقدامات لازم را در جهت برطرف کردن عیوب پیش آمده برای ماشین لباسشویی کنمور انجام خواهند داد و سعی براین دارند که دستگاه ماشین لباسشویی شما آسیبی وارد نکند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور

سرویس ماشین لباسشویی کنمور

ماشین لباسشویی هم باید مانند دیگر لوازم هر شش ماه یک بار عمل سرویس های دوره ایی را توسط کارشناسان انجام داد.

زیرا با انجام این کار می توانید قطعات صدمه دیده را شناسایی کرده و قبل از اینکه به قطعات دیگر آسیبی وارد کند عیب دستگاه را برطرف کرد، سرویس ماشین لباسشویی کنمور به افزایش بهبود عملکرد دستگاه کمک کرده و طول عمر ماشین لباسشویی را افزایش می دهد.

نصب ماشین لباسشویی کنمور

نصب اصول لباسشویی تا چه حد در سلامت آن دخالت دارد، اگر ماشین لباسشویی به درستی نصب نشود، به دلیل نصب نادرست ماشین لباسشویی، مشکلات زیادی پیش خواهد آمد.

نصب لباسشویی را به تکنسین های متخصص و حرفه ای دکتر آچار بسپارید.

تماس با تعمیرگاه دکتر آچار

جهت درخواست تکنسین از مجموعه دکتر آچار می توانید در تمامی روزهای هفته و به صورت 24 ساعته با شماره 02188444021 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید، امکان مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه دکتر آچار وجود دارد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنمور

دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و معتبر و نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنمور در تهران است که می توانید با خیالی آسوده تعمیرات ماشین لباسشویی را به تکنسین های این مجموعه بسپارید، کلیه خدمات تعمیراتی این مرکز مطابق با جدیدترین متدهای تعمیراتی و ابزار پیشرفته و تخصصی انجام می شود.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور

تعمیر ماشین لباسشویی کنمور در تهران

مجموعه دکتر آچار در تمامی مناطق 22 گانه تهران دارای شعبه بوده و از شرق تا غرب، از شمال تا جنوب به ارائه خدمات تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل می پردازد.

عیب یابی ماشین لباسشویی کنمور

عیب یابی از مهم ترین مراحل تعمیرات لوازم خانگی به ویژه ماشین لباسشویی است که ضروری است توسط پزشک متخصص انجام شود، در صورتی که عیب یابی توسط افراد بدون تخصص انجام شود امکان بروز ایرادات جدی تر در دستگاه وجود دارد.

گارانتی تعمیرات ماشین لباسشویی کنمور

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی کنمور انجام می شود، دارای گارانتی 12 ماهه می باشد که به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی می شود، در صورتی که لباسشویی کنمور توسط تکنسین های مجموعه تعمیر شود و تا یکسال دچار ایراد و خرابی شود تکنسین های مجموعه موظف اند که تعمیرات را بدون دریافت هیچ گونه هزینه جداگانه انجام می دهند.

هزینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی کنمور در نمایندگی

برآورد هزینه های پرداختی برای انجام تعمیرات ماشین لباسشویی کنمور بستگی به قطعه ایی که صدمه دیده دارد زیرا احتمال دارد که این قطعه قابل تعمیر باشد.

یا اینکه امکان تعمیرات نیست و باید قطعه ایی جدیدی را جایگزین قطعه ی قبلی کرد ولی افراد کارشناس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور دکتر آچار سعی بر این دارند که هزینه ها را کم کرده  و تا جایی که می شود مقرون به صرفه باشد.

دلیل وجود نشتی آب از دستگاه ماشین لباسشویی کنمور چیست؟

در مواقعی که این مشکل نمایان بشود، باید در ابتدا درپوش ماشین لباسشویی و یا پنل آن را چک کرد و برای انجام دادن این کار درپوش بالایی ماشین لباسشویی را جدا کرده، بعد در مرحله ی بعدی دستگاه ماشین لباسشویی را از برق بیرون آورده تا خطر برق گرفتگی ایجاد نشود.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور

توجه داشته باشید که در زمان کار کردن دستگاه ماشین لباسشویی شما از کدام قسمت دچار نشتی آب شده است، اگر مشاهده کردید که این نشتی آب در قسمت های رابط پلاستیکی می باشد بهتر است اقدام به تعویض نمایید و تعمیرات لباسشویی را انجام دهید.

البته وجود نشتی می تواند دلایلی دیگر هم داشته باشد مثلاً در قسمت جاپودری، واتر پمپ و …. باشد در این زمان شما به کمک افراد متخصص می توانید این معایب را رفع نمایید.

برخی از خدمات در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور در این مرکز تمامی موارد که در قسمت ذیل بیان می شود قابل اجراست:

 • انجام دادن نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی کنمور
 • برطرف کردن نشتی آب ازدستگاه ماشین لباسشویی کنمور
 • برطرف نمودن بوی بددستگاه ماشین لباسشویی کنمور
 • انجام تعمیرات و در صورت نیاز تعویض موتور ماشین لباسشویی کنمور
 • انجام دادن تعمیرات قطعه ی برد ماشین لباسشویی کنمور
 • انجام دادن تعمیرات قطعه ی پمپ تخلیه ی ماشین لباسشویی کنمور
 • انجام تعویض بلبرینگ های ماشین لباسشویی کنمور

نکته ی مهم در مورد برنامه ی ماشین لباسشویی کنمور

 • بهتر است که در بیشتر موارد به علامت های روی دستگاه ماشین لباسشویی بسیار توجه داشته باشید مخصوصاً در مورد برنامه ی خشک کن ماشین لباسشویی، زیرا انتخاب برنامه ی خشک کن با حرارت بالا می تواند در ایجاد چروک در لباس ها موثر باشد.
 • در خصوص لباس هایی که دارای الیاف مصنوعی می باشد و قبل از آغاز به کار برنامه ی خشک کن باید حتماً با دور تند ماشین لباسشویی آبگیری بشود.
 • برنامه ی شستشو را با توجه به نوع لباس و دمای شستشو انتخاب کنید.
 • لباس های رنگی را بهتر است از لباس های سفید جدا کنید.
 • در شستن پردها بیشتر دقت داشته باشید و از برنامه های سنگین  و ریختن پودر زیاد اجتناب فرمایید.
 • بهتر است که هرگز لباس های نو را لباس دیگر مخصوصاً با لباس های رنگی باهم داخل ماشین لباسشویی قرار ندهید.
 • مواد سفید کننده را در مورد لباس هایی که مقاومت بیشتری دارند می توان استفاده کرد.

آموزش تخلیه نکردن آب ماشین لباسشویی کنمور

در برخی از دستگاه های ماشین لباسشویی مجهز به محفظه ایی هستند که می تواند اشیاء خارجی مانند سنجاق و دستمال و… را در این قسمت نگه دارد.

و در مواقعی که این قسمت از دستگاه ماشین لباسشویی پر بشود می تواند در مانع از خروج آب نقش بسزایی داشته باشد که ماهی یک بار بهتر است که این محفظه را خالی کنید.

گاهی هم ممکن است که در قسمت ورودی پمپ تخلیه و یا شیلنگ ماشین لباسشویی جسم کوچکی مثل جوراب گیر کرده باشد و از خروج آب جلوگیری می کند.

مورد دیگر ایجاد این علت می تواند در شیلنگ تخلیه باشد که دچار تا خوردگی، پارگی و… برایش اتفاق افتاده و باعث عدم تخلیه ی آب ماشین لباسشویی شده است که با بررسی کردن این موارد می توانید مشکلات پیش آمده را رفع کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور

چرا ماشین لباسشویی کنمور لرزش دارد؟

در صورت تراز نبودن دستگاه ماشین لباسشویی باید دستگاه را تراز کرد تا حالت تراز نمایان شود.

مقدار لباسی که قرار است برای شستشو در داخل ماشین لباسشویی قرار بدهید، نباید خیلی کم یا زیاد باشد.

لباس مناسب انتخاب کنید، به این معنی که لباس های دارای قواره های بسیار بزرگ مانند: حوله، ملحفه، روتختی، پرده و … نباید با لباس هایی که دارای قواره ی کوچک تری هستند، شسته شوند.

  اگر شما شاهد این لرزش ها در  لحظات اولیه ی شروع به کار ماشین لباسشویی بودید می تواند یک امر طبیعی باشد، که شروع به چرخیدن می کند و به محض افزایش سرعت به طور کامل متوقف می شود  و علتش  می تواند به خاطر عدم وجود تعادل  باشد .

با رعایت کردن همه ی موارد فوق اگر باز هم شاهده لرزش در دستگاه ماشین لباسشویی حین کار بودید بهتر است با تعمیرکاران حرفه ایی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور ارتباط برقرار بکنید.

علائم مهمی که می تواند نشانه ی خراب شدن ماشین لباسشویی کنمور می باشد؟

دستگاه ماشین لباسشویی از آن دسته از وسایلی است که در صورت مشاهده کردن  هر گونه مشکل باید با متخصصین تماس حاصل کنید تا اقدامات لازم در جهت رفع معایب آن را انجام بدهند.

متداول ترین مواردی که شما شاهده هستید را می توان:

 • وجود اتصالی برق
 • عدم آبگیری ماشین لباسشویی کنمور
 • عدم تخلیه ی آب توسط ماشین لباسشویی
 • خشک نکردن لباس ها
 • داشتن لرزش در حین کار
 • شنیده شدن صداهای ناهنجار از دستگاه
 • چرخش نداشتن دیگ ماشین لباسشویی
 • روشن نشدن دستگاه ماشین لباسشویی
 • بسته نشدن درب دستگاه ماشین لباسشویی
 • موقع خشک کردن لباس ها دستگاه دارای صداهای زیادی است
 • خراب شدن تایمر ماشین لباسشویی
 • قفل شدن درب ماشین لباسشویی و باز نشدن درب آن و… را نام برد.
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور

برای اینکه دستگاه ماشین لباسشویی کنمور کمتر نیازمند تعمیرات بشود چه کارهایی را می توان انجام داد؟

سه راه کار وجود دارد که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید لباسشویی شما به نگهداری و تعمیرات کمتری نیاز دارد و می توان راندمان کارش را بالا برد و عمر طولانی تری داشته باشد.

اول اینکه، حجم لباس ها را متناسب با ظرفیت شستشوی تعریف شده دستگاه ماشین لباسشویی تنظیم کنید و بیشتر از حجم دستگاه داخل آن لباس قرار ندهید.
دوم اینکه، بهتر است که دستگاه ماشین لباسشویی خود را مجهز به فیلتر سخت گیر آب کرد، تا جرم کمتری در قسمت ها و قطعات دیگر دستگاه رسوب کند.

سوم اینکه، از یک شوینده ایی که دارای اعتبار است، استفاده کنید. استفاده از شوینده با برندهای مختلف شناسایی شده است می تواند باعث افزایش جرم در ماشین لباسشویی بشود.

انجام سرویس های دوره ایی دستگاه ماشین لباسشویی توسط کارشناسان هم می تواند در افزودن طول عمر مفید دستگاه شما موثر واقع بشود.

 در دنیای عصر جدید دستگاه های ماشین‌های لباسشویی الکترونیکی مدرن با تایمر تاخیری تولید می‌شوند و با استفاده صحیح از این فناوری می‌توان در ساعات پایانی شب و در ساعات کاهش مصرف برق، شستشو را شروع کرد و در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد.

بهتر است از شستن اجسام سنگین مانند پتو و لباس در ماشین لباسشویی اجتناب کنید، هنگامی که یک جسم سنگین در داخل ماشین لباسشویی قرار داده می شود و خیس می شود، وزن آن بسیار زیاد می شود و باعث آسیب شدید به بلبرینگ دیگ می شود.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور

 هر گز از مواد شوینده که اسیدی هستند برای انجام امر سفید کردن لباس ها و لکه بری مانند وایتکس استفاده نکنید زیرا به دستگاه ماشین لباسشویی شما آسیب وارد می کند.

وجود نوسانات شدید برق یا قطع برق، به ویژه در ساعات اوج مصرف، می تواند موجب ضرر و آسیب الکترونیکی به قطعات ماشین لباسشویی شود، بنابراین باید از دستگاه محافظ برق و ترانس استفاده بشود.

با رعایت چند نکته بالا می توانید اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی شما برای مدت طولانی نیاز به تعمیرات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور نخواهد داشت.

دلیل کار نکردن ماشین لباسشویی کنمور

اگر ماشین لباسشویی شما نمی چرخد ​​و ماشین لباسشویی روشن نمی شود، ابتدا باید بررسی کنید که آیا درب آن به درستی بسته شده است یا خیر.

در بسیاری از موارد، بسته نشدن درب به درستی باعث می شود ماشین لباسشویی این مشکل را تشخیص داده و آن را روشن نکند، مرحله بعدی بررسی میکرو سوئیچ درب است.

اطمینان پیدا کنید که این قطعه سالم است، سیم های متصل به این بخش را بررسی کنید و مطمئن شوید که قطع یا وصل نشده اند.

بهتر است بیش از حد مجاز لباس در لباسشویی قرار ندهید، در بسیاری از موارد این مشکل باعث می شود که دیگ نچرخد و ماشین لباسشویی شروع به کار نکند.

مورد دیگری که ممکن است در این ایجاد این ایراد دخالت داشته باشد مربوط به تسمه شستشو است، پاره شدن تسمه از چرخش ماشین لباسشویی جلوگیری می کند، بنابراین، تعویض تسمه ضروری است.

دلیل آبگیری نکردن و تمیز نشستن لباس در ماشین لباسشویی کنمور

برای اینکه این عیب پیش آمده در لباسشویی را بتوانید برطرف نمایید  که چرا لباس را به خوبی نمی شوید؟

بهتر است برای رفع این ایراد در ابتدای کار شیر برقی  و قطعه ی هیدروستات  را بررسی کرد.

به پودر شستشو توجه داشته باشید که حتماً از یک پودری که کارایی متناسب دارد را مورد استفاده قرار دهید.

احتمال دارد که قطعه ی المنت  دستگاه لباسشویی کنمور رسوب گرفته باشد.

در مواقعی که این قطعه ی المنت دچار رسوب گرفتی بشود  دیگر قادر به گرم کردن آب نخواهد بود و به همین دلیل نمی تواند شستشوی متناسبی داشته باشد.

در صورتی که آب دستگاه ماشین لباسشویی هم به خوبی تخلیه نشود هم در شستشوی مناسب تاثیر گذار خواهد بود.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور

آموزش رفع باز نشدن درب دستگاه ماشین لباسشویی کنمور

گاهی ممکن است برای تان اتفاق افتاده باشد که درب ماشین لباسشویی تان باز نمی شود که می تواند دلایلی چون:

مواقعی که عمل تخلیه به درستی صورت نگرفته باشد و یا اینکه قفل کودک دستگاه ماشین لباسشویی کنمور شما فعال شده باشد که می تواند مانع از باز شدن درب دستگاه بشود.

البته دلیل نهایی بروز این مشکل هم می تواند در قطعه ی میکروسوئیچ درب دستگاه ماشین لباسشویی باشد که در اثر خراب شدن این قطعه این مشکل ایجاد می شود.

که بهتر است برای برطرف کردن این ایراد با افراد کارشناس و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور دکتر آچار تماس حاصل کنید و از خدمات شان بهره ی لازم را ببریدو در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حضور پیدا خواهند کرد.

چرا دستگاه ماشین لباسشویی دارای سر و صدای زیادی است؟

 اگر دستگاه ماشین لباسشویی کنمور در آخر کار شستشوی لباس ها بر روی برنامه ی خشک کن می رود و صدای زیادی را تولید می کند.

بهتر است که توسط تعمیر کاران متخصص نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور را مورد بررسی قرار دهید تا قطعات نظام و بلبرینگ را مورد بررسی قرار دهند و در صورت نیاز اقدام به تعویض کنند.

احتمال دارد در برخی از موارد علت تولید این صدای زیاد در اثر تراز نبودن دستگاه ماشین لباسشویی باشد که برایرفع این صدا با انجام عمل تراز دستگاه می توان این ایراد را رفع کرد.

از کار افتادن خشک کن ماشین لباسشویی کنمور به چه علتی است؟

هر گاه دستگاه ماشین لباسشویی شما با این ایراد روبرو بشود دلایلی متعددی می تواند داشته باشد که یکی از این دلایل معیوب شدن قطعه ی  خازن راه انداز است.

گاهی هم به خاطر معیوب شدن قطعه ی موتور  این مشکل هویدا می گردد، البته تنظیم نبودن برد هم موثر در درست عمل کردن برنامه ی خشک کن ماشین لباسشویی است.

یکی دیگر از دلایلی بروز این مشکل انسداد فیلتر پمپ یا شیلنگ تخلیه است و در آخر هم اگر دستگاه ماشین لباسشویی بیش از حد مجازش لباس داخلش باشد این مورد را مشاهده خواهید کرد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور

خراب شدن موتور دستگاه ماشین لباسشویی کنمور

هرگاه که قطعه ی خازن راه انداز در دستگاه ماشین لباسشویی معیوب بشود از این دستگاه صداهایی شنیده می شود و قطعه ی موتور دیگر توان حرکت نخواهد داشت.

بهتر است برای رفع عیب دستگاه سیم های اطراف خازن دستگاه را مورد بررسی قرار دهید، ممکن است که عمل برق رسانی به درستی انجام نگرفته باشد که باید برای رفع این عیب آن را برطرف کنید.

در مرحله ی نهایی باید قطعات یاتاقان و موتور را توسط تعمیر کاران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور مورد بررسی قرار دهید.

سخن نهایی

دستگاه ماشین لباسشویی کنمور با کیفیت و پیشرفت تکنولوژی که دارد باز هم احتمال دارد که با مشکلاتی روبرو بشود و برای برطرف کردن مشکلات احتمالی پیش آمده ماشین لباسشویی کنمور می توانید با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنمور دکتر آچار تماس حاصل کنید و از خدمات این گروه و کارشناسان مجربش بهره ی لازم را ببرید.

برای تعمیر ماشین لباسشویی در تمام برندها روی لینک روبرو کلیک کنید : https://drachar.com/washing-machine-repair

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 6
 1. جواد شهبازی 1 سال قبل

  تعمیرات را به خوبی انجام دادند و کارشون عالی بود دم تکنسین عزیز گرم

 2. محسن زنگنه 1 سال قبل

  خیلی خوبه که با شما آشنا شدم و یکی از بهترین تعمیرگاه های تهرانید

 3. نادر کیان 1 سال قبل

  چه چیزی باعث لغزش ماشین ظرفشویی می شود؟

 4. رضا بیگی 1 سال قبل

  ضمانت موسسه تون به چه صورت هست؟

 5. نازلی مقامی 1 سال قبل

  علت کدخطای E5D تو ماشین لباسشویی کنمور چیست؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   زمانی که بین برد کنترل موتور و برد کنترل الکترونیکی خطا به وجود می آید این ارور بر روی صفحه نمایش لباسشویی کنمور مشاهده می شود، برای رفع آن از تکنسین کمک بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید