تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی


تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

خرابی ماشین لباسشویی ال جی افراد را دچار نگرانی می کند چرا که دستگاهی پر مصرف و کاربردی است، اگر شما هم از ماشین لباسشویی ال جی استفاده می کنید و عملکرد آن دچار اشکال شده است نگران نباشید، در این مقاله شما را با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی آشنا کرده و به معرفی تعمیرگاهی مجاز و معتبر برای تعمیر لباسشویی در محل می پردازیم.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر لباسشویی ال جی

استفاده صحیح و نگهداری اصولی از ماشین لباسشویی از نکاتی است که با رعایت آن ها دستگاه مان نیاز کمتری به تعمیرات پیدا خواهد کرد، البته با گذشت زمان و طی استفاده طولانی ممکن است ماشین لباسشویی شما دچار ایراداتی شود و مانند سابق کار نکند که در این صورت باید برای تعمیر آن اقدام نمایید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

برند ال جی مدل های مختلفی از ماشین لباسشویی را تولید و به بازار عرضه می کند، ماشین لباسشویی ال جی بسیار مقرون به صرفه می باشد و عملکرد بسیار خوبی دارد اما ممکن است به هر دلیلی مشکلاتی در ماشین لباسشویی دیده شود، در صورت مشاهده ی مشکل در ماشین لباسشویی باید سریعا برای تعمیر لباسشویی ال جی اقدام نمایید.

نظر مشتریان عزیز دکتر آچار پس از تعمیر لباسشویی ال جی

چگونه از تشکیل لکه‌ بر روی لباس در هنگام شستشو  با لباسشویی ال جی جلوگیری کنیم؟ شستشوی لباس هایی که لکه دارند را باهم انجام دهبد، برای جلوگیری از ایجاد لکه از مواد محافظ همچون نرم کننده استفاده کنید و از دمای آب و مواد شوینده مناسب استفاده کنید.
اگر لباسشویی خاموش نشود چه مشکلی دارد؟
از درست کار کردن دکمه روشن و خاموش ماشین لباسشویی مطمئن شوید، از اتصال صحیح سیم برق مطمئن شوید.
چگونه فیلتر ماشین لباسشویی رو تمیز کنیم؟  منبع تغذیه آب را قطع کنید، رسوبات و آلودگی ها را پاک کنید، فیلتر را خشک کرده و در جای خود نصب کنید.

انواع مدل های مختلف ماشین لباسشویی ال جی

 1. ماشین لباسشویی درب از جلوی ال جی (اتوماتیک)
 2. ماشین لباسشویی درب از بالای ال جی (اتوماتیک)
 3. ماشین لباسشویی دوقلو TWINWash ال جی (نیمه اتوماتیک)

منظور از سرویس ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

مجموعه اقداماتی که شامل بررسی اجزا و قطعات ماشین لباسشویی، تمیز کردن بخش های مختلف و غیر قابل دسترسی که توسط تکنسین انجام می شود را سرویس ماشین لباسشویی می گوییم، سرویس لباسشویی ال جی موجب پیدا کردن مشکلات احتمالی ماشین لباسشویی در زمان مناسب شده و از آسیب و صدمات جدی تر به دستگاه جلوگیری می کند.

تعمیر مدل های مختلف ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی درب از جلو ال جی

این مدل پر استفاده ترین مدل ماشین لباسشویی ال جی است، این مدل از ماشین لباسشویی انرژی و آب کمتری مصرف می کند، لباس ها را بهتر شسته و به دلیل آرام شستن کمتر چروک میکند، مدل های جدید خشک کن دارند، قابلیت افزودن لباس در حین کار دارند، امکان شستشو با بخار در آن ها وجود دارد، با همهٔ مزایا ممکن است این مدل از لباسشویی تان به هر دلیلی دچار ایراد و خرابی شود که پیشنهاد میکنیم با هر علتی تعمیر لباسشویی ال جی خود را به تعمیرگاه معتبر و مجاز بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی درب از بالا ال جی

ماشین لباسشویی درب از بالا برای افراد سالمند و مسن مناسب تر است چرا که نیازی به خم شدن ندارد، برخی از دستگاه های درب از بالا دارای همزن هستند، معمولا انرژی و آب زیادی مصرف می کنند، این مدل میتواند به علل مختلفی دچار ایراد و خرابی شود که توصیه میکنم برای تعمیر آن از تکنسین متخصص کمک بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو (TWINWash) ال جی

ماشین لباسشویی دو قلوی ال جی دو دستگاه هستند که یکی کار شستشو را انجام داده و دیگری به خشک کردن لباس ها میپردازد، معمولا این مدل لباسشویی امکانات خاصی ندارد اما باز هم میتواند دچار ایراد و خرابی شود که بهتر است توسط تکنسین متخصص بررسی و عیب یابی شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در تهران

تعمیرگاه دکتر آچار به عنوان نمایندگی لباسشویی ال جی از طریق همکاری با تکنسین های مجرب و آموزش دیده به ارائه خدمات تخصصی در رمینه نصب، سرویس، عیب یابی و تعمیر لباسشویی ال جی می پردازد.

نصب ماشین لباسشویی ال جی

تکنسین های مرکز دکتر آچار به ارائه خدمات تخصصی از جمله نصب لباسشویی ال جی می پردازند، جهت آسودگی خیال تان نصب ماشین لباسشویی ال جی را به تکنسین های ما بسپارید.

عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی

عیب یابی یکی از مهم ترین مراحل تعمیرات لباسشویی ال جی شناخته می شود، در صورتی که عیب یابی توسط افراد متخصص و آموزش دیده انجام شود، ایرادات پنهان ماشین لباسشویی پیدا شده و در کوتاه ترین زمان ممکن بر طرف می شوند، در صورتی که عیب یابی توسط افراد بدون تخصص انجام شود مشکلات پیدا نشده و احتمال بروز مشکلات جدی تر در ماشین لباسشویی مشاهده می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل

بسیاری در هنگام خرابی لباسشویی خود نگران این هستند که تعمیر چگونه صورت می گیرد و چگونه برای حمل آن باید اقدام کنند، متخصصان دکتر آچار این مشکل را بر طرف کرده اند؛ آن ها تعمیر را در محل و زیر نظر شما انجام می دهد تا خیال تان آسوده شود.

هنگامی که شما برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی درخواست تکنسین را ثبت می کنید، متخصصان دکتر آچار با هماهنگی و تماس با شما تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی را به محل اعزام می نمایند.

تعمیرات برد ماشین لباسشویی ال جی

برد ماشین لباسشویی قطعه ای حساس در ماشین لباسشویی است، تعمیر آن نیاز به مهارت و دانش تکنسین دارد، تعمیرکاران دکتر آچار با توجه به دانش و اطلاعاتی که در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی ال جی دارند، تعمیر را با بهترین کیفیت انجام می دهند و مشکل را به طور کلی از بین می برند.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

تعمیری که انجام می شود باید طوری باشد که مشریان راضی باشند؛ ما با ارائه خدمات با کیفیت و استفاده از قطعات اصلی و فابریک و ارائه گارانتی 365 روزه نظر مشتریان خود را جلب کرده ایم و بسیار خرسندیم که به شما خدمات یا کیفیت ارائه می دهیم، تعمیر لباسشویی ال جی در تهران را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید، کلیه خدمات از طریق متدهای پیشرفته و جدید ترین ابزار انجام می شود.

راهنمای سرویس ماشین لباسشویی ال جی

از آن جایی که روز به روز بر قیمت ماشین لباسشویی افزوده می شود و خرید ماشین لباسشویی سخت تر می شود، با رعایت تعدادی نکات بسیار ساده می توانید راندمان ماشین لباسشویی ال جی خود را بالا برده و کیفیت شستشوی لباس هایتان را افزایش دهید، همچنین با رعایت این نکات عمر لباسشویی تان را افزایش خواهید داد.

سرویس ماشین لباسشویی یکی از اقدامات مهم و تاثیر گذار است که موجب بهبود عملکرد و افزایش طول عمر ماشین لباسشویی می شود، بهترین زمان سرویس ماشین لباسشویی 6 تا 8 ماه یکبار است، در غیر اینصورت بهتر است حداقل سالی یک بار سرویس ماشین لباسشویی خود را انجام دهید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

مراحل ثبت درخواست تکنسین از تعمیرگاه دکتر آچار

 1. تماس با شماره های درج شده در سایت یا پر کردن فرم در خواست تکنسین از سایت
 2. درخواست تکنسین
 3. اعزام تکنسین به محل
 4. عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی
 5. تعمیر قطعات معیوب
 6. تعویض قطعات در صورت نیاز
 7. تست و تحویل لباسشویی

تماس با تعمیرگاه دکتر آچار

جهت استخدام تکنسین های مجرب و متخصص از مجموعه دکتر آچار برای تعمیرات لباسشویی ال جی می توانید با شماره 02188444021 و سایر شماره های درج شده در دکتر آچار تماس بگیرید تا تکنسین ها در کوتاه ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و تعمیرات را انجام دهند، با توجه به تعداد شعب تعمیرگاه پس از تماس با مرکز و ثبت درخواست تکنسین ها در کوتاه ترین زمان ممکن اعزام شده و به ارائه خدمات می پردازند.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی

شرکت دکتر آچار به عنوان نمایندگی لباسشویی ال جی پس از ارائه هرگونه خدمات از جمله نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی ال جی به مشتریان خود گارانتی یک ساله کتبی تقدیم می کند، خدمات پس از فروش لباسشویی ال جی توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود، تکنسین ها وظیفه دارند پس از اهدا گارانتی در صورت بروز مجدد مشکل در همان ناحیه تا یکسال به تعمیر آن به صورت رایگان و بدون دریافت دوباره حق الزحمه بپردازند.

نمایندگی لباسشویی ال جی در تهران
نمایندگی لباسشویی ال جی در تهران

چرا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود را به دکتر آچار بسپاریم؟

 1. اعزام تکنسین به محل
 2. داشتن شعب متعدد در تهران
 3. تعیین ساعت حضور تکنسین توسط مشتریان
 4. ارائه گارانتی 12 ماهه کتبی
 5. دریافت هزینه طبق نرخ اتحادیه
 6. تعویض قطعات با قطعات اصل و اورجینال

نکات افزایش راندمان ماشین لباسشویی ال جی

 1. جهت جلوگیری از استهلاک دستگاه برای شستشوی هر لباسی در ماشین لباسشویی ال جی از تنظیمات مخصوص استفاده کنید.

تمامی لباس ها برای شستشو دارای تنظیمات مخصوص به خود بوده و توجه به تنظیمات علاوه بر افزایش راندمان ماشین لباسشویی از خراب شدن لباس ها نیز جلوگیری می کند.

 1. جهت کاهش استهلاک و فشار ماشین لباسشویی ال جی ظرفیت را در نظر گرفته و لباس ها را مطابق با ظرفیت شستشو دهید.

پر کردن دستگاه بدون توجه به ظرفیت ماشین لباسشویی ال جی یکی از دلایل خرابی درب ماشین لباسشویی ال جی است، خرابی درب موجب عدم شروع فرایند شستشو شده و افراد را با مشکل مواجه می کند.

 1. جهت جلوگیری از ورود رسوبات به داخل ماشین لباسشویی ال جی هر ماه فیلتر آن را تمیز کنید.

جهت جلوگیری از ورود رسوبات به دستگاه و اختلال در فرایند ماشین لباسشویی فیلترهای دستگاه را به صورت مرتب بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض کنید.

 1. محفظه پودر شوینده را به صورت مرتب تمیز کنید.

اگر پس از شستشوی لباس ها محفظهٔ پودر ماشین لباسشویی را تمیز کنیم، تجمع آن ها به شکل رسوب درآمده و فرایند شستشو را مختل می کند.

 1. ماشین لباسشویی ال جی را در مکان های مرطوب نصب نکنید و آن را به صورت تراز قرار دهید.

از نصب کردن ماشین لباسشویی در نزدیکی سینک ظرفشویی یا حمام  خودداری کنید،این مکان ها رطوبت زیادی داشته و رطوبت آن ها باعث اتصالی برق به بدنه ماشین لباسشویی می‌ شود.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

6. دقت کنید آب داغ ماشین لباسشویی جهت کاهش آلودگی های موجود در دستگاه همیشه وصل باشد.

پس از شستشوی لباس ها دستگاه را با آب داغ بشویید تا آلودگی ها از بین بروند.

 1. دستگاه را به صورت مرتب جرم گیری و تمیز کنید.

جرم گیری مرتب لباسشویی از ایجاد کپک، قارچ و بوی نامطبوع ماشین لباسشویی جلوگیری می کند، می توانید با ترکیب جوش شیرین و آب گرم لباسشویی تان را تمیز کنید.

 1. جهت مطلع شدن از عیب های پنهان دستگاه را به صورت مرتب سرویس کنید.

سرویس کردن لباسشویی ال جی از دیگر نکاتی است که موجب افزایش راندمان و افزایش طول عمر لباسشویی ال جی می شود.

ارور های ماشین لباسشویی ال جی

ارورهای ماشین لباسشویی ترکیبی از حروف و اعداد انگلیسی هستند که توجه به آن ها میتواند از بروز مشکلات عمده در ماشین لباسشویی ال جی شما جلوگیری کند، در صورت مشاهده ارورهای ماشین لباسشویی ال جی بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی با تعمیرگاه دکتر آچار تماس گرفته و رفع ایرادات و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود را به تکنسین های متخصص و حرفه ای بسپارید.

در ادامه تعدادی از مهم ترین کدهای خطای ماشین لباسشویی ال جی معرفی شده اند.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
 • ارور IE

علت: در سیستم وردی آب مشکل وجود دارد.

رفع عیب ارور  IE ماشین لباسشویی ال جی

لوله ورودی آب ماشین لباسشویی ال جی را بررسی کنید که مسدود نباشد.

انسداد شیر ورودی جریان آب را بررسی کنید که باز و سالم باشد.

 • ارور DE

علت: باز بودن درب ماشین لباسشویی ال جی

رفع عیب ارور DE ماشین لباسشویی ال جی

درب ماشین لباسشویی ال جی را بار و بسته کنید.

میکروسوئیچ ماشین لباسشویی ال جی را بررسی کنید.

میکروسوئیچ معیوب لباسشویی ال جی را تعمیر و در صورت نیاز تعویض کنید.

 • ارور CE

علت: وارد شدن جریان زیاد به مدار الکتریکی موتور لباسشویی– اتصال کوتاه موتور

رفع عیب ارور CE ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر موتور و برد موتور را به تکنسین های متخصص دکتر آچار بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
 • ارور OE

علت: ایراد در مسیر تخلیه آب

رفع عیب ارور OE ماشین لباسشویی ال جی

پمپ تخلیه را بررسی کنید که چیزی در آن گیر نکرده باشد.

لوله خروجی را بررسی کنید که مسدود نباشد.

 • ارور FE

علت: آبگیری کردن بیش از حد لباسشویی – خرابی هیدروستات

رفع عیب  ارور FE ماشین لباسشویی ال جی

برای عیب یابی هیدروستات از تکنسین کمک بگیرید.

هیدروستات باید تنظیم یا در صورت نیاز تعویض شود.

 • ارور PE

علت: ایراد در سنسور فشار سطح آب ماشین لباسشویی ال جی

رفع عیب ارور PE ماشین لباسشویی ال جی

سنسور فشار سطح آب و میکروسوئیچ را تعمیر کنید.

هیدرواستات لباسشویی را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
 • ارور UE

علت: عدم توازن ماشین لباسشویی ال جی

رفع عیب ارور UE ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی را به صورت تراز قرار دهید.

لباس ها را به صورت مرتب در لباسشویی پخش کنید.

 •  ارور HE

علت: ایراد در سنسور هیتر ماشین لباسشویی ال جی

رفع عیب ارور  HE ماشین لباسشویی ال جی

هیتر ماشین لباسشویی ال جی را بررسی کرده و تعمیر کنید.

المنت ماشین لباسشویی ال جی را بررسی کرده و تعمیر کنید.

 • ارور LE

علت: موتور ماشین لباسشویی ال جی دچار اختلال شده است.

رفع عیب ارور LE ماشین لباسشویی ال جی

بررسی موتور را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

 • ارور EE

علت: اختلال در برد کنترل الکتریکی ماشین لباسشویی ال جی

رفع عیب ارور EE ماشین لباسشویی ال جی

بررسی برد کنترل الکتریکی را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

 • ارور PF

علت: قطعی برق ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

رفع عیب ارور PF ماشین لباسشویی ال جی

بررسی برد کنترل الکترونیکی را به تکنسین بسپارید.

اتصالات لباسشویی را بررسی کنید.

 • ارور CL

علت: فعال بودن قفل کودک در ماشین لباسشویی ال جی

رفع عیب ارور  CL ماشین لباسشویی ال جی

باز و بسته کردن قفل کودک ماشین لباسشویی ال جی

نگه ‌داشتن 3 ثانیه دکمه قفل کودک ماشین لباسشویی ال جی

 • ارور CD

رفع عیب ارور CD ماشین لباسشویی ال جی

علت: فعال شدن خشک کن ماشین لباسشویی

فشردن دکمه Pause ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

مشکلات رایج ماشین لباسشویی ال جی

خوب نشستن لباس ها در ماشین لباسشویی ال جی

برای استفاده از ماشین لباسشویی باید به ظرفیت آن نگاه کنید، یکی از دلایلی خوب نشستن لباس ها در ماشین لباسشویی تعداد زیاد لباس ها برای شستن می باشد؛ اگر لباس ها زیاد باشد شست و شو به خوبی انجام نمی شود و لباس ها کثیف می مانند.

دومین علت می تواند مربوط به مقدار مواد شوینده باشد، زیرا باید مواد شوینده را بر حسب اندازه لباس ها و نوع آن ها اندازه گیری کنید و در جا پودری بریزید.

یکی دیگر از دلایل این اتفاق تنظیم نادرست برنامه ماشین لباسشویی برای شست و شو می باشد که باید تنظیمات را بر اساس میزان کثیفی و اندازه لباس ها تنظیم کنید.

کار نکردن ماشین لباسشویی ال جی

دلیل این موضوع می تواند خراب بودن قفل درب لباسشویی باشد و این موضوع از کار کردن ماشین لباسشویی جلوگیری می کند، البته بسیاری از ماشین لباسشویی ها اخطار می دهند که در باز است.

نشت آب از ماشین لباسشویی ال جی

دلیل نشتی آب ماشین لباسشویی ممکن است از اتصالات و یا شلنگ ها باشد، ابتدا باید مطمئن شوید که شلنگ ها پشتی به دلیل فرسوده گی آسیب دیده اند یا نه اگر مشکل داشتند آب را قطع کنید و آب درون شلنگ ها را خارج کرده و آن ها را تعویض کنید.

بلبرینگ ها را بررسی کنید و برای این کار باید از یک متخصص تعمیر لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

برای تعمیر ماشین لباسشویی در تمام برندها روی لینک روبرو کلیک کنید : https://drachar.com/washing-machine-repair

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

drachar pdf تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 14
 1. هنگامه اشرفی 2 سال قبل

  سلام معنی ارور سی دی در ماشین لباسشویی ال جی چه چیزی هست؟ این ارور را چطور برطرف کنیم؟

  1. drachar 2 سال قبل

   زمانی که لباس ها در ماشین لباسشویی خشک شدند و دستگاه در حال خنک شدن است این ارور بر روی لباسشویی نمایش داده میشود برای رفع این ارور کافی است که دکمه Pause رو نگه دارید تا ارور پاک شود.

 2. لامعی 2 سال قبل

  ظهرتون بخیر معنی کد خطای PE روی ماشین لباسشویی ال جی چه چیزیه؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   سلام وقتتون بخیر خطا در سنسور سطح آب موجب نمایش این کد روی ماشین لباسشویی ال جی میشود، معمولا اختلال و خرابی در قطعاتی همچون هیدروستات، اتصالات و سیم کشی و… موجب بروز این ارور میشود، برای برطرف کردن این ارور از تکنسین متخصص کمک بگیرید

 3. ابول 2 سال قبل

  با سلام شما بهترینید والسلام

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   ممنونم شما لطف دارید

 4. بهمن شریفیان 2 سال قبل

  تعمیرات را با کمترین قیمت برام انجام دادند

 5. کاظمیان 2 سال قبل

  سلام ماشین لباسشوییم همش ارور میده چطوری باید ریستش کنم؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   سلام و عرض ادب برای ریست ماشین لباسشویی ال جی در مرحله اول دستگاه رو با فشار دادن دکمه پاور power خاموش کنید، سپس دستگاه را از پریز بکشید و یک دقیقه صبر کنید، بدون اینکه دستگاه رو به دو شاخه بزنید دکمه پاور (روشن کردن) رو فشار بدهید و چند ثانیه نگهدارید بعد از چند ثانیه دستگاه رو مجددا به برق بزنید

 6. علی حسینی 2 سال قبل

  چطوری میتونیم از آخرین مطالبتون باخبر بشیم

 7. عاطفه گنجی 1 سال قبل

  دلیل نشان دادن ترازو در صفحه نمایش لباسشویی ال جی چیست؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام نمایش ترازو در صفحه نمایش لباسشویی ال جی به معنی استفاده از حجم زیاد لباس در ظرفیت کم لباسشویی، شستشوی لباس ها و پارچه های قواره بزرگ همچون پرده، انتخاب کردن برنامه غلط شستشو و خرابی برد و موتور است، برای عیب یابی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

 8. زینب وحیدی 5 ماه قبل

  سلام تعمیر لباسشویی الجی شما شامل گارانتی هم میشه؟

  1. دکتر آچار 5 ماه قبل

   با سلام و عرض احترام
   بله کلیه تعمیرات لباسشویی LG همراه با ضمانت نامه کتبی 12 ماهه خدمت شما انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید