تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو


تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو

ماشین های لباسشویی دوقلو دو مخزن جداکننده برای شستشو و آبگیری دارند که معمولا در زمان خراب شدن ماشین لباسشویی یکی از آن مخازن درست کار نمی کند.

یعنی یا بخش شستشو به درستی کار نمی کند و یا بخش آبکشی کار خود را به درستی انجام نخواهد داد در این میان شما با مشاهده ی خرابی لباسشویی خود می توانید جهت تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو با شرکت دکتر آچار تماس بگیرید.

شرکت دکتر آچار با داشتن تعمیرکاران خبره و کاربلد در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو و سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی دو قلو در برندهای مختلف را انجام خواهند داد.

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو در تهران

دکتر آچار در تمامی مناطق 22 گانه تهران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب به ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی به ویژه ماشین لباسشویی دو قلو می پردازد، در صورتی که ساکن هر یک از مناطق تهران باشید می توانید تعمیر ماشین لباسشویی دوقلوی تان را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو در محل

حمل و نقل ماشین لباسشویی از منزل به تعمیرگاه کار سختی است و نیاز به پرداخت هزینه تعمیرات و صرف زمان دارد، تکنسین های دکتر آچار جهت کاهش هزینه های مشتریان تعمیرات ماشین لباسشویی دو قلو را در محل و منزل انجام می دهند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو در مجموعه دکتر آچار به عوامل مختلفی نظیر نوع خرابی، شدت خرابی و خدماتی که تکنسین ارائه می دهد بستگی دارد، با این حال نگران هزینه های تعمیرات ماشین لباسشویی دوقلو نباشید چرا که هزینه تعمیرات در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو
تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو

قابلیت های ماشین لباسشویی دوقلو یا دو مخزنه

 • اضافه کردن لباس در هنگام شستشو و کار
 • قابلیت بخارشوی
 • دارای قفل کودک
 • تنظیم تایمر شستشو
 • دارای برنامه شستشو
 • سلکتور وضعیت آب
 • دارای 2 موتور خشک‌ کن و شستشو
 • توان مصرف کمپرسو شستشو
 • توان مصرف موتور خشک‌ کن
 • قابلیت پمپ تخلیه
 • باز شدن درب لباسشویی از بالا
 • میزان سرعت چرخش موتور خشک‌ کن

برخی از مشکلات ماشین لباسشویی دوقلو

در مقاله تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو می‌خواهیم به برخی از مشکلات ماشین لباسشویی دوقلو بپردازیم که شاید در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی با آن‌ها مواجه شوید.

 • چرا ماشین لباسشویی دوقلو روشن نمی شود؟

در وهله اول ممکن است ایراد از پریز برق یا دوشاخه باشد که باعث روشن نشدن لباسشویی دوقلو خواهد شد. پس از بررسی‌ های لازم در این زمینه و چک کردن پریز و دو شاخه اگر این مورد نبود ممکن است ایراد از سیم رابط و فیوز داخلی دستگاه باشد.

 • چرا از کف ماشین لباسشویی دوقلو آب می چکد؟

تنها دلیل چکه کردن این مشکل مربوط به خراب بودن کاسه‌ نمد لباسشویی دو قلو خواهد بود. موقعی که کف مخزن با چکه کردن آب روبرو شد، سریعاً باید کاسه نمد لباسشویی را تعویض کنید تا مانع از چکه کردن آب شود.

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو
تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو
 • علت برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی دوقلو چیست؟

در زمان روبرو شدن با این مشکل، سیم‌های مدار را بررسی کنید، ممکن است با یک سیم لخت مواجه شوید که در این صورت باید آن را سریعاً تعویض کنید تا از برق‌ دار بودن بدنه جلوگیری نمایید.

از دلایل دیگری که امکان دارد باعث برق دار بودن بدنه ماشین لباسشویی دوقلو باشد، کشش جریان المنت یا خرابی عایق ماشین لباسشویی دوقلو است، هنگامی‌ که یکی از قطعه‌های مدار اتصالی دهد، باعث برق‌ گرفتگی بدنه خواهد شد.

 • چرا پروانه چرخشی ماشین لباسشویی دوقلو نمی چرخد؟

احتمال دارد تسمه ماشین لباسشویی آسیب دیده و یا پاره شده باشد.

 • علت کار نکردن موتور خشک کن ماشین لباسشویی دوقلو چیست؟

اگر موتور خشک کن لباسشویی به کار نمی افتد امکان دارد بیش از اندازه لباس درون لباسشویی انداخته باشید اگر این موضوع نبود ابتدا باید خازن لباسشویی را بررسی نمایید سپس به بررسی زغال های موتور بروید و اگر مشکل از موارد نبود امکان دارد موتور دستگاه آسیب دیده باشد.

 • چرا ماشین لباسشویی حین کار صدا می دهد و لرزش دارد؟

اول باید از تراز بودن دستگاه مطمئن شوید و بعد از آن کمک ماشین لباسشویی، کاسه نمد، سه نظام و یا وزنه تعادل را بررسی نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو
تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو
 • چرا در هنگام شستشو لباس ها نخ کش و یا پاره می شوند؟

در مواقعی که پروانه چرخاننده لباس در داخل لباسشویی به کف مخزن شستشوی ماشین لباسشویی، بیشتر از اندازه مجاز باشد، (اندازه پروانه تا کف لباسشویی و مخزن 2 میلی‌متر می باشد).

در آن موقع است که لباس ها قادرند این فاصله را پر کنند و هنگام حرکت و چرخش مخزن شستشوی ماشین لباسشویی، نخ کش و یا پاره شوند می‌توانید با استفاده از زاویه تنظیم درست از پارگی لباس‌ها جلوگیری کنید.

 • علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی دوقلو چیست؟

امکان دارد فیلتر پمپ یا شلنگ تخلیه مسدود شده باشد و یا پروانه پمپ بخاطر پیچیدن کرک یا نخ های لباس گیر کرده باشد و یا پمپ تخلیه از کار افتاده و به تعمیر یا تعویض نیاز دارد.

تعمیر برخی از قسمت های ماشین لباسشویی دوقلو عملاً نیاز به تجربه بالا دارد که در این زمینه بهتر است ماشین لباسشویی خود را به تعمیرکاران کاربلد تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو بسپارید شرکت دکتر آچار آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد شما می توانید با یه تماس از تجربیاتشان استفاده نمایید.

مواردی برای نگهداری بهتر ماشین لباسشویی

 • ماشین لباسشویی باید در مکان خود به طرز صحیح تراز شده باشد
 • ماشین لباسشویی را در مکانی که در معرض نور مستقیم آفتاب ، بارش باران و یا سرما می باشد نصب نکنید
 • فاصله بین ماشین لباسشویی و دیوار باید بیشتر از 5 سانتی متر باشد
 • زمانی که ماشین لباسشویی در حال کار است تایمر را تغییر ندهید، اگر قصد تغییر برنامه را دارید اول ماشین لباسشویی را خاموش کنید و سپس تغییرات خود را اعمال کنید
 • هر چند مدت یکبار اطمینان حاصل کنید که لوله تخلیه یا شلنگ خروجی آب مسدود نشده است و وصل باشد
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یک ساعت فاصله قرار دهید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. هخنا 2 سال قبل

  عالی عالی خیلی خیلی عالی

 2. بهزاد اسماعیلی 2 سال قبل

  سلام عالی بود ?

 3. غلامرضا کشاورز 2 سال قبل

  مطالب بیشتری بنویسین لطفا

 4. اسماعیل ترابی 1 سال قبل

  تعمیرات را به خوبی انجام دادند و کارشون عالی بود دم تکنسین عزیز گرم

 5. بهروز میر 1 سال قبل

  خدمات خوب و عالی دارند و من راضی هستم

 6. حامد ایرانی 1 سال قبل

  آدرستون رو برای بنده ارسال میکنین؟

 7. شهرام میری 1 سال قبل

  دستگاه ما برای 11 سال پیش هست آیا قابل تعمیر هست؟

 8. احمد شکیبا 1 سال قبل

  سایتتون محشرههههه

 9. علی اکبر گلپایگانی 1 سال قبل

  کاش همه مثل شما خوش انصاف بودن

 10. محمدحسن نعمتی 1 سال قبل

  خیلی‌ خیلی خیلی خیلی خیلی خوب و عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید