تعمیر ماشین لباسشویی سطلی

تعمیر ماشین لباسشویی سطلی


انجام تعمیر ماشین لباسشویی سطلی می تواند یکی از معضلات باشد که افراد را بسیار نگران خواهد.

دستگاه ماشین لباسشویی در مدل های متنوعی در بازارها موجود می باشد که یکی از این مدل ها ماشین لباسشویی سطلی است.

ماشین لباسشویی سطلی، این محصول به دلیل دارا بودن قیمت مناسب می تواند یکی از محصولاتی باشد که مشتریان زیادی از آن استفاده می کنند.

در اصل عمده ترین دلیل خرید ماشین لباسشویی سطلی این است که بارگیری و تخلیه آن بسیار آسان تر از ماشین لباسشویی های دیگر است.

تعمیر ماشین لباسشویی سطلی
تعمیر ماشین لباسشویی سطلی

این ماشین لباسشویی ها آب را سریعتر از ماشین های دیگر تخلیه می کنند و لباس ها را سریعتر خشک می کنند که باعث صرفه جویی در وقت و انرژی می شود.

با توجه به تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان، زمانی که ماشین لباسشویی آب کمتری مصرف می کند، مدت زمان بیشتری برای شستشو طول می کشد زمان کمی که برای شستشو در ماشین لباسشویی نیاز است به طور متوسط ​​60 تا 80 دقیقه است.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

ساده ترین نوع مدل ماشین لباسشویی همین ماشین های لباسشویی سطلی است که دارای یک مخزن، به طور معمول انجام  عمل آبکشی لباس ها باید به صورت دستی صورت بگیرد.

احتمال دارد که به دلیل استفاده زیاد از این وسیله برقی این زمان کاهش یا افزایش پیدا کند و به دلیل گذشت زمان این وسیله برقی مشکلاتی به وجود بیاید که جای نگرانی نیست که بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دکتر آچار می باشد، که آماده ی ارائه خدمات به شما است.

تعمیر ماشین لباسشویی سطلی در تهران

دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و رسمی تعمیر لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی سطلی در تهران است که در تمامی مناطق 22 گانه تهران شعبه دارد، این مجموعه از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب به ارائه خدمات تخصصی تعمیرات می پردازد..

تعمیر ماشین لباسشویی سطلی بهتر است یا تعویض قطعات؟

ممکن است برای شما هم این سوال پیش بیاید که تعمیرات لوازم خانگی بهتر است یا تعویض قطعات معیوب آن ها، با توجه به افزایش قیمت ماشین لباسشویی و قطعات این دستگاه، تعمیر قطعات معیوب اولویت تکنسین های مجموعه است.

در صورتی که قطعه ای در لباسشویی تان دچار ایراد و خرابی شده باشد که تعویض آن بهتر از تعمیرات باشد، تکنسین ها با رضایت مشتری اقدام به تعویض قطعات می کنند، ضمنا تمامی قطعاتی که توسط تکنسین های این محجموعه تعویض می شود قطعات اصل و اورجینالی هستند که داراری گارانتی 1 ساله می باشند.

تعمیر ماشین لباسشویی سطلی
تعمیر ماشین لباسشویی سطلی

گارانتی تعمیر ماشین لباسشویی سطلی

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مجموعه دکتر آچار انجام می شود دارای گارانتی 12 ماهه هستند که ضمانت نامه کتبی شان پس از تعمیرات تقدیم مشتریان گرامی می شود، در صورتی که قطعه ای توسط تکنسین های مرکز ما تعمیر شود و تا یک سال دچار ایراد و خرابی شود تکنسین ها موظف اند که بدون دریافت هزینه جداگانه تعمیرات را انجام دهند.

تکنسین های دکتر آچار مطابق با آخرین متدهای تعمیراتی و جدید ترین ابزار به تعمیرات لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی سطلی می پردازند.

عملکرد و قطعات تشکیل دهنده ی ماشین لباسشویی سطلی

بدنه ی ماشین لباسشویی سطلی از فلز یا پلاستیک مقاوم ساخته شده است، این بدنه با روکشی برای ماندگاری بیشتر و عمر مفید بیشتر محافظت می شود تا از هر نوع پوسیدگی بر روی آن جلوگیری شود.

قطعه ی بعدی تایمر است که به طور معمول، تایمر فنری برای انواع ماشین های لباسشویی مخزن دار و سطلی استفاده می شود، از  وظایف مهم و اصلی تایمر در ماشین لباسشویی خاموش و روشن کردن مدار اصلی است.

در همه ی ماشین لباسشویی ها قطعه ی موتور بسیار پر اهمیت است که در دستگاه ماشین لباسشویی سطلی موتور آن ها به صورت تک فاز با سیم پیچی کمکی و یا موترهای قطبی چاک دار استعمال می شود.

 کاسه نمد هم که موظف به ایجاد عایق در بین قطعات موتور و محفظه  سطلی می باشد قطعه ی پروانه هم در این مدل از ماشین های لباسشویی از جنس کائوچو می باشد که بر روی محور موتور قرار دارد و با چرخه ی خود لباس های داخل مخزن را به گردش در می آورد.

 در ماشین های لباسشویی از  نوع مدل سطلی معمولاً  جنس المنت داخلی آن از جنس سرامیک نسوز است و می تواند از وجود رطوبت ممانعت نماید.

 قطعه ی کلید در این نوع مدل از ماشین های لباسشویی سطلی دارای سه کنتاکتور که دو تا به ورود و خروج فاز وصل است و دیگری به نول لامپ که به داخل کلید ربط دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی سطلی
تعمیر ماشین لباسشویی سطلی

علت وجود نشتی در ماشین لباسشویی سطلی چیست؟

اگر دستگاه ماشین  لباسشویی سطلی شما با نشتی روبرو می شود در مرحله ی ابتدایی کار باید شیلنگ های دستگاه را بررسی نموده و مطمئن بشوید که سوراخ نمی باشد.

در مرحله ی بعدی  احتمالاً کاسه نمد معیوب شده است و باعث خروج آب  از کف ماشین لباسشویی شده است و با برطرف کردن این موارد می توانید اشکال پیش آمده را توسط متخصصین ماهر رفع نمایید و تعویض این قطعه صورت بگیرد.

از کار افتادن عملیات چرخش در ماشین لباسشویی سطلی

در این زمان می تواند رعایت نکردن ظرفیت مجاز دستگاه علائمی از بروز این مشکل باشد، گاهی تنها دلیلش می تواند این موضوع باشد و در غیر این صورت ممکن است به دلیل پاره شدن تسمه و پوسیدگی باشد.

علت ایجاد سر و صدای زیاد از دستگاه ماشین لباسشویی سطلی

گاهی ممکن است که دستگاه ماشین لباسشویی شما در حین کار کردن با سر و صدای زیادی روبرو باشد که پیدایش این ایراد می تواند در ابتدای کار به خاطر تراز نبودن دستگاه ماشین لباسشویی شما باشد.

یا در اثر خراب شدن بلبرینگ های موتور، واشرها و یاتاقان ها و یا ضعیف شدن فنرها و یا زیاد بودن بیش از حد مجاز لباس ها در داخل مخزن دستگاه، گیر کردن اشیاء در ما بین چیلک و مخزن و همچنین معیوب شدن پولی ها می تواند اخلال گر این عملکرد دستگاه ماشین لباسشویی شما باشد.

تعمیرات خشک کن ماشین لباسشویی سطلی

از قطعات مهم و پر اهمیت در دستگاه ماشین لباسشویی سطلی قطعه ی خشک کن است، در مواقعی که این قطعه نیازمند تعمیرات می باشد به اجبار باید لباس های خیس را ماشین بیرون آورده که مشکل خشک کردن این همه لباس های خیس است.

مخصوصاً اگر در فصل سر زمستان قرار داشته باشید، در این زمان باید از متخصصین کمک دریافت کنید تا ایراد پیش آمده را برطرف نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی سطلی
تعمیر ماشین لباسشویی سطلی

هزینه و قیمت تعمیر ماشین لباسشویی سطلی

در زمانی که شما شاهد خرابی دستگاه ماشین لباسشویی سطلی خود هستید با حضور متخصصین و عیب یابی باید هزینه ایی را پرداخت کنید.

که این هزینه می تواند شامل ایاب و ذهاب تعمیر کاران و هزینه ی تعویض قطعه ایی که صدمه دیده باشد و همچنین ممکن است که این قطعه را بتوان با انجام تعمیرات مشکلش را برطرف نمود که همه ی این موارد می تواند مبلغ دریافتی تعمیر کاران باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی سطلی در منزل

برای افرادی که در مکان های پر تردد و شلوغ زندگی می کنند در مواقعی که دستگاه های الکتریکی آنان با ایراد روبرو می شود.

دوست دارند که در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه خود را عیب یابی نموده و ایرادش را برطرف نمایند، بهترین راه استفاده از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل است.

برای این کار می توانید با دکتر آچار تماس حاصل کنید و از خدمات شان بهره ی لازم را ببرید زیرا کارشناسان این گروه با داشتن تخصص و اطلاعات لازم و  همچنین مهارت کافی به راحتی می توانند در منزل عیب و نقص دستگاه ماشین لباسشویی شما را رفع کنند.

سرویس ماشین لباسشویی سطلی

دستگاه ماشین لباسشویی به دلایل داشتن مصارف بالا بیشتر دچار فرسودگی و کهنگی خواهد شد، در این زمان ممکن است که دستگاه ماشین لباسشویی شما با مشکل روبرو نشده باشد و تنها ایرادش انجام سرویس های دوره ایی و تعویض قطعات آسیب دیده باشد.

انجام دادن سرویس ماشین لباسشویی می تواند بسیار دارای اهمیت باشد و ضرورت لازم را داشته باشد زیرا با انجام دادن این کار می توانید از صدمه دیدن دستگاه و پرداخت هزینه های زیادی از این موضوع ممانعت کرد.

تعمیر ماشین لباسشویی سطلی
تعمیر ماشین لباسشویی سطلی

انجام دادن این خدمات سرویس دستگاه ماشین لباسشویی می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • سرویس ماشین لباسشویی و جرم گیری آن و نظافت لاستیک دور درب دستگاه
 • توجه داشتن به تراز بودن دستگاه ماشین لباسشویی
 • انجام شدن عملیات تعویض قطعه ی فیلتر دستگاه ماشین لباسشویی
 • تمیز کردن پمپ تخلیه
 • انجام بازدید فنی دستگاه به طور کامل و رفع ایرادات ناچیز و …

انجام این موارد توسط کارشناس حرفه ایی صورت می گیرد.

سخن پایانی

احتمال دارد که در طول زمان استفاده از دستگاه ماشین لباسشویی در عملکرد هایش با مشکلاتی روبرو بشود برای رفع عیوب پیش آمده می توانید با خیالی آسوده به دکتر آچار مراجعه نمایید و از خدمات فنی این کادر با تجربه استفاده ی لازم را ببرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. روح الله سعادت 1 سال قبل

  خیلی ممنون از توضیحاتون خوبتون

 2. محمدرضا عرب 1 سال قبل

  بخش وبلاگ تون خیلی جالبه

 3. شهرام قهرمانی 8 ماه قبل

  امکان تعویض میکروسوئسچ درب لباسشویی توسط خودمان وجود دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید