تعمیر یخچال اسنوا

تعمیر یخچال اسنوا


تعمیر یخچال اسنوا توسط متخصصین

تعمیر یخچال اسنوا یکی از تعمیراتی است که نیازمند تخصص و تجربه می باشد، دکتر آچار یکی از مراکز تعمیر یخچال اسنوا در تهران می باشد که می توانید برای تعمیر یخچال اسنوا خود از این تعمیرگاه کمک بگیرید.

یخچال از وسایل ضروری در آشپزخانه ها است و در صورت بروز مشکل برای این دستگاه افراد را نگران خواهد کرد و می خواهند در زمان کوتاه و خیلی سریع عیب یخچال اسنوا را برطرف کرده و مشکل حل بشود.

درباره یخچال اسنوا

باید در نگهداری یخچال اسنوا بسیار دقت داشت و مراقبت کامل را به عمل بیارید و در صورت خراب شدن از افراد متخصص و با تجربه برای تعمیرات یخچال اسنوا کمک بگیرید تا مشکلات احتمالی که بر اثر بی احتیاطی افراد نابلد اتفاق می افتد بتوانید جلوگیری کنید.

از مشکلات بارز دستگاه یخچال اسنوا تنظیمات دمای یخچال اسنوا، ریست کردن یخچال اسنوا، دلیل روشن شدن چراغ قرمز رنگ یخچال اسنوا، خرابی برد یخچال اسنوا و … از مواردی است که در یخچال اسنوا بسیار شایع می باشد و توسط تعمیرگاه اسنوا تعمیر می شود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تعمیر یخچال اسنوا

چند نکته ی مهم در مورد یخچال اسنوا

در زمانی که یخچال را راه اندازی می کنید از گردش هوا در نزدیکی موتور یخچال مطمئن باشید، استفاده از محافظ یخچال در مواقعی که برق دچار نوسانات بسیاری می شود، روشن کردن برای اولین بار دستگاه نیازمند چندین ساعات کار در حالت خالی باشد و زود وسایل را در داخل آن قرار ندهید وقت بسیار است، هیچ گاه وسایل داغ و گرم را درداخل یخچال قرار ندهید، در زمان پاک کردن داخل یخچال سیستم را خاموش کرده و درب آن را به مدت طولانی باز نگه ندارید.

دلیل روشن شدن چراغ قرمز در یخچال اسنوا

در یخچال های قدیمی اسنوا دارای سه رنگ چراغ سبز و قرمز و نارنجی برای آلارم اشکالات یخچال قرار دارد، که در حالت طبیعی و بدون مشکل یخچال اسنوا به رنگ سبز می باشد و در زمانی که برای یخچال مشکل یخ زدایی پیش بیاید رنگ چراغ به رنگ نارنجی در می آید و در صورت وجود مشکل و نداشتن سرمای کافی رنگ چراغ دستگاه به رنگ قرمز در می آید.

اما در یخچال های امروزی اسنوا این چراغ آلارم به رنگ قرمز ولی به شکل مثلث اخطار است، این را بدانید که روشن شدن چراغ آلارم قرمز برای انواع یخچال ها نشانه ی نداشتن سرمای کافی در دستگاه یخچال است، پس وجود این رنگ چراغ در صورت روشن شدن نشانه ی نشتی گاز و یا اشکال در عملکرد کمپرسور دستگاه می باشد که باید بررسی شود.

از عوامل روشن شدن قطعی برق، باز ماندن درب یخچال، قرار دادن مواد غذایی با حجم بالا و وجود مشکلات فنی در سیستم دستگاه یخچال اسنوا است.

اگر با گذشت زمان باز هم رنگ چراغ به رنگ قرمز باقی ماند باید یخچال را عیب یابی کرد اشکال در قسمت قفل درب یخچال، نبودن دستگاه یخچال در حالت تراز، ایراد پیدا کردن لاستیک دور درب، وجود دمای بالا در آشپزخانه ممکن است باشد و اگر فقط مشکل در این قسمت ها وجود داشته باشد می توان به راحتی مشکل را حل کرد ولی در غیر این صورت باید افراد متخصص دستگاه را عیب یابی نمایند.

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا

بررسی دلایل چشمک زدن چراغ یخچال اسنوا

اگر بر روی صفحه ی نمایش یخچال اسنوا چراغ چشمک زن فعال شود می تواند به خاطر وجود بالا رفتن دمای داخلی یخچال که پس از میزان دما باید چراغ چشمک زن ثابت شود و اگر این اتفاق نیفتد اشکال در قسمت های خرابی فن و مسدود شدن دریچه ی آن، اشکال در سیستم خنک کننده، خراب شدن مدار برفک زدایی و یا یخساز یخچال خراب شده باشد.

گاهی این چشمک زدن ها به خاطر وجود قفل کودک می باشد که اگر این کلید را غیر فعال کنید مشکل برطرف خواهد شد.

داغ شدن موتور یخچال اسنوا

در زمانی که متوجه داغ شدن موتور یخچال می شوید وجود اشکال در کمپرسور دستگاه است، زیاد داغ شدن موتور دلیلی برای سوختن موتور یخچال و کاستن طول عمر دستگاه یخچال اسنوا است.

موتور یخچال از قطعات مهم آن است که داغ شدنش به دلیل خاموش نشدن یخچال و وجود آلودگی روی کندانسور، خراب شدن فن کندانسور و خرابی فیلتر می تواند باشد که با بر طرف کردن این معایب می توانید مشکل را حل کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل برای یخچال اسنوا ی شما تعمیرکاران حرفه ایی و مجرب دکتر آچار در خدمت شما عزیزان می باشند.

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا

خدمات پس از فروش یخچال فریزر اسنوا

زمانی که مدت زیادی از خرید یخچال اسنوا شما می گذرد و گارانتی اصلی آن تمام شده است هنگامی که شما به مشکل برمی خورید نگران این موضوع هستید که حالا باید از کجا خدمات بگیرید و آیا قطعات مورد نیاز دستگاه تان پیدا می شود و آیا می توانید به مجموعه ای اعتماد کنید یا خیر؟

ما مفتخر هستیم که شما را در تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا همراهی کنیم شما نگران هیچ یک از این موارد نباشید مجموعه تعمیراتی دکتر آچار با داشتن تکنسین های مجرب در زمینه تعمیر یخچال و ساید می تواند به شما کمک کند و تمام تعمیرات شما را با عیب یابی دقیق و ضمانت تعمیرات 1 ساله برای شما انجام دهد.

تیم تخصصی دکتر آچار با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی با دادن فاکتور به شما این اطمینان را می دهند که تعمیرات شما بخوبی انجام شده است و جای هیچ نگرانی نیست و در صورت بروز هر گونه مشکل تیم دکتر آچار پاسخ گو بوده و نیاز شما را برطرف می کنند.

راه های ارتباطی با مجموعه تعمیراتی دکتر آچار

شما برای اینکه بتوانید با مرکز تعمیرات تخصصی تعمیر یخچال اسنوا تماس بگیرید می توانید از طریق شماره های موجود در سایت و یا زدن بر روی دکمه های میانبر که بر روی صفحه در نظر گرفته شده است با مشاوران ما صحبت کنید و یا از طریق پر کردن فرم درخواست تکنسین آنلاین با وارد کردن اطلاعات خودتان و اعلام خرابی دستگاه منتظر کارشناسان ما باشید.

تکنسین های دکتر آچار در کمترین زمان خودشان را به محل مورد نظر شما می رسانند و با عیب یابی دقیق و تشخیص به موقع از بروز خرابی های احتمالی بعدی جلوگیری می کنند.

تعمیر یخچال اسنوا
تعمیر یخچال اسنوا

برخی مشکلات رایج و متداول یخچال فریزر و ساید اسنوا

در این بخش می خواهیم به برخی مشکلات یخچال اسنوا اشاره کنیم و آنها را مورد بررسی قرار دهیم:

علت صداهای زیاد یخچال فریزر اسنوا

خیلی از وقت های علت این صداهای زیاد و ناهنجار به خاطر تراز نبودن یخچال است که باید هنگام قرار دادن در مکان مناسب به تراز بودن دستگاه هم توجه کرد، گاهی نیز ممکن است پره های فن دچار خرابی و شکستگی شده باشند و یا بست هایی که نگهدارنده موتور و کمپرسور هستند در اثر مرور زمان و کارکرد دستگاه شل شده و یا دچار فرسایش شده باشند.

علت یکسره کار کردن یخچال ساید اسنوا

زمانی که دستگاه بدون توقف کار می کند و اتومات انجام نمی دهد احتمال دارد گاز دستگاه کاسته شده باشد و نیاز به شارژ گاز داشته باشد و یا ممکن است کمپرسور خراب شده و یا خرابی فن اتفاق افتاده باشد که باعث می شود که دمای موتور بالا برود و برای این که بتواند سرمای بیشتری را تولید کند مدام کار می کند.

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا

چرا یخچال اسنوا برفک می زند؟

یکی از دلایل برفک زدن یخچال محیطی است که دستگاه در آنجا قرار دارد اگر محیطی مرطوب باشد با هر بار باز کردن درب یخچال هوای مرطوب زیادی وارد دستگاه شده و با گذشت زمان تبدیل به برفک خواهد شد.

گاهی خرابی لاستیک و همان واشر دور درب دستگاه فرسوده شده و مانع ورود هوا به یخچال نمی شود و باعث برفک می شوند، حدالاامکان سعی کنید که وسایلی مثل سماور نزدیک یخچال نباشد تا محیط را شرجی نکنند، در ادامه نیز ممکن است ترموستات معیوب شده باشد که که این مورد بسیار متداول است و از دلایل اصلی برفک زدن یخچال ساید اسنوا است.

شارژ گاز یخچال اسنوا

نقش اساسی گازهای مبرد درون یخچال سرد کردن و خنک کردن درون یخچال می باشد، این گاز ممکن است به دلایل متفاوتی تخلیه شود، با کم شدن و خالی شدن گاز مبرد، یخچال خنک نمی شود و کمپرسور به طور مداوم کار کرده تا بتواند وظیفه خنک کردن یخچال را به انجام برساند که این موضوع خود می تواند به موتور کمپرسور یخچال اسنوا آسیب جدی برساند، شارژ گاز یخچال اسنوا توسط تکنسین های حاذق دکتر آچار انجام می شود

سرویس کردن یخچال اسنوا

برخی افراد هستند که گمان می کنند زمانی که دستگاهی را خریداری کردند دیگر تا آخر عمر به همان صورت روز اول باید کار کند و اصلا نیازی به رسیدگی ندارد، این فرضیه بسیار اشتباه است اگر قرار باشد که دستگاهی با کیفیت همان روزهای اول کار کند و کارایی داشته باشد باید سرویس شود.

سرویس کردن یخچال و رسیدگی به آن موجب بالا رفتن کارایی و بازدهی آن می شود و کمک می کند که دستگاه عملکرد بهتری داشته باشد شما باید حتما در برنامه های خود سرویس های دوره ای و منظمی را برای یخچال اسنوا در نظر بگیرید که شامل روغن کاری و تمیز کردن و آچار کشی دستگاه است.

تعمیر یخچال اسنوا
تعمیر یخچال اسنوا

نکات کلیدی و مهم برای نگهداری بهتر از یخچال اسنوا

زمانی که شما می خواهید یخچال بهتری داشته باشید که با کیفیت بالاتری کار کنند باید راه های مراقبت کردن را هم بدانید به عنوان مثال باید سالی دو بار کویل های کندانسور را تمیز کنید زیرا با افزایش ذرات چربی و گرد و غبار بروی کویل ها دفع کردن گرما با مشکل مواجه می شود و باعث افزایش انرژی می شود.

مورد دیگر تمیز کردن و یا در صورت خرابی تعویض کردن لاستیک دور درب دستگاه است که این کار باعث می شود از ورود هوای گرم به داخل یخچال اسنوا جلوگیری کنید.

اگر گاهی در داخل یخچال فریزر اسنوا برفک و یا یخ هایی را مشاهده کردید حتما به صورت دستی آن ها را از بین ببرید ابتدا باید مواد غذایی را خارج کنید و دستگاه را از برق بکشید تا یخ ها ذوب شوند، هرگز برای کندن یخ ها از وسایل نوک تیز و ضخیم استفاده نکنید زیرا باعث آسیب رساندن به بدنه یخچال می شوید.

یخچال اسنوا را بطور مرتب تمیز کنید نظافت به موقع یخچال از بو گرفتن فضای داخلی و ایجاد لکه ها و میکروب ها جلوگیری می کند و همچنین باعث می شود مواد غذایی سالم تر و مدت زمان طولانی تری را داخل یخچال باقی بمانند.

فیلتر یخچال فریزر و ساید اسنوا را هر چند وقت یکبار تعویض کنید تا از تجمع رسوبات در لوله های آب یخچال و مسدود شدن یخ ساز و آبسردکن جلوگیری کنید و آب با کیفیت تری داشته باشید.

تعمیر یخچال اسنوا

یخچال را در معرض نور خورشید و هوای گرم قرار ندهید و برای این که هوای در پشت یخچال اسنوا جریان بهتری داشته باشد حتما 20 سانتی متر از دیوار فاصله بگذارید همچنین از قرار دادن وسایل سنگین و بزرگ بروی یخچال خودداری کنید.

مواد غذایی را بصورت نامنظم در یخچال نگذارید بلکه باید گوشت ومرغ را در طبقه های بالاتر و سبزیجات را در طبقه های پایین بگذارید.

موادی که دارای بو هستند را داخل ظروف درب بسته قرار دهید و در صورتی که یخچال اسنوا بوی نامطبوع گرفت از بوگیر و یا یک تکه زغال استفاده کنید.

هرگز غذاهای داغ را داخل یخچال و ساید اسنوا قرار ندهید زیرا باعث فشار آمدن به یخچال می شوند.

هیچ گاه زمانی که می خواهید یخچال را از برق خارج کنید سیم آن را محکم به بیرون نکشید زیرا باعث قطعی در سیم می شود.

در هنگام جابجایی دستگاه از تکان های خیلی شدید خودداری کنید و زمانی که می خواهید به قسمت های سرد فریزر دست بزنید با دست خیس و مرطوب این کار را انجام ندهید.

علائم خرابی یخچال اسنوا

اگر همه این موارد را رعایت کردید نشانه هایی هستند که نشان می دهند یخچال دچار اختلال شده است مانند یخچال مایعات را به خوبی خنک نمی کند و یا بستنی نرم است و انجماد مواد غذایی از بین رفته است و نیز مواد غذایی خیلی زود خراب می شوند و یا آب داخل دستگاه زیاد است و گاهی نیز صداهای غیر عادی و زیاد که همه این ها نشانه های خرابی دستگاه است.

در صورت مشاهده هر یک از این مواد حتما با تکنسین های حرفه ای دکتر آچار تماس بگیرید تا سریعا تعمیرات یخچال و ساید اسنوا شما را انجام دهند.

تعمیر یخچال اسنوا
تعمیر یخچال اسنوا

تعمیر یخچال اسنوا در شمال تهران

خرابی یخچال اسنوا مثل هر برند دیگری ممکن است برای یخچال اسنوا شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر یخچال اسنوا در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید :

تعمیرات یخچال اسنوا در زعفرانیه، تعمیرات یخچال اسنوا در ولنجک، سرویس یخچال اسنوا در الهیه، نصب یخچال اسنوا در تجریش، تعمیرات یخچال اسنوا در شریعتی، تعمیر یخچال اسنوا در فرمانیه، سرویس یخچال اسنوا در نیاوران، نصب یخچال اسنوا در لواسانات، تعمیرات یخچال اسنوا در دربند، تعمیرات یخچال اسنوا در دزاشیب، سرویس یخچال اسنوا در سعادت آباد، نصب یخچال اسنوا در ملاصدرا، تعمیرات یخچال اسنوا در شهرک غرب، تعمیر یخچال اسنوا در پارک وی، سرویس یخچال اسنوا در دروس، نصب یخچال اسنوا در شمیرانات، تعمیرات یخچال اسنوا در جردن، تعمیرات یخچال اسنوا در میرداماد، سرویس یخچال اسنوا در پاسداران، نصب یخچال اسنوا در ضفر، تعمیرات یخچال اسنوا در ازگل، سرویس یخچال اسنوا در منظریه، نصب یخچال اسنوا در محمودیه

تعمیر اسنوا در غرب تهران

یخچال اسنوا از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به آسانی یافت می شود و تعمیر به شکل صحیح انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر یخچال اسنوا می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات یخچال اسنوا در سردار جنگل، تعمیرات یخچال اسنوا در پونک، سرویس یخچال اسنوا باغ فیض، نصب یخچال اسنوا در آیت الله کاشانی، تعمیرات یخچال اسنوا در آریا شهر، تعمیرات یخچال اسنوا در بلوار فردوس، سرویس یخچال اسنوا در صادقیه، نصب یخچال اسنوا در سعادت آباد، تعمیرات یخچال اسنوا در اکباتان، تعمیرات یخچال اسنوا در شهرک آپادانا، سرویس یخچال اسنوا در شهرک آزادی، نصب یخچال اسنوا در شهر زیبا، تعمیرات یخچال اسنوا در شهرآرا، تعمیرات یخچال اسنوا در مرزداران، سرویس یخچال اسنوا در پاتریس، نصب یخچال اسنوا در جلال آل احمد، تعمیرات یخچال اسنوا در شهرک راه آهن، سرویس یخچال اسنوا در دهکده المپیک

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا

تعمیر یخچال اسنوا در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات یخچال اسنوا خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر یخچال شما در محل اقدام خواهند کرد.

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر یخچال اسنوا شما را انجام میدهیم: تعمیرات یخچال اسنوا در افسریه، تعمیرات یخچال اسنوا در پیروزی، سرویس یخچال اسنوا در نازی آباد، نصب یخچال اسنوا در مسعودیه، تعمیرات یخچال اسنوا در راه آهن، تعمیر یخچال اسنوا در مولوی، سرویس یخچال اسنوا در شوش، نصب یخچال اسنوا در میدان قزوین، تعمیرات یخچال اسنوا در حسن آباد، تعمیرات یخچال اسنوا در بعثت، سرویس یخچال اسنوا در منیریه، نصب یخچال اسنوا در مشیریه، تعمیرات یخچال اسنوا در شهرک کاروان، سرویس یخچال اسنوا در خاوران

تعمیر یخچال اسنوا در شرق تهران

تکنسین های تعمیر یخچال در شرق تهران یخچال اسنوا شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات یخچال اسنوا شما را انجام می دهیم: تعمیرات یخچال اسنوا در تهرانپارس، تعمیرات یخچال اسنوا در رسالت، سرویس یخچال اسنوا در سهروردی، نصب یخچال اسنوا در مجیدیه، تعمیرات یخچال اسنوا در نظام آباد، تعمیرات یخچال اسنوا در سیدخندان، سرویس یخچال و اسنوا در نیرو هوایی، نصب یخچال اسنوا در دماوند، تعمیرات یخچال اسنوا در امام حسین، سرویس یخچال اسنوا در نارمک

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!