تعمیرات ماشین ظرفشویی نف

تعمیرات ماشین ظرفشویی نف


تعمیرگاه دکتر آچار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف در تهران است که از طریق همکاری با تکنسین های متخصص و آمورش دیده به ارائه خدمات می پردازد، خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی نف مجموعه دکتر آچار در تمامی روز های هفته حتی ایام تعطیل به مشتریان عزیز و گرامی ارائه می شود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف در تهران

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی نف شامل نصب، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی نف در مناطق 22 گانه تهران می باشد، مرکز تعمیراتی دکتر آچار در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران به ارائه خدمات پرداخته و تمامی خدمات با استفاده از ابزار پیشرفته و قطعات یدکی اصلی انجام خواهند شد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف

تعمیر ماشین ظرفشویی نف

در صورتی که عملکرد ماشین ظرفشویی نف شما دچار اختلال شده است ما به تعمیر ماشین ظرفشویی تان در محل می پردازیم، در صورت بروز هر گونه مشکل برای ماشین ظرفشویی تان کافی است با تماس بگیرید تا تکنسین مرکز ما در کوتاه‌ ترین زمان ممکن اعزام شده و به تعمیر ماشین ظرفشویی نف در منزل بپردازد.

سرویس ماشین ظرفشویی نف

یکی از مهم ترین خدماتی که در افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی نف تأثیر گذار است، سرویس ماشین ظرفشویی نف است، در این اقدام تمامی ایرادت دستگاه بررسی و بر طرف شده و عملکرد کلی ماشین ظرفشویی بر طرف می شود.

ارتباط با تعمیرگاه دکتر آچار

جهت در خواست تکنسین از مرکز دکتر آچار و کسب اطلاع از هزینه های تعمیرات می توانید با شماره 02188444021 تماس بگیرید، درخواست تکنسین از طریق پر کردن فرم موجود در سایت دکتر آچار نیز امکان پذیر می‌باشد.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی نف چگونه است؟

در صورتی که از ماشین ظرفشویی نف استفاده می کنید و به خدمات پس از فروش آن نیاز دارید می توانید با شماره های موجود در برگه گارانتی دستگاه تماس بگیرید، در غیر این صورت با مرکز دکتر آچار تماس بگیرید و برطرف کردن مشکل ماشین ظرفشویی تان را به تکنسین های متخصص و مجرب نمایندگی نف دکتر آچار بسپارید.

مزایای تعمیرگاه دکتر آچار

مشاوره رایگان با کارشناسان

امکان تماس با کارشناسان مرکز دکتر آچار و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص این مجموعه وجود دارد، در صورتی که برطرف کردن مشکل توسط کاربر امکان‌ پذیر باشد کارشناس او را راهنمایی خواهد کرد که به حل مشکل بپردازد، در غیر این صورت می تواند برای برطرف کردن مشکل درخواست تکنسین بدهد.

همکاری با تکنسین های متخصص

تمامی تکنسین هایی که در مجموعه تعمیراتی دکتر آچار مشغول به فعالیت هستند افراد متخصص و حرفه ای هستند که در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی نف آموزش دیده اند و هر ساله دوره های آموزشی تکمیلی را فرا می گیرند.

تعمیرکاران فعال در این مجموعه دارای مهارت، سابقه و تخصص اند و در زمینه عیب یابی و تعمیر از دانش بالایی برخوردار هستند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف

اعزام تکنسین در کوتاه ترین زمان

از آنجایی که مرکز دکتر آچار دارای شعب متعددی در سطح شهر تهران است تکنسین پس از تماس کاربران در کوتاه ترین زمان ممکن در ساعت تعیین شده توسط کاربر اعزام می شوند و به ارائه خدمات و تعمیر ماشین ظرفشویی نف می پردازند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در محل

یکی از مهم ترین مزایای تعمیرگاه دکتر آچار تعمیر ماشین ظرفشویی نف در محل است، با این امکان نیازی به حمل و نقل ماشین ظرفشویی به تعمیرگاه نیست، همچنین با تعمیر ماشین ظرفشویی در محل در زمان و هزینه حمل و نقل دستگاه به تعمیرگاه صرفه جویی شده و امکان نظارت مستقیم کاربر بر عملکرد تکنسین وجود دارد.

استفاده از قطعات اصل و اورجینال

هدف تکنسین های مرکز دکتر آچارجهت کاهش هزینه مشتریان تعمیر قطعات معیوب است، در صورتی که تعمیر قطعات معیوب ماشین ظرفشویی نف امکان پذیر نباشد تکنسین، آن ها به تعویض قطعات پرداخته و از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کند تا دستگاه دچار ایرادات و خرابی بیشتر نشود.

همچنین تمامی ایرادات و خرابی ها با بهره گیری از جدیدترین و پیشرفته ترین ابزار انجام می شود.

گارانتی 365 روزه

از دیگر مزایای تعمیرگاه دکتر آچار ضمانت 1 ساله این مرکز می باشد، در صورتی که تعمیر ماشین ظرفشویی توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام شود و تا یک سال دوباره دچار ایراد و خرابی شود تکنسین موظف است که بدون دریافت هرینه مجدد به تعمیر دستگاه بپردازد.

گارانتی کتبی پس از ارائه خدمات و در پایان کار تقدیم مشتریان گرامی می شود.

نرخ اتحادیه

کلیه هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی نف مرکز دکتر آچار از جمله نصب، سرویس و تعمیر مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه می باشد، در این صورت نگران هزینه تعمیرات نباشید و تعمیرات ماشین ظرفشویی تان را با خیالی آسوده به تکنسین های مرکز ما بسپارید.

بررسی مشکلات رایج ماشین ظرفشویی نف

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی نف

از برق زسانی پریز مطمئن شوید، ایراد در فیوز حرارتی دستگاه، خرابی رله استارت، مشکل در برد کنترل کننده دستگاه و همچنین ایراد و اشکال موتور محرک از مهم ترین دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی محسوب می شوند.

علت نشتی ماشین ظرفشویی نف

مشکل در شیلنگ ورودی یا خروجی ماشین ظرفشویی یکی از اصلی ترین دلایل نشتی ماشین ظرفشویی نف محسوب می شود، پارگی در شیلنگ ها و ایراد و خرابی شان از دیگر دلایل نشتی ماشین ظرفشویی محسوب می شود.

علت آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی نف

در صورتی که متوجه عدم آبگیری ماشین ظرفشویی نف شدید شیلنگ های دستگاه را بررسی کنید که انسداد نداشته باشند، در صورت بروز این مشکل از باز بودن شیر آب ماشین ظرفشویی مطمئن باشید، در صورت انسداد در شیلنگ یا تا خوردگی آن انسداد شیلنگ را بر طرف کنید.

علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی نف

ایراد و خرابی المنت گرمایی ماشین ظرفشویی نف از مهم ترین دلایل بروز این مشکل می باشد، ایراد و خرابی در ترموستات از دیگر دلایل این مشکل مطرح می شود، در صورت خراب پمپ تخلیه نیز این مشکل به وجود می آید.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی نف

علت باقی ماندن لکه بر روی ظروف در ماشین ظرفشویی نف چیست؟

عدم انتخاب برنامه صحیح شستشو، عدم استفاده از نمک دانه درشت و مایع جلا دهنده از مهم ترین علل باقی ماندن لکه بر روی ظروف محسوب می شوند.

علت بوی نامطبوع در ماشین ظرفشویی نف چیست؟

جمع شدگی مواد غذایی در روی بازوهای آب پاش، پمپ و واشر درد ماشین ظرفشویی یکی از دلایل انتشار بوی نامطبوع در ماشین ظرفشویی است، برای رفع این مشکل در ماشین ظزفشویی تنها کافیست که آن را تمیز کنیم.

علت نچرخیدن قفسه های ماشین ظرفشویی چیست؟

زنگ زدگی غلطک های ماشین ظرفشویی، ایراد و خرابی غلطک ها و بسته بودن مسیر قفسه ها با چربی ها و مواد غذایی اضافه از مهم ترین علل نچرخیدن قفسه ماشین ظرفشویی محسوب می شود.

علت تمیز نشسته نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی چیست؟

ممکن است بیش از حد استاندارد دستگاه را پر کرده باشید، یا مقدار مواد شوینده ای که در دستگاه استفاده کرده باشید کافی نباشد، ظروف یا دسته های شان در مسیر آب فشان قرار گرفته باشد، برنامه شستشوی نا مناسب از دیگر دلایل تمیز شسته نشدن ظروف محسوب می شود.

علت صدای زیاد ماشین ظرفشویی نف چیست؟

عدم تراز دستگاه ماشین ظرفشویی، قرار داشتن ظروف در مسیر آب پاش دستگاه یا روی بازوهای اسپری، عیب و ایراد در پمپ نیز از مهم ترین دلایل سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی است.

علت خاموش نشدن ماشین ظرفشویی نف چیست؟

از عدم نشتی در ماشین ظرفشویی مطمئن شوید و سنسور های نشتی ماشین ظرفشویی را بررسی کنید.

امیدواریم که از این مطلب لذت کافی برده باشید، در صورت نیاز به تکنسین برای تعمیر ماشین ظرفشویی نف خود می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 6
 1. محمدعلی سبحانی 11 ماه قبل

  سلام عالی بود

 2. غلامعلی مستوفی 11 ماه قبل

  هزینه تعمیرات تان نرخ مشخصی دارد؟

 3. صادق بیاتی 3 هفته قبل

  سلام می خواستم ببینم هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکارتون برای تعمیر ظرفشویی نف در مولوی چقدره؟

  1. دکتر آچار 3 هفته قبل

   لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید همکارانمون راهنماییتون میکنن

 4. کبری تاهانی 2 هفته قبل

  سلام
  معنی ارور E1 داخل ظرفشویی نف را میخواهم

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   سلام و عرض ادب نقص فنی دستگاه اصلی ترین دلیل این ارور مطرح می شود، توصیه می شود رفع آن را به تکنسین ها بسپارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید