تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج

تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج


ماکروفر سامسونگ در مدل ها و ابعاد متفاوت موجود است که بنا به سلیقهٔ افراد در رنگ و مدل خریداری می شود با داشتن کیفیت برتر باز امکان دارد که مشکلاتی در انجام برنامه هایش مشاهده کنید که در این زمان نیازمند تعمیرکاران تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج دکتر آچار هستید.

برخی از مشکلات در معایب ماکروفر سامسونگ شایع می باشد وقتی که با این موارد آشنا باشید بهتر می توانید راهکار رفع آن و تعمیرات ماکروفر را انجام بدهید.

تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج

گاهی اوقات ممکن است دستگاه ماکروفر شما خاموش شود و مجدد روشن نشود که نشان دهنده نقص در برد الکترونیکی دستگاه است.

 سوئیچ ماکروفر برای درب ماکروفر می باشد آن گونه که بیان شده، میکرو سوئیچ در زمان بسته بودن درب، عملکرد قسمت های مختلف را امکان پذیر می کند.

 به خاطر وجود آسیب در میکروسوئیچ تا زمانی که همه چیز درست نشود روشن نخواهد شد برای دسترسی به جایگاه میکرو سوئیچ، ماکروفر را از برق بکشید و قاب را بردارید تعداد قطعات به دو یا سه خواهد رسید.

 علامت گذاری شده با C و NO باید پایانه ها را با مولتی متر تست کنید، اگر دستگاه و زبانه روی قفل میکروسوئیچ را ببندید، پایانه های میکروسوئیچ باید رسانایی را نشان دهند.

این مورد مشخص کنندهٔ این است که میکروسوئیچ سالم است هر زمان که مولتی متر مقدار اهم را نتواند نشان دهد، از علائم هشدار تعویض میکروسوئیچ می باشد. بهتر است قبل از انجام دادن این کار، مطمئن شوید که زبانه درب به درستی کلید میکرو را تحت فشار قرار می دهد.

تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج
تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج

 پیدایش ایراد در فیوز سرامیکی ماکروفر سامسونگ یکی از اختلالات می باشد که در مواقع آسیب دیدن این قطعه نه ماکروفر و نه صفحهٔ نمایشگر دستگاه روشن می شود.

 این قطعه موظف بوده تا بتواند محافظت از قطعات مختلف در برابر نوسانات الکتریکی را انجام بدهد تا در صورت بروز مشکل در قطعات کاملا سوخته و دیگر مایکروفر کارایی نخواهد داشت.

 اگر هدف شما این است که بتوانید به فیوز سرامیکی که در دستگاه است در دسترس شما باشد، در مرحلهٔ اول برق را قطع کرده و قاب دستگاه تان را بردارید.

 در صورتی که هدف تان تست کردن فیوز سرامیکی می باشد، از مولتی متر کمک بگیرید.

 در موقع سوختن فیوز آن را تعویض کرده و دلیل سوختن آن را چک کنید.

 اگر دلیل سوختن فیوز به خاطر نوسانات برق ورودی به ماکروفر سامسونگ بود، به راحتی قطعه را تعویض کنید.

 اما اگر ایراد از ماکروفر است، باید قطعهٔ مگنترون، هیتر فشار قوی، خازن و ترانس را هم چک کنید.

 معیوب شدن قطعهٔ فیوز حرارتی در ماکروفر سامسونگ از موارد دیگر می باشد فیوزهای حرارتی یکی دیگر از دلایل موثر در روشن نشدن ماکروفر است.

 این قطعات موظف هستند که بتوانند از گرم شدن بیش از حد مجاز ماکروفر پیشگیری بکنند.

وقتی این قسمت از کار بیفتد، ماکروفر روشن نمی شود فیوزهای حرارتی در درون جعبه ماکروفر جای داده شده اند قادر هستند که سیم های متصل به آن را جدا کرده و پایانه ها را با مولتی متر چک کنید، اگر اهم نمایش داده نشد، در این موقع باید اقدام به تعویض فیوز کنید.

 قفل درب ماکروفر سامسونگ از موار بعدی است که در نقص مکانیسم قفل درب نیز منجر شده تا از روشن شدن ماکروفر پیشگیری کند.

اکثر قفل های درب دارای قلاب پلاستیکی هستند که با بسته شدن درب به میکرو سوئیچ متصل می شود و سیگنال فعال سازی به کنترل برد دستگاه ارسال می شود.

 اگر قلاب ها آسیب ببینند یا فنرها فرسوده شوند، سوئیچ ها به اندازه کافی تحت فشار نیستند و درپایان دستگاه روشن نخواهد شد.

 مشکلات شایع دستگاه ماکروفر سامسونگ

وقتی که دستگاه ماکروفر سامسونگ در زمان انجام دادن کار خاموش گردد از موارد بارز و رایج ماکروفرو که روشن شده ولیکن بعد از چند ثانیه خاموش می شود و اگر دوباره آن را روشن کنید، مجدداً خاموش می گردد قطعاتی مانند کلید و کنترل برد به این ایراد ربط خواهد داشت با توجه به این وضعیت موارد زیر را بررسی کنید:

احتمال داغ شدن بیش از حد کلیدها به دلیل گرما وجود دارد گرمای بیش از حد کلیدها را مخدوش کرده و عملکرد آنها را تحت تأثیر قرار می دهد وقتی مشاهده کردید که ظاهر کلیدها فرق کرده است، آنها را تعویض کنید.

 هر زمان که با کار کردن کلید روی پنل مواجه شدید، این بار باید به یکپارچگی کنترل پنل را حدس بزنید وقتی همه دکمه ها کار نمی کنند، کنترل برد را تغییر دهید.

 خطا در لامپ مگنترون از موارد شایع دیگر است از می توان به صدمه دیدن لامپ مگنترون که قلب ماکروفر سامسونگ است بیان کرد این لامپ قسمتی است که قادر بوده غذا را گرم کند ساختار این لامپ به گونه ای است که در درونش آهن ربا وجود داشته که بعد از گرفتن ولتاژ بالا گرم شده و گرما را به مخزن منتقل می کند اگر لامپ از کار افتاد، موارد زیر را چک شود:

 اگر لامپ سوخت، آن را تعویض کنید بهتر است که برد کنترل را هم چک کنید چون این قسمت باید ولتاژ صحیحی به لامپ بدهد و اگر کار خود را انجام نداد آن را تعویض کنید.

 احتمال دارد که دود کردن دستگاه ماکروفر را شاهد باشید وقتی یک وسیله برقی یهویی دود کرده، حتماً به دنبال علت خواهید بود.

 بروز این ایراد فقط می تواند به دلیل کثیف بودن دستگاه باشد به دلیل استفاده روزانه و دائم از ماکروفر پر از چربی می شود و و احتمال وجود بوی بد هم هست، پس باید تمیزکردن مایکروفر را اهمیت بدهید بعد از تمیز کردن دستگاه همچنان دود می کند ممکن است مشکل فنی باشد و به اتصال مدار و برد، اتصال سیم کشی، خرابی خازن و موتور چرخان برگردد.

چرخش نداشتن سینی گردان داخل دستگاه ماکروفر سامسونگ هم می تواند از ایرادهای رایج باشد که باید علت را جویا بشوید.

تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج
تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج

تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج در محل

اگر در شهر کرج به دنبال یک تعمیر کار حرفه ایی و ماهر برای انجام شدن تعمیرات دستگاه ماکروفر سامسونگ خود ما به شما کارشناسان برتر دکتر آچار را معرفی کرده تا بتوانند حلال مشکلات شما در محل باشند.

کارشناسان دکتر آچار در کمترین زمان با هماهنگی کامل با شما در محل حضور پیدا کرده و آمادهٔ خدمت رسانی هستند.

تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج در منزل

بیشتر افراد تمایل دارند که تعمیرات دستگاه معیوب خود را در منزل انجام دهند تا دیگر نیازی به انتقال دادن دستگا ه ماکروفر سامسونگ خود نباشد بنابرای به منظور رفاه حال شما کاربران محترم دکتر آچار در کرج دارای خدمات تعمیر در منزل هستند فقط کافی است با آنها تماس حاصل کنید.

هزینه تعمیر ماکروفر سامسونگ در کرج

مشخصاً در زمانی خراب شدن ماکروفر سامسونگ اگر قطعات مهم و اصلی مانند برد با مشکل روبرو شده باشد احتمالاً هزینه بیشتر بوده ولی در برخی از موارد اشکالات جزیی بوده و خودتان از عهدهٔ آن بر خواهید آمد و یا این که از کارشناسان دکتر آچار در کرج مشاوره می گیرید.

ولی در مواقعی که ایراد تخصصی است توصیه می شود که خودتان وارد عمل نشده و از متخصصین کمک بگیرید تا با مشکلی مواجه نگردید بنابراین هزینه ها با توجه به خدمات و قطعاتی که خراب شده است مشخص می گردد.

نتیجه گیری

ماکروفر سامسونگ دارای کیفیت عالی مانند دیگر برندهاست ولی امکان دارد که در اثر گذشت زمان و فرسوده شده دستگاه نیازمند به بررسی و چکاپ کامل از نظر قطعات و عملکردشان باشد که در این مواقع بهترین تعمیر کار دکتر آچار در کرج می باشد که شما می توانید از تکنیک های این کادر اکتیو به منظور برطرف نمودن معایب به وجود آمده برای دستگاه ماکروفر سامسونگ خود بهرهٔ لازم را ببرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. مجید مختاری 2 هفته قبل

  بهترین تعمیرگاه لوازم خانگی تهران دکتر آچار

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   تشکر از شما

  2. دکتر آچار 2 هفته قبل

   ممنون نظر لطف شماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید