تعمیر مایکروفر بلومبرگ

تعمیر مایکروفر بلومبرگ


با خراب شدن دستگاه مایکروفر بلومبرگ خود می توانید به کارشناسان تعمیر مایکروفر بلومبرگ دکتر آچار مراجعه کنید و دیگر نگران تعمیرات مایکروفر نباشید زیرا بسیار ماهرانه و با تجاربی که دارند می توانند هر گونه خدماتی را برای شما ارائه بدهند و معایب دستگاه را برطرف کنند.

 دستگاه های مایکروفر احتمال دارد با هر برندی با مشکلاتی نظیر خاموش شدن یهویی و گیر کردن سینی داخل دستگاه و جرقه زدن و داغ نکردن و انجام نشدن طبخ غذا و… مواجه گردید که با بروز هر یک از این موارد باید زودتر اقدام به بررسی معایب کرده و علت را شناسایی کنید تا به قطعات دیگر آسیبی وارد نشود.

تعمیر مایکروفر بلومبرگ

گاهی در هنگام طبخ غذا با مشکل روبرو می شوید و پختن غذا در مایکروویو به خوبی انجام نمی شود هنگام پخت و پز در مایکروفر را باز کنید، دمای داخل مایکروفر بلومبرگ کاسته شده و احتمال دارد که بر نتایج پخت شما تأثیر بگذارد.

در حین کار کردن مایکروفر غذا گرم نمی شود این احتمال وجود دارد که حجم غذا بسیار زیاد بوده که در این مواقع مدت زمان بیشتری لازم است یا اینکه بنا به دلیل دیگری مانند کثیف بودن داخل مایکروفر است.

البته این را هم بدانید که در ساعات اوج مصرف برق، قدرت دستگاه کاسته می شود به هنگام معیوب شدن ترانسفورماتور ولتاژ، سیم و کابل با تعمیرکاران دکتر آچار برای تعمیر مایکروفر بلومبرگ خود تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر بلومبرگ
تعمیر مایکروفر بلومبرگ

 علت جرقه زدن مایکروفر شما می تواند بنا به دلایلی چون:

 احتمال دارد که به خاطر ظرف یا درب فلزی را درون مایکروفر قرار داده باشید یا اتصال کوتاهی در داخل دستگاه ایجاد شده باشد.

 البته این احتمال وجود دارد که قطعات داخلی دستگاه کثیف یا آسیب دیده باشد سینی دستگاه را نمی چرخاند داخل محفظه دستگاه و ریل امکان دارد که به خاطر این باشد که زیر سینی کثیف باشند.

 هنگامی که با مشکل روشن نشدن مایکروفر روبرو می شوید پریز برق را چک کرده دستگاه دیگری را به همان سوکت وصل کنید تا متوجه شوید که آیا کار می کند یا معیوب است.

 •  اگر قفل کودک فعال باشد، دستگاه روشن نمی شود.
 •  برای باز کردن قفل کودک باید دکمه قفل کودک را به مدت 5 ثانیه نگه دارید تا غیرفعال شود.
 •  طرز قرارگیری سینی دستگاه و ریل های سینی را چک کنید.
 • مطمئن شوید که ریل زیر سینی تمیز است.
 • ظروف سنگین را روی سینی دستگاه نگذارید. فن دستگاه ممکن است کار کند و صدا تولید کند.
 • در مواقعی که از حالت مایکروفر استفاده می کنید حتماً از سه پایه استفاده کنید.

 وقتی که از قسمت گریل دستگاه استفاده می کنید ولی گریل کار نمی کند این امکان وجود دارد که قطعه المنت، ترموستات یا برد مشکل داشته باشد و باید توسط تکنسین مایکروفر بلومبرگ از نمایندگی و تعمیرگاه دکتر آچار بررسی شود.

 لامپ روشن نمی شود، احتمالاً لامپ سوخته است اگر در صورتی که لامپ چشمک می زند، به این معنی است که باید تعویض شود.

هر زمان که شاهد بودید نور لامپ کم است مربوط به تنظیمات دستگاه است در صورت آسیب دیدن لامپ دستگاه به راحتی می توان آن را با لامپ جدید تعویض کرد.

 جایگاه قرار گرفتن لامپ در نزدیکی خازن می باشد و معیوب شدن سایر قطعات وجود دارد پس باید با نمایندگی یا مراکز تعمیرات مایکروفر، نمایندگی بلومبرگ دکتر آچار تماس بگیرید.

 هر زمان که لامپ دستگاه بدون دلیل خاصی کم رنگ شده است، مطلع باشید که گاهی اوقات کم نور می شود چون که ممکن است دستگاه در حالتی قرار دارد که از برنامه های که نیاز به مصرف زیاد انرژی ندارد مانند یخ زدایی یا گرم کردن غذا استفاده شود.

 برای تست کردن ملزم هستید که یک لیوان آب داخل دستگاه بریزید و آن را در حالت حداکثر توان قرار دهید سپس بررسی کنید که آیا لامپ کاملا روشن است یا کم نور.

 هر زمان که با خاموش شدن یک دفعه دستگاه مواجه می شوید به احتمال زیاد قفل درب شکسته یا فن موتور، ترانسفورماتور، تاچ پد آسیب دیده است.

 قطعاتی مانند کلیدها و خازن ها ممکن است به دلیل استفاده مداوم احتمال فرسوده شدن آن ها وجود دارد.

 گاهی شاهد این هستید که پیامی بر روی صفحه نمایش شما نمایش داده می شود و به راحتی قابل حل است. شما می توانید با مرکز تعمیرات دکتر آچارتماس بگیرید تا شما را در رفع مشکل و تعمیر مایکروفر راهنمایی کنند.

 امکان دارد قفل درب دستگاه تان خراب شده باشد وقتی درب دستگاه را می بندید لامپ همچنان روشن است به این معنی است که قفل درب خراب است.

 قفل درب به مرور زمان به دلیل استفاده زیاد یا نادرست و به هم خوردن درب مشکل ساز می شود.

 دلیل این که شما صدایی را از دستگاه مایکرو فرتان می شنوید این می تواند باشد که به دلیل معیوب بودن خازن باشد که برای جلوگیری از آسیب رساندن به دستگاه باید هر چه سریعتر تعویض شود.

 طرز درست استفاده کردن از دستگاه مایکروفر بلومبرگ

خوب است مواردی را بدان دقت کنید که با توجه به آنها نیازمند به تعمیرات مایکروفر بلومبرگ نداشته باشید به خاطر این مورد که دستگاه مایکروفر بلومبرگ شما عمر طولانی را دارا باشد.

توصیه می شود که کنسرو ها و قوطی ها را داخل آن قرار ندهید برای گرم کردن آنها چون که از جنس فلز هستند و امکان دارد سبب ایجاد اتصالی دستگاه شود بهتر است که مواد داخل آن را در ظرف مخصوص قرار دهید.

 در صورت تغییر برق، بهتر است استفاده از دستگاه را متوقف کنید برخی از افراد دستگاه را گرم می کنند و بعد مواد غذایی را در آن قرار می دهند، این کارنادرستی می باشد.

چون که با روشن کردن به طور خالی، قطعات داخلی آن صدمه می بیند مطمئن شوید که در بسته است پس از هر بار استفاده، داخل آن را تمیز کنید، عمر دستگاه افزایش یافته و سبب کاستن مصرف انرژی خواهید شد.

موردی وجود دارد که اجرای آن نادرست است مانند داغ نکردن و جوشاندن آب داخل در این دستگاه است، به خاطر این که دستگاه برای این کار در نظر گرفته نشده است.

تعمیر مایکروفر بلومبرگ
تعمیر مایکروفر بلومبرگ

تعمیر مایکروفر بلومبرگ در محل

انجام تعمیرات در محل یکی از مواردی که افراد در زمان صدمه دیدن دستگاه مایکروفر بلومبرگ خود به آن اهمیت می دهند خدمات تعمیر مایکروفر در منزل می باشد که این موضوع را می توان طی چندین مرحله برای افراد بسیار مهم دانست:

وزن دستگاه و موارد مرتبط به انتقال و همچنین موارد دیگر مثل مسیر، محل پارک، تحویل دادن دستگاه و دریافت آن در بازده های زمانی مختلف حضور افراد در هنگام تعمیرات و نظاره گر بودن بر سرویس یا قطعات مورد نیاز برای تعویض بالا رفتن سرعت انجام کار پس از حضور تعمیرکار ان است نکات کلیدی در مورد بایدها و نبایدها را دریافت کنید.

تعمیر مایکروفر بلومبرگ در منزل

با حضور متخصصان دکتر آچار به راحتی می توانید هر گونه عیبی که برای دستگاه مایکروفر بلومبرگ تان به وجود می آید را در اسرع زمانی فوراً در منزل تعمیرات را انجام بدهید و در وقت خود صرفه جویی کرده و زودتر کار انجام بشود.

هزینه تعمیر مایکروفر بلومبرگ

گام ابتدا در زمان خراب شدن دستگاه مایکروفر بلومبرگ شما شناسایی قطعات صدمه دیده است وقتی عیب یابی صورت گرفت قطعه را تعمیر کرده در صورت تعمیر نشدن اقدام به تعویض کرده که این موارد هزینه هایش با هم فرق دارد و به همراه خدمات ارائه شده و هزینهٔ ایاب و ذهاب افراد تعمیر کار با هم متفاوت می باشد.

کلام نهایی

برای این که تعمیرات دستگاه مایکروفر بلومبرگ خود را با خیالی آسوده به دست تعمیر کاران حرفه ایی بسپارید و در آینده ایی نزدیک به طور مجدد دوباره تعمیرات را تکرار کنید.

می توانید کار را به دست افراد کاردان دکتر آچار رها کنید و دیگر نگران خرابی دستگاه مایکروفر بلومبرگ خود نباشید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 2
 1. اسدالله سالاری 2 هفته قبل

  هیچ تعمیرکاری متوجه نمیشد که مشکل مایکروفر چیه؟ تعمیرکار شما تو نیم ساعت عیب یابی کرد و تعمیر کرد خیلی دمتون گرم

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بوده اید موفق باشید دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید