تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ


تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ از تعمیراتی می باشد که باید با تخصص و مهارت انجام شود و تعمیر باید به دست تکنسین ها و تعمیرکارانی که به درستی و کامل آموزش دیده اند سپرده شود، در درجه اول توجه داشته باشید که ضروری است دستگاه تان را از نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ خریداری کنید، صورتی که ماشین لباسشویی سامسونگ شما به تعمیر نیاز داشت برای تعمیر آن با متخصصان ما تماس بگیرید تا خدماتی با کیفیت دریافت کنید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران

در صورتی که ساکن هر یک از مناطق 22 گانه تهران هستید می توانید تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید، تکنسین های مجموعه ما از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب به ارائه خدمات تخصصی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل می پردازد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل

هنگامی که یکی از لوازم خانگی خراب می شود و به تعمیر نیاز پیدا می کند جا به جایی آن به نمایندگی سامسونگ بسیار دشوار می باشد و کار سختی است و باعث ایجاد هزینه بیشتر حمل و نقل وسیله می شود، این موضوع دیگر آزار دهنده نمی باشد چون تعمیراتی که متخصصان ما انجام می دهند در محل با هماهنگی شما می باشد و باعث راحتی کار شما می شود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با گارانتی
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با گارانتی

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ همراه با گارانتی

از خدمات بسیار عالی که متخصصان ما ارائه می کنند تعمیر ماشین لباسشویی با نرخ اتحادیه و گارانتی 12 ماهه به مشتریان ارائه می کند، با این کار نظر مشتریان را نسبت به تعمیر لباسشویی سامسونگ جلب می کند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

دکتر آچار به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران به ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیرات لباسشویی سامسونگ می پردازد، در این مجموعه به عنوان نمایندگی کلیه خدمات با استفاده از به روز ترین متدهای تعمیراتی و جدیدترین ابزار انجام می شود.

علت صدا دادن لباسشویی در هنگام شستشوی لباسشویی چیست؟ عدم تراز بودن ماشین لباسشویی، عدم قرار گیری لباسشویی در مکان صاف، گیر کردن اشیا در لباسشویی ✔️
آیا می‌ توان لباس‌ های حساس را در لباسشویی سامسونگ شست؟ بله برای شستشوی لباس های حساس در ماشین لباسشویی از برنامه صحیح استفاده کنید. ✔️
برای درخواست تکنسین از مرکز دکتر آچار با چه شماره ای تماس بگیریم؟ جهت درخواست تکنسین های دکتر آچار با شماره 02188444021 تماس بگیرید. ✔️

عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ

عیب یابی ماشین لباسشویی باید با دانش و مهارت انجام گیرد زیرا باید مشکل به درستی پیدا شود تا برای تعمیر آن اقدام نمایید، اگر تعمیر را به دست کسی که مهارت زیادی ندارد بسپارید ممکن است عیب یابی به درستی انجام نشود و به قطعات دیگر آسیب وارد شود مشکل بزرگ تری ایجاد شود.

متخصصان دکتر آچار در عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ از تخصص بالایی برخوردار می باشند و پس از عیب یابی و پیدا کردن مشکل برای تعمیر آن اقدام می نمایند پس بهتر است در صورت نیاز به تعمیر با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ دکتر آچار در تماس باشید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

امرزوه با توجه به شرایط اقتصادی نامناسب هزینه بسیار بالا رفته است و همه توانایی تعویض و خرید لوازم خانگی جدید را ندارند، متخصصان ما با توجه به نرخ اتحادیه تعمیر را انجام می دهند و بیشتر به این موضوع توجه می کنند که قطعات را تعمیر کنند نه تعویض که هزینه کم تر شود و باعث رضایت مشتریان شوند.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

تمامی لوازم خانگی روزی خراب می شوند و به تعمیر نیاز پیدا می کنند که هزینه بر می باشد، شما با نگهداری درست و سرویس کردن دستگاه می توانید از خرابی آن جلوگیری کنید؛ هنگامی که برای دستگاهتان مشکل بسیار کوچکی ایجاد شد سریعا برای رفع آن اقدام نمایید تا مشکل بزرگتری ایجاد نشود.

متخصصان ما سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ دکتر آچار شما را به به درستی انجام می دهند و از خرابی آن جلوگیری می کنند.

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ
تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرات لباسشویی سامسونگ

متخصصان ما در تمامی نقاط تهران تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را انجام می دهند و خدماتی با کیفیت ارائه می کنند تا با خیال آسوده تعمیر ماشین لباسشویی خود را به آن ها بسپارید، هنگامی که ماشین لباسشویی سامسونگ شما به مشکل برخورد برای استفاده و بهره مند شدن از خدمات کافی است با متخصصان ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ با چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای انجام تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید با شماره نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ 02188444021 و یا دیگر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، کارشناسان ما در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود و به طور فوری به اعزام تکنسین ماهر به محل شما برای انجام تعمیرات خواهند پرداخت.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا

این لباسشویی ها از نظر عملکرد به طور تقریبی شبیه سایر مدل های لباسشویی هستند اما برخی از قطعات آن ها متفاوت می باشد، مشکلاتی همچون خرابی موتور، نچرخیدن دیگ و… در این نوع از لباسشویی ها نیز دیده می شود، تکنسین های مجموعه دکتر آچار تعمیرات لباسشویی سامسونگ درب از بالا را نیز به صورت تخصصی انجام می دهند.

تعمیر شیر برقی ماشین لباسشویی سامسونگ

شیر برقی قطعه ای است که وظیفه تنظیم و کنترل آب ورودی را بر عهده دارد که در تکنولوژی پیشرفته امروزه ماشین لباسشویی ها از یک شیربرقی در شیر آب سرد استفاده میکنند که خودشان توسط هیتر آب گرم مورد نیاز شستشوی لباس ها را تامین میکنند.

زمانی که شیربرقی نشتی دارد میتواند یکی از علت های آن این باشد که شیر آب سرد دچار یخ زدگی شده است که ممکن است در اثر این مشکل ایرادات جدی تری برای شیر برقی بوجود بیاید که باید توسط تکنسین های ماهر دکتر آچار بررسی شود و در جهت رفع ایراد اقدامات لازم را انجام دهند.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی سامسونگ

موتور لباسشویی یکی از قطعات اصلی است که هنگام خراب شدن آن هیچ یک از اجزای دیگر لباسشویی نمیتوانند کار کنند و در واقع لباسشویی بلا استفاده میشود.

مشکلاتی از قبیل خوب شسته نشدن لباس ها و خشک نشدن آنها و یا همچنین نچرخیدن دیگ لباسشویی میتواند از نشانه های خرابی موتور باشد. هر چند که موتور لباسشویی مقاومت بالایی دارد و کارکرد آن حدودا 10 ساله تضمین میشود به شرط آنکه سرویس ها و تعمیرات لباسشویی را در زمان نیاز حتما انجام دهید.

موتورهای ماشین لباسشویی سامسونگ در دو نوع هستند تسمه ای و اینورتر که با توجه به آمدن موتورهای دیجیتالی در بازار که دارای ویژگی های برتری مانند صدا و لرزش کمتر و مصرف انرژی بسیار پایین تر باعث پر طرفدارتر شدنه آنها شده است.

علت هایی که باعث خرابی موتور ماشین لباسشویی سامسونگ میشود مانند:

استفاده بیش از حد از ماشین لباسشویی و بصورت مکرر و پشت سرهم و همچنین درست مراقبت نکردن از قطعات لباسشویی در خرابی موتور نقش فراوانی دارد.

دلایل دیگری هم وجود دارد از جمله وجود گرد وغبار و کثیفی زیاد بروی موتور، بلبرینگ های فرسوده که باعث وارد شدن فشار بیشتری به موتور میشوند، که تمیزکاری این قبیل کارها در تخصص افراد ماهر می باشد.

مورد دیگر پارگی و یا فرسوده بودن تسمه موتور می باشد که در اثر استفاده معمولی و روتین هم دچار فرسایش میشود و باید تعویض بشوند که تعویض آن باید خیلی با دقت انجام بشود زیرا در غیر اینصورت باعث میشود مه بلبرینگ ها و موتور فشار زیادی را متحمل بشوند و در آخر سوختن موتور را بهمراه خواهد داشت.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

در بخش دیجیتالی لباسشویی برد نقش مغز دستگاه را دارد یعنی در صورت خرابی برد هیچ برنامه ای نمیتواند اجرا شود و هیچ یک از عملکرد های لباسشویی نمیتواند وظیفه خود را بخوبی انجام دهد و نیاز به تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ پیدا خواهید کرد.

زمانی که پنل جلوی لباسشویی خاموش شود و یا کار نکند این نشان دهنده آن است که در عملکرد برد اختلال ایجاد شده است و در این زمان است که باید حتما با متخصص الکترونیکی تعمیرات برد مجموعه دکتر آچار تماس بگیرید و درخواست کمک کنید.

بطور کلی می توان گفت هر مشکلی اعم از آبگیری نکردن لباسشویی، آب را گرم نکردن، تخلیه نکردن و غیره را ایراد از برد دستگاه دانست و در ابتدا باید به بررسی برد پرداخت.

نحوه ریست کردن لباسشویی سامسونگ

با آنکه برند سامسونگ یک برند خوش نام و پر آوازه ای است ولی در اثر کارکرد مانند سایر لوازم های الکترونیکی میتواند دچار اختلال و نقایصی بشود. عواملی مانند ولتاژهای ورودی نامناسب و ناسالم، بار زیادی در دستگاه قرار دادن، تکرار قطع و وصل شدن برق شهری و یا خرابی پریز و ترانس میتواند در سیستم برنامه ریزی و انجام کار صحیح ماشین لباسشویی سامسونگ مشکل ایجاد کند و آن را متوقف کند.

در این لحظه است که ریست کردن کردن لباسشویی میتواند اولین و بهترین راه حل موجود باشد که اگر قطعه ای آسیب ندیده باشد و خرابی بوجود نیامده باشد ریست کردن لباسشویی جواب میدهد.

ریست کردن در مدل های مختلف لباسشویی سامسونگ طرق متفاوت دارد بعضی از دستگاه ها دارای دکمه ریست بوده و یا بعضی با از پریز کشیدن ریست میشوند و برخی باید چندین دکمه را بزنید تا عمل ریست کردن انجام شود که در این هنگام باید از تکنسین های دکتر آچار کمک بگیرید.

تعمیر المنت ماشین لباسشویی سامسونگ

همانطور که می دانید المنت لباسشویی وظیفه اش گرم کردن آب مورد نیاز دستگاه می باشد. که اگر این قطعه خراب بشود کیفیت شستن لباس ها پایین می آید و آن نتیجه مطلوب را شست و شوی دستگاه نمی گیریم. خراب شدن المنت لباسشویی با خوب شسته نشدنه لباس ها و یا ظاهر شدن پیغام خطا در صفحه نمایشگر لباسشویی نمایان می شود.

از دیگر نشانه های خرابی المنت لباسشویی اینست که برق و یا فیوز اصلی می پرد و یا برنامه ای که در حال اجرا است تمام نمیشود و فعال باقی مانده است.

تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی سامسونگ

قطعه ای در ماشین لباسشویی سامسونگ وجود دارد که کارایی و آغاز به کار کردن لباسشویی به آن خیلی بستگی دارد آن هم میکروسوییچ و یا سوییچ درب لباسشویی است که با خراب شدن این قطعه درب به درستی باز و بسته نمیشود و برنامه شستشو آغاز نمی شود.

برای تعمیر و یا تعویض این قطعه باید باید درب باز شده و لاستیک هم از بدنه جدا شود تا کاملا بررسی شود که قابل تعمیر است و یا باید تعویض گردد.

زمانی که سوییچ درب دچار خرابی می شود کد ارور DE در لباسشویی های سامسونگ نمایش داده می شود که درب بخوبی بسته نشده است و سیگنال به بخش کنترل فرمان می دهند نمیتواند دستگاه کار خود را شروع کند.

این تعمیر هم نیازمند تخصص و مهارت بوده که شما باید حتما از تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ دکتر آچار کمک بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر جا پودری ماشین لباسشویی سامسونگ

جا پودری لباسشویی با اینکه در ظاهر نیازی به تعمیر و یا سرویس ندارد ولی باید حتما به آن توجه کرد و در صورت داشتن آلودگی و یا ماندن پودر لباسشویی در آن حتما تمیز شود و از پوسیده شدن و خراب شدن آن جلوگیری کرد.

برای تمیز کردن جاپودری میتوانید آنرا با گرفتن یک ضامن و یا یه خار کوچکی که در بالای مخزن است بیرون بیاورید و با آب ولرم بشویید تا مواد شوینده اضافی که در آن هست پاک شود و همچنین جای خود جاپودری را هم حتما توسط یک دستمال نم دار پاک کنید.

حتما این نکته را در نظر داشته باشید هنگام ریختن مایع و یا پودر لباسشویی آهسته جاپودری را بکشید تا دچار شکستگی و یا ضربه خوردن نشود و همچنین باید مراقب بود که بدرستی عمل انتقال مواد شوینده را انجام دهد چون ممکن است راه ورودی مواد شوینده مسدود شده باشد و لباسشویی نتواند عملکرد درستی داشته باشد.

مشکل دیگری که ممکن است با آن برخورد داشته باشید این است که از جاپودری آب و کف بیرون بیاید که این بخاطر استفاده بیش از حد مواد شوینده است.

ارور های ماشین لباسشویی سامسونگ

ارورهای E5 و E4 ماشین لباسشویی سامسونگ

هنگام مشاهده این ارور متوجه میشویم که قطعاتی همچون المنت (گرمکن آب) یا هیتر دچار مشکل و آسیب شده اند، برطرف کردن این ارورها به تخصص و مهارت تکنسین های آموزش دیده و حرفه ای نیاز دارد.

ارورهای C4 و E4 ماشین لباسشویی سامسونگ

زمانی که این ارورها را روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی خود مشاهده کردید بدانید که ورود آب در ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شده است، انسداد یا آسیب دیدگی لوله ورودی آب از مهم ترین دلایل طهور این ارور ها بر روی نمایشگر میباشند.

جهت بررسی و عیب یابی ارورهای C4 و E4 ماشین لباسشویی

سامسونگ در مرحله اول از باز بودن شیر آب متصل به ماشین لباسشویی مطمئن شوید، لوله تغذیه آب را برسی کنید که نشتی یا آسیب دیدگی نداشته باشد، لوله های مربوطه را بررسی کنید و از مسدود نبودن آن ها مطمئن شوید.

ارور C4 به معنی انسداد محفظه جاپودی ماشین لباسشویی سامسونگ نیز میباشد، برای رفع  این ارور محفظه را از جای خود خارج کرده و کاملاً بشویید و دوباره در جای خود نصب کنید.

برای جلوگیری از انسداد فیلتر و مجرای تغذیه آب از رسوبات، شبکه فیلتر را به طور مرتب تمیز کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

مراحل تمیز کردن شبکه فیلتر

 1. در مرحله اول شیر آب دستگاه لباسشویی را ببندید.
 2. لوله تغذیه آب که در پشت لباسشویی قرار گرفته را باز کنید.
 3. فیلتر شبکه ای را به کمک انبردست از داخل لوله خارج کرده و با آب و صابون بشویید.
 4. فیلتر را دوباره در جای خود قرار دهید.
 5. لوله تغذیه آب را از پشت به دستگاه متصل کنید.
 6. شیر ورودی آب را باز کرده و از اتصال دقیق لوله ها مطمئن شوید.
 7. در صورت عدم نشتی میتوانید دستگاه را دوباره روشن کنید.

ارورهای HE1 و HE2 ماشین لباسشویی سامسونگ

زمانی که این ارور روی نمایشگر ماشین لباسشویی سامسونگ تان نمایش داده میشود به معنی ایراد و اختلال در عملکرد قطعه هیتر ماشین لباسشویی است، زمانی که در این قطعه اتصال کوتاه اتفاق بیوفتد یا اینکه اتصالات آن دچار قطعی شوند، این ارور نمایش داده میشود.

ایراد در سنسور NTC متصل به هیتر از دیگی دلایل نمایش این ارور ها میباشد، معمولاً ارور HE1 به معنی بیش از حد گرم شدن آب دستگاه و ارور HE2 به معنی کار نکردن هیتر دستگاه لباسشویی سامسونگ میباشد.

برای برطرف کردن این ارور از تکنسین های دکتر آچار کمک بگیرید، تکنسین عملکرد مداوم هیتر، سنسور دما، اتصالات هیتر، درجه آب هیتر، اتصالات سنسور دمایی را بررسی کرده و مشکل را از طریق تعمیر یا تعویض قطعه آسیب دیده برطرف میکند.

ارور UE یا E4 ماشین لباسشویی سامسونگ

زمانی که تعادل ماشین لباسشویی دچار اختلال میشود این اروها بر رو صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی نمایش داده میشود، معمولاً این ارور هشداری برای نمایش عدم پخش مناسب لباس در دستگاه بوده و با آغاز سیکل شستشوی بعدی از بین میرود.

ارور DC ماشین لباسشویی سامسونگ از دیگر دلایل عدم تعادل ماشین لباسشویی است.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

جهت از بین رفتن این ارور اقدامات زیر را انجام دهید.

 1. لباس ها را در ماشین لباسشویی به صورت یکنواخت پخش کنید.
 2. به میزان لباس هایی که در فرایند شستشو داخل دیگ میریزید توجه کنید، حجم لباس ها نه باید خیلی کم و نه خیلی زیاد باشد.

ارور OE و E3 لباسشویی سامسونگ

در صورت نمایش این ارور بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی خود تاوَن دستگاه را از برق بیرون کشیده و پس از 1 دقیقه مجدداً به پریز وصل کرده و روشن کنید، در غیر صورت ممکن است آب داخل ماشین لباسشویی سرریز کند ه با کشیدن از پریز پمپ تخلیه به کار افتاده و از سر ریز شدن محتویات لباسشویی جلوگیری میکند.

ارور E2 و E5 لباسشویی سامسونگ

اگر همراه با چراغ های چشمک زن روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی سامسونگ ارور E2 یا E5 مشاهده کنید به معنی اختلال در عملکرد تخلیه آب ماشین لباسشویی است، برای رفع این ارورها موارد زیر را بررسی کنید.

 1. در مرحله اول از مسدود نبودن پمپ تخلیه مطمئن شوید.
 2. لوله تخلیه و سایر اتصالات را بررسی کنید و مطمئن باشید که گرفتگی ندارد.
 3. لوله تخلیه را از سطح آب پایین‌ تر ببرید تا باقی مانده آب لباسشویی تخلیه شود.
 4. پمپ تخلیه را به کمک مولتی متر بررسی کنید، عدد نرمال باید حدود 100 تا 300 اهم باشد، اگر عددی که مولتی متر نشان میدهد 0 یا بیشتر از آن باشد به معنی عدم عملکرد صحیح پمپ بوده و لازم است که پمپ تخلیه تعویض شود.

یا ارور LE ماشین لباسشویی سامسونگ

زمانی که ماشین لباسشویی سامسونگ دار نشتی شود این ارور بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر میشود، بررسی و رفع این ارور را به تکنسین متخصص و آموزش دیده بسپارید.

ارور E5 یا SE ماشین لباسشویی سامسونگ

زمانی که لباسشویی سامسونگ در تخلیه آب دچار مشکل میشود این ارور بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی ظاهر میشود، انسداد پمپ تخلیه یکی از دلایل این ارور ماشین لباسشویی محسوب میشود، شیلنگ تخلیه را بررسی کنید که خم نشده باشد یا مسدود نشده باشد، توجه کنید که شیلنگ تخلیه پایین تر از حد نرمال نرود.

در صورتی که تمامی موارد ذکر شده را بررسی کردید و علت را نیافتید از تکنسین های متخصص و آموزش دیده دکتر آچار کمک بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور UC ماشین لباسشویی سامسونگ

زمانی که پاور ماشین لباسشویی دچار ایراد و خطا شود، ارور UC بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی نشان داده میشود.

ارور DE ماشین لباسشویی سامسونگ

وجود مشکل در درب ماشین لباسشویی موجب نمایش ارور DE در ماشین لباسشویی سامسونگ میشود، وقتی که زبانه درب شکل خود را از دست دهد سوئیچ به خوبی کار نمکیند و در درب مشکل به وجود می آید.

اگر سوکت سوئیچ قفل بشکند یا به درستی وصل نشده باشد این ارور بر روی نمایشگر نمایش داده میشود.

اختلال در برد الکترونیکی و فرمان اشتباه توسط برد از دیگر دلایل نمایش این ارور میباشد.

برای رفع این ارور میتوانید اقدامات زیر را انجام دهید.

 1. از بسته شدن درب ماشین لباسشویی مطمئن شوید.
 2. در صورتی که قفل درب و سایر اجزای درب به خوبی کار نکنند و خراب شوند آنها را تعویض کنید.
 3. اتصالات درب را بررسی کنید که نسوخته باشند و دچار اتصال کوتاه نشده باشند.

ارور E8 و E3 ماشین لباسشویی سامسونگ

اختلال در عملکرد موتور ماشین لباسشویی از مهم ترین دلایل نمایش این ارور محسوب میشود، موتور ماشین لباسشویی قطعه ای حساس و کاربردی است که باید توسط تکنسین ها بررسی و تعمیر شود.

اختلال در عملکرد برد الکترونیکی، ایراد در مدار کنترل، عدم اتصال صحیح کانکتور، عدم فعالیت سنسور از دیگر دلایل این ارور محسوب میشود.

ارور AE ماشین لباسشویی سامسونگ

زمانی که در ماشین لباسشویی سامسونگ مشکلات ارتباطی وجود داشته باشد این ارور روی نمایشگر ماشین لباسشویی ظاهر میشود.

در این مشکل دو سیگنال های بین دو برد SUB، MAIN ارتباطی با یکدیگر ندارند، اتصالات را بررسی کنید که قطع نشده باشند، در صورتی که اتصالات از پنل جدا شده باشند میتوانید با لحیم کردن آن ناحیه مشکل را برطرف کنید.

ارور CE ماشین لباسشویی سامسونگ

زمانی که در دمای آب ماشین لباسشویی ایراد و مشکلی به وجود بیاید (دمای بالاتر از 55 درجه) عمل تخلیه صورت نمیگیرد، ایراد د سنسور حرارتی از دیگر دلایل بروز این ارور ماشین لباسشویی میباشد.

عواملی که در بروز نشتی ماشین لباسشویی تأثیر دارد عبارت اند از

 1. از جا درآمدن لوله هوا
 2. اگر نشتی از قسمت جلوی دستگاه همراه با کف بود به معنی مصرف بیش از حد مایع شستشو میباشد.
 3. عدم اتصال صحیح لوله اتصال به محفظه مایع لباسشویی
 4. شکستگی یا انسداد لوله تخلیه

ارور IE و E1 ماشین لباسشویی سامسونگ

زمانی که ماشین لباسشویی سامسونگ در تأمین آب دستگاه دچار مشکل شود این ارور بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر میشود، بسته بودن شیرهای ورودی دستگاه، عدم رسیدن سطح آب به میزان استاندارد، خرابی قطعات مربوطه همچون سنسور و کاهش فشار آب از دلایل اصلی این ارور میباشد.

ارور BE2 لباسشویی سامسونگ

بروز این کد خطا روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل گیر کردن یکی از دکمه های پنل دستگاه میباشد، تکنسین برای رفع این ارور پنل جلویی دستگاه لباسشویی را باز کرده و دکمه ای که گیر کرده خارج کرده و درست میکند.

ارور H2, H3, H4 در لباسشویی سامسونگ

این کدها ارور نیستند و تنها برای نمایش مدت زمان باقی مانده شستشو نمایش داده میشوند.

H2: تا پایان فرایند شستشو 100 تا 180 دقیقه باقی مانده است.

H3: تا پایان فرایند شستشو 180 تا 240 دقیقه باقی مانده است.

H4 فرایند شستشو به حداقل 240 دقیقه زمان نیاز دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور SUD ماشین لباسشویی سامسونگ

زمانی که از پودرهای نا مناسب و بیش از اندازه در ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده شود این ارور بر روی نمایشگر دستگاه نمایش داده میشود.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در شمال تهران

خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ مثل هر برند دیگری ممکن است برای ماشین لباسشویی سامسونگ شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید، متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در غرب تهران

ماشین لباسشویی سامسونگ از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود، دکتر آچار به عنوان نمایندگی تعمیر  لباسشویی سامسونگ در غرب تهران در خدمت شما همشریان گرامی می باشد.

تعمیر  لباسشویی سامسونگ در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در جنوب تهران نباشید، تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی شما در محل اقدام خواهند کرد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شرق تهران

تکنسین های تعمیر لباسشویی سامسونگ شرق تهران لباسشویی سامسونگ شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

در صورت نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ با شماره نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تهران 02188444021 دکتر آچار تماس بگیرید.

برای تعمیر ماشین لباسشویی در تمام برندها روی لینک روبرو کلیک کنید : https://drachar.com/washing-machine-repair

drachar pdf تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 14
 1. نازنین 2 سال قبل

  ببخشید میشه بگید که خطای 3ایی روی ماشین لباسشویی سامسونگ به چه معناست؟ این ارور از دیروز روی دستگاهمون هست از برقم کشیدم ماشینمو ولی بازم نمیره و نمیدونم چطوری باید ریست کنم لباسشویی رو که این ارور بره

  1. drachar 2 سال قبل

   سلام روزتون بخیر خطای 3 ایی به معنی ایراد و خرابی در قطعه تاخو موتور است، تاخو قطعه ای در ماشین لباسشویی است که سرعت چرخش موتور را به برد الکترونیکی اطلاع میدهد، زمانی که تاخو دچار ایراد و خرابی شود و نتواند به درستی سرعت را معرفی کند این ارور بر روی نمایشگر ظاهر شده و موجب اختلال در عملکرد دستگاه میشود برای رفع این ارور میتوانید با شماره تماس 02188444021 تماس بگیرید.

 2. طاهره محمدخانی 2 سال قبل

  روی ماشین لباسشویی سامسونگ ما یه خطایی میاد که BE3 هست یکبار دستگاه رو ریست کردیم ولی بعد از روشن کردن دوباره بازم کد میاد روی صفحه و پاک نمیشه، این کد خطا چه دلیلی داره؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   عرض ادب در صورتی که ترمینال رله اصلی به درستی وصل نشده باشد یا رله اصلی برد دچار اتصال کوتاه شده باشد این ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی سامسونگ نمایش داده میشود، برای رفع این ارور با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و درخواست تکنسین بدهید

 3. تیسم 2 سال قبل

  مطلبتون بسیار مفید بود

 4. غربیه 2 سال قبل

  مهندس جان عالی بود

 5. فرهاد خادمی 2 سال قبل

  ایول ?

 6. امید حقیقی 2 سال قبل

  عالی و پیشنهاد میشه

 7. مسلم سعادت 1 سال قبل

  فکر نمیکردم نات اکتیو باشه که بود

 8. منصور قنبری 1 سال قبل

  مقالاتتون عالین واقعا!

 9. ابراهیمی 5 ماه قبل

  سلام و خسته نباشید ، ماشین لباسشویی ما سامسونگ هست و لاستیک دورش عوض شده ولی جدیدا درب را میبندم باز میشه و برای شروع ارور دی ای میدهد که با هل دادن درست میشه ولی آخر کار درب قفل میشه و به زحمت باز میشه ، لطفا راهنمایی بفرمایید ، سپاسگذارم.

  1. دکتر آچار 5 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید همکارانمون راهنماییتون میکنن

 10. مائده مهدیاری 5 ماه قبل

  سلام وقت بخیر شما نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران هستید؟

  1. دکتر آچار 5 ماه قبل

   سلام و عرض ادب بله ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید