تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ


تعمیر یخچال سامسونگ

تیم متخصص تعمیر یخچال سامسونگ دکتر آچار با تجربه بالا تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ شما را با کیفیت بالا انجام می دهند تمام خدمات تعمیر یخچال در محل شما ارائه می شود و به هیچ وجه نیاز به جابجایی یخچال نخواهید داشت.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر یخچال سامسونگ با گارانتی

یکی از مزایای تعمیرات شرکت های حرفه ای گارانتی می باشد که روی خدمات خود می دهند شرکت دکتر آچار برای تعمیرات یخچال سامسونگ گارانتی 365 روزه در نظر گرفته است که شما عزیزان می توانید با خیال آسوده تعمیر یخچال سامسونگ خود را به این تیم متخصص بسپارید زیرا تعمیر یخچال در منزل شما را به خوبی انجام می دهند ضمن اینکه با گارانتی که تقدیم شما خواهند کرد در صورت خرابی مجدد بدون هزینه تعمیر یخچال انجام خواهد شد.

تعمیر یخچال سامسونگ
تعمیر یخچال سامسونگ

نصب یخچال سامسونگ

نصب یخچال و فریزر سامسونگ از دیگر خدماتی است که توسط تکنسین های مجموعه دکتر آچار انجام می شود، برای جلوگیری از بروز مشکلات اساسی و جدی این کار را به تکنسین های متخصص و آموزش دیده دکتر آچار بسپارید.

سرویس یخچال سامسونگ

از موارد بسیار مهمی که همه ما باید در نظر بگیریم این است که هزینه خرید یخچال بسیار بالا می باشد و نمی توان به راحتی یخچال را تعویض کرد و هزینه تعمیر یخچال فریزر نیز معمولاً بالاست و قبل از اینکه مشکل خاصی برای یخچال پیش بیاید باید هر چند وقت یکبار یخچال سرویس شود و اگر ایراد کوچکی در یخچال سامسونگ شما پیش آمد پشت گوش نیندازید و بلافاصله سرویس یخچال ساید بای ساید سامسونگ یا سرویس یخچال فریزر سامسونگ خود را به تکنسین های حرفه ای بسپارید، قبل از اینکه هزینه تعمیر ساید خیلی بیشتر شود و مشکل بزرگ تری ایجاد شود.

تعمیر یخچال سامسونگ
تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران

تیم حرفه ای نمایندگی سامسونگ دکتر آچار تعمیر یخچال سامسونگ ما خدمات متمرکز در تمام نقاط تهران انجام می دهند و برای استفاده از خدمات کافیست از هر نقطه تهران که هستید با این مجموعه تماس بگیرید و تکنسین های ما در کمترین زمان ممکن برای تعمیر یخچال سامسونگ شما عزیزان در منزل شما حاضر شده و تعمیر یخچال شما را با کیفیت بالا انجام می دهند.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران

مرکز دکتر آچار یکی از معتبر ترین نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران است، تمام خدماتی که توسط تعمیرکاران یخچال سامسونگ انجام می شود منحصر به فرد بوده و اکثر مشتریان این مجموع از خدمات راضی بودند، در ادامه می خواهیم به مهمترین خدمات نمایندگی یخچال ساید سامسونگ اشاره کنیم:

خدمات مرکز دکتر آچار عبارتند از:

 • خدمات تعمیر یخچال سامسونگ درمحل
 • خدمات تعمیرات انواع یخچال سامسونگ
 • خدمات مشاوره و پشتیبانی به صورت رایگان
 • دارای گارانتی 1 ساله
 • هزینه تعمیرات مقرون به صرفه
 • ارائه خدمات توسط متخصصین
 • دارای چندین شعبه رسمی مختلف در تهران و کرج
 • عضور رسمی اتحادیه تعمیرکاران
 • تعمیرگاه مجاز

تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ در تهران

مجموعه دکتر آچار گواهی نامه رسمی و معتبری از اتحادیه تعمیرکاران کشور دریافت کرده است، مرکز دکتر آچار یکی از اعضای رسمی اتحادیه تعمیرکاران بوده و از کمپانی سامسونگ گواهی نمایندگی اخذ نموده است، این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تعمیراتی در تهران است که باکیفیت ترین خدمات را با هزینه اندک به شما عزیزان ارائه می دهند.

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ

از مهمترین مسائلی که در این شرایط اقتصادی برای همه مردم بسیار اهمیت دارد هزینه تعمیر یخچال سامسونگ می باشد، یکی از موارد مهمی که باعث افزایش هزینه تعمیر یخچال می شود این است که تکنسین هایی که به منازل شما عزیزان مراجعه می کنند حوصله کافی به خرج نمی دهند و بلافاصله قطعات یخچال را تعویض می کنند اما تکنسین های تعمیر یخچال سامسونگ دکتر آچار با حوصله زیاد نسبت به تعمیر قطعات یخچال اقدام می کنند و با کمترین هزینه تعمیرات را انجام می دهند و در صورتیکه به هیچ وجه قطعه مورد نظر قابل تعمیر نباشد آنگاه نسبت به تعویض قطعه اورجینال اقدام خواهند کرد.

تعمیر یخچال سامسونگ
تعمیر یخچال سامسونگ

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

یخچال ها در مدل های مختلف عرضه می شوند و تعمیر ساید بای ساید سامسونگ یکی از تخصص های برتر تکنسین های دکتر آچار می باشد، تعمیرات ساید بسیار حساس می باشد و باید تعمیرکار حرفه ای و کارکشته تعمیر ساید سامسونگ را بر عهده بگیرد و ما در تمام نقاط تهران چندین تکنسین حرفه ای داریم که می توانند تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما را با بهترین کیفیت انجام دهند.

تعمیر ساید سامسونگ در محل

همانطور که می دانید حمل یخچال ساید بای ساید یکی از پر دردسرترین کار ها می باشد و در اساس کشی نیز از اعصاب خرد کن ترین کارها حمل یخچال ساید می باشد و تکنسین های ما جهت تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل شما عزیزان حاضر خواهند شد و دیگر نیازی به حمل یخچال ندارید و بدون دردسر و با کمترین هزینه تعمیر ساید سامسونگ شما انجام خواهد شد.

تعمیر یخچال سامسونگ
تعمیر یخچال سامسونگ

 

تعمیر یخچال دوقلو سامسونگ

در مجموعه دکتر آچار تمامی مدل های یخچال فریزر سامسونگ تعمیر می شود از جمله یخچال فریزر های دوقلو سامسونگ که مشابه و کارایی مشابه یخچال فریزرهای بالا و پایین دارند فقط با این تفاوت که در دو دستگاه و بدنه مجزا و جداگانه قرار گرفته اند.

یکی از مزیت های یخچال های دوقلو سامسونگ این است که اگر یخچال یا فریزر دچار خرابی و مشکل بشود به هیچ عنوان اثر منفی بر عملکرد دیگری ندارد و به راحتی می تواند عمل تعمیرات را انجام داد.

تعمیر یخچال های درب فرانسوی سامسونگ

یکی دیگر از مدل هایی که در یخچال های سامسونگ وجود دارد یخچال های درب فرانسوی سامسونگ می باشد. مجموعه تعمیراتی دکتر آچار تعمیرات یخچال درب فرانسوی سامسونگ را هم بصورت کاملا تخصصی انجام میدهد.

از آنجایی که این مدل یخچال ها نیازمند تخصص و مهارت است تکنسین های ما قبلا بر روی این مدل ها و همچنین مدل های دیگر یخچال سامسونگ آزمون و خطاهای زیادی انجام داده اند تا کاملا در تعمیر این مدل یخچال ها مهارت بدست آورده و خبره شده اند.

تعمیر یخچال سامسونگ
تعمیر یخچال سامسونگ

عیب یابی یخچال سامسونگ

در بسیاری از اوقات مشکلاتی برای یخچال بوجود می آید که نمی دانید مشکل از کدام قسمت یخچال است و عیب یابی یخچال نیز کاری است با تخصص بالا که اکثر تکنسین ها از آن عاجز هستند و نمی دانند چطور عیب یابی را انجام دهند اما عیب یابی یخچال سامسونگ از تخصص های دکتر آچار می باشد و در سریع ترین زمان به صورت دقیق محل مشکل را مشخص می کنند و پس از عیب یابی یخچال سامسونگ تعمیرات را به صورت حرفه ای انجام می دهند.

تعمیر یخچال سامسونگ
تعمیر یخچال سامسونگ

دلیل صدای زیاد یخچال سامسونگ

عوامل مختلفی وجود دارد که باعث ایجاد صدا در یخچال های سامسونگ می شود، یکی از این عوامل می تواند تراز نبودن و یا ثابت نبودن یخچال شما باشد، بنابراین بهتر است ابتدا بررسی کنید که یخچال تراز باشد، یکی از عوامل بروز صدا می تواند عدم وجود جریان هوا با شد برای رفع این مشکل بهتر است یخچال را کمی از دیوار فاصله دهید تا هوا به خوبی جریان پیدا کند، در صورتی که صدای تیک از یخچالتان می شنوید جای نگرانی وجود ندارد چرا که این صدا به دلیل انبساط یا انقباض تغییر دما داخل یخچال ایجاد می شود.

معرفی کادر فنی و تکنسین های تعمیر یخچال سامسونگ

همان طور که در صحبت های قبلی به این نکته اشاره کردیم که تکنسین های دکتر آچار در کمترین زمان خودشان را به محل کار و یا منزل شما می رسانند. کادر فنی و مجرب تعمیرکاران تعمیر یخچال دوقلو سامسونگ بصورت اتفاقی و یا بدون تفکر انتخاب نمی شوند بلکه همه این افراد از فیلترها و دوره های خاص و منحصر به فردی عبور میکنند تا انتخاب بشوند.

در مجموعه دکتر آچار برای هر گروه از لوازم خانگی و تعمیرات آن افراد متخصص و ماهر همان دستگاه قرار دارند و طبق آموزش های داده شده و آزمون هایی که از آنها گرفته میشود در این مجموعه می توانند کار کنند.

تعمیر یخچال سامسونگ
تعمیر یخچال سامسونگ

مزیت های درخواست آنلاین تکنسین تعمیر یخچال سامسونگ

با پیشرفت تکنولوژی و صرفه جویی در وقت و هزینه شما مشتریان عزیز میتوانید در هر روزی از هفته حتی ایام تعطیل و یا هر ساعت شبانه روز حتی در خارج از ساعات اداری میتوانید با پر کردن فرم درخواست تکنسین آنلاین تعمیر یخچال سامسونگ خود را به ما اعلام کنید تا تعمیرکاران دکتر آچار در کسری از زمان با شما تماس گرفته و به محل شما اعزام شوند.

علت یخ نزدن یخچال سامسونگ چیست؟

برای اینکه علت این مشکل را پیدا کنید باید اتصال برق، تنظیمات یخچال و لوله آب را بررسی کنید در صورت عدم مشکل در این موارد بهتر است از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

چگونه مشکل یخ نساختن یخچال سامسونگ را رفع کنم؟

برای اینکه این مشکل را برطرف کنید ابتدا فن خنک کننده، کمپرسور جریان هوای داخل یخچال را بررسی کنید، بهتر است برای رفع این مشکل از خدمات تعمیرات یخچال سامسونگ استفاده کنید.

علت کار نکردن یخچال سامسونگ چیست؟

کار نکردن یخچال ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد، از جمله این علت ها می توان به مشکل در اتصالات یخچال به برق و خرابی قطعه ای از یخچال اشاره کرد، که برای رفع آن می توانید با مرکز دکتر آچار تماس بگیرد.

چرا تعمیر یخچال سامسونگ در تهران را به تکنسین های دکتر آچار بسپاریم؟

 • تعمیرگاه دکتر آچار مجموعه ای مجاز و معتبر و دارای مجوز های رسمی می باشد.
 • مجموعه دکتر آچار در تمامی مناطق تهران داره شعبه می باشد
 • کلیه تکنسین های مجموعه دکتر آچار افراد متخصص و آموزش دیده هستند.
 • کلیه خدمات تکنسین ها مطابق با آخرین متدهای تعمیراتی روز دنیا انجام می شود.
 • پس از تماس با مرکز تکنسین ها در کوتاه ترین زمان ممکن اعزام می شوند.
 • کلیه خدمات تعمیرات در محل و منزل انجام می شود.
 • اولویت تکنسین های مجموعه دکتر آچار تعمیر قطعات معیوب است، تکنسین ها در صورت نیاز به تعویض قطعه از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کنند.
 • کلیه خدمات تکنسین ها دارای گارانتی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ

همانطور که می دانید همه ما در هنگام خرید لوازم برقی بخصوص یخچال برایمان کارت گارانتی و ضمانت نامه بسیار مهم است زیرا با توجه به آنکه ممکن است مدت گارانتی دستگاه شما تمام شده باشد شما مشتری عزیز میتوانید از خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ استفاده نمایید.

اما اگر به هر دلیل شما کارت گارانتی را گم کردید مشکلی نیست و اصلا نگران نباشید زیرا شما میتوانید با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران یعنی مجموعه دکتر آچار که آماده پاسخ گویی در تمام نقاط تهران است تماس بگیرید و از بابت تعمیر دستگاه خود آسوده خاطر باشید.

زیرا در مجموعه دکتر آچار چه یخچال فریزر و یا ساید شما دارای گارانتی باشد چه نباشد خدمات به روز و تعمیراتی عالی را به شما ارائه می دهد، همچنین خود مجموعه دکتر آچار بصورت یک شرکت گارانتی کننده عمل می کنند به این صورت که پس از اتمام کار تعمیراتی شما دستگاه تعمیر شده را گارانتی کرده و پاسخگوی خرابی های احتمالی بعد از آن به شما می باشد.

مراحل درخواست تعمیرکار یخچال سامسونگ

حال زمان آن رسیده است شما را راهنمایی کنیم وقتی که نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ داشتید باید چگونه عمل کنید و چه مراحلی را باید بگذرانید تا هرچه سریعتر تعمیر دستگاه شما انجام شود.

شما در ابتدا باید با شماره 02188444021 و سایر شماره های درج شده داخل سایت دکتر آچار تماس بگیرید.

با تماس شما مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند و به شما مشاوره رایگان می دهند و شما را راهنمایی می کنند که اگر مشکل سطحی است و خود شما می توانید آن را حل کنید به شما کمک خواهند کرد در غیر این صورت اطلاعات شما را می گیرند و برای اعزام تکنسین های حرفه ای در اولین زمانی که شما مشخص می کنید در محل شما حضور پیدا خواهند کرد.

تعمیرکاران دکتر آچار یخچال سامسونگ شما را در محل و منزل شما تعمیر می کنند و در پایان کار با کسب رضایت شما مشتری عزیز تسویه حساب را انجام می دهند و تعمیر ساید سامسونگ را گارانتی می کنند.

تعمیر یخچال سامسونگ
تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ در شمال تهران

خرابی یخچال سامسونگ مثل هر برند دیگری ممکن است برای یخچال سامسونگ شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر یخچال سامسونگ در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و بدون نیاز به جابجایی یخچال تان تعمیرکاران ما در محل شما حاضر خواهند شد و تعمیر یخچال سامسونگ شما را انجام خواهند داد.

 

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر یخچال سامسونگ در غرب تهران

شرکت های کره ای جزو برترین شرکت های حوزه ساخت یخچال در دنیا می باشند که یکی از برندهایی که زبان زد خاص و عام می باشد یخچال سامسونگ است، که در ایران نمایندگی های فروش و نمایندگی های تعمیرات دارد یکی از برترین های نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ دکتر آچار می باشد، که با تکنسین های خوش اخلاق و حرفه ای که دارد در بین کسانی که یخچال یا ساید بای ساید سامسونگ دارند زبان زد هستند، اگر شما هم یکی از یخچال های فریزر یا ساید سامسونگ را در غرب تهران دارید همین حالا با تکنسین های ما تماس بگیرید تا تعمیر یخچال سامسونگ در غرب تهران را در محل شما انجام دهند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 14
 1. ریحانه 2 سال قبل

  سلام خدمت شما وقتتون بخیر، یخچال ما سامسونگ هستش و از دیروز کد خطای آر دی نشان میده، امکان داره بگید که معنی این خطا بر روی یخچال سامسونگ چه چیزی است؟ میتوانیم خودمان یخچال را تعمیر کنیم و این کد رو درست کنیم؟

  1. drachar 2 سال قبل

   عرض ادب و احترام خدمات شما، زمانی که قطعه دمپر هوای یخچال سامسونگ یخ میزند، این ارور بر روی نمایشگر دستگاهتون ظاهر میشود، دمپر قطعه ای است که وظیفه انتقال سرما از فریزر به یخچال را دارد و ممکن است یخ بزند یا سنسور و موتورش خراب شود، توصیه میکنیم یخچالتون رو برای رفع ارور به تکنسین آموزش دیده و مجرب بسپارید تا این قطعه را به صورت کامل بررسی و تعمیر کند، برای درخواست تکنسین از تعمیرگاه دکتر آچار میتوانید با شماره 02188444021 تماس بگیرید

 2. مطیعی 2 سال قبل

  علت ارور e33 در یخچال سامسونگ چیه؟ ما جابه جایی و اسباب کشی داشتیم بعد از نصب یخچال این ارور روی نمایشگر یخچال ظاهر شده و پاک نمیشه، علتش چه چیزی هست؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   درود و عرض ادب، ایراد و خرابی لوله پر کن آب یخچال سامسونگ موجب بروز این ارور میشود، برای رفع ارور با مجموعه تماس گرفته و از کارشناسان کمک بگیرید

 3. یه تنها 2 سال قبل

  مثل همیشه عالی و کاربردی

 4. عاشق 2 سال قبل

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 5. قاسم آزاد 2 سال قبل

  شیر مادر حلالتون تکنسین اومد تو نیم ساعت تعمیرات را انجام داد با قیمت کم رقیبتون 6 برابر قیمت داده بود

 6. غلام آخوندی 2 سال قبل

  بی نظیر فوق العاده

 7. محمود ابراهیمی 2 سال قبل

  afarin matlab khobi bood

 8. امید افتخاری 1 سال قبل

  بازم درمورد این موضع مطلب بزارین

 9. ملیحه احتشام 1 سال قبل

  سلام وقت بخیر دلیل یخ زدن داخل یخچال چیه؟ یخچالم سامسونگ هستش قدیمیه

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام وقت شما هم بخیر ممکنه لاستیک درب یخچال تون آسیب دیده باشد همچنین اشکال در کویل های کندانسور و خرابی ترمیستور و ترموستات از مهم ترین دلایل یخ زدن داخل یخچال سامسونگ هستند.

 10. سیاوش هرانده 5 ماه قبل

  مرکز شما نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ هست؟

  1. دکتر آچار 5 ماه قبل

   سلام، بله مرکز دکتر آچار یکی از معتبر ترین نمایندگی های تعمیرات یخچال ساید بای ساید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید