تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز فوما

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز فوما


دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز فوما یکی دیگر از برندهای معتبر در امر تولید این دستگاه ها می باشد، تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز فوما با پیشرفت تکنولوژی و دستگاه های متفاوت در ساختار آن ها در جهت تولید قهوه وارد بازارها های لوازم خانگی شده اند که توانسته اند جایگاه متناسبی در آشپزخانه ها داشته باشند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

این دستگاه ها توانسته اند قابلیت درست کردن قهوه و سایر نوشیدنی های دیگر را داشته باشند، اسپرسو از یک قهوه ی غلیظ با کافئین زیاد است که آب در حد جوش با فشاربالا از مواد پودر قهوه درست می شود که روی آن را با خامه پوشش می دهند.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز فوما

گاهی ممکن است که مشکلاتی برای دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز فوما به وجود بیاید و دچار نشتی بشود که باید علت این نشتی آب را جویا بشوید.

مانند این که گاهی از قطعه ی نازل بخار و قطعاتی مانند کیسه و مجموعه سر نشتی داشتید که بهتر است به این  موارد زیر توجه  کنید: در ابتدای امر، اطمینان داشته باشید که قطعه ی فیلتر به درستی در قسمت هد گروپ قرار داشته باشد.

اگر واشر به سختی به این دو قسمت متصل می شود، دلیل پیدایش ایراد نشتی آب آن دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز شما این مورد خواهد بود.

سر پیچ و شیر خروجی را چک کنید تا شل نشده باشد برای پیشگیری از این امر، باید به طور منظم جرم و رسوب زدایی را برای دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز فوما سر وقت انجام دهید.

 در صورتی که این موارد را چک کردید ولی وجود این ایراد هنوز نشتی آب حل نشده است با تعمیرات اسپرسوساز فوما با دکتر آچار  تماس بگیرید.

تکنسین تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز فوما مواردی دیگر را چون وجود پوسیدگی در شیلنگ، معیوب بودن قطعه ی شیر دو طرفه، گاهی نگه دارنده ی فشار خراب می شود و عناوین در  قهوه ساز  و اسپرسوساز فوما مانند معیوب بودن هد گروپ و پرتا فیلتر و یا ایراد در قسمت مخزن دستگاه قهوه ساز ممکن است که وجود داشته باشد.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز فوما
تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز فوما

چرا دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز فوما قهوه را گرم نمی کند؟

دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز فوما همانند دیگر لوازم دارای ساختار پیچیده ای است که گاهی با ایراد گرم نکردنم مواجه خواهد شد که باید علت را جویا شد.

وقتی که دستگاه قهوه ساز فوما دچار چنین مشکلی می شود احتمال دارد که تنظیمات دستگاه قهوه ساز فوما به درستی تنظیم نبوده، آن را به درستی بررسی کنید.

در مواقعی که شاهد می باشید که  ولتاژ ورودی کاهش یافته، المنت دیرتر داغ می شود، می توانید ولتاژ ورودی دستگاه قهوه ساز را چک کنید.

اگر با انجام این کارها رفع نگشت می توانید برای تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز فوما تعمیرکاری که تخصص دارد که به شما دکتر آچار را پیشنهاد می دهیم تا با حضورش ایراد را برطرف کند.

افراد متخصص می توانند در مرحله ی بعدی قطعه ی المنت دستگاه را چک کرده و در مرحله ی بعدی قطعه ی ترموستاتی را بازرسی کرده شاید این مورد باعث شده که اجازه نمی دهد دما بالا برود.

بدانید که قطعه ی سنسور یا فیوز است که هم زمان با قطعه ی ترموستات نیز کار می کند.

در نهایت احتما دارد که قطعه ی برد فرمان دستگاه  قهوه ساز فوما با مشکل روبرو شده باشد.

چرا دستگاه قهوه ساز فوما بخار ندارد؟

 اگر دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز فوما در هنگام استفاده و درست کردن قهوه از آن بخاری خارج نمی شود می تواند به علت میزان فشار باشد.

زیرا در مواقعی که میزان فشار در حد کافی برای انجام تولید و خروج بخار نباشد این مشکل نمایان می شود و در صورتی که در دستگاه داغ نشود پس تولید بخار آب هم وجود نخواهد داشت که می تواند به خاطر وجود رسوبات در قسمت قطعه ی نازل دستگاه باشد که با اجرای عملیات رسوب گیری این ایراد را برطرف نمود.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز فوما
تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز فوما

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز فوما در منزل

بیشتر افراد تصورشان این است که هر زمان دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز آن ها خراب بشود حتماً باید به تعمیر گاه ببرند و این موضوع برای شان سخت است.

ولی با حضور متخصصینی چون دکتر آچار مژده می دهیم که دیگر نگران این موضوع نباشید که بهتر است با اطلاع رسانی به این گروه از خدمات شان در منزل بهره ی کافی را ببرید.

تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز فوما در محل

با معیوب شدن قطعه ایی از دستگاه اسپرسوساز و قهوه ساز فوما بهتر است که فوراً با افراد متخصص دکتر آچار ارتباط برقرار کرده تا در اولین فرصت در محل حضور پیدا کرده و ایراد دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز فوما را به راحتی برای تان رفع کنند.

هزینه ی تعمیر دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز فوما

این دستگاه هم مانند دیگر وسایل برقی هر قطعه ایی که دچار صدمه بشد نیاز به تعمیر دارد و در صورتی که آن قطعه قابل تعمیر باشد کارشناسان دکتر آچار اقدام به تعمیر می کنند که هزینه ی زیادی را متقبل نشوید ولی در برخی از موارد آن قطعه قابل تعمیر نخواهد بود که باید قطعه ی جدید را جایگزین کنید که هزینه ها با توجه به عملکرد تعمیر کاران محاسبه می گردد.

کلام آخر

به هر حال هر دستگاه برقی هر چند که دارای کیفیت عالی باشد ولی باز هم احتمال دارد که در هنگام استفاده کردن از این دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز فوما به مرور زمان و یا در اثر کارکرد مداوم با آن دچار مشکلاتی بشود به همین دلیل باید از متخصصینی هم چون دکتر آچار باید در دسترس شما باشد تا بتوانند به یاری شما بیایند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 6
 1. مجتبی عسکری 11 ماه قبل

  واقعا از حرفه ایا هستید

 2. ابوالفضل بهاور 11 ماه قبل

  آدرس تعمیرگاه تون کجاست؟

 3. ماریا اسعدی 2 هفته قبل

  علت داغ نماندن قهوه در قهوه ساز چیست؟

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   لطفا سوالات خود را در سایت پرسش پاسخ دکتر آچار درج بفرمایید فورا پاسخ داده خواهد شد
   https://drachar.com/question/

 4. سعید طاها 1 هفته قبل

  یه مدته که احساس میکنم قهوه هام میجوشه و طعم شون عوض میشه مشکل چی میتونه باشه؟

  1. دکتر آچار 1 هفته قبل

   سلام و عرض ادب سوپاپ دستگاه رو بررسی کنید که رسوب نداشته باشد، در صورت لزوم رسوب گیری کنید، اشکال در عملکرد ترموستات هم از دلایل جوشیدن قهوه هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید