تعمیر قهوه ساز ونتی

تعمیر قهوه ساز ونتی


قهوه ساز ونتی یکی از باکیفیت ‌ترین و پر استفاده ترین قهوه سازها است که ممکن است به دلایل مختلفی دچار ایراد و خرابی شود.

در صورتی که از قهوه ساز ونتی استفاده می کنید و دستگاه تان به هر دلیلی دچار ایراد و خرابی شده است توصیه می شود که تعمیر قهوه ساز را به تکنسین های ماهر و مجرب مجموعه دکتر آچار بسپارید.

تعمیر قهوه ساز در دکتر آچار

دکتر آچار مجموعه ای مجاز و معتبر در تهران است که تحت نظر اتحادیه تعمیرکاران و از طریق همکاری با تکنسین های مجرب و ماهر به ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیر قهوه ساز ونتی می پردازد.

ارتباط با مرکز تعمیر قهوه ساز ونتی

خدمات تعمیر قهوه ساز ونتی در مجموعه دکتر آچار به صورت 24 ساعته انجام می شود، نمایندگی های معتبر همچون دکتر آچار تعطیلی ندارند و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره 02188444021 و سایر شماره های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

تعمیر قهوه ساز ونتی
تعمیر قهوه ساز ونتی

تعمیر قهوه ساز ونتی در تهران

تعمیرکاران و تکنسین های فعال در مجموعه دکتر آچار در تمامی مناطق 22 گانه تهران به ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای می پردازند، تعمیر قهوه سازتان در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران را به تکنسین های متخصص و مجرب مجموعه دکتر آچار بسپارید.

تعمیر قهوه ساز ونتی در محل و منزل

تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر قهوه ساز ونتی در محل و منزل یکی از مهم ترین مزایای تعمیرگاه دکتر آچار معرفی می شود، حمل و نقل قهوه ساز از منزل، محل کار، کافی شاپ و… به تعمیرگاه کار سختی است از این جهت تکنسین های مجموعه به تعمیرات قهوه ساز ونتی در محل و منزل می پردازند.

با امکان تعمیر قهوه ساز ونتی در محل در زمان و هزینه های تان صرفه جویی شده، نگران آسیب دیدن دستگاه تان در تعمیرگاه نبوده و می توانید به صورت مستقیم بر عملکرد تکنسین نظارت کنید.

عیب یابی قهوه ساز ونتی

عیب یابی قهوه ساز اولین مرحله تعمیر و از دیگر خدمات تخصصی است که توسط تعمیرکاران مجموعه دکتر آچار انجام می شود، تعمیرکاران و تکنسین های مرکز دکتر آچار عیب یابی قهوه ساز خانگی و صنعتی را انجام می دهند.

توجه کنید عیب یابی قهوه ساز خانگی و صنعتی را به افراد متخصص و مجرب بسپارید، چرا که عدم تخصص در این کار موجب بروز مشکلات جدی در دستگاه خواهد شد.

سرویس قهوه ساز ونتی

سرویس قهوه ساز ونتی از دیگر خدماتی است که باید توسط سرویس کاران متخصص و مجرب انجام شود، در سرویس مشکلات پنهانی دستگاه پیدا شده و حل می شوند.

سرویس از اصلی ترین خدماتی است که علاوه بر بهبود عملکرد قهوه ساز طول عمر دستگاه را افزایش می دهد.

هواگیری قهوه ساز ونتی

در صورتی که تصمیم دارید پس از مدت ها از قهوه سازتان استفاده کنید، باید پیش از استفاده دستگاه تان را هواگیری کنید، جهت هواگیری قهوه ساز ونتی مخزن را تا حد معینی از آب پر کرده و دستگاه را روشن کنید.

در این حالت پمپ آب دستگاه باعث رسیدن آب به دم کن قهوه ساز شده و هوای موجود در دستگاه به صورت کامل تخلیه می شود.

تعمیر قهوه ساز ونتی
تعمیر قهوه ساز ونتی

جرم گیری قهوه ساز ونتی

برای جلوگیری از ایجاد جرم و رسوب در قهوه سازتان همیشه برای درس کردن قهوه از آب تصفیه شده استفاده کنید، در صورتی که دستگاه تان جرم گرفته است، طبق مراحل زیر پیش بروید.

  1. فیلتر قهوه ساز را از دستگاه خارج کرده و کاملاً بشویید.
  2. نازل بخار قهوه ساز ونتی را به کمک دستمالی مرطوب تمیز کرده و با دستمال خشک رطوبت آن را بگیرید.
  3. مخزن دستگاه را از ترکیب آب، جوش شیرین و سرکه پر کرده و دستگاه را روشن کنید، دستگاه را خاموش کرده و پس از 30 دقیقه محلول را تخلیه کرده و مخزن را به صورت کامل بشویید.

مشکلات رایج قهوه ساز ونتی

روشن نشدن قهوه ساز ونتی

ایراد و خرابی در المنت و برد کنترل از دلایل اصلی روشن نشدن قهوه سازها به وِیژه قهوه ساز ونتی مطرح می شود.

جوشیدن قهوه در دستگاه قهوه ساز ونتی

ایراد و خرابی در قطعه ترموستات و رسوب گیری سوپاپ از مهم ترین دلایل جوشیدن قهوه در دستگاه قهوه ساز ونتی معرفی می شود.

گرم نشدن آب درون قهوه ساز ونتی

ایراد و خرابی در المنت حرارتی و یا اشکال در دوشاخه یا کابل دستگاه از اصلی ترین دلایل گرم نشدن آب درون دستگاه قهوه ساز ونتی مطرح می شود.

داغ نماندن قهوه ساز ونتی

ایراد و خرابی در المنت گرم نگدارنده قهوه ساز ونتی از اصلی ترین دلایل این مشکل مطرح می شود.

تعمیر قطعات معیوب قهوه ساز ونتی بهتر است یا تعویض قطعات آن؟

ممکن است برای شما هم این سؤال پیش بیاید که تعمیر قطعات معیوب قهوه ساز ونتی بهتر است یا تعویض قطعات آن؟ تعمیر قطعات معیوب قهوه ساز ونتی اولویت اصلی تکنسین های مجموعه دکتر آچار است.

در صورتی که تکنسین تشخیص دهد تعمیر یک قطعه امکان پذیر نیست و تعویض قطعه ای بهتر از تعمیر آن است با رضایت مشتری اقدام به تعویض می کند.

تعمیر قهوه ساز ونتی
تعمیر قهوه ساز ونتی

قطعات قهوه ساز ونتی را خودمان خریداری کنیم؟

در صورتی که تکنسین تشخیص دهد که لازم است قطعه ای در دستگاه تان تعویض شود امکان تهیه قطعه هم توسط خودتان و هم توسط تکنسین های مجموعه وجود دارد.

قطعاتی که توسط تکنسین های مجموعه تهیه می شوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند اما گارانتی تهیه شده توسط مشتری هیچ گونه گارانتی ندارد.

تعمیر قهوه ساز ونتی با گارانتی 12 ماهه

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مجموعه دکتر آچار ارائه می شوند از جمله تعمیر قهوه ساز ونتی دارای گارانتی 12 ماهه هستند که به صورت کتبی پس از تعمیرات تقدیم مشتریان گرامی می شود.

هزینه تعمیر قهوه ساز ونتی چقدر است؟

هزینه تعمیر قهوه ساز ونتی به عوامل متفاوتی از جمله نوع دستگاه، نوع خرابی، شدت خرابی، قطعاتی که تعویض می شوند و… بستگی دارد، به طور کلی هزینه های تعمیرات در مجموعه دکتر آچار مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملاً منصفانه می باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید