تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر


قطعه ی برد در دستگاه یخچال فریزر بسیار پر اهمیت است و انجام دادن تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر نیاز به تخصص کافی دارد.

تعیین کردن مقدار خرابی قطعه ی برد و تاثیر آن در اختلال عملکرد قطعات دیگر، مشخص کردن مقدار خرابی وارد شده به دستگاه یخچال، در آخر تعیین کردن نوع و مدل دستگاه یخچال در حیطه و تخصص افراد کارشناس تعمیرات یخچال خواهد بود.

اگر عمل سرویس های دوره ایی دستگاه یخچال خود را به موقع انجام بدهید، می توانید از بروز چنین مشکلاتی در آینده جلوگیری کنید.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر
تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر

قطعه برد در دستگاه یخچال فریزر بسیار حساس و موثر در عملکرد دیگر قطعات دستگاه یخچال فریزر خواهد بود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

وظیفه ی برد الکترونیکی یخچال فریزر

با پیشرفت هایی که در دنیای امروز و لوازم خانگی وجود دارد این است که هر روزه با جایگزین کردن قطعات و کاربردهای جدید تر می توان در عملکرد بهتر دستگاه و لوازم برقی نقش موثری داشت.

در دستگاه های یخچال فریزر های جدید قطعه ی برد الکترونیکی توانسته جایگاه تایمر دیفراست را بگیرد که این خود می تواند در کاهش مصرف انرژی نقش داشته باشد.

 ترمیستور موظف به این است که گزارش دما را به قطعه ی برد الکترونیکی یخچال بدهد و این مغر فعال بتواند با توجه به این گزارش کار برنامه ی لازم را صادر کند.

در یخچال های مدرن تر، این قطعه ی برد باید قطعاتی مانند فن، کمپرسور، المنت، درب، یخساز و سنسور ها را تحت شعاع خودش قرار دهد.

مقایسه ی بین برد الکترونیکی یخچال فریزر

با توجه به اینکه بردهای یخچال ها هم مانند دیگر لوازم در برندهای متفاوتی در بازارها موجود می باشد.

هر برد با هر برندی که باشد می تواند کارایی مخصوص به خود را داشته باشد.

بردها هم با توجه به برند آن ها دارای یک سری کیفیت  و معایب هستند که با توجه به نوع برند و قیمت و نوع مدل یخچال فریزر شما انتخاب خواهند شد.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال در تهران

دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و رسمی لوازم خانگی به ویژه برد الکترونیکی یخچال در تهران است که در تمامی مناطق 22گانه تهران دارای شعبه می باشد، این تعمیرگاه از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب کشور به ارائه خدمات تعمیراتی می پردازد.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر
تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر

گارانتی تعمیر برد الکترونیکی یخچال

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شود دارای گارانتی 12 ماهه هستند، برد الکترونیکی از قطعات حساس یخچال است که تعمیرات آن تا 12 ماه ضمانت دارد، ضمانت نامه کتبی تعمیر این قطعه پس از تعمیرات تقدیم مشتریان گرامی می شود.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال بهتر است یا تعویض آن

برد الکترونیکی از حساس ترین قطعات یخچال است که قیمت بالایی هم دارد، با توجه به قیمت بالای این قطعه اولویت تکنسین های دکتر آچار تعمیر برد الکترونیکی است، در صورتی که تکنسین ها تشخیص دهند تعویض برد بهتر از تعمیر آن است با رضایت مشتری اقدام به تعویض آن خواهند کرد.

قیمت برد الکترونیکی یخچال های ایرانی و خارجی با یکدیگر تفاوت دارد، قیمت برد یخچال های آمریکایی و اروپایی از برد یخچال های ایرانی بالا تر است.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال را به کجا بسپاریم؟

تعمیر برد الکترونیکی یخچال تان با هر برند و مدلی را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید، دکتر آچار مجموعه ای حرفه ای است که از طریق همکاری با تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده به ارائه خدمات تخصصی تعمیرات می پردازد، کلیه خدمات این مجموعه مطابق با جدید ترین متدهای تعمیراتی انجام شده و دارای گارانتی هستند.

برای تعمیر برد الکترونیکی یخچال توسط تکنسین های دکتر آچار می توانید با شماره ی 02188444021 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر

هر زمان که عیب را در قسمت برد الکترونیکی دستگاه یخچال فریزر خود مشاهده می کنید بهتر است از اقدامات ابتدایی که قرار است توسط خودتان صورت بگیرد اجتناب کنید.

قطعه ی برد از مهم ترین قطعات یخچال فریزر خواهد بود که با پیدایش هر گونه اختلال در عملکرد دستگاه یخچال احتمال خراب شدن قطعه ی برد وجود دارد.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر
تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر

ممکن است که تمامی  قطعات و عملکرد مختص به برد دستگاه یخچال فریزر شما سالم باشد ولی اختلالی در عملکرد دستگاه باشد یعنی موتور دستگاه سالم باشد ولی یخچال روشن نمی شود، یا اینکه قطعات سرما سازی آن درست کار بکند ولی سرمای مورد نیاز دستگاه را نداشته باشد.

به هر حال ایراد می تواند در قسمت برد دستگاه یخچال فریزر شما باشد برای رفع این عیوب یخچال خود می توانید فوراً با این شماره تلفن همراه 09126183743 تماس حاصل نمایید تا با حضور به موقع خود در محل بتوانند دستگاه را عیب یابی نموده و ایرادش را برطرف کنند.

علت روشن و خاموش شدن  دستگاه یخچال فریزر به طور خودکار چیست؟

یکی از مواردی که احتمال دارد شما افراد مصرف کننده با آن روبرو بشوید همین مشکل روشن و خاموش شدن به طور خودکار در زمان کار کردن دستگاه یخچال فریزر شماست، در این مواقع ممکن است که قطعه ی برد دستگاه صدمه دیده باشد و تنها دلیلش هم آسیبی که به موتور دستگاه وارد شده است.

گاهی با از برق کشیدن دستگاه یخچال فریزر شما برای یک مدت زمان طولانی این ایراد جزیی را رفع می کند ولی در برخی دیگر از موارد نیازمند تعمیرکاران تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر خواهید بود.

دلایلی مهم خراب شدن قطعه ی برد الکترونیکی دستگاه یخچال فریزر

هر گاه قطعه ی برد الکترونیکی با مشکل مواجه می شود می تواند دلایلی متعددی علتش باشد.

از موارد مهم دلیل خرابی برد الکترونیکی می تواند برخورد و تماس این قطعه با آب که گاهی در اثر تمیز کردن  ممکن است قطعه ی برد با آب تماس پیدا کرده باشد و باعث صدمه به برد و سوختن این قطعه شده باشد.

مورد دیگر اینکه در زمان جا به جا کردن این وسیله به قطعه ی برد الکترونیکی ضربه وارد شده باشد.

مورد دیگر وجود اتصالات در دستگاه یخچال می تواند دلیلی برای آسیب رساندن به قطعه ی برد الکترونیکی باشد.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر
تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر

البته مورد آخر هم نمایش دادن کدهای خطا و ارورهایی که در صفحه ی نمایش دستگاه یخچال نشان داده می شود.

قابل ذکر می باشد که علت های دیگری هم مانند خاموش شدن یهویی دستگاه یخچال فریزر و وجود صداهای زیاد  از درون دستگاه یخچال، در صورت وجود برق ولی شاهد کار نکردن دستگاه یخچال را می توان شاهد باشید.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر در منزل

فقط با یک تماس با این شماره ی تلفن همراه 09126183743 می توانید جویای مشکلات پیش آمده باشید.

همان طور که می دانید دستگاه یخچال دارای وزن بسیار است و در زمان خراب شدنش مشکل جا به جایی آن از موارد بسیار مشکل آفرین خواهد بود.

بنابراین بیشتر افراد مصرف کننده ترجیح می دهند که در زمان خراب شدن یخچال فریزر خود افراد تعمیر کار تمامی عملیات تعمیرات و یا تعویض قطعات را در منزل انجام بدهد و دستگاه را به تعمیر گاه انتقال ندهد.

با وجود این کادر همیشه حاضر در صحنه می توانید همه ی امورات اعم از تعمیرات و یا تعویض قطعات را در منزل انجام دهید.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر
تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی یخچال فریزر

 •  برای انجام این کار در ابتدای کار باید قطعه ی برد الکترونیکی را از دستگاه یخچال جدا کرد.
 • برای اینکه نحوه ی اتصال را فراموش نکنید می توانید قبل از جدا کردن این قطعه یک عکس بگیرید تا یادتان بماند.
 • باید توجه داشته باشید که همه ی پایه های قطعات متصل باشد و لقی وجود نداشته باشد.
 • با تمیز کردن همه ی قطعات که به قطعه ی برد اتصال دارد می توانید از از اتصال درست آن مطلع بشوید.
 • اگر شاهد شیء خارجی در این قطعه بودید می توانید آن را خارج نمایید.
 • اگر قطعه ی دچار سوختگی شده باشد با تغییر رنگ می توان متوجه شد.

قیمت تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر

هر گاه که دستگاه یخچال فریزر شما با مشکل خراب شدن قطعه ی برد روبرو شد در اسرع وقت می توانید با این شماره تلفن همراه 09126183743 تماس بگیرید و از خدمات منصفانه و مقرون به صرفه ی این کادر تعمیراتی بهره ی کافی و لازم را ببرید، امیدواریم مطلب تعمیر برد یخچال برای شما مفید بوده باشد و برای تعمیر آن با ما در تماس باشید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 9
 1. علی محمد رهنما 1 سال قبل

  هزینه مشاورتون چنده؟

 2. شهرام رحیمی 1 سال قبل

  بابا ایولا دارید طرف اومده میگه تمام قطعات باید عوض بشه و 2 تومان فاکتور قطعه داده همکار شما اومد گفت قطعات قابل تعمیر هست و با 650 تومان همرو درست کرد و از روز اولش هم بهتر کار میکنه

 3. داوود زمانی 1 سال قبل

  afarin matlab khobi bood

 4. نادر رحمانیان 1 سال قبل

  اینا فوق العادن

 5. خلیل خسروی 1 سال قبل

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 6. فرشته تارخ 1 سال قبل

  یخچال فریزر الکترواستیل مدل ES27 دارم، دو هفته هست که خودش از کار میوفته دوباره کار میکند علتش خرابی برد الکترونیکی هست یعنی؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام و عرض ادب بله امکان ایراد و خرابی برد الکترونیکی یخچال فریزرتان بالاست، پیشنهاد می کنیم برای بررسی و عیب یابی از تکنسین کمک بگیرید

 7. امیر طیبی 2 ماه قبل

  سلام روز خوش
  یه سوال داشتم، می خواستم بدونم اگه برد یخچال بسوزه چه مشکلی پیش میاد؟تعمیر کار بهم گفت برد یخچال مون سوخته

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقت شما هم بخیر در صورتی که برد یخچال فریزر بسوزد عملکرد کلی یخچال دچار مشکل می شود، بعضی از اجزای برد قابل تعمیر و برخی غیرقابل تعمیرند و برد باید توسط تکنسین متخصص بررسی شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید