نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور


اگر در فکر و انجام نصب، سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی برند کنمور می باشید، بهتر است که از نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور دکتر آچار را به شما معرفی کنیم که در هر زمینه ایی از تعمیرات انواع لوازم خانگی کنمور می تواند به شما کمک بکند.

بهترین گزینه که سریع ترین و قابل اعتماد ترین گزینه برای انتخاب شما هستیم هرگاه دستگاه یخچال فریزر کنمور شما  ایرادای داشته باشد، کد خطا را نمایش بدهد دکتر آچار با اطلاع رسانی شما فوراً یکی از تعمیرکاران ماهر خود را برای انجام تعمیرات یخچال خواهد فرستاد.

چه زمانی باید با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور تماس حاصل کنید؟

 اگر دستگاه یخچال فریزر کنمور شما  دارای صدای عجیبی است، اتومات نکردن کمپرسور، یکسره کار کردن می تواند مشخصه ایی باشد که دستگاه یخچال فریزر شما با مشکلی روبرو شده است.

گاهی هم تشکیل برفک و یخ زدگی هم می تواند نشانه ی تنظیمات نادرست دستگاه یخچال فریزر کنمور باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

وجود نشتی آب که ممکن است در برخی از موارد برق گرفتگی ایجاد بکند، با مشاهده کردن هر یک از موارد بهتر است با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور ارتباط برقرار نمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور

نکته های مهم در امر نگه داری یخچال فریزر کنمور

 • کندانسور دستگاه یخچال فریزر خود را بهتر است که حداقل در سال دوبار تمیز کنید تا عمل گردش هوا به خوبی صورت بگیرد.
 • دستگاه یخچال فریزر خود را مجهز به ترانس و یا محافظ برق نمایید و دستگاه خود را از نوسانات برق در امان نگه دارید.
 • بهتر است به این نکته توجه داشته باشید و یخچال فریزر خود را بیش از حد مجاز پر نکنید تا گردش هوا به خوبی صورت بگیرد.
 • به تراز بودن دستگاه یخچال فریزر خود توجه داشته باشید و در جایگاهی که قرار می دهید توجه داشته باشید که حتماً تراز باشد.
 • باید دستگاه یخچال فریزر خود را حداقل هر شش ماه یک بار به طور کامل تمیز کنید.
 • بهتر است که دستگاه یخچال را دور از وسایل گرما زا مانند اجاق گاز، فر و آبگرمکن قرار دهید.
 • یخچال باید حداقل 15 تا 20 سانتی متراز دیوار فاصله داشته باشد.
 • درب یخچال را برای مدت طولانی باز نگذارید.
 • یخچال باید دور از سطح زمین باشد تا کف یخچال پوسیده و زنگ نزند.
 • برای افزایش طول عمر، لاستیک درب یخچال باید همیشه تمیز باشد (سطح تماس آن با یخچال و بالعکس باید تمیز باشد تا چسبندگی آهن ربا افزایش یابد).
 • درجه ی دستگاه یخچال فریزر مناسب در فصل های تابستان و زمستان باشد.
 •  در سفرهای طولانی بهتر است یخچال را از برق بکشید یا اگر حالت گزینه ی  تعطیلات دارد آن را روشن کنید.
 • هنگام حرکت و جابه جا کردن یخچال فریزر، محفظه موتور را همیشه به سمت بالا حمل کنید.

چرا یخچال فریزر نوفراست کنمور برفک می زند؟

این نوع از مدل های یخچال فریزر نوفراست از مدل هایی است که برفک نمی زند، مزیت این مدل از یخچال فریزر های نوفراست نسبت به مدل های قدیمی در نداشتن برفک می باشد، مواردی که با برفک مشاهده می شود، می توان با چند مورد کوچک و عمل کردن به آن ها این ایراد را برطرف نمود.

عواملی مانند قرار دادن مواد غذایی بسیار داغ  در درون یخچال فریزر و یا خراب بودن لاستیک دور درب یخچال فریزر در پیدایش این ایراد نقش مهمی دارد.

با رعایت نکردن فاصله ی استاندارد دستگاه یخچال فریزر با دیوار و یا چسباندن مواد غذایی به دیواره ی انتهایی یخچال در ایجاد این مشکل موثر واقع می شود.

در علت تخصصی پیدایش این ایراد می توان به معیوب شدن قطعه ی ترموستات که موظف به تنظیم دما می باشد اشاره کرد، البته خراب شدن المنت اواپراتور و یا فن دستگاه در این مشکل نقش دارد.

چرا یخچال فریزر کنمور خنک نمی کند؟

اگر دستگاه یخچال فریزر کنمور عملیات خنک نشدن را اجرا کند، سبب فاسد شدن و خراب شدن غذا و در نتیجه مسمومیت می شود.

به طور کلی دمای یخچال شما باید بین یک تا پنج درجه سانتی گراد باشد تا غذا به طور متعادل و مناسب خنک شود.

در مورد فریزر باید بدانید که دمای داخل آن باید بین منفی 17 درجه تا منفی بیست درجه سانتی گراد باشد و اگر دمای فریزر شما بیشتر از این مقدار باشد.

به این معنی است که دستگاه شما گرم است و در واقع دستگاه  یخچال فریزر شما افت سرما دارد، بهتر است که شما در این زمان باید اقدام به تعمیر یخچال Kenmore کنید.

برای بررسی بیشتر، مطمئن شوید که درب یخچال فریزر قفل است، اگر لاستیک اطراف درب پاره شده یا آسیب دیده است.

بهتر است تعمیرات لازم را انجام دهید و اگر اینطور نیست، تعمیرکار جریان هوای مناسب یخچال شما و قطعاتی مانند رله کمپرسور و کمپرسور را بررسی می کند.

اگر مواد غذایی در یخچال شما زیاد باشد و فضای کافی بین آنها وجود نداشته باشد، هوای مناسب نمی تواند از آنها عبور کند و آن را خنک کند.

علت خاموش شدن پی در پی دستگاه یخچال فریزر کنمور چیست؟

یخچال فریزر معمولاً در مدت زمان معینی روشن و خاموش می شود و به صورت خودکار کار می کند، اگر احساس کردید یخچال شما در فواصل زمانی بسیار کوتاه روشن و خاموش می شود.

بهتر است بدانید که یخچال کنمور و بررسی عملکرد آن به واسطه ی  یک تعمیرکار ضروری است.

 تعمیرکار اگر سیم پیچ های پشت دستگاه کثیف باشد یا در فن کندانسور یا موتور یا کمپرسور دستگاه نقصی وجود داشته باشد، مشکل به این صورت خودنمایی می کند.

باید هر چه زودتر دستگاه یخچال فریزرکنمور خود را توسط تعمیرکاران مجرب بازرسی و تعمیرات تخصصی یخچال Kenmore انجام شود.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور

نمایش ارور ها در دستگاه یخچال فریزر کنمور

وقتی که دستگاه یخچال فریزر کنمور با مشکلاتی روبرو می شود با نمایش دادن کدهای خطا این ایرادات را نشان خواهد داد که با ظاهر شدن این کدهای خطا باید با تعمیرکاران ارتباط برقرار کنید تا اقدامات لازم را در جهت رفع این ایراد را هر چه زودتر انجام بدهند.

 1. نمایش کد خطایERFS   وجود ایراد در قسمت سنسورفریزر
 2. نمایش کد خطای ERRS  وجود ایراد در قسمت سنسور یخچال
 3. نمایش کد خطایFDS  وجود ایراد در قسمت سنسور دیفراست فریزر
 4. نمایش کد خطایRDS  وجود ایراد در قسمت سنسوردیفراست یخچال
 5. نمایش کد خطای ERHS وجود ایراد در قسمت سنسور رطوبت که با مشکل روبرو شده است.
 6. نمایش کدخطای ERIS وجود ایراد در قسمت سنسور یخساز
 7. نمایش کد خطایERSS  معیوب شدن قطعه ی سنسور بخش کشوی یخچال
 8.  نمایش کد خطای ERGF وجود ایراد و خطا در قسمت فلومتر می باشد.
 9. نمایش کدخطایERFF  خراب شدن قطعه ی فن اواپراتور است.

معیوب شدن قسمت یخ ساز یخچال کنمور

یکی از خراب هایی که ممکن است شما در حین استفاده از دستگاه یخچال فریزر کنمور با آن مواجه بشوید معیوب شدن قسمت یخ ساز است.

نمایان شدن این ایراد می تواند در اثر مسدود شدن آب ورودی  در این قسمت باشد که با بررسی کردن می توان ایراد پیش آمده را برطرف نمود.

دلیل روشن شدن آلارم فیلتر تصفیه در دستگاه یخچال فریزر کنمور

یکی دیگر از خطاهای یخچال Kenmore روشن شدن آلارم فیلتر تصفیه است،  احتمال دارد که نمایان شدن این هشدار شما را نگران کند و فکر کنید مشکل بزرگی وجود دارد.

اما اصلاً اینطور نیست و شما با مراجعه کردن به یک تعمیرکار نمایندگی سرویس پس از فروش یخچال  فریزر کنمور مثل دکتر آچار  می توانید مشکل را حل کنید.

علت فعال شدن این هشدار مربوط به تعویض فیلتر یخچال Kenmore می باشد و دارای جزئیاتی است که باید توسط تعمیرکاران حرفه ای بررسی شود.

این فیلترها بر روی عملکرد یخچال بسیار موثر واقع می شود و باعث حل شدن مواد معدنی در آب می شود و همچنین آب را ضد باکتری می کند.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور

چرا موتور دستگاه یخچال فریزر کنمور داغ می شود؟

یکی از مهم ترین خطاهای یخچال Kenmore گرم شدن شدید موتور است، بسیاری از افراد مصرف کننده  نگران گرم شدن موتور یخچال هستند.

در صورتی که گرم شدن موتور تا 80 درجه باعث ایجاد مشکل در یخچال شما نمی شود، اما در صورت مشاهده دمای بالای 80 درجه باید سریعاً یخچال را از پریز برق جدا کرده و از متخصص تعمیر یخچال کمک بگیرید، در چنین مواردی پیشنهاد می کنیم با نمایندگی تعمیرات یخچال Kenmore دکتر آچار تماس بگیرید.

هزینه ی تعمیرات یخچال فریزر کنمور

یکی دیگر ازموضوعاتی که افراد را بسیار نگران می کند پرداخت هزینه های تعمیرات می باشد.

ما سعی بر این داریم که با پرداخت کمترین هزینه و بهترین کیفیت تعمیرات را به شما ارائه بدهیم.

هزینه های بستگی به مشکلی که برای دستگاه یخچال فریزر شما پیش می آید واینکه آن قطعه ی صدمه دیده قابل تعمیر باشد یا خیر و یا اینکه نیاز به تعویض و جایگزین قطعه ی جدید باشد.

کارشناسان مجرب سعی بر این دارند که تا جایی که امکان دارد  قطعه ی آسیب دیده را تعمیر بکنند تا اینکه تعویض را انجام بدهند.

 علت صداهای عجیب و غیر طبیعی در دستگاه یخچال فریزر کنمور چیست؟

وجود این صداهای ناهنجار در یخچال فریزر کنمور می تواند صدای کمپرسور باشد که در حال اجراست صدای کمپرسور از لحظه روشن و خاموش شدن یک صدای یکنواخت دارد.

یعنی این صدا بالا یا پایین نمی رود و به یک مدل تا زمانی که کمپرسور خنک می‌شود کار می‌کند و همان صدا را می‌دهد.

احتمال دارد که این صدا، صدای یخ زدایی باشد، در حین یخ زدایی به خاطر سرد و گرم بودن اختلاف دما این صداها از فوم بدنه شنیده خواهد شد، صداها صداهای پیوسته نیستند و صداهای منفرد و فاصله دار هستند.

دلیل دیگر ایجاد صدا ممکن است صدای فن باشد، یک فن نزدیک موتور و فن دیگر داخل فریزر کار می کند که گاهی صدای بسیار بلند و غیرعادی از فریزر شنیده شد و این صدا با باز شدن درب دستگاه قطع خواهد شد و پس از بسته شدن مجدد صدا شنیده می شود.

وجود این صدا ممکن است به دلیل عدم تراز بودن دستگاه یخچال فریزر شما باشد، برای اطمینان و رفع این صدا می توانید دستگاه را در حالت تراز قرار دهید.

با نگه داشتن بدنه ی دستگاه باید صدا قطع بشود در مواقعی که این تولید صدا به خاطر تراز نبودن باشد و با جدا کردن دست از بدنه ی دستگاه دوباره صدا شروع شود.

گاهی هم ممکن است در زمان باز و بسته کردن درب دستگاه  این صدا شنیده بشود که می تواند به علت لولای  درب باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور

آموزش تعمیر دستگاه یخچال فریزر کنمور وقتی که اتومات نمی کند؟

یکی دیگر از خطاهای یخچال Kenmore که می تواند برای هر کسی مشکل آفرین باشد، عدم اتوماتیک آنها است.

اتوماتیک نکردن می تواند دلایل مختلفی مانند بیرون آمدن لوله از جای خود داشته باشد که باید بررسی شود و به راحتی به جای اصلی خود برگردانده شود.

یکی دیگر از دلایل اتوماتیک  نکردن یخچال Kenmore تنظیمات ترموستات است که به درستی تنظیم نیست و این مشکل به راحتی به تنهایی حل می شود و با انجام تنظیمات می توان نقص پیش آمده را رفع نمود.

 مشکل دیگر این است که سیستم DeFrost به طور دائم در مدار است که باعث می شود یخچال کندانسور شما به درستی کار نکند که در این صورت برای رفع این مشکل به متخصص نیاز دارید.

از دیگر دلایلی که می توان به آن اشاره کرد، خراب شدن و یا ایجاد پارگی در لاستیک دور درب که باعث اتومات نکردن یخچال می شود.

البته عدم بارگیری گاز در یخچال هم می تواند باعث اتومات نکردن یخچال بشودو در نهایت دلیل خرابی فن و وجود یخ زدایی در اوپراتور از دیگر دلایل اتوماتیک نکردن یخچال کنمور است.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر کنمور در محل

بیشتر افراد مصرف کننده دستگاه های یخچال فریزر کنمور هر زمان که با خراب های این دستگاه روبرو می شوند نگران انجام تعمیرات و یا انتقال آن به محل تعمیرگاه می شوند.

ولی دیگر نگران این موضوع نباشند زیرا دکتر آچار با حضور به موقع خود در محل و اعزام افراد کارشناس متخصص به راحتی دستگاه را عیب یابی نموده و همه ی مشکلاتش را برطرف می کند.

نکته ی آخر

هر زمان که دستگاه یخچال فریزر کنمور شما با اختلالاتی در عملکردش روبرو شدید بهتر است با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر کنمور دکتر آچار تماس حاصل کنید و به تعمیرکاران این گروه اطمینان داشته باشید که با مهارت تمام دستگاه یخچال فریزر شما را عیب یابی نموده و ایرادش را به خوبی برطرف می کنند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. غلام زاهدی 1 سال قبل

  چقد خوبین شما

 2. بهزاد تقوی 1 سال قبل

  کالایی که دو روز بود خریده بودم سوخت گارانتی نداشت بعد همکار شما تعمیرات انجام داد 365 روز گارانتی داد عالیه

 3. علی محمد ذولفقاری 1 سال قبل

  خدا خیرتون بده تعمیرات عالی انجام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید