نمایندگی پکیج مرکوری

نمایندگی پکیج مرکوری


دکتر آچار به عنوان نمایندگی پکیج مرکوری یکی از شرکت های خدمات پکیج دیواری با سابقه کاری درخشان می باشد، تعمیرات پکیج مرکوری در انواع مدل های مختلف و ظرفیت های متفاوت در دکتر آچار انجام می شود، هزینه تعمیر پکیج مرکوری در مجموعه دکتر آچار بسیار پایین تر از سایر شرکت های خدمات تعمیرات پکیج مرکوری می باشد.

نمایندگی پکیج مرکوری محصولات ایتالیایی شرکت مرکوری را وارد بازار ایران می کند، خدمات پکیج مرکوری توسط تعمیرکاران مجاز انجام می شود، در این مقاله به مشکلات متداول و خطا های پکیج مرکوری می پردازیم و سؤالات و خدماتی که شما عزیزان نیاز دارد را در این مقاله آورده ایم.

نمایندگی پکیج مرکوری
نمایندگی پکیج مرکوری

نمایندگی پکیج مرکوری با گارانتی

دستگاه پکیج در عصر کنونی توانسته جایگاه آبگرمکن و بخاری را بگیرد و باید با عملکرد این دستگاه آشنا باشید.

گروه تعمیرکاران دکتر آچار آماده ی ارائه ی خدمات خود در جهت تعمیرات پکیج در محل و نصب آن برای شما مصرف کنندگان می باشد.

پکیج در برندهای متفاوتی در بازارها موجود می باشد که یکی از این برند ها پکیج مرکوری می باشد.

در زمانی که پکیج مرکوری شما دچار اختلال در عملکردش می شود اولین کار مهم وجود یک متخصص که بتواند عیوب وارد شده را به خوبی تشخیص دهد از مهم ترین عوامل خواهد بود.

زیرا افرادی که کاردان نباشند احتمال دارد که نه تنها نتوانند مشکل را رفع کنند بلکه ممکن است که مشکلات جدیدی را هم به وجود بیاورند، خسارت جبران ناپذیری را هم به شما وارد نمایند.

همیشه این را بدانید که انجام تعمیرات دستگاه پکیج مرکوری به مراتب کم هزینه تر از خرید و یا تعویض آن می باشد ولی در بعضی از اوقات هزینه ی تعمیرات بسیار می شود و صرف نمی کند، در این زمان بهتر است عمل تعویض صورت بگیرد.

رسوب زدایی دستگاه پکیج مرکوری

از اقدامت مهم و پر اهمیت در امر دستگاه پکیج مرکوری قبل از اینکه دچار مشکلاتی بشود انجام عمل رسوب زدایی است.

اگر در زمان استفاده کردن از دستگاه پکیج تان متوجه افت فشار آب گرم و یا اینکه برای گرم شدن آب گرم مدت زمان طولانی لازم بود، دستگاه پکیج تان نیازمند  فرایند رسوب زدایی و سرویس دستگاه پکیج مرکوری ضروری است.

شاید انجام رسوب زدایی از نظر شما یک امر ساده باشد ولی این طور نیست، دقیقاً بر عکس است بسیار یک عمل تخصصی است و افراد بی تجربه از پس انجام این کار بر نمی آیند.

اگر این فرایند را به درستی انجام ندهند و جرم گیری به درستی اجرا نشود، باعث گرفتگی و حرکت رسوبات شده و شما را در عمل انجام شده رسوب زدایی بعدی قرار می دهد و یا اینکه به طور کامل دستگاه پکیج و رادیاتورها را از کار بیندازد.

فواید انجام عمل رسوب زدایی برای دستگاه پکیج مرکوری

هر زمان که فرایند رسوب زدایی را انجام بدهید باعث می شوید که بازدهی و راندمان  کار پکیج مرکوری را بالا ببرید.

با انجام این کار می توانید عیوب داخلی دستگاه پکیج را متوجه بشوید و قطعات آسیب دیده شناسایی شود.

با انجام فرایند رسوب زدایی می توانید از پرداخت هزینه های اضافی و زیاد تر در آینده جلوگیری کنید.

با این کار کمک به سلامت سیستم دستگاه پکیج می کنید.

با سرویس و رسوب زدایی و تمیز کردن دستگاه پکیج تان ظاهری زیباتر پیدا خواهد کرد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

در چه زمانی دستگاه پکیج مرکوری نیازمند رسوب زدایی است؟

هرگاه که فشار آب گرم در دوش حمام و آشپزخانه بسیار کم شده باشد، دستگاه پکیج تان آب گرم را به خوبی گرم نمی کند، مدت زمان زمانی باید صرف بشود تا آب گرم بشود، رادیاتورها به خوبی گرم نمی شوند.

در زمان روشن شدن دستگاه پکیج تان شاهد صدای تق تق خواهید بود، بالا رفتن فشار و بار سنج دستگاه پکیج تان و در نهایت روشن شدن  کد خطای شماره ی 70 در دستگاه پکیج برند مرکوری نشانه ای نیاز داشتن دستگاه پکیج برای امر رسوب زدایی است.

نمایندگی پکیج مرکوری
نمایندگی پکیج مرکوری

در امر کاهش تعمیرات دستگاه پکیج مرکوری چه نکته ایی ضروری است؟

انجام سرویس های دوره ایی دستگاه پکیج مرکوری، سرویس کامل دستگاه پکیج مرکوری که شامل:

 • سرویس فن دستگاه پکیج
 • تنظیم نمودن فلنج دودکش
 • جرم گیری قطعه ی مبدل اصلی
 • سرویس الکترود جرقه زن
 • جرم گیری قطعه ی مبدل ثانویه
 • تنظیم فشار گاز
 • شستشوی مدار و پرشر آب
 • تعویض قطعات اورینگ ها و واشرها
 • سرویس مشعل و کامل پمپ دستگاه پکیج مرکوری می باشد.
 • کنترل مداوم دود کش
 • هواگیری دستگاه پکیج مرکوری
 • جرم گیری قطعات و تعویض آنهاست

انجام هواگیری دستگاه  پکیج مرکوری

برای انجام دادن هواگیری که دارای دو راه ساده و پیچیده تر است، در راه ساده برای هواگیری سیستم دستگاه پکیج مرکوری می توانید از یک تیم تخصصی نمایندگی پکیج مرکوری مشاوره گرفته و احتمال دارد که بتوانید به تنهایی این کار را انجام دهید.

ولی در راه پیچیده تر هواگیری به دلیل حساسیت بیشتر شما نیازمند تکنسین کاربلد هستید تا از ضرر و زیان ها پیشگیری کرده و به درستی این امر را انجام بدهد.

افت فشار آب در دستگاه پکیج مرکوری

از مواردی که ممکن است برای دستگاه پکیج مرکوری پیش بیاید کم شدن فشار آب دستگاه پکیج تان است، علت پیدایش این مشکل می تواند دلایل متعددی داشته باشد.

وجود نشتی در مدار بسته دستگاه پکیج و یا رادیاتورها که به دلیل باز گذاشتن قطعه ی شیر پرکن دستگاه می باشد، علت بعدی سوراخ بودن مبدل حرارتی در دستگاه پکیج تان که برای رفع این ایراد می توانید از متخصصین حرفه ایی نمایندگی پکیج مرکوری کمک بگیرید.

در زمانی که دستگاه پکیج مرکوری آب گرم مصرفی مناسب ولی رادیاتورها گرما ندارد؟

عواملی مانند خراب شدن قطعه ی پمپ در مدل تک مبدل ها، معیوب شدن فلوسوئیچ، باز ماندن سوپاپ بای پس، خراب شدن شیر سه راهه در مدل نوع دو مبدله ها می تواند دلیلی برای ایجاد این مشکل باشد.

نمایش ارورها بر روی دستگاه پکیج مرکوری نشانه ایی از وجود پیدایشی از ایراد و آسیب در عملکرد دستگاه پکیج خواهد بود.

ارور E1 بر روی دستگاه پکیج مرکوری

هرگاه این ارور نمایش داده بشود ایراد در قسمت تشکیل نشدن شعله خواهد بود، همچنین اگر اختلالاتی در گاز و روشن نشدن مشعل و مرتبط با سنسور جرقه زن و نرسیدن گاز کافی به شعله می باشد که در این زمان دستگاه نیازمند تعمیرات و یا تعویض قطعه ی جرقه زن خواهد بود.

ارور E2 در دستگاه پکیج مرکوری

با پیدایش ایراد در قسمت قطعه ی فیوز این ارور داده می شود، رسوب گرفتن قطعه ی مبدل ثانویه، انسداد در مسیر پمپ آب و یا بسته شدن شیر رادیاتور ممکن است باشد که بهتر است مورد بررسی قرار بگیرد.

ارور E4 در دستگاه پکیج مرکوری

وجود این ارور در دستگاه پکیج مرکوری نشانه ی نداشتن و نبود آب کافی در دستگاه ست و قبل از هر اقدامی بهتر است بار دستگاه پکیج را به روی یک و نیم بگذارید و در صورتی که رفع نشد باید از متخصصین نمایندگی پکیج مرکوری کمک بگیرید.

ارور E6 در دستگاه پکیج مرکوری

نمایش هر یک از ارورها علتی دارد که این کد خطا نشانه ی معیوب شدن سنسور آب گرم مصرفی شماست که با مشکل روبرو شده، بهتر است این قطعه تعمیر و یا تعویض شود.

ارور E7 در دستگاه پکیج مرکوری

اروری که با این کد نمایان می گردد می تواند به علت آسیب دیدن سنسور رفت گرمایشی باشد و احتمال دارد که بعد از یک بار نمایش دیگر آن را شاهد نباشید ولی بهتر است که این قطعه تعویض گردد.

ارورE8 در دستگاه پکیج مرکوری

هشدار این ارور در دستگاه پکیج مرکوری نشانه ی یخ زدگی دستگاه پکیج خواهد بود که خیلی حاد نیست و به راحتی قابل حل است، شما با یک ضد یخ می توانید مشکل را برطرف نمایید.

ارور E10 در دستگاه پکیج مرکوری

هرگاه دستگاه پکیج مرکوری با رسوب روبرو بشود و به مشکل رسوب گذاری دچار، این کد خطا نمایش داده می شود.

نمایندگی پکیج مرکوری
نمایندگی پکیج مرکوری

خراب شدن برد دستگاه پکیج مرکوری

همان طور که می دانید قطعه ی برد در دستگاه پکیج مرکوری مانند دیگر دستگاه های پکیج بسیار مهم می باشد، احتمال دارد که دستگاه پکیج تان در حین انجام کار خاموش بشود و یا بعد از چند ثانیه دوباره روشن بشود.

قطعه ی برد از مهم ترین موارد در دستگاه پکیج است که تمامی فرمان ها و دستورات را در این دستگاه قابل اجرا خواهد کرد، با معیوب شدن این قطعه دستگاه از کار خواهد افتاد.

با خراب شدنش عملکرد دیگر قطعات هم دچار اختلال خواهد شد، صدمه دیدن قطعه ی رله برد دستگاه پکیج که موظف به انجام قطع و وصل برق برد است و از حساس ترین قطعات می باشد و در زمانی که صدای قطع و وصل شدن کنتالت می آید.

ولی دستگاه فعالیتی ندارد و با وارد کردن تقه به قطعه ی برد دستگاه پکیج فعال می گردد می تواند نشانه ی خراب شدن رله برد دستگاه باشد که نیاز به تعویض دارد.

انجام ریست ناگهانی توسط دستگاه پکیج مرکوری

هرگاه با این مورد ریست شدن ناگهانی روبرو شدید احتمالاً ایراد در قسمت برد است که نیم سوز شده و قبل از صدمه زدن به قطعات دیگر و سوختن کامل بهتر است که عمل تعمیرات را توسط متخصصین نمایندگی پکیج مرکوری اجرا کنید.

حسگر شعله در دستگاه پکیج مرکوری چگونه عمل می کند؟

این قطعه ی حسگر در همه ی دستگاه های پکیج به مانند یک الکترود جرقه زن عمل می کند، از راه نوک الکترود که با شعله ارتباط مستقیم دارد.

با برخورد کردن شعله با حسگر یک جریان ضعیفی را از بین بدنه ی مشعل الکترود عبور می دهد که همانند یک نارسانای ضعیفی عمل می کند و از الکترود به حسگر شعله می رساند.

عملکرد سنسور دود در دستگاه پکیج مرکوری

قطعه ی سنسور دود شبیه قطعه ی کلید حرارتی است و در دمای بین 60 تا 80 عملکردش را نشان می دهد و جایگاهش روی دریچه ی کلاهک تعدیل است که با ورود وسیله ی آتش زا به درون ساختمان کلید گرم شده و کنترل را از روی قطع شدن  و یا وصل شدن یک مدار هشدار می دهد.

در زمینه ی تعمیرات و نصب دستگاه های پکیج متخصصین نمایندگی پکیج مرکوری دکتر آچار همراه شما هستند.

نمایندگی پکیج مرکوری
نمایندگی پکیج مرکوری

مزیت های دکتر آچار در تعمیر پکیج مرکوری

 • دارای تخصص لازم و تجربه بالا
 • تعمیرکاران دکتر آچار به صورت حرفه ای و با سرعت بالا به عیب یابی پکیج مرکوری می پردازند
 • دارای سابقه کاری درخشان در زمینه سرویس و تعمیر انواع پکیج به خصوص پکیج مرکوری
 • دقیق و به موقع خدمات تعمیرات پکیج مرکوری را ارائه می دهند
 • انتخاب زمان ارائه خدمات تعمیرات با مشتری است که می تواند از قبل هماهنگ کند
 • استفاده از قطعات جانبی اصلی
 • استفاده از دانش های به روز برای عیب یابی و تعمیر پکیج مرکوری
 • خدمات رسانی در کمترین زمان ارائه داده می شود
 • با مناسب ترین هزینه تعمیرات پکیج انجام می شود
 • تمام خدمات تعمیرات، سرویس و عیب یابی در محل انجام می شود
نمایندگی پکیج مرکوری
نمایندگی پکیج مرکوری

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. مهریار 2 سال قبل

  باورتون میشه از یه شرکت دیگه اومدن 3 تومان قیمت دادن همکار شما با 800 تومان مشکل را حل کرد

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   خداروشکر که راضی بودید موفق باشید

 2. مهرآنوش 2 سال قبل

  عرض ادب و احترام تکنسین مربوطه با 15 دقیقه تاخیر اومد خواستم اطلاع بدم

 3. علی اکبر مجد 2 سال قبل

  با سلام شما بهترینید والسلام

 4. اسماعیل شفیعی 2 سال قبل

  مطلب خوبی بود

 5. حسین شریفیان 2 سال قبل

  پیشنهاد میدم تبلیغات تلوزیونی بدید وقتی انقدر کارتون درسته

 6. مرتضی مجیدی 2 سال قبل

  از تعمیرات راضی بودم ممنونم

 7. حسینعلی صالحی 1 سال قبل

  تعمیرکار تو خونمونه و کارا داره خوب پیش میره گفتم تا تموم نشده تشکر کنم

 8. قاسم سعیدی 1 سال قبل

  کالایی که دو روز بود خریده بودم سوخت گارانتی نداشت بعد همکار شما تعمیرات انجام داد 365 روز گارانتی داد عالیه

 9. داوود بابایی 1 سال قبل

  حرف نداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید