تعمیرگاه پاکشوما

تعمیرگاه پاکشوما


تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تعمیرگاه پاکشوما

ماشین لباسشویی هم مانند دیگر وسایل نیازمند مراقبت است، با استفاده ی نادرست از این دستگاه یا کارکرد طولانی احتمال دارد که در حین کار کردنش دچار اختلالاتی در عملکردش بشود.

ماشین لباسشویی پاکشوما هم یکی دیگر از برندهای ماشین لباسشویی می باشد،این برند از برندهای با کیفیت به حساب می آید و در زمان خراب شدن دستگاه ماشین لباسشویی باید توجه کنید که از افراد متخصص تعمیرگاه پاکشوما کمک بگیرید.

دکتر آچار با توجه به تجارب خاصی که دارد می تواند حلال همه ی مشکلات پیش آمده برای دستگاه ماشین لباسشویی شما باشد.

برطرف کردن عیوب دستگاه ماشین لباسشویی و انجام سرویس یا تعمیرات ماشین لباسشویی در همه ی موارد داشتن تخصص و پیدا کردن راه حل ایراد پیش آمده بسیار مهم است.

چرا ماشین لباسشویی پاکشوما نمی تواند عمل آبگیری را انجام بدهد؟

وقتی تایمر دستگاه ماشین لباسشویی را حرکت داده و آن را روشن نموده منتظر روشن شدن دستگاه ماشین لباسشویی خواهید بود.

ولی احتمال دارد که این عملیات صورت نگیرد، دلایلی مانند باز بودن درب دستگاه ماشین لباسشویی، خراب بودن قطعه ی میکروسوئیچ، معیوب شدن قطعه ی هیدرواستات، برد الکترونیکی، پمپ ماشین لباسشویی و سیم های رابط کلید و میکروسوئیچ و… در به وجود آمدن این مشکل دخالت داشته باشند.

چرا دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما بعد از انجام آبگیری  وارد عملیات بعد نمی شود؟

در این مواقع که دستگاه ماشین لباسشویی پاکشومای شما با این مشکل روبرو می شود، احتمال دارد که قطعه ی هیدرواستات خراب شده باشد که نیازمند تعویض و یا تعمیرات باشد.

همچنین ممکن است که موتور تایمر دستگاه ماشین لباسشویی سوخته باشد یا اینکه سیم رابط موتور تایمر و قطعه ی هیدرواستات دچار مشکلاتی شده باشد که در به وجود آوردن این ایراد نقش داشته اند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

با آبگیری دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما ولی موتورشستشوی دستگاه کار نمی کند؟

اگر دستگاه ماشین لباسشویی شما با این ایراد روبرو بشود ممکن است که قطعه ی خازن راه انداز دستگاه ماشین لباسشویی شما دچار اختلال گشته، که بعد از انجام عمل آبگیری موتور دستگاه ماشین لباسشویی صدای خاصی را تولید کرده ولی نمی تواند حرکت کند.

احتمال دارد که با چرخش پولی موتور به حرکت درآید، بهتر است توسط متخصصین تعمیرگاه پاکشوما قطعه ی خازن را تعویض نموده ولی گاهی هم احتمال دارد که در اثر معیوب شدن یاتاقان ها یا بلبرینگ باشد که این مورد را هم باید چک کنید تا عیب دستگاه ماشین لباسشویی خود را برطرف کنید.

علت تند نچرخیدن و خشک نکردن لباس توسط دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما

گاهی دستگاه ماشین لباسشویی شما به خوبی نمی چرخد و لباس ها را نمی تواند به خوبی خشک کند، یا اینکه عمل چرخش را به طور کلی انجام نمی دهد، تمامی لباسها بعد از کار دستگاه خیس می باشد.

در این مواقع باید از یک تعمیرکار حرفه ایی کمک بگیرید، اشکال فنی می باشد در قسمت خشک کن دستگاه ماشین لباسشویی و خشک نکردن لباس ها مشکلاتی به وجود آمده و ایراد در قطعات المنت، تسمه و موتور دستگاه ماشین لباسشویی می باشد که بهتر است اقدامات تعمیر و یا تعویض قطعات را انجام بدهید.

چرا صدای دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما زیاد شده است؟

داشتن سر و صداهای زیاد در دستگاه ماشین لباسشویی شما میتواند علتهای بسیاری داشته باشد.

دلایل متعدد آن می تواند شامل:

 • معیوب شدن قطعات بلبرینگ ها که باید عمل تعویض صورت بگیرید.
 • شکسته شدن قطعه سه نظام درام
 • غیر استاندارد بودن و یا از جای خود خارج شدن لاستیک دور درب
 • معیوب شدن و خرابی در قطعه تسمه ی دستگاه ماشین لباسشویی
 • قرار نگرفتن قطعه ی هیتر دستگاه ماشین لباسشویی
 • درگیری بین قطعات تسمه و یا پولی با سیم بندی ماشین
 • قطعه ی بلبرینگ موتور شستشو صدمه دیده باشد

که در صورت مشاهده ی این موارد بهتر است از تکنسین های ماهر تعمیرگاه پاکشوما برای انجام عمل تعویض و یا تعمیر کمک و مشاوره گرفته بشود.

گاهی ممکن است که در اثر یک سری مشکلات دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما ارورهایی را نمایش بدهد که هر کدام می تواند دلایل مخصوص به خود را داشته باشد.

تعمیرگاه پاکشوما
تعمیرگاه پاکشوما

نمایش ارور E10  در ماشین لباسشویی پاکشوما

با نمایان شدن این کد خطا بر روی دستگاه می تواند نشانه ی معیوب شدن قطعه ی هیدرواستات باشد که در اثر باز نبودن شیر برقی و پیدایش اشکال در مدار برد این خطا نمایش داده بشود.

نمایش ارور E12 در ماشین لباسشویی پاکشوما

ظاهر شدن این کد خطا بر روی دستگاه ماشین لباسشویی شما می تواند به خاطر بالا بودن سطح آب بیش از حد مجازش باشد که به علت خرابی پمپ تخلیه و شیربرقی و آسیب دیدن برد دستگاه باشد.

نمایش ارور E21 در ماشین لباسشویی پاکشوما

هرگاه دستگاه ماشین لباسشویی شما با این ارور روبرو می شود، این کد خطا می تواند به خاطر طول کشیدن مدت زمان تخلیه باشد که این مشکل در اثر صدمه دیدن قطعاتی چون برد و پمپ تخلیه می تواند باشد.

نمایش ارور E30 در ماشین لباسشویی پاکشوما

با آشکار شدن این کد خطا در دستگاه ماشین لباسشویی نشانه ی خراب شدن قفل درب دستگاه شماست، احتمال دارد که درب دستگاه ماشین لباسشویی شما به طور کامل و به خوبی بسته نشده باشد، البته احتمالات دیگری مانند سوختن قطعه ی میکروسوئیچ و یا برد دستگاه هم می تواند باشد.

 نمایش ارور E60  در ماشین لباسشویی پاکشوما

هرگاه دستگاه ماشین لباسشویی شما با این کد خطا هشدار به شما بدهد می تواند دلیلش در اثر خراب شدن قطعه ی موتور و یا سوختنش باشد و در آخر هم به علت سیم کشی برد دستگاه باشد.

 نمایش ارورE10 در ماشین لباسشویی پاکشوما

در مواقعی که دستگاه ماشین لباسشویی شما بیش از حد مجازش آبگیری بکند این هشدار به شما داده می شود و این کد خطا بر روی دستگاه ماشین لباسشویی نمایش داده، این مشکل دستگاه به خاطر خراب شدن هیدرواستات، هیدروسنسور، خراب شدن قطعه ی شیر برقی و یا برد دستگاه می تواند باشد.

نمایش ارور E31 در ماشین لباسشویی پاکشوما

اگر اختلالی در عملکرد قطعه ی میکروسوئیچ دستگاه به وجود بیاید و یا اینکه سوخته باشد و باز هم در نهایت معیوب شدن برد هم می تواند علتش باشد.

نمایش ارور E33 در ماشین لباسشویی پاکشوما

این اخطار به علت معیوب شدن قطعه ی سنسور سطح آب در دستگاه ماشین لباسشویی شما باشد.

نمایش ارور E34 در ماشین لباسشویی پاکشوما

این ارور نشانه ی پیدایش ایراد در قسمت مدار حسگر حرارت سنج آب در دستگاه ماشین لباسشویی باشد که به علت خراب شدن قطعه ی ترمیستور دما در ماشین لباسشویی است.

نمایش ارور E36 در ماشین لباسشویی پاکشوما

نمایان شدن این کد خطا در دستگاه ماشین لباسشویی می تواند به خاطر شکستن قطعه ی المنت که در اثر سوختن المنت و یا خراب شدن قطعه ی برد در دستگاه ماشین لباسشویی آشکار خواهد شد.

به چه علتی کلید استارت ماشین لباسشویی پاکشوما از کار افتاده است؟

گاهی در حالتی که دستگاه ماشین لباسشویی شما روشن است ولی آبگیری و چرخش انجام نمی شود و کارش را شروع نمی کند.

در این زمان در مرحله ی اول عیب یابی باید از بسته بودن درب دستگاه ماشین لباسشویی اطمینان پیدا کنید و بعد از این مرحله ممکن است که دلیل هرز شدن کلید استارت و یا ولوم باشد، بهتر است تعمیرکاران تعمیرگاه پاکشوما حضور پیدا کنند.

علت نشتی و آبریزش از  ماشین لباسشویی پاکشوما چیست؟

گاهی در زمان استفاده کردن از دستگاه ماشین لباسشویی خود متوجه نشتی آب خواهید شد که می تواند در اثر پوسیدگی  و یا پارگی لاستیک درب دستگاه باشد.

اگر با بررسی کردن متوجه شدید که ایراد در این قسمت نیست، احتمال دارد در اثر سوراخ شدن مخزن، خراب شدن پمپ و صدمه دیدن قطعه ی کاسه نمد در دستگاه ماشین لباسشویی باشد.

تعمیرگاه پاکشوما
تعمیرگاه پاکشوما

گرم نکردن آب توسط دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما در اثر چیست؟

اگر دستگاه ماشین لباسشویی شما نتواند آب را گرم کند، ایراد در قسمت قطعه ی المنت و یا تنظیم نبودن قطعه ی ترموستات خواهد بود و یا اینکه سیم مرتبط بین تایمر به المنت دچار قطعی شده باشد که باید چک بشود.

لرزش دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما به چه علتی می تواند باشد؟

گاهی در زمان شستشو متوجه لرزش دستگاه لباسشویی خواهید شد که در مورد اول احتمال دارد که در اثر تراز نبودن به طور کامل دستگاه این ایراد پیدا شده است.

البته اگر این مورد نباشد، ممکن است اشکال در قطعات بلبرینگ های موتور، خراب شدن قطعه ی یاتاقان ها و یا باز و شل شدن پیچ و صدمه دیدن تسمه در دستگاه ماشین لباسشویی شما باشد که توسط متخصصین حرفه ایی تعمیرگاه لوازم خانگی دکتر آچار برطرف می گردد.

تعمیرگاه پاکشوما
تعمیرگاه پاکشوما

خاموش شدن ماشین لباسشویی پاکشوما در حین شستشو

علت توقف کردن و خاموش شدن یهویی لباسشویی می تواند دلایلی چون خراب شدن قطعات میکروسوئیچ درب، صدمه دیدن و خراب شدن زبانه ی درب و قفل، خراب شدن تایمر دستگاه، پیدایش ایراد در موتور دستگاه و نوسانات برق و خراب شدن پریز باشد که هر یک به طور جداگانه ایی توسط تعمیر کاران حرفه ایی مورد بررسی قرار می گیرد.

سوختن برد ماشین لباسشویی پاکشوما

قطعه ی برد در دستگاه ماشین لباسشویی از قطعات مهم در دستگاه ست، این قطعه بسیار حساس و حیاتی است، از تعدادی خازن و فیوز درست شده که از دلایل مهمی که در سوختن این قطعه سهیم می تواند باشد وجود نوسانات برق و یا رسیدن آب به این قطعه خواهد بود که در صورت سوختن باید اقدام به تعویض نمود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 9
 1. محمدجواد رضایی 2 سال قبل

  خدا بگم چکارتون کته انقدر کارتون خوب بود به هر کی میرسم میگم تعمیرات داشتید بدید به دکتر آچار خخخخ

 2. صادق لطفی 2 سال قبل

  یه سوال داشتم خرید حضوری هم دارید

 3. احمد جمالی 2 سال قبل

  یک کلام بی نظیره

 4. سیدمحمد نوری 2 سال قبل

  اطلاعات بیشتری بنویسین لطفا

 5. حبیب مرتضوی 2 سال قبل

  مشاورینتون قابل اعتمادن؟

 6. جعفر دستغیب 1 سال قبل

  شواهد امر نشون میده که شما کارتون خوبه امیدوارم واقعا تجربه خوبی داشته باشم از کار با شما

 7. امید حسنی 1 سال قبل

  اگه آبگرمکن مون خراب باشه هزینه تعمیر آن در اسلامشهر را میگید؟؟

 8. علی رضا کرمانی 2 ماه قبل

  سلام
  وقتی در ماشین لباسشویی باز بمونه چی میشه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر در صورتی که درب ماشین لباسشویی به طور کامل بسته نشده باشد، دستگاه شروع به آبگیری نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید