مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا

مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا


همه چیز درباره مقایسه ماشین لباسشویی پاکشوما و اسنوا

یکی از کاربردی ترین لوازم خانگی برقی ماشین لباسشویی است، امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی و هوشمند شدن ماشین های لباسشویی ها ویژگی ها و کاربرد های ماشین های امروزی متفاوت تر از انواع لباسشویی های قبلی است، در صورتی که به ماشین لباسشویی جدید نیاز دارید برای خرید آن نیاز به تحقیق و بررسی دارید تا بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید، در این مطلب همراه ما باشید تا مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا را با هم انجام دهیم.

اگرچه عملکرد ماشین لباسشویی ها یکی است اما آن ها در طرح ها و ویژگی ها متفاوتی با یکدیگر ساخته می شوند، ممکن است برای شما هم هنگام خرید ماشین لباسشویی چندین سوال پیش بیاید مثلا اینکه بهترین ماشین لباسشویی چیست و کدام برند و کدام مدل از ماشین لباسشویی مناسب خرید است؟ ماشین لباسشویی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ و…

با بررسی و خواندن مقاله‌ های مرتبط با ماشین لباسشویی تعمیرگاه دکتر آچار  می توانید بهترین ماشین لباسشویی در بازار را پیدا کرده و آن را خریداری نمایید و در نهایت به این جواب می رسیم که لباسشویی اسنوا خوبه یا پاکشوما پس در ادامه با ما همراه باشید.

در حال حاضر سه نوع ماشین لباسشویی در کارخانه ها تولید شده و به بازار عرضه می شود، توجه کنید بر حسب نیازی که دارید نوع لباسشویی را انتخاب کرده و خریداری کنید.

 • ماشین لباسشویی درب از بالا
 • ماشین لباسشویی درب از جلو (اتوماتیک)
 • ماشین لباسشویی درب از (جلو معمولی)
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا

نکات مهم در خرید ماشین لباسشویی مناسب

برای خرید ماشین لباسشویی مناسب و با کیفیت باید مواردی را در نظر داشته باشید که عبارت اند از:

 • دقت کنید ماشین لباسشویی خریداری شده برچسب انرژی تائيد شده داشته باشد
 • ظرفيت ماشين لباسشويی را با توجه به تعداد جمعیت خانواده تان انتخاب کنید.
 • به دور خشک کن ماشین لباسشویی توجه کنید.

ماشین لباسشویی اسنوا

برند اسنوا از برند های ایرانی بسیار با کیفیت و پرطرفدار است، این برند به تولید ماشین لباسشویی در طرح ها و اندازه های مختلف پرداخته و امکانات بسیاری دارند، ظاهر این لباسشویی ها همچون نمونه های خارجی بوده و شیک و به روز است.

مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا

مزایا و معایب در مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا

زمانی می خواهیم مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا را انجام دهیم بهتر است مزیت ها و معایب هر کدام از برند های لباسشویی را نیز مطرح کنیم چرا که با بررسی مزیت ها و عیب های آن شما می توانید را حت تر تصمیم گیری کنید، بهتر است برای همه لولزم خانگی مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا و بررسی مزیت ها و عیب های را انجام دهید.

مقایسه ماشین لباسشویی پاکشوما و اسنوا

برخی از ویژگی های شاخص ماشین لباسشویی اسنوا

1.کلیه ماشین‌ لباسشویی های اسنوا مجهز به موتور اینورتر  بوده و کم مصرف هستند.

از آن جایی که ماشین لباسشویی های اسنوا بسیار کم مصرف اند و تا 50 درصد انرژی کمتری نسبت به سایر لباسشویی ها مصرف می کنند یکی از گزینه های پیشنهادی مطرح می شوند.

2. کلیه لباسشویی های اسنوا دارای برنامه های شستشوی متنوع هستند.

لباسشویی‌ های اسنوا به گونه ای طراحی شده اند که برای شستن هر لباس و پارچه ای برنامه مخصوص همان را دارند.

3. دو مدل واش و هارمونی لباسشویی های اسنوا  دارای تکنولوژی نانوسیلور هستند.

این تکنولوژی به معنی از بین بردن قارچ ها، میکروب ها و ویروس هایی که روی لباس قرار دارند می باشد.

4.لباسشویی های اسنوا یک صفحه نمایش LED دارند.

5.لباسشویی دارای تکنولژی درام الماسه است.

الماس های به کار رفته در این ماشین لباسشویی به شبیه سازی شستشوی لباس با دست می پردازد با این امکان مواد شوینده تماس بیشتری با لباس پیدا کرده و کیفیت شستشو افزایش پیدا می کند.

مقایسه ماشین لباسشویی پاکشوما و اسنوا

ماشین لباسشویی پاکشوما

برند پاکشوما نیز از قدیمی ترین برند های ایرانی است که بسیاری از افراد آشنایی کامل با محصولات این برند دارند، ماشین لباسشویی پاکشوما در دو مدل درب از جلو و درب از بالا تولید شده و عرضه می شود، این برند دارای ویژگی ها و امکانات خاصی بوده و توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.

برخی از ویژگی های شاخص ماشین لباسشویی پاکشوما

 • قابلیت ADD GARMENT

این قابلیت به معنی افزودن و کم کزدن لباس پس از آغاز چرخه شستشو می باشد.

 • قابلیت Air Jet

این سیستم یکی از جدید ترین تکنولوژی های به کار رفته در ماشین لباسشویی پاکشوما است که باعث تمیز شسته شدن لباس ها در این دستگاه می شود.

 • قابلیت شستشوی آبشاری

با این نوع شستشوی لباس ها، لباس ها در هم تنیده شده و پیچ می خورند و الیاف شان کمتر فرسوده می شود، با این سیستم شستشو لباس ها سریع تر تمیز میشوند.

 • فیلتر پرزگیر

در ماشین لباسشویی پاکشوما فیلتر پرز گیری تعبیه شده است که پرز و کرک لباس ها را به صورت خودکار به خود جذب می کند، با این امکان پرز و کرک لباس ها وارد فیلتر اصلی دستگاه و پمپ ماشین لباسشویی نمی شود.

 • پروانه حباب‌ ساز

این پروانه حباب ساز تعبیه شده در ماشین لباسشویی پاکشوما به تمیز تر شستن لباس ها در مخزن شستشو کمک می کند.

مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا

معایب ماشین لباسشویی اسنوا

ماشین باسشویی اسنوا برخی معایب درد که بسیار مهم اند و باعث می شود به سراغ خرید این ماشین لباسشویی نروید که از جمله این معایب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی بدون دلیل
 • باز نشدن کامل درب ماشین لباسشویی
 • عدم تخلیه آب لباسشویی
 • پایین بودن کیفیت بدنه و قطعات بیرونی ماشین لباسشویی اسنوا

یکی از معایبی که ماشین لباسشویی اسنوا از دیدگاه مصرف کنندگان دارد این است، برخی از دکمه های ماشین لباسشویی هنگام کار کردن کار نمی کنند و این اتفاق بعد از مدت طولانی با گذر زمان اتفاق می افتد، به عبارتی دکمه دستگاه خشک شده است و دیگر قابل استفاده نیست.

معایب ماشین لباسشویی پاکشوما

برای تصمیم گیری بهتر جهت مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا بهتر است معایب لباسشویی پاکشوما را بدانید تا توانید خرید منطقی داشته باشید، افراد زیادی از این نوع ماشین لباسشویی استفاده می کننداما درصد بالایی هم از این لباسشویی رضایت ندارند، از معایب ای دستگاه دستگاه هایی که 100 درصد کیفیت دارند بی کیفیت هستند و تنها ارزان قیمت هستند.

مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا

مقایسه قیمت

قیمت انواع ماشین لباسشویی به عوامل مختلفی از جمله ظرفیت شان بر اساس کیلوگرم بستگی دارد، هر چه ماشین لباسشویی ظرفیت بیشتری داشته باشد قیمت محصول بیشتر می شود، ماشین لباسشویی اسنوا و پاکشوما از لحاظ کیفیت با انواع لباسشویی های خارجی رقابت می کنند و قیمت شان نسبت به آن ها مناسب تر است.

خدمات پس از فروش

لباسشویی هر چقدر هم که با کیفیت باشد ممکن است نیاز به سرویس، تعمیر و تعویض قطعات داشته باشد، خدمات پس از فروش تاثیر شگرفی در  تعمیر لباسشویی، و سایر خدمات در این زمینه دارد، دقت کنید پیش از خرید مطمئن شوید که امکان تماس با شرکت وجود داشته باشد، کارکنان مجموعه ای که از آن ها لباسشویی میخرید باید پاسخگوی سوالات تان باشند.

سخن پایانی برای مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا

هر دو برند پاکشوما و اسنوا از با کیفیت ترین برند های ایرانی هستند که با توجه به بودجه، سلیقه و نیاز خودتان می توانید آن ها را خریداری کنید، امیدواریم مقاله مقایسه ماشین لباسشویی پاکشوما و اسنوا برای شما مفید بوده باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 9
 1. شرمنده م 2 سال قبل

  دمتون گرم یه دونه اید

 2. راستاد 2 سال قبل

  Awli bood

 3. علی رضا قهرمانی 1 سال قبل

  خسته نباشید تعمیر به خوبی انجام شد

 4. بهنام محسنی 1 سال قبل

  سلام، بسیار ممنون و متشکر

 5. علی نصیری 1 سال قبل

  خدا بگم چکارتون کته انقدر کارتون خوب بود به هر کی میرسم میگم تعمیرات داشتید بدید به دکتر آچار خخخخ

 6. محمد شفیعی 1 سال قبل

  از تعمیرات راضی بودم ممنونم

 7. سیدحسین بهاور 1 سال قبل

  اگر براتون مقدوره به من کد تخفیف بدید

 8. محمدحسن کرمی 1 سال قبل

  سلام وقت بخیر تهرانپارس هستیم خدمات ارائه میدید؟

 9. وحید شفیعی 1 سال قبل

  مطلب عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید